PDA

View Full Version : за боядисанити коси4ки



pepelq6kaaa
03-29-2008, 06:29
ta zna4i milsq tva lqto da se boqdisvam {za1pat }po tamna otkolkoto sam sega no iskam da vi pitam vie boqdisani li ste i na kolko zapo4nahte i kakvi sa posledicite za kosata 6tot maika govorila s frizorka i tq bila protiv :( :?

s3x_0n_th3_b3aCh
03-29-2008, 06:54
Emi moita kosa si q boqdisvam 2 puti v godinata sigurno..samo kolkoto da raznmoobrazq vun6niq si vid .... Ami da, vredi na kosata, za6toto q izto6tava... Emi boqdisai se... :P prepolagam , 4e samo ot 1 put ni6to nqma da ti stane :):)

LuCiFersAngeL
03-29-2008, 06:58
Аз съм боядисана черна вече от доста време (от началото на 9 клас). За последиците немога да кажа... косата ми и преди си беше суха и сега си е пак суха :-| А за изтощаването, щом ще се боядисваш по-тъмен цвят няма да се изтощи толкова много, колкото ако я изсветляваш. Моята фризьорка ми каза, че с черно е най-безвредното боядисване :-) ... то логично де 8-)

Sintya
03-29-2008, 07:39
И аз съм с черно... но се боядисвам на всеки два месеца, защото ми изсветлява отгоре... вредно е да, ама щом има желание... действай :smt023

BrokenInnocence
03-29-2008, 10:45
Естествено, че е вредно, но ако си подбираш нещата, с които я поддържаш ще си е супер и след боядисването... М/у др внимавай с цветовете, които избираш... има такива, които след това трудно се покриват с друга боя ако след време решиш да сменяш цвета.

Liar
03-29-2008, 20:55
Уискас,какви бои си използвала?Професионални ли?
Иначе и аз искам да си потъмня косата ама още ме е бъзе 8-)
Иначе през колко време трябва да е боядисвам за да поддържам цвета?PЗнам че зависи от боята,кажете приблизително...
И някоя хубава марка боя(професионална)?

NightGuardian
03-29-2008, 21:28
Момче съм.Боядисах я за пръв път 6-7 с перхидрол до 7 клас края.После седях с ествествения си цвят.Сега се боядисах в 9 клас съм и се боядисах с черна боя със син оттенак.Мога да ти кажа ,че лично мен боядисана(изтощена)коса седи много по-добре от естествена!Косъма е по-тънък(защото е обгорен и много яко седи(лично мнение)!Ползвам и преса , но косата ми не е капала досега.