PDA

View Full Version : Toва нормално ли е?



mira_bg
03-29-2008, 09:44
Аз съм момиче на 16год, скоро ще стана на 17...
От известно време с приятелят ми правим секс. Той предпочита да започваме без никаква подготовка, просто ми събува бикините вдига ми краката в мисионерската поза и започва. Така продължава около 5мин докато той свърши. Тъй като започва без подготовка на мен не ми е много приятно, но той казва,ч е съм тясна и на него му е хубаво. Това нормално ли е? :(

Jeuelle
03-29-2008, 09:48
:-D

Не , не е никак нормално дори.
На теб не ти е приятно (не мисля ,че и на други би им било) да те "подхваща" само в една поза , без да експериментриате...
Ама ти защо само стоиш и нищо не правиш???
Постави правилата ти.
Ти го обърни , ти се развихри - да видим дали само на мисионерска ще иска. :)))))

aanitogb
03-29-2008, 09:51
Mi mislq 4ee normalno.I az sas biv6oto mi gadje sme go pravili taka,no sled tova e imalo o6te edin pat sas si4ko drygo.Za6to nemy kaje6,4e taka neti haresva?Az taka napravih i na men nemi haresva6e samo taka i my kazax, 4e tova nemi stiga i toi se saglasi i sme go pravili i po dva pati.

BaBy_bS
03-29-2008, 09:52
приятеля ти е пълен егоист и аз не мисля че е нормално,да де-то не е изобщо нормално.говори с него,защо се мъчиш по този начин?

mira_bg
03-29-2008, 09:54
Всъщност това не е всеки път. Прави го когато аз нямам особенно желание за секс, пък той иска. Често ме хваща неподготвена и без да очаквам. Пример-сутрин се излежавам, а той е станал. Идва вдига ми нощницата, сваля ми бикините и почва. Това ако не е изненада... Не казавам, че ми е неприятно, но е някак си различно....
На вас не ви ли се е случвало нещо подобно?

SINDEL
03-29-2008, 10:02
Хах, слу4вало ми се е буквално да ме хванат и да го направим веднага, без никакви предварителни... ааа... работи. Или рано сутрин, докато спя и съм неадекватна. Особено като се има предвид, 4е спя гола, някак си е нормално да има такива моменти :)
Но не е нормално, ако всеки път идва и си го 'взима' така. Да, разли4но е, възбуждащо е, но все пак друго си е да се запо4не по-отдале4е, а не да ти го вкара директно.

hottie
03-29-2008, 10:06
Хах, слу4вало ми се е буквално да ме хванат и да го направим веднага, без никакви предварителни... ааа... работи. Или рано сутрин, докато спя и съм неадекватна. Особено като се има предвид, 4е спя гола, някак си е нормално да има такива моменти :)
Но не е нормално, ако всеки път идва и си го 'взима' така. Да, разли4но е, възбуждащо е, но все пак друго си е да се запо4не по-отдале4е, а не да ти го вкара директно.

Дума по дума бих написала същото

mira_bg
03-29-2008, 10:13
А тъй като е без поготовка влагалището предполагам, че не може да се овлажни за 5мин от дълбоките и бързи тласъци. В началото като ми го вкара първите няколко напъна направо си боли :(
Аз си съм по-суха или при всички е така?

Anna5339
03-29-2008, 10:32
А тъй като е без поготовка влагалището предполагам, че не може да се овлажни за 5мин от дълбоките и бързи тласъци. В началото като ми го вкара първите няколко напъна направо си боли :(
Аз си съм по-суха или при всички е така?
Еми това просто не е нормално. . . .може да се протъркаш и после боли.... Трябва да има предварителна подготовка,за да се овлажни влагалището. . . . Брр аз не обичам тези неща....

probach
03-29-2008, 11:28
Попаднала си на много кофти тип! Срамно и унизително е за един мъж да се отнася така с приятелката си. :-x

kuklichka_bg
03-29-2008, 11:36
Всъщност това не е всеки път. Прави го когато аз нямам особенно желание за секс, пък той иска. Често ме хваща неподготвена и без да очаквам. Пример-сутрин се излежавам, а той е станал. Идва вдига ми нощницата, сваля ми бикините и почва. Това ако не е изненада... Не казавам, че ми е неприятно, но е някак си различно....
На вас не ви ли се е случвало нещо подобно?
e zaedno li jivete xhaxha nali si na 16 of n6 ne razbiram

mira_bg
03-29-2008, 11:54
e zaedno li jivete xhaxha nali si na 16 of n6 ne razbiram
Това е когато техните ги няма-случва се понякога събота и неделя!
Колкото до протриването-наистина се притеснявах за това. Но поне засега не е имало проблем. Само в началото боли, после вече не!
Разбирам, че на него така му харесва най-много (бързо и дълбоко без да съм подогтвена) и съм сколонна отвреме навреме да му позволявам да го прави така. По скоро ми е интересно дали всички момчета харесват това и съответно вие момичета дали се съгласявате?

hottie
03-29-2008, 12:02
Ами на нас ни се случва също така неподготвени. Така в по-разнообразно и на мен също ми харесва "да се почнем" изведнъж.

probach
03-29-2008, 12:08
Ами на нас ни се случва също така неподготвени. Така в по-разнообразно и на мен също ми харесва "да се почнем" изведнъж. Веднъж-два пъти за разнообразие, да, но не и ако е всеки път, тогава става въпрос за некадърен, егоистичен любовник, както е в нейния случай.

hottie
03-29-2008, 12:11
Ами на нас ни се случва също така неподготвени. Така в по-разнообразно и на мен също ми харесва "да се почнем" изведнъж. Веднъж-два пъти за разнообразие, да, но не и ако е всеки път, тогава става въпрос за некадърен, егоистичен любовник, както е в нейния случай.

ами уж пише, че не е всеки път...

aanitogb
03-29-2008, 12:18
toi se vazpolzva ot teb,no ti my go pozvolqva6,koeto po lo6oto.Kato te boli v na4aloto 6to go pravi6?

krem4et0
03-29-2008, 12:23
Понякога, когато много си загорял е допустимо. Ако не сме правили секс 10 дни точно така постъпваме...Понякога е добре, но не и винаги. Все пак трябва сексът и на теб да ти харесва. Иначе какъв секс е това? За мен си е чиста доза изнаселване.