PDA

View Full Version : Флеар на Златните



metaxa
03-28-2008, 21:52
Имате ли идея къде мога да отида за да си намеря работа като флеар и това че съм на 13 много ли би попречило :D щото тия листовки всеки може да ги раздава пък и едва ли има трудови договори
П.С.:За Златните говоря

w0sh
03-28-2008, 22:15
Туй да раздаваш Флайъри е тъпо. Пък и на златните си има хора дето го вършат и ако се замисеиш ще ти счупят краката.

BaBy_bS
03-28-2008, 23:10
връзки

kPuCkA
03-29-2008, 07:31
Ебаси и глупостите дето прочетох...кви ти връзки,бе?Няма такова неща...отиваш на Златните и разпитваш:Bonkers,Arrogance,Pr,Masai,Papa ya,Malibu...доста са,но все пак си на 13 и едва ли някой ще се съгласи да те вземе,а и работното време е от 5-6 до към 11-12,доста си малка...

metaxa
03-29-2008, 10:44
ОоО абсурд значи :D Нищо все пак дайте ми идея какво мога да правя защото искам това лято да изкарам пари :-D
П.С.:Ако някой не е разбрал момиче съм на 13 :d

03-29-2008, 10:57
ОоО абсурд значи :D Нищо все пак дайте ми идея какво мога да правя защото искам това лято да изкарам пари :-D
П.С.:Ако някой не е разбрал момиче съм на 13 :d
Има много хора който обичат малки момиченца...!

mgxpower
03-29-2008, 11:01
Евала ,че на 13 години си решила и искаш сама да си изкарваш парички , но поизчакай още някой друга годинка поузрей па тогава..за сега остави тази грижа за кинтите на мама и тате! :D

metaxa
03-29-2008, 11:12
ОоО абсурд значи :D Нищо все пак дайте ми идея какво мога да правя защото искам това лято да изкарам пари :-D
П.С.:Ако някой не е разбрал момиче съм на 13 :d
Има много хора който обичат малки момиченца...!

Незнам как в БГ има толкова малоумни хора.

Относно другия отговор те мама и тати изкарват кинти, но все нещо мога да правя и аз.Английски уча от 7 години,немски-от 2,супер работя с ms office,еми май е това :-D Ама за работа по морето на моята възраст едва ли би помогнало, в крайна сметка мога и да работя нещо вкъщи все бих могла да направя някой друг превод :grin: Незнам, незнам аз искам сама да изкарам някой лев :-P Предложения (И без глупости ако може щото вие ако сте курви(курвари) аз не съм)