PDA

View Full Version : Разбиване на парола-помощ!



bubka93
03-28-2008, 23:16
Здравейте, искам да попитам дали някой знае как да вляза в регистрацията на едно момиче в един сайт като само и знам потребителското име, а паролата и рожденната дата-не. опитах с какви ли не програмки ама не става моля ви ако някой знае да пише.

BaBy_bS
03-28-2008, 23:24
някои сайтове искат електронна поща,ако я знаеш и ако по някаква случайност и знаеш и паролата-може да помогне ... чесно казано незнам други начини.а пък можеш да помолиш някой да я попита,се 1 че му трябва за нещо и да ти я каже.малко измама :D

5StaR
03-29-2008, 00:38
Научи компютърното програмиране първо и тогава се прави на хакер ;)

bubka93
03-29-2008, 17:17
хах не се правя на хакер, а пощата й я знам ама не й знам паролата и няма как. ох ами имаше едно като код дето като го напишеш каквато и да е паролата влизаш ама не го знам тва.... ако някой знае вариант да каже плс

bubka93
03-29-2008, 19:18
за сега разбрах рождената й дата и почти й влязох в пощата само ме затруднява тайния въпрос. той е: каква е паролата? според мен отговора не е истинската парола, а нещо друго. дайте предложения плс

elf4o
03-30-2008, 00:50
за сега разбрах рождената й дата и почти й влязох в пощата само ме затруднява тайния въпрос. той е: каква е паролата? според мен отговора не е истинската парола, а нещо друго. дайте предложения плс

Добре аиде аз ще ти кажа има администратори които могат да сменят паролите без да ги знаят....... в абв пощите друг вариянт да откраднеш паролата с keylogger трети да използваш dictionary attack ама ще локнат емаила преди да си го разбил друг ,друг вариянт отиваш и на гости спиш с нея и я питаш за паролата друг,отиваш и на гости и инсталираш администраторска програма радмин примерно........

MakeMeLaugh
03-30-2008, 10:19
С каква цел го правиш??

И да ти кажа.. момичето ще те разбере и да успееш и да не успееш ;)

chipi_kaoo
03-30-2008, 10:49
С каква цел го правиш??

И да ти кажа.. момичето ще те разбере и да успееш и да не успееш ;)То вече е разбрало. В "История на влизанята" пише кой от къде се е опитвал да влезе. И ИПто е цъфнало там, като срещу него пише "Влизане през забравене пароле" :-D Автора ще го трепат :o :razz:

slavito007
03-30-2008, 12:45
То вече е разбрало. В "История на влизанята" пише кой от къде се е опитвал да влезе. И ИПто е цъфнало там, като срещу него пише "Влизане през забравене пароле" :-D Автора ще го трепат :o :razz:
Ако е мааалко по-навътре в нещата ще провери IP-то и ще разбере от кой град си и интернет доставчика ти. Това е достатъчно да се сети :-D А за какво ти е да разбиваш паролата й ?

sexita
03-30-2008, 12:49
за сега разбрах рождената й дата и почти й влязох в пощата само ме затруднява тайния въпрос. той е: каква е паролата? според мен отговора не е истинската парола, а нещо друго. дайте предложения плс
хахах..еми "забравих я" или "незнам"
Абе ти не си у ред...Тва си е лично пространство,седи си на гъза.
По-добре ли ще се почувстваш,ако намериш нещо,което няма да ти хареса... :? Ако НЕ искаш да се разделите за глупости си трай ;)

elf4o
03-30-2008, 21:03
Здравейте, искам да попитам дали някой знае как да вляза в регистрацията на едно момиче в един сайт като само и знам потребителското име, а паролата и рожденната дата-не. опитах с какви ли не програмки ама не става моля ви ако някой знае да пише.
aре ща съжаля и ще ти пратя кеи логгер но ти трябва англииски теи като ще ти дам и обяснение към него на англииски прати ми меила си на лично.