PDA

View Full Version : Проблемчеее ... !!!



~AzI~
03-29-2008, 13:35
Здравейте! Имам малко проблемче - подържам добра хигиена (мия се, къпя се - всеки ден) Но в рамките на 2 дни тук, започнах да усещам парене при уриниране, болка понякога, сърбежи в областа на срамните устни! Сигурна съм че не е полово предавана инфекция... поради простата причина че още съм девствена ... но много ме притеснява всичко това, а не искам да ходя на гинеколог! Може ли някой да ми помогне!?!? :-o

VilleBaby
03-29-2008, 13:42
аз си мисля че са гъбички...отиди на гинеколог, лекуват се :)

pitan4icata
03-30-2008, 11:16
аз си мисля че са гъбички...отиди на гинеколог, лекуват се :)

+1
ne se pritesnqvai da otide6 na lekar po dobre idi 6te ti izpi6e krem4e za mzane i hap4eta ili vaginalni ili kato antibiotik(i az bqh taka spoks,samo deistvai na vreme)
i za tvoe uspokoenie ginekologa nqma da ti napravi ni6to amo 6te te pogledni sigurno nqma i da te pipne a sa sigurnost nqma da barka kato mu kaje6 4e si devstvena
Uspeh! i da kaje6 kvo e stanalo!

MaRiNkA_16
03-30-2008, 15:24
аз си мисля че са гъбички...отиди на гинеколог, лекуват се :)

+1
ne se pritesnqvai da otide6 na lekar po dobre idi 6te ti izpi6e krem4e za mzane i hap4eta ili vaginalni ili kato antibiotik(i az bqh taka spoks,samo deistvai na vreme)
i za tvoe uspokoenie ginekologa nqma da ti napravi ni6to amo 6te te pogledni sigurno nqma i da te pipne a sa sigurnost nqma da barka kato mu kaje6 4e si devstvena
Uspeh! i da kaje6 kvo e stanalo!
+1 8)

~AzI~
03-30-2008, 18:37
Благодаря ви мнооого! Но за мое щастие не ми се наложи да ходя до гинеколога, и не че бих отишла де. Засега положението се подобри, поговорих с майка ми и тя ми каза че и като дете ми е ставало така... когато стане много топло, от запарване и т.н.

БЛАГОДАРЯ ВИ! Още веднъж! И дано не се налага да ходя при чичко доктор! :) :?

pitan4icata
03-30-2008, 20:05
когато стане много топло, от запарване и т.н.

izvinqvai am akoga e stanalo toplo....skoro ?

kuklichka_bg
03-30-2008, 20:10
oh tui sq go u4im po biologiq ooo ne e dobre ne moa se setq akakvo e ama varvi na lekar