PDA

View Full Version : Рок групи.. ;)



bubbl3s
03-28-2008, 21:13
Koi sa vi lubimite Rok Grypi? Kakvo vi kefi f tqh? Znaete li koga e suzdadena grupata? Az nai-mn se kefa na Evanescence..


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

DeadpooL
03-28-2008, 21:29
Аз на Nickelback, Dope

psychopath
03-28-2008, 22:50
Queen

AutumnTears
03-29-2008, 02:53
Evanescence,Elica i Stoqn / za poslednite ne sum sigurna dali sa rock :) /

Dying Soul
03-29-2008, 05:48
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...

cold_arrow
03-29-2008, 06:03
Evanescence

Mitio_man
03-29-2008, 08:24
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК

k0kster
03-29-2008, 09:02
Любимите ми РОК групи са Nickelback,Whitesnake
Но като цяло съм почитател на метъла

8992
03-29-2008, 13:02
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК

Дееа остави хората да си слушат каквото искат уее :-x

Decu
03-29-2008, 13:10
Ако говорим за истински рок групи, значи половината тема си е чист ФЛЪД!
Как можете да редите Евънесънс дооо..Снейк примерно о.О

5StaR
03-29-2008, 14:29
Не че искам да ви се меса ама Green Day - е PUNK а не rock ... злетааааа

Pedigree
03-29-2008, 14:43
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Decu
03-29-2008, 15:04
Не че искам да ви се меса ама Green Day - е PUNK а не rock ... злетааааа :razz: :razz:


Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8) Хахаха, те са трашш :lol:
Иначе най-любими са ми Whitesnake, Guns "N" Roses, Queen, Europe и на мен определено ми спадат в графа "любими" :). Даже и в момента си слушам Куийн..Класика!

bubbl3s
03-29-2008, 15:48
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!

Pedigree
03-29-2008, 15:53
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!
Нормална съм,да.Ама ти...не. :)

bubbl3s
03-29-2008, 15:58
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!
Нормална съм,да.Ама ти...не. :)

Me4ti, me4tii...!! :?

Pedigree
03-29-2008, 16:03
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!
Нормална съм,да.Ама ти...не. :)

Me4ti, me4tii...!! :?
Ако се гръмнеш,ще ти пусна някоя депресанска песничка на Ебанесънс,обещавам ти.Айде сега,дишай дълбоко и недей да знаеш много. :-)

bubbl3s
03-29-2008, 16:05
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!
Нормална съм,да.Ама ти...не. :)

Me4ti, me4tii...!! :?
Ако се гръмнеш,ще ти пусна някоя депресанска песничка на Ебанесънс,обещавам ти.Айде сега,дишай дълбоко и недей да знаеш много. :-)

Ti gledai TI da ne znae6 mnogo!!!! :!:

Pedigree
03-29-2008, 16:08
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!
Нормална съм,да.Ама ти...не. :)

Me4ti, me4tii...!! :?
Ако се гръмнеш,ще ти пусна някоя депресанска песничка на Ебанесънс,обещавам ти.Айде сега,дишай дълбоко и недей да знаеш много. :-)

Ti gledai TI da ne znae6 mnogo!!!! :!:
...защото?

bubbl3s
03-29-2008, 16:10
Mi 6toto taka...!!!

Ellie
03-29-2008, 16:39
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!


Грийн дей са толкова пънк, колкото Токио хотел са дет метъл 8)

Любимите ми РОК групи са Queen, Scorpions, Deep Purple, които предполагам не си и чувала. И са доста далеч от ЕБАнесънс 8-)

И май не загря, че Pedigree се бъзикаше за блек метъла 8-)

bubbl3s
03-29-2008, 16:48
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!


Грийн дей са толкова пънк, колкото Токио хотел са дет метъл 8)

Любимите ми РОК групи са Queen, Scorpions, Deep Purple, които предполагам не си и чувала. И са доста далеч от ЕБАнесънс 8-)

И май не загря, че Pedigree се бъзикаше за блек метъла 8-)

Daa be ebasi bazika! Ako iskate vlezte v temata koqto sum napravila za Evanescence i 6e vidite 4e e ROCK grypa! I poprincip v koito i sait da vlezete za Evanescence 6e vidite 4e sa ROCK grypa!!!!!!!!!!!

Ellie
03-29-2008, 16:55
Ти чуй групите, които казаха по-нагоре (Scorpions, Europe, Queen...) и тогава ще си говорим за Ебанесънс ;)


Ако става за въпрос вокалистката пее ужасно на живо.

bubbl3s
03-29-2008, 16:58
Off rabrah 4e ne haresva6 Evanescence, ok ne me e*e osobeno, ama ne si nalagai mnenieto. Krai ne mi se spori pove4e! Vseki si ima pravo na li4en izbor!

Ellie
03-29-2008, 17:09
Off rabrah 4e ne haresva6 Evanescence, ok ne me e*e osobeno, ama ne si nalagai mnenieto. Krai ne mi se spori pove4e! Vseki si ima pravo na li4en izbor!


Мога да си изказвам мнението, дори и да е отрицателно.
А това, че ти ги харесваш, не значи, че са добри.

То е ясно, че не може да се съгласиш с човек, който вече има изградено мнение, различно от твоето, ама айде 8-)

AutumnTears
03-29-2008, 17:11
То е ясно, че не може да се съгласиш с човек, който вече има изградено мнение, различно от твоето, ама айде

ama nqkoi hora go razbirat kusno :)

bubbl3s
03-29-2008, 17:19
Off rabrah 4e ne haresva6 Evanescence, ok ne me e*e osobeno, ama ne si nalagai mnenieto. Krai ne mi se spori pove4e! Vseki si ima pravo na li4en izbor!


Мога да си изказвам мнението, дори и да е отрицателно.
А това, че ти ги харесваш, не значи, че са добри.

То е ясно, че не може да се съгласиш с човек, който вече има изградено мнение, различно от твоето, ама айде 8-)

Ti pro4ete li az kvo napisah? Kazah 4e vseki ima pravo na li4en izbor zatova nqma da sporq s tebe, nqmam pravo, no prosto ti kazah da ne si nalaga6 mnenieto!

girl_in_black
03-29-2008, 17:53
Scorpions

Zorin
03-29-2008, 18:46
GUNS N' ROSES, Whitesnake, Motley Crue, Led Zeppelin, Uriah Heep, Def Leppard, Bon Jovi, AC/DC, Kiss, Hammerfall (те брояха ли се?), Heaven And Hell, Deep Purple (и там всичките производни), Rainbow ... и само за това се сещам.

ТХ и Ева = рок? :smt044 :smt044 :smt044

Mitio_man
03-29-2008, 22:54
както си бях казал още в началото- рокът не е ебанесценс или грийн дей,ама айде всеки си имал право да слуша каквото си иска.така е и съм съгласен,ама като искате да пише за тез групи поне не кръщавайте темата РОК ГРУПИ.кръстете я емо групи или там квото е тоз стил,дет те го пеят

joalbrito
03-29-2008, 23:40
както си бях казал още в началото- рокът не е ебанесценс или грийн дей,ама айде всеки си имал право да слуша каквото си иска.така е и съм съгласен,ама като искате да пише за тез групи поне не кръщавайте темата РОК ГРУПИ.кръстете я емо групи или там квото е тоз стил,дет те го пеяте писна ми от изказвания, че LP, GD, KoRn и SUM 41 не са рок, но както всеки може да си слуша, каквото си поиска, така и всеки може да има мнение и да го изказва. За това уважавам твоето мнение,, макар че не съм съгласен. А какво е общото между Грийн Дей и емо, че не схванах?

psychopath
03-30-2008, 00:33
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОКняколко от групите, които изброи не са рок...

познай кои са 8-)

Ellie
03-30-2008, 09:09
както си бях казал още в началото- рокът не е ебанесценс или грийн дей,ама айде всеки си имал право да слуша каквото си иска.така е и съм съгласен,ама като искате да пише за тез групи поне не кръщавайте темата РОК ГРУПИ.кръстете я емо групи или там квото е тоз стил,дет те го пеят

!!!


Pop grupi nai-dobre 8-)


sorry za maimunicata, precaka se :(

Mitio_man
03-30-2008, 16:26
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОКняколко от групите, които изброи не са рок...

познай кои са 8-)
И кои не са рок?!? Аз избройх групите,които слушам и окачествявам като рок.Предполагам,че за теб не са рок AC/DC,Black Sabath,Judas Priest и Scorpions.

Mitio_man
03-30-2008, 16:29
както си бях казал още в началото- рокът не е ебанесценс или грийн дей,ама айде всеки си имал право да слуша каквото си иска.така е и съм съгласен,ама като искате да пише за тез групи поне не кръщавайте темата РОК ГРУПИ.кръстете я емо групи или там квото е тоз стил,дет те го пеяте писна ми от изказвания, че LP, GD, KoRn и SUM 41 не са рок, но както всеки може да си слуша, каквото си поиска, така и всеки може да има мнение и да го изказва. За това уважавам твоето мнение,, макар че не съм съгласен. А какво е общото между Грийн Дей и емо, че не схванах?
еми LP, GD, KoRn и SUM 41 не са рок групи,а по-скоро ню метъл.

Skullbreaker
03-30-2008, 16:48
Кои бяха тия Грийн Гей? А , ония с тежкия грим дето се опитва да пее + сбирщината от факултето? А Гейкин Парк? Идолите на 10 годишните рапърчета? Разбира се.....Респект за Евата , ама не е рок.



Рок групи които ако не чуете можете да си отрежете вените с кеф:
0.Queen
1.Deep Purple
2.Led Zeppelin
3.Whitesnake
4.Uriah Heep
5.Guns n roses
6.Aerosmith
7.Rainbow
8.Dire Straits
9.Cream
10.Rolling stones


И това да ги слушаш не означава да чуеш 2 песни , примерно "Аз слушам Queen....Кои песни знам ли? Ми The Show must go on...Друго нз..."


Също така бг рок групите , Стари Муцуни ,Гошо Минчев , Щурците , ФСБ и тн.

Със здраве...

Zorin
03-30-2008, 16:57
колко съм горда от себе си, на всичките им имам дискографии :grin:
Калинкин парк рок? Тва беше виц на деня. :razz:

joalbrito
03-30-2008, 22:05
както си бях казал още в началото- рокът не е ебанесценс или грийн дей,ама айде всеки си имал право да слуша каквото си иска.така е и съм съгласен,ама като искате да пише за тез групи поне не кръщавайте темата РОК ГРУПИ.кръстете я емо групи или там квото е тоз стил,дет те го пеяте писна ми от изказвания, че LP, GD, KoRn и SUM 41 не са рок, но както всеки може да си слуша, каквото си поиска, така и всеки може да има мнение и да го изказва. За това уважавам твоето мнение,, макар че не съм съгласен. А какво е общото между Грийн Дей и емо, че не схванах?
еми LP, GD, KoRn и SUM 41 не са рок групи,а по-скоро ню метъл.емм SUM 41 i GD не са категорично метъл. LP също не са ню метъл а някакъв свой стил, който обаче е подстил на рока, както пънка, метъла и прочие

joalbrito
03-30-2008, 22:09
Кои бяха тия Грийн Гей? А , ония с тежкия грим дето се опитва да пее + сбирщината от факултето? А Гейкин Парк? Идолите на 10 годишните рапърчета? Разбира се.....Респект за Евата , ама не е рок.



Рок групи които ако не чуете можете да си отрежете вените с кеф:
0.Queen
1.Deep Purple
2.Led Zeppelin
3.Whitesnake
4.Uriah Heep
5.Guns n roses
6.Aerosmith
7.Rainbow
8.Dire Straits
9.Cream
10.Rolling stones


И това да ги слушаш не означава да чуеш 2 песни , примерно "Аз слушам Queen....Кои песни знам ли? Ми The Show must go on...Друго нз..."


Също така бг рок групите , Стари Муцуни ,Гошо Минчев , Щурците , ФСБ и тн.

Със здраве...1во пропускаш доста добри български рок/пънк/ метъл групи ( няма лошо да ги слагам под общ знаменател, всичко е произлязло от рока) като БТР, АХАТ, Контрол, Кокоша Глава, Crowfish, ПИФ.
А аз не съм 10 годишмо рапърче , уверявам те, но LP са ми любимата група. Аз почнах с LP а слушам рок и сега слушам сичко в рока от траш метъл до поп пънк и пак LP са ми любими, лошо ли е?

psychopath
03-30-2008, 22:12
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОКняколко от групите, които изброи не са рок...

познай кои са 8-)
И кои не са рок?!? Аз избройх групите,които слушам и окачествявам като рок.Предполагам,че за теб не са рок AC/DC,Black Sabath,Judas Priest и Scorpions.АС/ДС са хеви метъл и блусРОК (за хардрок могат да минат)

Сабат са си баш хеви

Както и Джудас Прийст

Дио също са си хеви

не че има значение де...

и все пак хардрок и хеви метъл си приличат доста

The_Demon_Girl
03-31-2008, 08:15
:smt002 Queen, Scorpions, Deep Purple, Rainbow, Kiss, Europe :smt002

TellMeYourName
03-31-2008, 08:19
Queen, Scorpions, Def Leppard, Deep Purple, Whitesnake, Guns N'Roses,Aerosmith,Led Zeppelin, Bon Jovi

Mitio_man
03-31-2008, 20:11
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОКняколко от групите, които изброи не са рок...

познай кои са 8-)
И кои не са рок?!? Аз избройх групите,които слушам и окачествявам като рок.Предполагам,че за теб не са рок AC/DC,Black Sabath,Judas Priest и Scorpions.АС/ДС са хеви метъл и блусРОК (за хардрок могат да минат)

Сабат са си баш хеви

Както и Джудас Прийст

Дио също са си хеви

не че има значение де...

и все пак хардрок и хеви метъл си приличат доста
еми значи почти познах кои групи не са рок :)

Manix
03-31-2008, 21:05
Metallica,Korn,Helloween,Nirvana, SOAD naii dobrite

psychopath
04-01-2008, 14:40
Metallica,Korn,Helloween,Nirvana, SOAD naii dobriteа кои рок групи слушаш

ScionOfStorm
04-01-2008, 15:05
Оф, тука колко пичове има просто не е истина о.О

Бтв, Грийн дей винаги, ама ВИНАГИ сами биели на пънкрок/алтърнатив рок, така че си имат рок в тях. Ако нямат рок какво са бе, поп? Китарите им идват повече за поп, и много по-малко от средностатистическия рок/метъл, затова така си ги класифицирам.

Ивансаотнеси също бият лекинко на рок, но рокът в последно време е станал ебааааааааааааааати разтегленото понятие. Че нямат общо с Kiss etc etc e ясно, ама все пак...

Иначе от рокеца харесвам Bonfire, Nickelback, ако ще адвам и новото влечение на Katatonia и Anathema да праскат алтърнатив/депресив рок, и тях ги харесвам (:

dReaM-wAVe
04-01-2008, 15:48
:grin: Aerosmith , Bon Jovi , Def Leppard , Europe :grin:

kudravoto
04-01-2008, 16:00
Metallica ,Purple ,Sabbath,Rainbow,Maiden!!! :grin:

Manix
04-01-2008, 20:57
Metallica,Korn,Helloween,Nirvana, SOAD naii dobriteа кои рок групи слушаш

Guns'n'Roses, Helloween,KISS,Scorpions.Lordi те са си класика нищт че лорди някой ги водят за Hard Rock

psychopath
04-01-2008, 21:22
Оф, тука колко пичове има просто не е истина о.О

Бтв, Грийн дей винаги, ама ВИНАГИ сами биели на пънкрок/алтърнатив рок, така че си имат рок в тях. Ако нямат рок какво са бе, поп? Китарите им идват повече за поп, и много по-малко от средностатистическия рок/метъл, затова така си ги класифицирам.

Ивансаотнеси също бият лекинко на рок, но рокът в последно време е станал ебааааааааааааааати разтегленото понятие. Че нямат общо с Kiss etc etc e ясно, ама все пак...

Иначе от рокеца харесвам Bonfire, Nickelback, ако ще адвам и новото влечение на Katatonia и Anathema да праскат алтърнатив/депресив рок, и тях ги харесвам (:позьорстам си...и си повишавам броя на мненията просто 8-)

ScionOfStorm
04-02-2008, 06:33
Моторхед за рок ли ги броиш о_O

Иначе си прав, повечето от днешните групета, макар и някои от тях да имат "кхъм, кариера" към 9-10-11 години, могат много да научат от старите кучета. Колкото и тъпо да прозвучи, за мен една голяма част от тях не усещат музиката, щом ебати е едва ли не показател това колко клипа ще навържат към новия си албум - 2, 3, 4 или дори 5...

Това не пречи някои неща на мен да ми харесват ;>

joalbrito
04-02-2008, 10:58
Оф, тука колко пичове има просто не е истина о.О

Бтв, Грийн дей винаги, ама ВИНАГИ сами биели на пънкрок/алтърнатив рок, така че си имат рок в тях. Ако нямат рок какво са бе, поп? Китарите им идват повече за поп, и много по-малко от средностатистическия рок/метъл, затова така си ги класифицирам.

Ивансаотнеси също бият лекинко на рок, но рокът в последно време е станал ебааааааааааааааати разтегленото понятие. Че нямат общо с Kiss etc etc e ясно, ама все пак...

Иначе от рокеца харесвам Bonfire, Nickelback, ако ще адвам и новото влечение на Katatonia и Anathema да праскат алтърнатив/депресив рок, и тях ги харесвам (:начи за Green Day не просто бият на пънк рок, ами те са Modern Punk или както вие го наричате поп-пънк - но нека не забравяме, че пънка, поп пънка, метъла и нео метъла са произлезли от рока така че имат място в тази тема

joalbrito
04-02-2008, 13:03
а рока произлиза от блуса и какво...??казвам само, че за мен рока е общо понятие: рок, пънк, метъл, нео метъл, модерн пънк(поп пънк) - просто това ми служи като обобщение на стиловете, които слушам :)

ScionOfStorm
04-02-2008, 13:49
според Леми Моторхед са rock 'n roll, а кой съм аз да опровергавам Леми???

Скрю Леми :Д

Не бе, не знам, на мен просто не ми звучат така :) Не че съм им и слушател като цяло особен де ;>

ancika
04-02-2008, 14:11
Rock- heavy metal: GUNS AND ROSES & IRON MAIDEN.
Ama naive4e si padam po LACRIMOSA- kfito i da sa te, nqkoi kazvat gothic rock, nqkoi gothic metal, a samiqt vokalist, Tilo Wolff, kazva, 4e sa melanholic rock s golqmo vliqnie na gothic, metal i klasika.
Ah da, WHITESNAKE i DEF LEPPARD- fantasti4na kombinaciq za koncert!!!

The-WishmasteR
04-02-2008, 18:55
пхаахаха смех .. :) така относно онова подобие на група евън нещо си :Their musical style is alternative rock and alternative metal influenced by varied genres such as symphonic metal, post-punk, piano rock and arena rock.Който не вярва влиза в уикипедиа и чете.
по темата:Джими Хендрикс,Цепелин,Рейнбоу,г нс и още няколко..
бг : Щурците,ФСБ,Сигнал,БТР.
Не казвам че това са единствените групи просто тези слушам ... :)
за автора на темата като не искаш флууд земи прегледай колко теми от сорта има и земи прочети малко по въпроса за да не се излагаш.А ако си говорим за рок като за в кое има рок и прочие то една песен на Преслава Лъжа е мисля че беше можеш да си кажем че е рок с поп-фолк вокал :shock: айде толкова от мен

The-WishmasteR
04-02-2008, 19:03
пхахахха ей ся гледам съседната тема "любими метъл групи" абе не ви ли писна да пускате едни и същи теми по 234534857 пъти.ВСе едно и също става..Тоя форум съвсеем бозав стана ....

Beatifica
04-02-2008, 19:19
ААхАххаХАхахха!
Излъгах се да прочета две, три мнения от първата страница.
***
Любими рок групи.. Хм.. Kiss, Rainbow, Queen, Scorpions, Europe, Guns N' Roses.. ОБОЖАВАМ AC/DC.. Aerosmith, Rolling stones, БТР, Нова Генерация, Ахат, Щурците, Ренегат... Това са любимите ми рок групи. Като наблягам на любими, защото не се ограничавам само с тях. (;

Sintya
04-02-2008, 19:56
GNR, Kiss, The Rasmus, HIM, БТР...

WINTER_NIGHT
04-02-2008, 20:26
Не че искам да ви се меса ама Green Day - е PUNK а не rock ... злетааааа


Samo takaaaa! :grin:

Oba4e kato priemem, 4e v temata sa vklu4eni i dosta drugi grupi, koito su6to ne sa to4no rock, a samo doblijavat po stil, GREEN DAY su6to vliza, :) 6oto v polovinata im pesni stilut e Emotional Hardrock.

joalbrito
04-02-2008, 21:31
Не че искам да ви се меса ама Green Day - е PUNK а не rock ... злетааааа


Samo takaaaa! :grin:

Oba4e kato priemem, 4e v temata sa vklu4eni i dosta drugi grupi, koito su6to ne sa to4no rock, a samo doblijavat po stil, GREEN DAY su6to vliza, :) 6oto v polovinata im pesni stilut e Emotional Hardrock.Всъщност пеят modern punk(pop punk) ама карай

Disrespect
04-02-2008, 21:45
звука от казанчето в кенефа ми е по-корав от лайната които вие боготворите

psychopath
04-03-2008, 00:19
звука от казанчето в кенефа ми е по-корав от лайната които вие боготворите :razz:

joalbrito
04-03-2008, 08:25
звука от казанчето в кенефа ми е по-корав от лайната които вие боготворитеми начи не си го чистил отдавна, а може и да има запушване.
Не ти ли омръзна да оригиналничиш и да се правиш на шут с дълбокомислените ти заключения от рода на " Ми аз ги мразя"
"Що?"
"Ми щото са лайна"
" Е що да са лайна"
"МИ щото звука от казанчето в кенефа ми е по-корав от лайната които вие боготворите"
ама айде продължавай да говориш глупости, да видим кога ще се усетиш

The-WishmasteR
04-03-2008, 08:42
ех деца,деца .. ВСеки път когато се пусне такава тема започват едни и същи спорове ..на кой групата му е по велика и т.н,едно време влизаше един всезнаещ гост сега поне него го няма ..

Disrespect
04-03-2008, 09:14
звука от казанчето в кенефа ми е по-корав от лайната които вие боготворитеми начи не си го чистил отдавна, а може и да има запушване.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Не ти ли омръзна да оригиналничиш и да се правиш на шут с дълбокомислените ти заключения от рода на " Ми аз ги мразя"
"Що?"
"Ми щото са лайна"
" Е що да са лайна"
"МИ щото звука от казанчето в кенефа ми е по-корав от лайната които вие боготворите"
ама айде продължавай да говориш глупости, да видим кога ще се усетиш

някой друг говори глупостите...

и ще се усети, като порасне малко и наистина започне да слуша рок, метъл и пънк

white_rose
04-03-2008, 16:59
П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8) [/color][/b][/quote]

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence![/quote]

Ъъм...Green Day НЕ са пънк!!!!
Аааа иначе за рока, любимите са ми-Nirvana,Bon Jovi i Queen,Silverstein,Scorpions

mulgore
04-03-2008, 17:15
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК

И Нирвана са гръндж..вземи посещавай Уикипедия..

Decu
04-03-2008, 17:33
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК

И Нирвана са гръндж..вземи посещавай Уикипедия..Уикито обича да послъгва, да знаеш. ;)

white_rose
04-03-2008, 17:56
Уфф,да вярно...Наистина Nirvana са гръндж,просто ми изхвърча от главата :D

psychopath
04-04-2008, 06:02
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК

И Нирвана са гръндж..вземи посещавай Уикипедия..Я не лъжи хората бе!

Уикипедия лъже доста...

ScionOfStorm
04-04-2008, 06:06
Еми лъже, ама като цяло е по-правилна от разните там форуми и глупости. Естествено, най-сигурно си е да посетиш сайта на дадената група, 'щото те там са си определили както ТЕ смятат, че са, а кой ще знае по-добре от тях, а :Р
То като цяло, поне в метъла, жанровите характеристики са си ебали майката..

joalbrito
04-04-2008, 08:32
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК

И Нирвана са гръндж..вземи посещавай Уикипедия..1. Ако не ви е ясно GD са група на 20 години и да ми кажеш, че след 5 години никой няма да я знае звучи смешно
Виж токио хотел наистина почват мн сериозно да ме притесняват и не защото са тъпи травестити, не защото музиката им не ми харесва, а защото вече 2 момичета се самоубиха заради тях :-x

Beatifica
04-04-2008, 09:35
Ааа! Знаех си! Грийн Дей са група на двадесет години и са били известни още, от когато са си купили първата мижава китарка и са си казала "Ние ще правим РОК! Ой-ой-ой!". Знаехсизнаехсизнаехси.

oTPoBHa
04-04-2008, 16:39
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!


Грийн дей са толкова пънк, колкото Токио хотел са дет метъл 8)

Любимите ми РОК групи са Queen, Scorpions, Deep Purple, които предполагам не си и чувала. И са доста далеч от ЕБАнесънс 8-)

И май не загря, че Pedigree се бъзикаше за блек метъла 8-)

Daa be ebasi bazika! Ako iskate vlezte v temata koqto sum napravila za Evanescence i 6e vidite 4e e ROCK grypa! I poprincip v koito i sait da vlezete za Evanescence 6e vidite 4e sa ROCK grypa!!!!!!!!!!!

ЕБАВКА се вика, детенце :)
и ти се върза
еванесенс са съвременна група.. едновремешните представи за рок са коренно различни от днешните.. истинския рок си остава този от 60те нататък.. до края на 80те
останалото всичко е електроника
групи като пърпъл, гранд фънк, криим, отделно ерик клептън, ричи блекмор ... е това е рока
останалото е вече плод на съвременните представи за рок музиката

но истинския рок си е това

п.п. недейте толкова да оплювате гриин дей.. рано или късно всичко се комерсиализира или по-точно казано, просто се изчерпва и всички почват да се гаврят, но ще ви кажа, че за трио гриин дей правят МАЗАЛО
особено барабаниста.. тоя е лудак
отделно и вокалиста си е добър.. пее си момчето с техника
и басиста..
има някво влияние от пънка, ама обикновено тия дето просто не разбират от музика (както искате го разбирайте) на някоя добра група, въпреки, че е добра, биха казали, че са тъпи, позират и т.н.
демек ГЛУПОСТИ
момчетата са си музиканти и тримата и поне си вършат работата кадърно .. обърнете внимание и на тоя факт и не ги хранете толкова.. не всичко се върти около това колко си брутален и развратен ;)

има пънк влияния, но не изцяло..

п.п. не съм пънкарка и не съм наясно с пънк културата, но елементарни неща се забелязват..

white_rose
04-04-2008, 17:14
Наистина Green Day имат леееко приближение към пънка,но пък като ги сравниш с Sex Pistols(например)ще откриеш известни разлики...:)

ancika
04-04-2008, 17:19
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)

Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence!


Грийн дей са толкова пънк, колкото Токио хотел са дет метъл 8)

Любимите ми РОК групи са Queen, Scorpions, Deep Purple, които предполагам не си и чувала. И са доста далеч от ЕБАнесънс 8-)

И май не загря, че Pedigree се бъзикаше за блек метъла 8-)

Daa be ebasi bazika! Ako iskate vlezte v temata koqto sum napravila za Evanescence i 6e vidite 4e e ROCK grypa! I poprincip v koito i sait da vlezete za Evanescence 6e vidite 4e sa ROCK grypa!!!!!!!!!!!

ЕБАВКА се вика, детенце :)
и ти се върза
еванесенс са съвременна група.. едновремешните представи за рок са коренно различни от днешните.. истинския рок си остава този от 60те нататък.. до края на 80те
останалото всичко е електроника
групи като пърпъл, гранд фънк, криим, отделно ерик клептън, ричи блекмор ... е това е рока
останалото е вече плод на съвременните представи за рок музиката

но истинския рок си е това

п.п. недейте толкова да оплювате гриин дей.. рано или късно всичко се комерсиализира или по-точно казано, просто се изчерпва и всички почват да се гаврят, но ще ви кажа, че за трио гриин дей правят МАЗАЛО
особено барабаниста.. тоя е лудак
отделно и вокалиста си е добър.. пее си момчето с техника
и басиста..
има някво влияние от пънка, ама обикновено тия дето просто не разбират от музика (както искате го разбирайте) на някоя добра група, въпреки, че е добра, биха казали, че са тъпи, позират и т.н.
демек ГЛУПОСТИ
момчетата са си музиканти и тримата и поне си вършат работата кадърно .. обърнете внимание и на тоя факт и не ги хранете толкова.. не всичко се върти около това колко си брутален и развратен ;)

има пънк влияния, но не изцяло..

п.п. не съм пънкарка и не съм наясно с пънк културата, но елементарни неща се забелязват..


Prav si- onova si be6e ROCK!!! I blagodarq na gospod 4e me sytvori v tova vreme, ta pone malko mojeh da usetq duha na tova vreme, i mnogo dobre si spomnqm kak ba6ta mi me u4e6e vinagi da pomnq Jimmy Hendrix i "Hey Joe" ili Deep Purple i "Soldier of fortune"... I blagodarq na Gospod, 4e nqkoi ot tezi grupi jiveqt i dnes i 6te moga da gi vidq v Bulgaria, kakto minalata godina vidqh Glenn Hughes v moeto malko grad4e- TOVA se kazvat SPOMENI!

Disrespect
04-04-2008, 17:33
http://www.youtube.com/watch?v=U74j1qZ2hi4&feature=related

това дете е по-кораво от всичките ви нео лайна взети заедно

ancika
04-04-2008, 17:36
http://www.youtube.com/watch?v=U74j1qZ2hi4&feature=related
това дете е по-кораво от всичките ви нео лайна взети заедно
Znae si detenceto :)
A ot neoto- za neo metala nqmam dumi kolko typo mi zvu4i tova ne6to, osobeno Linkin park!!!

Mitio_man
04-04-2008, 21:07
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? :shock: това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК

И Нирвана са гръндж..вземи посещавай Уикипедия..
не съм споменавал нищо за Нирвана първо.Знам че са гръндж,посещавам Уикипедия доста често и знам че и там послагват,но да-Нирвана са гръндж,въпреки че повтарям -не съм споменавал нирвана.

The-WishmasteR
04-05-2008, 08:45
п.п. не съм пънкарка и не съм наясно с пънк културата, но елементарни неща се забелязват..


Prav si- onova si be6e ROCK!!! I blagodarq na gospod 4e me sytvori v tova vreme, ta pone malko mojeh da usetq duha na tova vreme, i mnogo dobre si spomnqm kak ba6ta mi me u4e6e vinagi da pomnq Jimmy Hendrix i "Hey Joe" ili Deep Purple i "Soldier of fortune"... I blagodarq na Gospod, 4e nqkoi ot tezi grupi jiveqt i dnes i 6te moga da gi vidq v Bulgaria, kakto minalata godina vidqh Glenn Hughes v moeto malko grad4e- TOVA se kazvat SPOMENI!

Първо това е тя.Забележи казва не съм пънкарКА,иначе съм съгласен с поста й,но не виждам смисъл да пишеш Пърпъл И Хендрикс ,и по една тяхна песен,ние които ги слушаме се сещаме ;).И няма смисъл да благодариш на там онова митично създание,което спомена,защото повечето от тези групи вече ги няма,а е останала тяхната музика.Което всъщност е най важното.Действително изказването че истинския рок е от 60-те до 80-те беше най-правилно, а който не е чувал групи от тогава или съответно техни песни,не е слушал истински рок.А що се отнася до стиловите в метъла там е истинска лудница ..От новите групи постоянно се намират такива които са убедени че са открили топлата вода и стилът им е уникалаен и бла бла бла бла => (заключение)Да хванаете 10 човека с повече опит с метъл музиката,едва ли и десетимата ще споделят едно мнение за стила на някоя група дори толкова нашумяла като Мейдън или Металика примерно.И в крайна сметка ще се получат смешни спорове от сорта на тези тук и съответно на тези които имаше преди в подобни теми от сорта "Каква музика слушате" ,"Кой е любимият ви стил(в метъл-а и т.н)","Какво мислите за метъл групата - "някоя си там" " и т.н.Мился че изчерпах заедно с другите които писаха постове темата,а който продължава да пише просто му се спори.

GenerationF
04-05-2008, 09:14
Mr.BIG, Tak Matsumoto Group, X-Japan (makar da se vodi metal no... :) ) , Def Leppard, Guns n roses, Foo Fighters and moree...
Ta.. tova sa nai-slu6anite ot men.. :grin:
Makar 4e da vi kaja.. az sym pove4e fen na Melodic / Death i Trash Metal =D> :smt002 :smt002 :smt002

Beatifica
04-05-2008, 10:18
GenerationF, trash метъл ли слушаш? xD

GenerationF
04-05-2008, 12:18
GenerationF, trash метъл ли слушаш? xD
man.. ti ako razbira6 trash kato bokluk... "bravo na tebe"
ama ako ne si 4uval za janra Trash Metal.. to togava... nz 6to jivee6 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Beatifica
04-05-2008, 12:39
Живея, за да казвам на такива като теб, че такъв стил няма.

HeXe
04-06-2008, 11:05
Aerosmith,Deep Purple,Rainbow,Pink Floyd,Guns n' Roses,Black Sabbath(дам,хеви са,но от части са и хард рок),Whitesnake,Dio,Scorpions,Qween,MOTORHEAD( как да не са рок,кво са тогава?) най-вече и така нататък.От българските групи-Ахат,Тангра,БТР,в момента съм на вълна Сигнал...Някой беше споменал Кокоша Глава в по-предните страници-минали са те покрай рока.БГ пънк,радват иначе.
Ъъъ рока не произлиза от блуса,ми от бийта,по мое мнение...А колкото до Грийн дей-е точно пънк не може да се каже че са във никакъв случай.Я сравнете Били и компания със Exploited примерно.
Токио Хотел-РОК!? :shock:

white_rose
04-07-2008, 06:30
Токио Хотел според мен се опитват да правят рок,ама май нещо много не им се получава...
А иначе Тhe exploited са пънк-нямат нищо общо със стила на Токио Хотел :D

lsd43
04-07-2008, 06:59
Queen,Deep Purple,Beatles,Kiss(отчасти),Europe и дуги :)

Rock & Roll King
05-14-2008, 16:45
Класически Рокендрол - Елвис Пресли, Чък Бери, Литъл Ричард, Бил Хейли, Ричи Валенс, Еди Кокран, Бийтълс(донякъде) и много други. 8) :smt035

И всичко що е рок от 60те до 80те години на XX век. От 90-те нататък качествена музика много рядко се създава :smt095

MemoRieS
05-14-2008, 18:06
Любими са ми: KISS, Lordi, Queen и Deep Purple.

zi
05-14-2008, 18:35
Rainbow, Scorpions, Aerosmith, Europe, Bon Jovi (старите работи), Whitesnake, Uriah Heep :smt007

ScorpionS
05-15-2008, 18:22
Scorpions , W.A.S.P , Bon Jovi , AC/DC ,
Златни! а W.A.S.P показаха отново в Ловеч че са невероятни. :)

KARELIA
05-16-2008, 06:37
Awe ti normalen li si? Green Day sa punk!! I ne se kazva Ebanescence, a e Evanescence![/quote]


toi te pliue,ti misli6 4e dyjd vali :D :D

Entombed
05-16-2008, 11:35
Thrash Няма такава музика ВТФ?
Братле чуй Слеър например.......и ще разбереш има ли траш нема ли траш :razz: :razz: :razz:

DeePurple
05-16-2008, 12:13
IIII love this topic :-D
Много обичам като дойде някое единайсетгодишно и каже, че слуша рок - Токиото, Линкин, Еванесънс, Найтуиш... Ми да, ми да. Ама някак си доста забавно изглеждат тия пънещите се правежи пред класиките, които доста хора споменаха, и част от които ми киснат на ника и подписа. А и сдухано тийнче, което реве колко му е нещастен живота, НЕ е рок. Това е рок. (http://zazz.bg/play:a2f47209) <-- цък там. Потен, див, страстен щастлив олигофрен. Т'ва е рока.

п.с. И все пак има наистина свестни "нови" групи ( "нови" разбирайте от 90те насам) - Nickelback, Monster Magnet, Five Horse Johnson...

TheUnforgiven666
05-16-2008, 13:47
Аз най-много харесвам "Lovex" и въобще финландския рок- "HIM", "The Rasmus", "Uniklubi", "The 69 Eyes", "Children Of Bodom", "Nightwish" и много много други....
Но "Lovex" са ми абсолютните фаворити!

Mitio_man
05-16-2008, 14:57
Queen,Deep Purple,Beatles,Kiss(отчасти),Europe и дуги :) \rock/

SiNiStEr
05-16-2008, 16:40
Whitesnake
За мен те са велики !

MidnightCreep
05-16-2008, 18:08
Dire Straits!На 6 юни вокала им,Марк Нофлър ще пее в София! :-P

s1NNer
05-16-2008, 18:24
Лелелелелееееее ..... Green day & Tokio Hotel били пънк,рок ... луди ли сте бе ... това си е чиста чалга 8-) ... Ебанесънс също 8-)

А любими рок групи - Kiss , Guns N' Roses , Whitesnake , естествено и Queen , Deep Purple , Beatles , Pink Floyd ,Scorpions ии да това са. :]

emo_kid_shadow ... абе душо представата ти за рок е много яко збъркана :lol:

Entombed
05-16-2008, 19:44
Аз най-много харесвам "Lovex" и въобще финландския рок- "HIM", "The Rasmus", "Uniklubi", "The 69 Eyes", "Children Of Bodom", "Nightwish" и много много други....
Но "Lovex" са ми абсолютните фаворити!
До сега не мислех че Емо значи и глупав.....но явно да.....да започнем от НайтУиш....това е готик метъл не рок....като минем през ХИМ които са Лов метъл не рок.....и продължим през Бодомци....които ако са рок аз да се обеса на червата си.....ТОВА Е МЕЛОДИК МЕТЪЛ ВЕ.....Другото не съм го слушал няма да го коментирам....само щи кажа че си тъп...та задръстен...

RoyTheReaper
05-16-2008, 19:45
Финландски рок... :razz:

klamer4e
05-16-2008, 20:43
Whitesnake! Най-добрите са те!

Рок е твърде разтегливо понятие. Поджанрове на рока са:
Alternative
British Invasion
Christian
Classic
Electroclash
Experimental
Garage
Glam
Goth
Hard
Jam
Metal
New Wave
Pop
Progressive
Psychedelic
Punk
Rockabilly
Ska
Surf
Swing
Urban => Не можете да съдите някого, който е написал група , която свири някой от тези стил. Просто трябваше да се обоснове в началото.. :)

AutumnTears
05-17-2008, 16:11
Лелелелелееееее ..... Green day & Tokio Hotel били пънк,рок ... луди ли сте бе ... това си е чиста чалга 8-) ... Ебанесънс също 8-)

А любими рок групи - Kiss , Guns N' Roses , Whitesnake , естествено и Queen , Deep Purple , Beatles , Pink Floyd ,Scorpions ии да това са. :]

emo_kid_shadow ... абе душо представата ти за рок е много яко збъркана :lol:

http://www.vbox7.com/play:b647e9f8
na tva mojesh da kajesh 4alga ne na evanescence ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt075 :smt075 :smt075 :smt068 :smt068 :smt066 :smt066 :smt065 :smt064

TarkCougar
05-17-2008, 18:37
Абе да живеят Фоксбъро Хот Тъбс ( Създадени 8 декември 2007 годинa от Грийн Дей) 8-) 8-)

psychopath
05-17-2008, 18:52
Аз най-много харесвам "Lovex" и въобще финландския рок- "HIM", "The Rasmus", "Uniklubi", "The 69 Eyes", "Children Of Bodom", "Nightwish" и много много други....
Но "Lovex" са ми абсолютните фаворити!
До сега не мислех че Емо значи и глупав.....но явно да.....да започнем от НайтУиш....това е готик метъл не рок....като минем през ХИМ които са Лов метъл не рок.....и продължим през Бодомци....които ако са рок аз да се обеса на червата си.....ТОВА Е МЕЛОДИК МЕТЪЛ ВЕ.....Другото не съм го слушал няма да го коментирам....само щи кажа че си тъп...та задръстен..."лов метъл" викаш а :razz: :razz: :razz: :razz:

и медодик метъл а? не е ли мелодик дет...?

забавен си

:D

InnocentGreed
05-17-2008, 18:55
Bon Jovi, Scorpions, Guano Apes

Last
05-17-2008, 20:36
Linkin Park , Evenescence , H.I.M. , Nightwish , Disturbed , Nirvana , Good Charlotte , Papa Roach.

Напоследък се кефя на Deep Purple.. :)

SuNsEt
05-18-2008, 19:13
Whitesnake!

ell_ownz
05-20-2008, 18:57
ot tazi tema stigam do izvoda 4e nikoi en znai ko e rosk s malki [mn malkiii] isklu4eniq, a po temata- Bon Jovi, Aerosmith, AC/DC, Whitesnake

viksss_i
05-28-2008, 10:40
Grupite koito haresvam sa mnoooooooogo!Obojavam Evanescence,no slu6am i Whitesnake,Bon Jovi,Judas Priest,Deep Purple,Rainbow,Queen i o6te mnooooooooooooooooooooogo drugi! :) :) :)

evil_peace
05-28-2008, 15:27
Токио Хотел, бате! И Линкин Парк също! Класика! 8-) :lol: :razz:

Сега сериозно - Guns N' Roses, Slash's Snakepit, Velvet Revolver, AC/DC, Led Zeppelin, Deep Purple, Rainbow, Whitesnake, Aerosmith, Dire Straits, Queen, Foreigner, Pink Floyd, Jimi Hendrix, Nirvana, Alice In Chains, Radiohead, Mad Season, Nickelback, Placebo ии... стига толкова, другите не толкова много.

WhiteDove
05-28-2008, 15:40
Щом е рок,рок да е!Ама и метъла уважавам!Та...Papa Roach,Lifehouse,Nickelback,Skillet,Three Days Grace,Trapt и т.н. :smt002

death_embrace
05-29-2008, 07:46
хмм рок групи ми то аз само това слушам..но ще изброя някои от тях....Guns'n'roses,Nirvana,Europe,Bon Jovi,Whitesnake,Deep Purple,Def Leppard,Skid row,Billy Idol,Metallica,AC/DC и още други.... :smt002 :smt002 :smt002

FL1rT
05-29-2008, 08:58
AC/DC, Bon Jovi, Def Leppard, Whitesnake, Deep Purple, Foreigner, Scorpions, Europe, Kiss, Guns N`Roses ... това е ;)

Mitio_man
05-30-2008, 12:54
AC/DC, Bon Jovi, Def Leppard, Whitesnake, Deep Purple, Foreigner, Scorpions, Europe, Kiss, Guns N`Roses ... това е ;)доса точно,мога да допълня и ДИО

SINDEL
05-30-2008, 13:02
:grin: йей! Пък аз си мислех, 4е Никълбек само аз ги знам

RoyTheReaper
05-30-2008, 13:39
мога да допълня и ДИО

:smt002

6o6kotooo
05-30-2008, 19:15
RAINBOW!!!!!Deep Purple , Beatles , Pink floyd , Scorpions ..........

the_best_f
05-30-2008, 19:19
Scorpions, Evenescense, Deep Purple, бейбе \:D/

lsd43
05-30-2008, 20:10
Куин,Пърпъл,Бийтълс и Кис(те са и хеви метъл ма се тая).

gin4e
05-31-2008, 21:29
FOO FIGHTERS и NICKELBACK са ми любими :)
а от по-старата генерация, естествено не мога да пропусна QUEEN EUROPE NIRVANA

bub4eto_933
05-31-2008, 23:41
AC/DC!!!!!!!!!!!

SINDEL
06-01-2008, 09:32
:grin: йей! Пък аз си мислех, 4е Никълбек само аз ги знам


ееееееееее та ние с моите приятели се обиждаме на никълбек...

:x Ще ви таковам таковата аз на теб и на приятелите ти...
:(

Nutty_
06-01-2008, 09:36
Whitesnake,Deep Purple,AC/DC,Nickelback... :)

LINKNOT
06-01-2008, 09:41
:grin: йей! Пък аз си мислех, 4е Никълбек само аз ги знам


ееееееееее та ние с моите приятели се обиждаме на никълбек...

:x Ще ви таковам таковата аз на теб и на приятелите ти...
:(

Не се ядосвай. Той просто си е заядлив. На мене казваше,че съм била ограничена и не съм приемала различните ... :?

gothic_angel
06-01-2008, 12:23
Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,Europe,Scorpions ии т.н

_donna_
06-01-2008, 12:59
Кво ви кефи в тва да пишете едно и също?!

antonkrasimir
06-01-2008, 19:53
Аз слушам Kiss, Deep Purple, AC DC, Uriah Heep е това е рок за мен. А Tokio Hotel и други подобни не свирят рок всичко друго ама не и това.

sexy_for_you
06-01-2008, 22:38
Deep Purple

Shadow_Walker
06-01-2008, 22:52
Кво ви кефи в тва да пишете едно и също?!забавно е кой как ще подреди групите... ;]
а и всеки трябва да изрази мнение...какво от това, че е вече казано и преповторено ;]
ъъф, нещо съм заядлив май ;]
въпреки че , за разлика от _donna_ , нямам нищо против - давайте в същия дух, не ми пречите ;]

аз, лично, не си падам по класическия рок/хард рок
така че ще взема да си позамълча.
ако случайно се интересувате какво точно слушам...
хах, разберете сами :P

LINKNOT
06-02-2008, 07:29
Кво ви кефи в тва да пишете едно и също?!а и всеки трябва да изрази мнение...какво от това, че е вече казано и преповторено ;]
аз, лично, не си падам по класическия рок/хард рок
така че ще взема да си позамълча.
ако случайно се интересувате какво точно слушам...
хах, разберете сами :P




Еми кажи,де. Може да харесваш някоя група,която не съм чувала,а аз постоянно търся и тегля музика,така,че сподели. :)

Shadow_Walker
06-02-2008, 09:15
ем примерно
Daughtry, Hinder (може да са леко комерс, ама ми харесват много), AFI, Rise Against, Bella Morte, The Birthday Massacre, She Wants Revenge, All Gone Dead (как можаха се разпаднат, не е истина просто... :[ )

klamer4e
06-02-2008, 13:59
ем примерно
Daughtry, Hinder (може да са леко комерс, ама ми харесват много), AFI, Rise Against, Bella Morte, The Birthday Massacre, She Wants Revenge, All Gone Dead (как можаха се разпаднат, не е истина просто... :[ )
И колко бързо се предаде и каза какво слушаш... ;)


Exploitedteen.... Знам, че си достатъчно запознат с музикалната история и знам, че винаги се опитваш да се изтъкнеш с това. И съм сигурна,че знаеш, че много малко от стиловете НЕ произлизат от Р'н Б, госпел и соул... Така че защо да не напишем, че всичко е черно... ;) Както си се изразил за това, че регето, щом е произлезнало от СКА, мога да го сложа при рока... Еми хубаво, аз мога да кажа, че е рок... Но аз не съм музикален експерт, който да го направи. И не съм тръгнала сама да пиша 91270412 стилове рок само да покажа КОЛКО МНОГО съм запозната, защото не мисля, че е така. И не съм копирала нищо от wikipedia или от друг сайт писан от "разбирачи". Така че ти не си този, който ще казваш какво е рок и какво не е. Защото, пак повтарям, аз мога да кажа, че всичко е черно. Както Дейвид Ковърдейл определя първите песни на Whitesnake като "progressive R'n B" .

_donna_
06-03-2008, 07:37
въпреки че , за разлика от _donna_ , нямам нищо против
Ама то и аз нямам нищо против.
Просто си питам.Щом на някого му е интересно .. :lol:

LINKNOT
06-03-2008, 08:31
:grin: йей! Пък аз си мислех, 4е Никълбек само аз ги знам


ееееееееее та ние с моите приятели се обиждаме на никълбек...

А на мен каза:


Интересно ми е защо нападаш различните, а имаш високо мнение, което базираш единствено на музикални предпочитания??

Не знам аз доколко съм ограничена,но не се изтъквай като много широкостроен човек,защото не си. :)

LINKNOT
06-03-2008, 09:34
Омръзнало ми е от хора,които не ме познават,а ми лепват етикет. Нито съм метълка,нито съм рокерка,нито съм пънкарка или каквото е там,нито се мисля за такава. Не смятам,че съм повече от другите хора,които слушат различна от моята музика. Аз ти казах,че просто не намирам общ език с тях. Мисля,че е нормално. Дори да съм ограничена до известна степен какво от това? Ти също показваш,че си. И като гледам не се ебаваш само с хора от твоето обкръжение,а голяма част от седемнадесетхилядните ти коментари тук са в заяждане със съфорумниците ти. Не можеш да го отречеш. Освен това не си мисли,че отказвам да погледна нещо ново. Даже напротив. За да разбера,че музиката,която харесвам сега е любимата ми,аз съм слушала достатъчно от другите различни жанрове и съм си направила оценка затова кои песни и на кой изпълнител най отговарят на моята същност. Мога да ти кажа,че уважавам рапа,въпреки че не са толкова парчетата,които харесвам,но имайки в предвид историята и това,което са се опитвали да кажат хората,създавайки рапа,аз ценя този стил. Хауса и чалгата не харесвам,защото не са за мен,въпреки че има една чалга песен,която ми харесва. То даже не може да се нарече точно чалга,но като знам,че ти наричаш комерсиалната музика - чалга,а не обръщаш внимание на това кои ритми определят този жанр,не мисля,че трябва да си губя времето в обяснения. Знам само,че си похабил много нерви на различни хора във форума,самоизтъквайки се. Казвай каквото си искаш,но на това са ставали свидетели всички. Не мисля,че ще те убедя в нещо ново,така че този новосъздаващ се спор е безсмислен. Ти никога няма да ме разбереш. И какво като съм цитирала едно твое изречение - то беше достатъчно,за да покажа как сам си противоречиш. Слез на земята и спри да се самоизтъкваш като голям ценител на музиката. Остави хората да изказват своите РАЗЛИЧНИ ОТ ТВОИТЕ предпочитания и не ги нападай за това. Айде успех със съвета,неограничени ми приятелю.

LINKNOT
06-03-2008, 10:09
Много думи,малко смисъл ... :wink:

Всичко,което написа,беше предвидено от мен. :D Не всяка комерсиална музика е чалга,разбери го. Това,че в България комерса е чалгата, е отделен въпрос. Никакъв ценител не си щом за теб тези две думи са синонимни. :wink: Казваш,че разбирането ти за чалгата било съвсем различно и че за теб тя е музика,която се прави за пари,а после казваш "защото ако вземеш една модерна песен на някоя пайнерка и не ми е ясно как ще я сравниш по звучене с някоя истинска чалга". Да,ти самият не знаеш кое как разбираш. :wink: Оставям те да търсиш диаманти,а аз сега ще си пусна песен,която ме изпълва. Защо нe Stemm - Fallen :-({|= :smt001

zi
06-03-2008, 11:10
предвидено, защото не казах нищо ново, а повтарям за по-бавните...

явно ти е трудно да работиш с абстрактни понятия, затова те поздравявам за избора на тъпи песни и ще следя музикалните ти вкусове с интерес, все пак си олицетворение на всичко прекрасно :)

ПХАх
...пълниш ми душата. Благодаря ти =) *дълбок реверанс*

LINKNOT
06-03-2008, 11:20
Аз мога да проведа нормален и приятен разговор със всякакви хора на всякакви теми, а не сам да се забивам в една дребна ниша и да съм принуден да си търся тази среда цял живот, а хората с различни интереси да наричам задушаващи, скучни и безинтересни... ;)

;-) \:D/ =D> :-)

Btw Бях си изтеглила навремето дискографията на The Exploited. Доста тъпи песни правят,честно. :wink:

LINKNOT
06-03-2008, 12:07
но все пак си ограничена, за да го схванеш...

За пореден път се убеждаваш колко си наивен. Нямаш реална преценка за самия себе си,какво да говорим повече... Въпросът е,че ти цениш само музиката,която харесваш. В такъв случай всеки един може да се нарече ценител,драги. :wink: И защо не казваш нищо за тези свои противоречия? :-D

LINKNOT
06-03-2008, 12:12
Оооо ,забравих. Защото съм ограничена ... :razz:

SINDEL
06-03-2008, 13:23
:D Ехехе...
експлойтедтийн идва от експлойтед, а?
Напълни ми душата :)

:-P ПП: Елате ми вси4ките социопати, аз с такива като вас най-добре се оправям ;) Не плюй Никълбек бе, като малка исках да се женя за вокала... :(

bubbl3s
06-03-2008, 15:06
много думи, а малко смисъл...

аз не ти лепнах етикет, защото не заслужаваш и етикетчето... Аз съм способен да намеря нещо добро във всеки един музикален стил, защото навсякъде освен плява има и някой скрит диамант.
Самият факт, че за теб всичко се свежда до хаус, чалга, рап и прочие е достатъчно показателен, а това аз какво рабирам под чалга е нещо съвсем различно, защото ако вземеш една модерна песен на някоя пайнерка и не ми е ясно как ще я сравниш по звучене с някоя истинска чалга. Електронни бийтове, модерно звучене и визия - адски различно нещо, затова и за мен чалгата е музиката, която се прави изключително и само с цел продажба.
Помисли над това...



ПП. да ценител съм и не виждам лошо в това, а факта, че оплювам ограничени хора ми доставя удоволствие :)

Are zemi se spri we kuv ti e problema?? Nemoje6 li da se primiri6 s misulta 4e ne si edinstven v toq forum we??!!?? :lol:

Shadow_Walker
06-03-2008, 15:30
експлойти, душко, както там ти беше името, нямаш ли си друга работа, че дразниш децата по форумите...?

bubbl3s
06-03-2008, 15:34
експлойти, душко, както там ти беше името, нямаш ли си друга работа, че дразниш децата по форумите...?


Trydno my e 6ot toi samo tva moje da pravi i ni6to drygo. Abe Exploidteen q zemi se skrii nekade ne vijda6 li 4e na nikoi ne go e*e za tebe i tvoito gluposti! :?

WickedLittleThing
06-03-2008, 19:16
ахахахахахахахаа ебати провала е тая тема... некви хитро е да създадеш нещо, с което самия ти не си на ясно :razz: малеее ако някога си слушал/а рок, нямаше да напишеш Evanescence в тая графа (повярвай ми) омг ... странно е как могат да се сравняват Evanescence с AC/DC или Deep Purple или която и да е др рок банда ... защото наистина не могат! Били са велики и ще си останат такива, не като Evanescence, които ще изчезнат с годините ... xD и няма дори да личи че са съществували (не че не са добри но просто нз колко зле тряа да си за да ги сравняваш с някоя рок банда...) :smt035 :smt043 :smt041

Shadow_Walker
06-03-2008, 21:57
експлойти, душко, както там ти беше името, нямаш ли си друга работа, че дразниш децата по форумите...?


Халяско, ти не ми говори така, че отдавна съм ти казал нещо...
направи се, че някой те вика ;)

за останалите - МУАХАХАХХАХАХАА

среден пръст за вас и специално за Линкнот - аз слушам адски много стилове музика, затова не ми говори какво харесвам, защото представа си нямаш..
по МТВ не я пускат за твоя жалостаз просто да не си хабиш времето... ;]
хах...и кво си ми казал отдавна, че нещо не помня...
ии... Халяско? За нещо по-смислено не успя ли да са сетиш ;D

SpeeD_FreaK
06-04-2008, 05:46
AC_DC-Forever!!! :grin: :grin: 8) 8)

Draf
06-04-2008, 07:49
Progressive легендите Rush

:)

emoti0nal_girl
06-04-2008, 09:37
Judas Priset \m/

[anonymous RENT addict]
06-04-2008, 12:06
Guns 'N' Roses, Whitesnake, Rainbow u AC/DC 8)

Draf
06-04-2008, 12:08
Judas Priset \m/

Painkiller и Beyond The Realms of Death са ми любими.

Е, и Breaking The Wall разбира се :)

LINKNOT
06-04-2008, 13:22
среден пръст за вас и специално за Линкнот


Айц,неограничения дето можел да проведе приятен разговор с различни хора. 8) 8-)

Duvessa
06-04-2008, 13:54
Whitesnake, Guns'n'Roses, Queen :)

Nefarian
06-04-2008, 13:58
GUNS N' ROSES, Whitesnake, Motley Crue, Led Zeppelin, Uriah Heep, Def Leppard, Bon Jovi, AC/DC, Kiss, Hammerfall (те брояха ли се?), Heaven And Hell, Deep Purple (и там всичките производни), Rainbow ... и само за това се сещам.

ТХ и Ева = рок? :smt044 :smt044 :smt044
hammerfall sa power/heavy...hmm predpo4itam hardcore-a i met1la pred roka

AutumnTears
06-04-2008, 14:07
qvno pove4eto "istinski po4irateli" na rock muzikata ne sa 4uvali za stila
alternative rock
tova e kato da sravnqvash gothic s heavy metul :( :(

Draf
06-04-2008, 14:44
Абе манитего го модерния рок

classic rock рулз

purple, rainbow, zeppelin рулират

LINKNOT
06-04-2008, 14:48
среден пръст за вас и специално за Линкнот - аз слушам адски много стилове музика, затова не ми говори какво харесвам, защото представа си нямаш..
по МТВ не я пускат за твоя жалост

Аз също мога да кажа "не ми говори какво харесвам,защото представа си нямаш". Не ми казвай "Слушай повече музика",също защото представа си нямаш. За моя жалост не я пускали по МТВ ... Да,абсолютно си прав! Нищо,че телевизия не съм гледала повече от 2-3 месеца,но естествено ТИ винаги си прав! Естествено аз пак най-нахално ще вметна факта,който сам не можа да оспориш. Казваш,че си неограничен и широкоскроен човек,а абсолютно по всичко показваш ТОЧНО ОБРАТНОТО. Хайде да видим как ще се измъкнеш този път,сменяйки темата... :D

LINKNOT
06-05-2008, 11:43
широкоскроен съм, защото съм отворен за много стилове в музиката, а това, че се гавря с такива като теб ме прави какъв?
Ограничен?

Да,такъв си. Не разглеждай нещата само от гледна точка на музиката. Тук става дума и за самия ти характер и отношението ти към останалите. И между другото не помня да си давал примери с любими твои песни,които да са от най-различни жанрове... :-o Я кажи,кажи някои...

Glam
06-05-2008, 14:15
Слушам класически рок и хеви метъл (в който влиза и глема). Мога да изброя много групи. Повечето правено в периода 1955г. - 1991г. е качествено, след това рокът ЗАЛЕЗЕ, но НЕ УМРЯ! Все още е жив в сърцата ни!

А Slipknot, Tokio Hotel & Linkin Park да го духат! 8)

Glam
06-05-2008, 14:31
Слушам класически рок и хеви метъл (в който влиза и глема). Мога да изброя много групи. Повечето правено в периода 1955г. - 1991г. е качествено, след това рокът ЗАЛЕЗЕ, но НЕ УМРЯ! Все още е жив в сърцата ни!

А Slipknot, Tokio Hotel & Linkin Park да го духат! 8)


хахаха а слушаш ли Cock Sparrer, те почват като глемари 8-)
Хаха не ги бях чувал, но сега си свалих 2-3 песнички и не са лоши, но не са мой стил...

Draf
06-05-2008, 16:21
Слушам класически рок и хеви метъл (в който влиза и глема). Мога да изброя много групи. Повечето правено в периода 1955г. - 1991г. е качествено, след това рокът ЗАЛЕЗЕ, но НЕ УМРЯ! Все още е жив в сърцата ни!

А Slipknot, Tokio Hotel & Linkin Park да го духат! 8)

M

Draf
06-05-2008, 19:04
exploitedteen, хахаха, снимката рулира :)

RoFLL
06-05-2008, 19:25
аммм аз слушам главно Метъл , Synthrock и Gothic , но за рок...амм БТР !!!

cS_LaMeRkA
06-05-2008, 20:48
AC/DC

lsd43
06-06-2008, 07:09
AC/DC =D> =D>

Offspring
07-10-2008, 20:59
слушам предимно Led Zeppelin,Guns n' Roses,velvet revolver,WhiteSnake,GREEN DAY,Offspring,Sum41... и те така ... :)

Pedigree
07-10-2008, 21:21
^Къде ги ръчкаш последните три?

Offspring
07-10-2008, 21:22
^Къде ги ръчкаш последните три?

Бе да му се невиди кефят ме пък ... кво толкоо....

Pedigree
07-10-2008, 21:23
Те да те кефят, ама говорим за РОК групи, а не кои те кефят. ;)

Offspring
07-10-2008, 21:25
е братле извинявай те тия са поп нали.... :lol:

Pedigree
07-10-2008, 21:27
е братле извинявай те тия са поп нали.... :lol:
Мацка, поп са, да. :)

Естествено, с изключение на Sum41, които са як норвежки блек метъл. :)

Offspring
07-10-2008, 21:33
е братле извинявай те тия са поп нали.... :lol:
Мацка, поп са, да. :)

Естествено, с изключение на Sum41, които са як норвежки блек метъл. :)

Е те имат кавъри на металика :)

Ама Грийн Дей и Оффсприг са яки беее...тъпото е,че всичко се комерсиялизира яко.... :(

ROCKLIFE
07-10-2008, 21:33
Deep Purple
Guns n'Roses
Alice Cooper
Foo Fighters
King of Leon
Nickelback
U2

http://i286.photobucket.com/albums/ll84/vladika8843/sSANY0844.jpg

Ain't it fun when you're always on the run
Ain't it fun when your friends despise what you've become
Ain't it fun when you get so high
Well...that you just can't come
Ain't it fun when you know that you're gonna die young...

пЛюш!нкаАа~
07-11-2008, 11:26
Слушам много групи..най-голяма фенка съм на - AC/DC Whitesnake, и Deep Purple

sim00n.light.shadow
07-11-2008, 12:02
Dying Soul написа:
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...
извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? Shocked това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК
da, naistina, tova e rock.
az dobavam i children of bodom
p.s tokio hotel na e metal, nito rock, tova e gavra s musikata. napravo serat na tova krasivo iskustvo. mngo sa prosti!

chocoleptic
07-11-2008, 12:19
Dying Soul написа:
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...
извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? Shocked това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК
da, naistina, tova e rock.
az dobavam i children of bodom
p.s tokio hotel na e metal, nito rock, tova e gavra s musikata. napravo serat na tova krasivo iskustvo. mngo sa prosti!
Children of Bodom рок ?! :?

по темата - не слушам много рок и все пак
Scorpions,Gun's and roses,Queen,ac/dc и така нататък..

Offspring
07-11-2008, 12:24
Dying Soul написа:
Evanescence, 30 Seconds to Mars, Placebo, Tokio Hotel, Green Day...
извинявай ама това според теб са рок групи,така ли?!? Shocked това са някви новоизлюпени комерсиални групички,който след 5 години няма да се помнят.Рок музиката не е грийн дей или токио хотел.рок са Куйн,Whitesnake,Deep Purple,Pink Floyd,AC/DC,Black Sabath,DIO,Europe,Judas Priset,Rainbow,Scorpions,Uriah Heep.Е тва е РОК
da, naistina, tova e rock.
az dobavam i children of bodom
p.s tokio hotel na e metal, nito rock, tova e gavra s musikata. napravo serat na tova krasivo iskustvo. mngo sa prosti!

Бе гриийн дей ги има от 1987 година бе....преди да пишеш поне провери за кво става въпрос,поинтересувай се малко
А Чилдрен оф Бодъм е един рок та направо... :-D

А токио хотел.... т'ва е гавра съгласен съм....

Pedigree
07-11-2008, 12:27
Абе респект за зелените, ама съкват.. ;)

А това за CoB ме гръмна, брато. 8-)

SunShinePearl
07-11-2008, 12:38
Koi sa vi lubimite Rok Grypi? Kakvo vi kefi f tqh? Znaete li koga e suzdadena grupata?
Za poreden put Bon Jovi do smurtta 6te sum im fenka!!!TE sa nai-velikite takava muzika moje6 da go useti6 nqma falshivo vsi4ko e izpqto ot surce.Oficialno sa suzdadeni 14 mart 1983 ubojavama gi.A Bon Jovi mi e idol i kumir :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

P.S kum avtorkata Evanescence ne se vodi rock spored men.

Bolt_f
07-11-2008, 13:42
Koi sa vi lubimite Rok Grypi? Kakvo vi kefi f tqh? Znaete li koga e suzdadena grupata?
Za poreden put Bon Jovi do smurtta 6te sum im fenka!!!TE sa nai-velikite takava muzika moje6 da go useti6 nqma falshivo vsi4ko e izpqto ot surce.Oficialno sa suzdadeni 14 mart 1983 ubojavama gi.A Bon Jovi mi e idol i kumir :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

P.S kum avtorkata Evanescence ne se vodi rock spored men.

A chu li Lost Highway? :S

Slashy
10-15-2008, 19:36
най-любима ми е Guns N' Roses :smt002
другите ми любими: AC/DC, Whitesnake,Bon Jovi, Twisted Sister, Motorhead, Deep Purple, Black Sabbath и други..

а и не се научихте как се пише Guns N' Roses начиии :Д
то не беше Guns 'N Roses, Gun's and Roses, Guns 'N' Roses, Guns and Roses и т.н. :razz:

А и тея грийн дей мрийн дей, токио педалите, линкин парк,еванесънс-идолите на позьорите хич да не ги слагате в рока, шото сте бахти заебаните хора, честно!

Entombed
10-16-2008, 11:26
МАРУЛК :D :D :D Е тва са изроди http://www.myspace.com/marulk

GbSy
10-16-2008, 14:04
Вие първо се научете на грамотност, пък тогава претендирайте за някакви музикални познания.
Напоследък стана много модерно да си "метъл" или да слушаш "рок". Но не всички тринайсет-четиринайсет годишни "пикли" са позьорки. Имам приятелка, която от съвсем малка слуша рок и метъл и е доста далеч от Токио Хотел и т.н.
Аз слушам рок и метъл, не постоянно, но доста често. Любими групи ... Не знам, не мога да кажа. Иначе от жанровете ми е любим алтернативния рок.
Хайде, чакам да ме нахраните! :lol:

Lost_In_PaIn
10-16-2008, 16:25
Evanescence i Nickelback Просто имат страхотни песни с изклютелни чувствени текстове!

Nefarian
10-16-2008, 18:16
Cold и Incubus

darla
10-16-2008, 18:26
най-любима ми е Guns N' Roses :smt002
другите ми любими: AC/DC, Whitesnake,Bon Jovi, Twisted Sister, Motorhead, Deep Purple, Black Sabbath и други..

а и не се научихте как се пише Guns N' Roses начиии :Д
то не беше Guns 'N Roses, Gun's and Roses, Guns 'N' Roses, Guns and Roses и т.н. :razz:

А и тея грийн дей мрийн дей, токио педалите, линкин парк,еванесънс-идолите на позьорите хич да не ги слагате в рока, шото сте бахти заебаните хора, честно!
Respect! :)

WastingLove
10-24-2008, 18:29
оо ми Papa Roach, Nickelback, Green Day, Garbage и др. :)

Addictive
10-25-2008, 18:54
Какви ЕБАнесънс,какъв рок,какви 5 лева,мари?!Много сте зле. 8-)
Тези ако са рок,ще се гръмна,докато съм на челна стойка в банята.Иначе най-любими са ми Queen,Europe и Scorpions.


П.С.А ТХ и Грийн дей не ги замесвайте тука,те са блек метъл. 8)
:razz:
Иначее Guns n roses Whitesnake ... май е тфа слушам повече пънк и метъл

PoPPy
10-26-2008, 01:29
The Beatles > Всички други, които бяха изредени.

punk_girl4eto
10-28-2008, 12:03
Mi Green day, McFly, AC/DC, 3 doors down, Deep Purple i dr... abe vaob6te mn sa...

mettalium
10-28-2008, 14:51
Да живее ''Old School heavy metal''!!!!!

За съжаление вече няма групи които да изпълняват този стил.Но да си припомним как забиваха момчетата от групата SKANNERS през далечната 1988г когато хеви метъла беше във своя разцвет.

Песента е-Download:We Are Night (http://rapidshare.com/files/158378996/07._Title.mp3)



http://i35.tinypic.com/2n155qv.jpg
http://i36.tinypic.com/8wvzps.jpg

cobain01
10-29-2008, 21:12
Nirvana, (те не са мн Рок а Грънч просто са ми любимите) иначе рок групиии .... Металика, AC/DC, White Stripes, Whitesnake, Motorhead и мн. други :)

GReddy_91
10-29-2008, 21:31
Рамщайн!Харесват ми групата като цяло и тяхните песни си личат от мнооого далече особено за надъхване в залата като тренирам е супер :o

DoPye
10-30-2008, 03:19
Europe Whitesnake W.A.S.P AC/DC

velma
10-30-2008, 13:40
Nirvana,U2,Pink Floyd,Queen,Depeche mode,System of a down,Guns`N`Roses,The Beatles........

DeepWithin
10-30-2008, 15:41
Любимите ми РОК групи са Nickelback,Whitesnake
Но като цяло съм почитател на метъла

+1

i KISS sa6to

From_Hell
10-30-2008, 18:26
Evanescence , Within temptation , nickelback , Scorpions, Breaking benjamin, AC/DC , Three days grace , Skillet ,Whitesnake и други.Към рок броим и готик рокът нали?Защото виждам , че някой явно не смятат Evanescence за рок.