PDA

View Full Version : Упражнения за подрастване на бюст



dead_kennedys
03-29-2008, 07:41
Да препоръчате нещо за подрастване на гърдите?! Все пак благодаря

comics
03-29-2008, 08:16
всяка вечер щом удари полунощ, започваш да ги мачкаш и да им пееш ;)
М0же да пробваш да отидеш на фитнес, иначе вкъщи от лицеви опори само ще се стегнат......
нз..

DisciplineAndOrder
03-29-2008, 10:48
:razz:

s1NNer
03-29-2008, 11:19
всяка вечер щом удари полунощ, започваш да ги мачкаш и да им пееш ;)
М0же да пробваш да отидеш на фитнес, иначе вкъщи от лицеви опори само ще се стегнат......
нз..

Аз на мойте им разказвам приказки 8-)

sexa_na_kompleksa
03-29-2008, 11:35
Де уе, не се подигравайте с такива неща, на момичето може да й стане като комплекс!
По принцип знам, че ако гърдите не са спряли растежа си, не е хубаво да се правят упражнения за гърди с тежести. Във фитнес залите има специални уреди за гърди, но не трябва да се прекаляват с тях. Всичко си е до ген ...
Малките, стегнати гърдите са за предпочитане пред големите и отпуснати, така че не се трвожи. ;)

spongebob
03-29-2008, 12:28
Подрастване на бюст?! :shock: нямам идея какво означава това..

Liar
03-29-2008, 12:52
Де уе, не се подигравайте с такива неща, на момичето може да й стане като комплекс!
По принцип знам, че ако гърдите не са спряли растежа си, не е хубаво да се правят упражнения за гърди с тежести. Във фитнес залите има специални уреди за гърди, но не трябва да се прекаляват с тях. Всичко си е до ген ...
Малките, стегнати гърдите са за предпочитане пред големите и отпуснати, така че не се трвожи. ;)
А защо не е хубаво?

sexa_na_kompleksa
03-29-2008, 12:55
Де уе, не се подигравайте с такива неща, на момичето може да й стане като комплекс!
По принцип знам, че ако гърдите не са спряли растежа си, не е хубаво да се правят упражнения за гърди с тежести. Във фитнес залите има специални уреди за гърди, но не трябва да се прекаляват с тях. Всичко си е до ген ...
Малките, стегнати гърдите са за предпочитане пред големите и отпуснати, така че не се трвожи. ;)
А защо не е хубаво?
Така съм чувала от по-опитните. Не съм сигурна защо точно. Мисля, че се спира растежа и гърдите стават много мускулести, което не е приятна гледка.