PDA

View Full Version : ужасно чупливи нокти



VerryBerry
03-28-2008, 19:10
Хора,проблема е следния-ноктите ми са добре,докато растът,обаче стигнат ли определена дължина почват да се белят,да се чупят и нз какво да ги правя,взех си подхранващ някаф разтвор с кактус от Ейвън,ама няма ефект,преди не беше така...имате ли идея на какво може да се дължи?Давайте и съветчета :)

splendour
03-28-2008, 19:16
lipsa na vitamini

b3b3_j0
03-28-2008, 19:41
i s moite nokti e takaa mn e gadno :cry: :cry: :cry: i mi bqxa kazali da si turkam noktite s 4esan 4e da sa po zdravi... amaa tfa nqa go napraa NIKOGA !! :smt018

mrysnika
03-28-2008, 19:49
i s moite nokti e takaa mn e gadno :cry: :cry: :cry: i mi bqxa kazali da si turkam noktite s 4esan 4e da sa po zdravi... amaa tfa nqa go napraa NIKOGA !! :smt018
Ахаха айде бе и кво ще ти стане?! Лигла... :-x

Liar
03-28-2008, 19:49
И какъв би трябвало да е ефекта от чесъна 8-)
По темата-ТЪР-САЧ-КА!!!

nicolepcd
03-28-2008, 19:56
Mи и моите са така... докато всичките ми съученички имат маникюр, аз съм с обикновени нокти и хич не ми пука :-| А иначе - липсата на витамини е едното, другото е може би от много лакове, лакочистители и разни такива неща... :-s Слагай йод... може да са жълти за ден - два... ама има ефект. А за чесъна - не съм пробвала... Трябва като се наканя пак да пускам маникюр да пробвам ;-) Успех \:D/

LuCiFersAngeL
03-28-2008, 19:57
i s moite nokti e takaa mn e gadno :cry: :cry: :cry: i mi bqxa kazali da si turkam noktite s 4esan 4e da sa po zdravi... amaa tfa nqa go napraa NIKOGA !! :smt018
Ахаха айде бе и кво ще ти стане?! Лигла... :-x
1. Ароматът се натаява и едва ли би било приятно хората около теб да го усещат.
2. Ако те засърби окото и се пипнеш с чесновите пръсти... не ти завиждам 8-)
Мен лично тези 2 неща биха ме отказали от чесъна.

Peteto633
03-28-2008, 20:08
Otidi na kozmetik toi moje da ti preporu4a ne6to po-efikasno :)

Nadelina
03-28-2008, 20:37
Pii neshto ot sorta na Kalmacin ili neshto s F beshe .. Anelia deto go reklamirashe.. I qj plodove i zelenchuci poveche..

snow__queen
03-29-2008, 04:19
Купи си заздравителя на перфект 5 в 1 или 3 в 1,има ужасно добър ефект,можеш да ми видиш в мненията,аз пиша в темата за ноктопластика и декорацийки,има снимки на ноктите ми,откакто го използвам не ми се чупят ноктите :)

BrokenInnocence
03-29-2008, 10:51
Заздравителите на Perfect действително са доста добри. Иначе пий много вода и... Калмацин не съм пробвала, но има едни дражета Мерц, от които аз лично съм супер доволна.

Liar
03-29-2008, 13:09
i s moite nokti e takaa mn e gadno :cry: :cry: :cry: i mi bqxa kazali da si turkam noktite s 4esan 4e da sa po zdravi... amaa tfa nqa go napraa NIKOGA !! :smt018
Ахаха айде бе и кво ще ти стане?! Лигла... :-x
1. Ароматът се натаява и едва ли би било приятно хората около теб да го усещат.
2. Ако те засърби окото и се пипнеш с чесновите пръсти... не ти завиждам 8-)
Мен лично тези 2 неща биха ме отказали от чесъна.
Е второто не е проблем.Нали ще се мажат ноктите,не възглавничките(така ли се казва?)на пръстите.Пък и без това очите сърбят мн рядко.Но дори и това да се случи,няма начин да забравиш,че ноктите са намазани с чесън,миризмата едва ли ще го позволи 8-)
А аромата ако изчезва с топла вода и сапун-ми супер...Проблема ще е само докато чесъна седи по ноктите.Но не и за мен,може да мирише колкото си гадно иска,ако ми оправи ноките няма да ми пречи.А родителите ми да се оправят,не ги питам хубаво ли им мирише 8-) А и щипките на простора имат много приложения 8-)
Ако някой си е слагал чесън по кожата,да каже за колко време миризмата изчезва и появява ли се пак,ако се изпотиш,плиис!
Чесънът е силен оксидант,има много полезви св-ва,помага и при косопад...Не се съмнявам от действието му върху ноктите ,а от трайността на миризмата...

kalpazanka
03-29-2008, 15:54
Regon Perfect с формалдехид- нанася се веднъж седмично в продължение на месец.

Chereskata
03-29-2008, 17:35
изстискай един лимон и си дръж ръцете в сока за около 10-15 мин ... можеш да го правиш по колкото пъти искаш т.е няма определем период за правене на процедурата ... но определено има ефект :)

AliceSw
03-29-2008, 17:38
^даааа, страшен ефект...а ако евентуално имаш раничка някъде около ноктите е най-яко

GaBiIi__
03-29-2008, 17:43
tva s 4esana pomaga li :shock: :shock: :shock: :shock: :-o :-o

RaI4etO
03-30-2008, 09:44
ами както казаха е липса на витамини и аз го имах тоя проблем казаха ми да си взема бирена мая и ми помогна ефект имаше още първия месец
също така можеш да си правиш и процедури вкъщи например затопляш малко олио потапяш си никтите и стоиш няколко минути така или пък ди мажи с бадемово масло - помага .можеш да си вземеш и един крем на орифлейм за ръце и нокти и той помага