PDA

View Full Version : Problem...



Sexitooo{}
03-29-2008, 09:09
Hora imam problem v daskaloto.. koito e svyrzan do izvestna stepen i s gadjeto mi , no neznam kak da mu go kaja shtoto mnogo shte se qdosa. V4era opitah no samo do polovinata subrah smelost..Znachi problema e 4e ima 3 mn smotani momi4eta ot moq klas s koito ot mnogo otdavna se karame.. ili po to4no te me mrazqt za neshto i postoqnno si tursqt pri4ini da se karat s men.I onq den pak stana taka.. Karah me se. i ednata mi kaza 4e gadjeto mi prilichal na ciganin..ili po to4no mi kaza 4e bil takuv.. a tva e pulna prostotiq..!! Nai gadnoto e 4e celiq klas beshe tam i slushaha.. i zatova nemoga da ostavq neshtata taka.. Iskam da mu kaja za da doide v daskaloto.Problema e tam 4e me e sram da mu kaja tva .. neznam kak to4no da zapo4na.. i da pod4ertaq toi ne e takuv.. no pak me e sram 4e imam takiva syu4eni4ki...plss daite mi savet 4e mi e mn kofti..

EJI4eTy
03-29-2008, 09:28
кажи му "едни кифли от моя клас приказваха глупости за теб пред целия клас"

jujulinkaa
03-29-2008, 09:46
а за какво ти е кофти след като ти сама казваш че не е така ..ако бях на твое място щях да се оправям сама не да викам гаджето си :)

sexa_na_kompleksa
03-29-2008, 10:14
Няма смисъл приятелят ти да ходи в даскалото и да вдига скандали. Оправи се някакси сама с тях. Опитай се да изгладите отношенията помежду си. Ще трябва да сте заедно още доста, така че се постарай времето в училище да не се превръща в същински ад. Ако не можете да сте в добри отношения, то не им обръщай внимание. На тях рано или късно ще им писне.

Co0kIe
03-29-2008, 18:25
кажи му "едни кифли от моя клас приказваха глупости за теб пред целия клас"

VerryBerry
03-29-2008, 18:35
Дали не ти завиждат за гаджето,случайно :-D ?Щот и аз имах едни такива ''френдки'' дето приказваха така за приятеля ми,но го правеха от завист,защото те си нямаха никой..и като не им обръщах внимание спряха-все пак гаджето ми не беше такъв,какъвто го изкарваха и не ми пукаше 8-)