PDA

View Full Version : Приятелят ми има РД-как да го изненадам?



Co0kIe
03-29-2008, 13:49
Здравейте :) . Бих искала малко помощ, някакви интересни и оригинални идеи за рождения ден на приятеля ми. Работата е там, че се пада точно когато ще сме на екскурзия в Гърция и всички искаме да го изненадаме, по-специално и аз :) , но на никой не му идва интересна идея. Някой може ли да помогне? Ще съм ви мнооооооооооого благодарна :-)

tan0
03-29-2008, 13:53
оргия много ще се зарадва :grin: :grin: :grin: :grin:

evelinka1122
03-29-2008, 14:00
Голяма плюшена играчка, някакъв ланец (ако си пада газе и ако няма) , някакъв алкохол или бонбони... скъп парфюм, часовник... бельо :lol: часовник...нз изчерпах се :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-29-2008, 14:11
Откъде можем да знаем кое би изненадало приятно приятеля ти? Единствено ти можеш да измислиш най-подходящия подарък, защото едва ли други го познават толкова добре, пък камо ли хората от форума, които хал-хабер си нямат кой е той...

hgfh
03-29-2008, 14:32
znachi vikash che iskat i drugite da go iznenada zaedno s teb ami kato obsht podarak moje da e neshto lanec plshena igrachka bluzka a veche specialno ot teb moje da mu podarish ramka sus vasha snimka malko e banalno no puk za smetka na tova dosta originalno ili puk moje bi ako vodite polov jivot edna samotna vecher obsipana s romantika :grin: :-D :P :oops:

5StaR
03-29-2008, 15:10
Голяма плюшена играчка,

"Мога ли да те запитам, ти наред ли си въобще". Каквото и да правиш не му подарявай плушени играчки плс той не е жена

Rebellion_Angel
03-29-2008, 15:45
Слагаш си панделка на врата и една хубава нощничка и "Миличко, имам подаръче за теб". :razz:

no_name_girl
03-29-2008, 16:10
spored men bi mu haresalo ne6to koeto e napraveno ot teb li4no (e sega akoima6 talant ili ne6to takova) no nai -dobroto e ti da si mu podaraka :P :) :)

MartyParty
03-29-2008, 16:21
spored men bi mu haresalo ne6to koeto e napraveno ot teb li4no (e sega akoima6 talant ili ne6to takova) no nai -dobroto e ti da si mu podaraka :P :) :)
:smt116

Co0kIe
03-29-2008, 18:31
Работата е че нали ще сме на екскурзия и той каза че не иска подаръци, че след това ще направи купон обаче ние искаме пак да го изненадаме с нещо (там да не му подаряваме подаръка, а да направим някаква изненада, но нямаме идея каква)

AliceSw
03-29-2008, 19:30
ако си пада по игрите по принцип съм правила страхотен номер


ще спите заедно предполагам, сутринта ставаш преди него, или пък излизаш, докато го няма при теб все едно, оставяш му бележка с малко информация, за да тръгне да те търсии от едната бележка стига на друго място и там или някои друг му дава друга бележка или сте написали някакво обяснение и така докато стигне мястото с партито


бтв, не е истина колко зле съм с обясненията

Co0kIe
03-29-2008, 19:49
ако си пада по игрите по принцип съм правила страхотен номер


ще спите заедно предполагам, сутринта ставаш преди него, или пък излизаш, докато го няма при теб все едно, оставяш му бележка с малко информация, за да тръгне да те търсии от едната бележка стига на друго място и там или някои друг му дава друга бележка или сте написали някакво обяснение и така докато стигне мястото с партито


бтв, не е истина колко зле съм с обясненията

Тва е супер идейка! Мерси много :-)

5StaR
03-29-2008, 20:12
Ей и ако не намери бележката ще е много яко " Вързаха ми тенекия на рождения ден..баси кефа" ..Купете уиски водка джин вземете един касетофон с музика + съберете се в една стая на екскурзията и загасете лампите...Ти го хвани и го заведи там и светнете " Изненадааа копелеее" и ще се зарадва

mon4eto
03-30-2008, 09:31
Mi kaji kakvo haresva? :)

nightwish16
03-30-2008, 17:33
секс

alex_devv
03-30-2008, 18:13
Поръчай една голяма торта и излез гола от нея :grin: :grin: :grin:

SaLzI4Ka
03-30-2008, 23:04
Слагаш си панделка на врата и една хубава нощничка и "Миличко, имам подаръче за теб". :razz:
IZPITANO!!!!DEISTVA BEZOTKAZNO!!! :grin:

evelinka1122
03-31-2008, 12:44
Голяма плюшена играчка,

"Мога ли да те запитам, ти наред ли си въобще". Каквото и да правиш не му подарявай плушени играчки плс той не е жена
:lol: прав си малко в глупаво... :lol:

Chingy_
03-31-2008, 13:22
Mi kojeni drehi i policeiska shapka i 1 erotichno kamshiche :D :D :D

iiirish
03-31-2008, 13:30
аз съм му подарявала на моя какво ли не вече :( и наистина съм в период, в който никак не искам да идват поводи за празници :-D тотално изчерпана съм в идеите си.
и тъй като аз не познавам приятеля ти и не знам на какво ще се зарадва, бих ти предложила само стандартни неща - някоя готина блузка, която си е харесал от много време, нещо кожено (колан, портмоне ако носи такова), някоя табакера (ако е пушач), или в краен случей сувенр (особено много си харесвам един от подаръците за 14ти февруари - с моя мъж си говорим на "мише" и той ми беше купил такъв сувенир: две много готини прегърнати мишки :-) голям кеш беше)
така че има варианти, просто трябва да си поблъскаш малко главата