PDA

View Full Version : Момичета,кога ви казаха "обичам те",как го приехте



vamp
03-29-2008, 17:00
Е, вие сте, дами :) Кога вашето момче ви каза ,че ви обича,колко време бяхте ходили,как приехте думите му,казахте ли нещо и промени ли се нещо във връзката ви?
Пускам темата,защото се чудя кога и как да кажа на моето момиче,че я обичам,не искам да я уплаша,нитода прибързвам с думите,въпреки,че чувствам,че я обичам.Просто искам да и докажа,че не само думи,има чувства!Чакам помощ :)

xXxScreamxXx
03-29-2008, 17:31
xaxaxa ... v poslednata mi vrazka ako moje da se nare4e takava 6tot prodalji sedmica i polovina ... taa .. toi mi go kaza na 2riq den :D :D :D :D

LipSoFAnAnGel
03-29-2008, 17:35
xaxaxa ... v poslednata mi vrazka ako moje da se nare4e takava 6tot prodalji sedmica i polovina ... taa .. toi mi go kaza na 2riq den :D :D :D :D определено те е обичал много :D :D

marche
03-29-2008, 17:37
nikoga dosega ne sa mi go kazvali... :( :( :(

zvezdichka777
03-29-2008, 17:45
В първата и най-истинска ми връзка,се познавахме с момчето и бяхме заедно от доста време,бях му казвала 2-3 пъти че го обичам,но той на мен все още не ми го беше казвал .. една вечер по телефона той ми каза:''знаеш ли?Мисля че отново съм влюбен,но този път в теб..Обичам те'' И аз като чух тези думи и направо незнам кфо ми стана .. бях най-щастливото момиче на света и не спах цяла нощ ..

От колко време ходите ? Ако аз например ходя с някой от 1-2 седмици и той ми каже че ме обича ще му се изсмея в лицето,но ако ходите от 1,2 месеца давай,мисля че няма да я уплашиш..УСПЕХ !

Впрочем,едно от най-хубавите неща на света е да чуваш тези ддве думи и то от човека към който и ти го изпитваш.. толкова хубаво е да ти казват '' ОБИЧАМ ТЕ '' ! ..мм ... :) :) :)

crazy_style
03-29-2008, 17:51
emi do sq si4ki go iztursvat nqkade sled okolo sedmica otkakto hodim ... i az prosto kvo da praq. vikam.. i az ... taka 4e ako hodite otskoro.. i ne si sig v neinite 4uvstva..prosto ne i go kazvai.. a ina4e .. naistina e hubavo da go 4uva6 vseki den ot 4oveka kum koito izpitva6 su6tite 4uvstva .. uspeh ;)

zvezdichka777
03-29-2008, 17:55
Аз пък не мога да го казвам на човек към който не го изпитвам,незнам ... просто не става .. не си ли ми идва от вътре просто не мога да го кажа,чувствам се виновна по някакъв начин .. незнам,може и смешно да ви се струва но е така.Трябва истински да обичам някого за да му го кажа .. за това може би съм го казвала само на един човек до сега ... :(

if__
03-29-2008, 18:04
последният ми приятел ми каза когато напрайхме 3 месеца беше много хубаво и бих дала да върна този момент отново и отново ... просто когато ми го каза чуството беше такова , че все едно се разтапям :) :) :) :) :) :) :) :)

vamp
03-29-2008, 18:17
последният ми приятел ми каза когато напрайхме 3 месеца беше много хубаво и бих дала да върна този момент отново и отново ... просто когато ми го каза чуството беше такова , че все едно се разтапям :) :) :) :) :) :) :) :)

Защо така се е получило?Какво беше специалното?

GerSity
03-29-2008, 18:25
уфффф,толкова е трудно да кажеш тези думи на човек,който познаваш от месец-два...нз поне при мене беше така...адски ми е трудно да заобичам някого истински,но веднъж случи ли се...КРАЙ-доживот ще го обичам!!!
та по темата...кажи й точно като си тръгвате-когато се качва в таксито или бърза за някъде-така е мн яко-оставяш я сама с тази мисъл... :)

kobrichka
03-29-2008, 18:31
На мен са ми го казвали само веднъж и то бившият ми ходихме около 6 месеца,но той ми каза,че ме обича на 4 месец,но не само го каза,но и го доказа,което според мен е мн по-важно.Как приех думите му?-Бях мн изненадана той си е типичният женкар и не съм вярвала,че е способен на такова нещо,по точно да си призне че обича някого.Да промениха се нещата във връзката ни аз почнах да го приемам на по-сериозно и да му вярвам повече.Аз за сега не съм изричала "Обичам те",но силно вярвам,че за всичко си има време.А що се отнася до автора всяко време е подходящо да кажеш на някого,че го обичаш и особенно ако наистина го чувстваш,но не става само с думи трябва и доказателства.Ако наистина я обичаш и го кажи и най-вече докажи.

Ch0c0la73
03-29-2008, 18:53
emi v parvata mi po serizona i segashna vrazka toi mi go kaza na 1 mesec i nesnhtu beshe ;] pone bqh sigorna 4e go 4yvstva zahstoto ne mi go kaza na 2 riq den i t.n pak i postoqnno si mi go dokazva ;] mi nz kak da se e promenilo neshtu prosto mi beshe :) mn sladko i gotinko ;] i est i az mu kazah (makar 4e ne go 4uvastvah smisal 4ak luibov i t.n...) ;] mi shtom go 4uvstvash naistina i go kaji est ako e min pone 3 sedmici shtoto ina4e stava mauko taopo hxah ;]

lostsoul92
03-29-2008, 18:54
Ми бяхме сстигнали до първата седмица и тои ми каза обичам те мило бях шокирана :D но и все пак щаслива

Rebellion_Angel
03-29-2008, 19:03
Е, вие сте, дами :) Кога вашето момче ви каза ,че ви обича,колко време бяхте ходили,как приехте думите му,казахте ли нещо и промени ли се нещо във връзката ви?
Пускам темата,защото се чудя кога и как да кажа на моето момиче,че я обичам,не искам да я уплаша,нитода прибързвам с думите,въпреки,че чувствам,че я обичам.Просто искам да и докажа,че не само думи,има чувства!Чакам помощ :)

Не бързай да й го казваш. На мен ми го каза още първата седмица, а накрая всичко се оказа голяма лъжа и останах с много лоши впечатления за този човек. Иначе наскоро едно момче ми го заяви по скайпа, а ме познава само от месец и нещо. :shock: :lol: Луда работа.

if__
03-29-2008, 19:19
последният ми приятел ми каза когато напрайхме 3 месеца беше много хубаво и бих дала да върна този момент отново и отново ... просто когато ми го каза чуството беше такова , че все едно се разтапям :) :) :) :) :) :) :) :)

Защо така се е получило?Какво беше специалното?
мии обстановката беше супер той се държеше много миличко просто всичко си беше перфектно...бяхме пргърнати..каза ми , че ме обича и ме целуна и просто всичко си беше супер аз много исках да го чуя тфа иии простоо момента , обстановката и държанието му бяха много подходящи за да ми го каже :)

scout4e94
03-29-2008, 19:57
men edno mom4e mi kaza 4e me obi4a makar 4e ne hodehme ,toi be6e vluben v men ama za sujalenie ne be6e vzaimno :( kogato mi go kaza ne otgovorih ni6to ,6toto vsi4ko stana mn burzo i ne znaeh kak da reagiram .....mom4eto ostana s razbito surce/za koeto mn sujalqvam 6tot mi be6e mn blizuk priqtel/,a men o6te mi e gadno za tva 4e mi go kaza.....no spox ako 4uvstvoto e spodeleno e mnogo hubav moment :)

iiirish
03-29-2008, 20:11
независимо за кой път ми го казва, когато чуя това "обичам те" още и още ми трепери сърцето :) може би защото го казва рядко, може би защото го обичам адски много, а може и заради двете

но първия път честно казано не го помня :-D

mon4eto
03-30-2008, 08:34
Mi hodihme dva meseca i toi mi kaza 4e me obi4a po tela sled parvata ni sre6ta :? :-D Kak da go priema...malko iznenadva6to no se pak ne mojeh da mu varna dumite nazad :-D

_BoSSy_
03-30-2008, 14:22
С приятеля ми сме почти 11 месеца заедно(на 4ти ги правиме).Каза ми,че ме обича на 3тия месец..
Как реагирах..честно да си кажа направо настръхнах.Бяхме си легнали и си говорихме и тои направо ми го каза,гушна ме и ме целуна.Най-тъпото беше,че му казах "Найстина ли?Обичаш ли ме?",тои ме изгледа с вдигнати вежди и се усмихна и аз му казах,че също го обичам много.
Та така..голямо изживяване беше това за мен.. :smt007

vamp
03-30-2008, 14:28
При мен ситуацията е много объркана и не знам кога да и го кажа,като чета всички отговори си мисля само "ще и кажа в подходящия момент",защото ние се запознаваме от месеци,ходихме 2 седмици,разделихме се,останахме приятели,почти се сдобрихме,абе сапунен сериал...

vesito13
03-30-2008, 14:46
men edno mom4e mi kaza 4e me obi4a makar 4e ne hodehme ,toi be6e vluben v men ama za sujalenie ne be6e vzaimno :( kogato mi go kaza ne otgovorih ni6to ,6toto vsi4ko stana mn burzo i ne znaeh kak da reagiram .....mom4eto ostana s razbito surce/za koeto mn sujalqvam 6tot mi be6e mn blizuk priqtel/,a men o6te mi e gadno za tva 4e mi go kaza.....no spox ako 4uvstvoto e spodeleno e mnogo hubav moment :) i az sam prejivqla sa6toto be6e gadno 4e mu razbivam sarceto no prosto ne izpitvah ni6to kam nego

a ina4e 6to se otnasq do temata moje6 da kaje6 na nqkogo 4e go obi4a6 samo kogato si siguren v tova , nqma zna4enie ot kolko vreme ste zaedno vajno e dali naistina obi4a6 4oveka do teb , na men ve4e sa mi go kazvali mnogo pati no samo vednaj be6e istinsko , tova be6e nai 6tstliviq mig v jivota mi :)

FENKATAA
03-30-2008, 15:32
Ами ние се познаваме от 3 години, ама отначало той си имаше приятелка . След като се разделиха с приятелката си мина известно време .После почнахме, да излизаме по-често и така станахме гаджета. Някъде 2 месец от връзката ни той ми каза ,че ме обича . Ако трябва да бъда чесна , като ми го каза не знаех къде се намирам бях супер щаслива ... никое момче не ми го беше казвало по-този начин .

donkihot
03-30-2008, 15:36
ами приятеля ми попринцип не оби4а да говори,а да доказва...ама пък аз исках да ми говори,затова аз му казах оби4ам те на 14 февруари,и той каза и аз.....кво да се прави не вси4ки м оби4ат да говорят за 4увствата си! важното е да ги докажат,а не да ги кажат...но както и да и го съобщиш ще се зарадва според мен

koalka
03-30-2008, 17:47
Беше страхотно и доста романтично.Каза ми го и аз направо не можах да повярвам, че някой ме обича безкрайно много.Странното беше, че ми каза, че е влюбен в мен първата седмица, след като тръгнахме, но не е от тези, които ей така си говорят как са влюбени, защото повече от две години сме заедно. :)

Just_say_no
03-30-2008, 18:41
xaxaxa ... v poslednata mi vrazka ako moje da se nare4e takava 6tot prodalji sedmica i polovina ... taa .. toi mi go kaza na 2riq den :D :D :D :D

Ооо колко познато... само дето на мен като ми го казаха (на втория ден) на третия го скъсах. 8-) Това ми беше за последната връзка.

И все пак за мен думата "любов" и "обичам те" са с толкова изкривено значение и употреба в наши дни. Направо като почна да мисля на тази тема ми иде да си блъсна главата в стената няколко пъти. :grin: :?

GetNasty
03-30-2008, 18:45
въпреки, че ми стана много тъжно вътрешно (говоря за 1-вият път, когато наистина почуствах, че и момчето го чуства :D ) аз му се изсмях...не обичам да си показвам емоциите все пак...

m3ch3ncee
03-30-2008, 18:53
:S Vse oshte ne sam chuvala tezi dumi ot gadjeto si...e i az ne sam gi kazvala vse oshte no..za vsichko si ima vreme ;)

amylee92
03-30-2008, 19:09
емиии честно казано бившия ми за пръв път ми каза че ме обича 1 седмица след като тръгнахме.Лошото беше че аз не го обичах :-D :D иии стана малко кофти :D ама сега намерих мом4е на което мога да отвърна с оби4ам те :grin: иии ми той ми го каза на 2 рия ден :D бяхме на кафе и трябваше да си ходя ве4е и тои измрънка 1 мн сладко "оби4ам те" :grin: бях на седмото небееее :grin: :oops: :D :-)

zaraaa
03-30-2008, 21:18
Emi s moeto xubavo momche bqxme na kafe i toi mi govoreshe mnogo mili neshta i poneje na gsm-a mi kartinkata beshe :"obicham te milo" mu kazax :"Milo znaesh li tova,koeto pishe na gsm-a mi e vqrno" i toi "kakvo e to milichko?" i az mu kazax :"Obicham te milo" i toi "naistina li" i az "Da"i sled tova toi mi kaza :"I az te Obichkam milichko moe sladinko moe!" pochuvstvax se nai-shtaslivoto momiche na zemqta ne sam spala cqla nosht :-) :-) :-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-31-2008, 06:09
Чух го 3 месеца, след като с приятеля ми се събрахме. :) Бяхме на една поотдалечена детска площадка, от която се виждаше целият град, бяхме седнали на пързалката (по-скоро той беше седнал, а аз в него), около 10 минути мълчахме прегърнати, аз постоянно си мислех, че това е най-подходящия момент да му кажа какво чувствам, а не можех да събера смелост. Най-накрая се отлепих от рамото му, поставих един паднал кичур коса зад ухото му и му казах "Обичам те!". В същия момент и той ми отговори със същото! След това просто се усещаше как щастието струи от нас, когато се прибирахме, постоянно говорихме ентусиазирано, смеехме се... По-късно ми сподели, че и той си е мислел сума ти и време тогава как да ми каже, че ме обича, но все не е събирал смелост, а аз съм го изпреварила с части от секундата. :)

ne40
04-01-2008, 17:15
Е, вие сте, дами :) Кога вашето момче ви каза ,че ви обича,колко време бяхте ходили,как приехте думите му,казахте ли нещо и промени ли се нещо във връзката ви?
Пускам темата,защото се чудя кога и как да кажа на моето момиче,че я обичам,не искам да я уплаша,нитода прибързвам с думите,въпреки,че чувствам,че я обичам.Просто искам да и докажа,че не само думи,има чувства!Чакам помощ :)

ami to az go kazax 1va na priqtelq mi, be6e okolo 10 dni sled kato oficialno trugnaxme ina4e go 4uvstvax ot dosta vreme i daje ne bqx mislila koga i kak da go kazvam, prosto togava ne6to mi 6trakna i go kazax, i toi mi kaza ii momenta be6e straxoten.. :)

CuRly_Doll
04-01-2008, 18:25
хахахха....Еми вече не ходим,доста време след като ръгнахме беше...Той ми каза:"Обичам те!",целуна ме...а аз избягах :D

TheNewReligion
04-01-2008, 21:46
Единстевеното момче , което ми е казвало , че ме обича беше най-добрият ми приятел , но ме предаде и как не като се правеше на приятел на всички и "Който е приятел на всички , не е приятел на никой !".Пък и две години по-голям от мен ! Сега много го мразя ! :x

MartyParty
04-02-2008, 14:59
Ми...ходехме от 8 месеца и един ден в киното той изведнъж се обърна и каза "Знаеш ли колко много те обичам?" :oops: И на мен ми стана много приятно.Честно казано не виждам как от тези думи на някой може да му стане неприятно.

ghostwisper
04-02-2008, 15:06
Честно ли?!.. ами сегашния ми приятел ми го каза на 10.10.2007 (Ех мило..съмняваш ли се,че съм маниачка;)),което беше 14 ден от както бяхме тръгнали..Та той не го чувсвташе,аз не му повярвах,но го направи защото не искаше да наранява мойте чувства..Започна да ме обича някъде 2-3 месец и нз кога точно ми го е казал за 1 път.. :)
Какво се промени? Ами постоянно си повтаряхме,че се обичаме :)

TheMaggie
04-02-2008, 15:09
Той беше най-добрият ми приятел,каза ми го на първата седмица,но все пак се познавахме от много време...Иначе ми го казват може би след 2-3 седмици...нАЛи се сещате с кви чувства.Аз пък реагирам с "Аз също." ии цунк..! :D

Janity
04-02-2008, 21:54
Ами на 2 или 3 месец ми каза и беше много сладко.Отидохме в едно кафе той ме хвана за ръка , започна да ми говори мили думи и ми каза "Обичам те" . Зарадвах се и му отвърнах , защото аз даже преди 1,2 седмици му го бях казала , но той не ми отвърна .

Rosenrot_f
04-02-2008, 23:15
Ami priqtelqt mi (segashniq) mi go kaza predi da trugnem..smisal bqhme izlizali veche mn puti,no oshte ne hodehme.I toi reshi che trqbva da mi napishe sms vecherta i na sledvashtiq den da mi go kaje i v ochite..mn se zaradvah,zashtoto i az si go obicham i ne sm go pritiskala da mi go kaje..iniciativata si beshe negova :)

BebSiNKa
04-03-2008, 08:59
moq priqtel v koito sum v momenta golqmata mi lubov :-P mi go kaza na 23.12.2007 g.edin den predi da napravim chetiri meseca bqh mnogo shtasliva kogato go chuh jelah nqkoga da go chuq i eto stana az mu otgovorih s sushtoto zashtoto naistina go obicham :grin:

butty
04-03-2008, 12:22
Ми при нас е по-сложно, защото не се знае баш кога сме тръгнали :lol: Запознахме се април 2005.. в даскало и веднъж след около един месец след запознанството ни бяхме на парното ( аз бях 8 клас и бях 1 смяна, но имах следобедни,а той беше 10 клас и беше 2 смяна) и докато чакахме следобедните, защото бяха чак от 2 часа, той ми каза мнгоо тихо, че ме обича, но аз се направих че не го чувам :lol: иии .. той се притесни и не го повтори, сигурно си е помисли, че нарочно го правя. Но аз не бях точно разбирала какво казва и не казах нищо, защото си помислих, че ми се е причуло... след това... след 1вата ни целувка.. :-) започнахме да си го казваме постоянно.. :oops:

Ilinkata08
05-31-2008, 14:14
Ами ние не ходихме :P Той просто ми го каза ... аз го харесвах де .... започнах да треперя и той разбра че и аз го лофф след 1 седмица си хвана гадже от съседния клас :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

hahavteen
05-31-2008, 14:28
Бившия ми ми го каза за първи път с смс още преди да се съберем :D Така де пишехме си и нещо му казах че на контролното по математика не съм се справила мн добре и той каза че дори да не съм написала нищо пак ще ме обича и мен ми стана някво супер смешно :-D Вече на живо и по-сериозно ми го каза около 2 месеца след като тръгнахме. Аз си бях отишла за седмица в БГ за ваканцията и като се върнах се видяхме и отидохме в един парк и той ме гушна и каза че мн съм му липсвала и че ме обича. Тогава не му отвърнах защото още не бях сигурна дали го чуствам но ми стана мн хубаво. Не мисля че тези думите промениха отношенията ни защото аз и преди това си знаех че ме обича. Усещах го и ми го доказваше всекидневно...

donkihot
05-31-2008, 14:34
ам хубу 4е аз му казах...пи4а ми беше казал в на4алото..слушай ся...аз не оби4ам да говоря за 4увствата си,а да ги доказвам! И не казвам оби4ам те,ако найстина не съм сигурен в това...е 4аках,4аках,ама ебаси мен ми идеше да крещя еййй милоо оби4ам те,ама нее шъ 4акам тоййй да проговори! да,доказваше го,но аз см ф и искам и думи4ки...и на 3 месец някъде...на св. валентин...аз му казах оби4ам те и той и аз мило...и аз се засмях,и той 6то и аз ми...от твоята уста някакси не ми зву4и...и той знаеш,4е казвам това само ако го мисля....ии такааа мн се кефих...а ся като ми каже оби4ам те ииии ми иде да ревна от кеф...толкова време с него...4ее ве4еееее напраооо го обужавам

yuyuto
05-31-2008, 16:39
Ами кажи й го, когато се почувстваш напълно готов за това... И си сигурен в думите си, естествено...

dar4enceto92
05-31-2008, 17:25
До сега момче не мо е казвало, че ме обича :( Какво да се прави :-|
А ти можеш примерно да й го кажеш и да я целунеш на бързо, дори и по бузката, и после си тръгни...остави я да го осмисли. Успех!

Mu7k0
05-31-2008, 17:27
кат ко казах на една се изчерви 8-)

sweet_sorcerer
05-31-2008, 20:28
Бившия - нкъде на първия - втория ден, ама то при нас беше едно сложно....ние се познаваме от 7-8 години, ходили сме и преди, а последния път като тъгнахме аз си имах др приятел и..........абе общо взето глупости накуп! :D А според мен не е чак толкова важно кога ти го кажат, а как.....

5StaR
06-01-2008, 02:02
nikoga dosega ne sa mi go kazvali... :( :( :(


:S Vse oshte ne sam chuvala tezi dumi ot gadjeto si...e i az ne sam gi kazvala vse oshte no..za vsichko si ima vreme ;)


До сега момче не мо е казвало, че ме обича :( Какво да се прави :-|
А ти можеш примерно да й го кажеш и да я целунеш на бързо, дори и по бузката, и после си тръгни...остави я да го осмисли. Успех!

Обичам ви, айде радвате ли се ? 8-) :razz:


пс. m3ch3ncee аз не съм ти гаджето ама няма значение. :lol: :D :grin:

prettyIdeath
06-01-2008, 06:22
Първия път когато ми казаха "обичам те" беше доста време след като почна цялата история. Лошото бе че бях 6-7 клас и повярвах на всичкооо. Бях луднала от мисълта че "най-готиното момче в училище" ми каза че ме обича. Близо 2-3 години живях с тези думи и те ме крепяха. Тъпа работа :D.
Сега съм уверена че момчето което е до мен ме обича. Незнам кога точно ми го каза. Мисля че още не бяха минали и 2 месеца, но аз знаех че е така. Защото и аз го обикнах за отрицателно време!

lofzz
06-01-2008, 06:56
trqbva da i kaje6 ... kogato na mene priqtelq mi go kaza az se po4uvstvax mn dobre :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

sindity
06-01-2008, 11:41
Ми не си спомням точно кога ми го каза, но беше един от най-милите и хубави моменти в живота ми, защото чувствата бяха взаимни ! :)

evelinka1122
06-01-2008, 12:06
той ми каза че ме обича, доста преди да тръгнем, защото бяхме от една компания дълго време........ той се ми предлагаше.... а аз все отказвах 8-) накрая тръгнахме, ко да се прай :) аз те съветвам да е минало поне 2 седмици 4е и месец, тогава да й кажеш за чувствата си, абе гледай да не прибързваш :)

DisciplineAndOrder
06-01-2008, 12:14
Трудно ми беше да повярвам,не го очаквах.
:-o

Nutty_
06-01-2008, 12:25
До сега момче не мо е казвало, че ме обича :( Какво да се прави :-|
А ти можеш примерно да й го кажеш и да я целунеш на бързо, дори и по бузката, и после си тръгни...остави я да го осмисли. Успех!

И на мен момче не ми е казвало,че ме обича..надявам се да се случи все пак в близко или далечно бъдеще..

Pliok0019
06-01-2008, 13:59
В 1вата ми връзка...след около 2 месеца приятелят ми ми каза, че ме обича. Чувствах го наистина, беше прекрастно. Връзката ни продължи 5-6 месеца.

В следващите 3 връзки не е имало "Обичам те", за което се радвам, защото иначе щеше да бъде лъжа.

След това един човек (единтвения в който аз съм се влюблава досега) ми каза след 3-4 седмици. Бяхме заедно месец и половин.

Сега съм с гаджето ми около 2-3месеца, но не съм чула "Обичам те".

MonSitY
06-01-2008, 16:59
мии предполагам че ако ми го каже човекът който искам бих се чувствала мн яко ама понеже съм малка и не ми се е случвало незнам :( ама предпочитам първият път да е истински а не дам и го каже тоя срещу мене просто щото напоследък стана модерно.....

soul1199
06-01-2008, 17:01
emi,na vtoriq den,kogato tragnahme i ot mesec sme razdeleni :grin:

soul1199
06-01-2008, 17:03
Е, вие сте, дами :) Кога вашето момче ви каза ,че ви обича,колко време бяхте ходили,как приехте думите му,казахте ли нещо и промени ли се нещо във връзката ви?
Пускам темата,защото се чудя кога и как да кажа на моето момиче,че я обичам,не искам да я уплаша,нитода прибързвам с думите,въпреки,че чувствам,че я обичам.Просто искам да и докажа,че не само думи,има чувства!Чакам помощ :)
emi kagi i,4e q obi4a6 i q celyni :-) :)

babity
06-01-2008, 17:50
Винаги когато са ми го казвали е било очаквано или дори аз сама съм си го предизвикала. Досега никой не ми го е казвал романтично или по спеиален начин.

FreeSpirit
06-02-2008, 09:43
За всеки е различно, лично за мен ако ми го каже на 2-я ден- ще ми стане мн тъпо, просто да има какво да каже, не смятам че за толкова време може да е обикне ;)
От друга страна, ако наистина знаеш какво изпитваш и си напълно искрен с нея, няма никакъв проблем да й признаеш чувствата си, а до това дали тя е готова да чуе и да ти отговори както ти би искал- сам трябва да знаеш, ако не- ще разбереш ;)

сЛаДкЪ ЛиГлЪ
06-02-2008, 11:36
ми ние се срещтахме от извесно време и още не бяхме тръгнали съвсем :-D веднъж без да очаквам изобщо и идея си нямах като ми го каза ииии нз как стана ама ми се стори мн искренно и тогава вече се замислих сериозно за онтношенията ни

ехх как обичам да си го спомням този момент мн си го ловкам моито слънце :-) :-) :-)

varnen4e
06-02-2008, 11:40
Еми зарадвах се.. но общо взето вътрешно ми беше много гадно.. защото за първи път някой да ми го каже.. а аз да нямам чувства към него. Почувствах се много зле.

deathproof
06-02-2008, 16:28
Ами приятеля ми ми го каза 1-2 седмици след като тръгнахме. Аз не му повярвах и му казах да не говори групости. Доста по късно в разговор и с други хора на мен просто ми се изплъзна от устата прословутото " Обичам те". Без да съм го предвидила...просто го казах. И ми звучеше като нещо съвсем естествено :) И после като видях погледа му, нежността, с която ме гледа.... осъзнах значението на тези думи и му повярвай. Вече 8 месеца сме заедно и вчера ми каза, че ме обича още повече отколкото в началото :) Остави се на импулса. Ако чувстваш това към момичето и го кажи.

CaSsIe
06-02-2008, 19:53
еми този, който обичам, но за жалост не сме заедно, ми каза на втората седмица, че ме обича, ама ме хвана неподготвена и аз измърморих само "амиии мерси". Ама след това оправих нещата :P . А пък с един, с който и аз не знам за какво бях тръгнаала, ми каза на 3тия ден и мене ме изби на велик смях и сигурно 10 минути не можех да си поема въздух от смях, впоследствие той видимо се засегна, ама в края на краищата си го заслужаваше! :D

Slun4evko
06-02-2008, 20:10
На седмия ден от връзката ни. Бях много изненадана,не успях да реагирам адекватно. Но си стана някак естествено,ние се познавахме вече няколко месеца,просто едва седмица преди това бяхме признали чувствата си. И сега още сме заедно,година и кусур. Самата случка беше много романтична,бяхме у тях и седяхме гушнати на леглото 2 часа! Без да си приказваме,без да правим нищо,птовсто наслаждавайки се на близостта на другия. И изведнъж той ми прошепна заветните думички. Стана ми много приятно и пожелавам на всеки да изпита по такъв приятен начин тръпката от произнасянето на тези две думички от любимия.

Spider4eto
06-02-2008, 20:39
Ми зарадвах се

sladko_dete
06-02-2008, 21:11
Той ме беше прегърнал и ми каза: "Мими, обичам те..." и ме стисна още по-силно... и имах чувството, че сърцето ми ще се пръсне от радост... Незнам колко време ходихме ( аз дори незнаех дали ходим :-D ) но бяхме излизали тайно (понеже аз бях с друг по онова време) някъде 4 месеца, а от както не бях с другия две седмици :D

Айеми
06-02-2008, 21:36
Ами ходим от 8 месеца,а той ми каза на 6...Честно казано бях изключително изненадана,просто не очаквах...Говорихме по телефона и той млъкна за момент,след което изръси:"Обичам те".Въобще не го очаквах,цялата изтръпнах и...Нз.Не мога да го опиша дори.Въпросът беше,че никога не бях очаквала да го чуя от него,просто не му отива на характера...
Като се има в предвид възрастта му и моята,едва ли е точно това,но за в момента за мен си е обич :-)

haterkata
06-08-2008, 16:47
каза ми го за пръв път момчето което още си обичам...изтърси го ейтака и беше толкова искренно и аз тъпата казах мхм :D но после бяхме заедно 8 месеца и се научих подобаващо да отвръщам на обичам те....иначе го приех много сериозно и ми стана много приятно като го чух :)

Liar
06-08-2008, 17:30
Отвърнах със същото :smt008 Но това е защото наистина го изпитвах.Ако не беше така просто щях да си замълча....

edguy
06-08-2008, 17:32
Аз пък не мога да го казвам на човек към който не го изпитвам,незнам ... просто не става .. не си ли ми идва от вътре просто не мога да го кажа,чувствам се виновна по някакъв начин .. незнам,може и смешно да ви се струва но е така.Трябва истински да обичам някого за да му го кажа .. за това може би съм го казвала само на един човек до сега ... :(


poznato..xax na men vinagi mi go kazvat o6te na purviq den kat trugnem :D:D ee...drug e vuprosa 4e go kazvat prosto taka..xaxa az naprimer mai sum go kazvala na 2 4oveka (think) :D e sq i na drugi ama sq te kat mi go kazvat i az : i az :D:Dto tva prosto si e normalno kvo 4aka6 kazvai i go :D smisul tq 6te se nakefi ... ama vse pak kat i go kazva6 gledai v o4ite i ili ne6to takoz malko po romantic :D:D:D:D

Sigrina
06-08-2008, 19:21
Много пъти са ми казвали "Обичам те" без да го има това чувство. Но с настоящия ми приятел беше много сладко, когато ми го каза, защото ние бяхме много дълго време приятели (около 2 години), но аз винаги съм го харесвала и искала много, но никога не показвах нищо, защото или той имаше приятелка, или аз, по едно време беше извън БГ за 5 месеца(в последствие се оказа, че и той ме е искал през цялото време).Като се върна се видяхме и на мен ми беше много гадно, защото нещо се бях сдърпала с майка ми и плачех и той така силно и в същото време нежно ме прегърна и ми каза "Обичам те!", че никога няма да забравя искреността в очите му и този момент като цяло. Беше много истинско и аз някак си не знаех какво да кажа, защото не го очаквах но след 10-15секунди мълчание му отвърнах и така до днес :)

scanadal
06-09-2008, 06:20
Ъъъъ,на мен ми го "каза" за първи път с смс :shock: Тогава като го прочетох просто се усмихнах и си казах,че пак го е хванала лигата.Ама няколко дена по-късно ми го каза вече на живо и аз не очаквах и определено изтръпнах цялата :D

Blo0dyBitch
06-09-2008, 10:51
винаги,когато ми го кажат реагирам супер глупаво-или се правя,че не съм го чула,или казвам,че не е вярно...

не ми се струва справедливо да лъжа човека,за чувствата си,а и ме съмнява ,всеки който ми го е казал, наистина да го е мислел...само един ...мамка му,ако тези думи не ме плашеха толкова много ,още щехме да сме заедно...той беше и единствения,който заслужаваше да ги чуе(просто защото си бяха истина)...никога не съм ги казвала на момче,съмнява ме и скоро да го направя

първия път когато ми казаха,че ме обичат...бях на 12,ако не се лъжа...беше някво такова мн сладко,от едно супер мило момче,което смятах за просто приятел...след като го чух се разсмях много брутално,почнах да му обяснявам,че е луд и т.н...след това не дойде няколко дена на училище,не ми се обаждаше повече по телефона и не си пишехме мейли(тогава не знаех какво е скайп)...

Kaos_Urbano
06-09-2008, 13:14
Бяхме ходили месец и половина.И като ми каза,че ме обича.. щях да повърна!(Бях пияна) 8)

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 14:05
Обичам те са ми казвали и като бяхме по-малки и тогава не обръщах внимание щото си бяхме деца все пак. Сериозното "Обичам те!" го получих преди 2 години и го приех добре, в смисъл отвърнах със същото, защото наистина го чувствах :)

lunata_baby
06-28-2008, 20:54
По телефона на деветия ден откакто ходехме :D

Chess
06-28-2008, 21:07
nikoga dosega ne sa mi go kazvali... :( :( :(


Лъки ю...

slun4ice_90
06-29-2008, 11:00
Не мога да опиша как се почувствах даже.Тази проста думичка ме накара да "полетя"от щастие хахаха...неописуемо и аз го казах естествено. :smt008 :-P :grin: Ех любов,любов....Той ми го каза 2-рия месец.

didi_baby
06-29-2008, 17:02
ми момчето с което съм сега ми го каза на 2рия месец а чувството не мога да го опиша защото по принцип повечето момчета днес са за едното ебане но има и изключения и се радвам че попаднах на такъв и ужасно много го обичам

merryweather_ricci
06-29-2008, 17:05
ооо всяко едно момче с което съм била на 1 ден ми го казва и аз вече не обръщам внимание на думите им :D

5StaR
06-29-2008, 17:07
E ми го казаха, все едно са ме цапнали с дървен прът по главата за 3 сек :D

sweet_baby_cool
06-29-2008, 18:49
1 mom4e mi kaza " az istinski te obi4am" e da to si i li4e6e no az ne go haresvah i prosto kazah "dobre"



[mn gadno ot moq strana, ama nqma da go lqja]

plmn
06-29-2008, 18:53
1 mom4e mi kaza " az istinski te obi4am" e da to si i li4e6e no az ne go haresvah i prosto kazah "dobre"



[mn gadno ot moq strana, ama nqma da go lqja]

По-добре да не беше казала нищо.Тва "добре" сигурно го е ...... :x

vamp
06-29-2008, 20:18
Темата е вече архив...Мерси за отговорите,но вече са безполезни-отдавна казах на въпросното момиче че я обичам,отдавна се разделихме и т.н.
Тъпото е,че наистина я обичах,тя мен не знам.

gPa3HuTeJl
06-29-2008, 20:25
Винаги когато са ми го казвали е било очаквано или дори аз сама съм си го предизвикала. Досега никой не ми го е казвал романтично или по спеиален начин.

Ма не си казала, не с1м ти го казал романтично..

jilib0n
12-17-2008, 19:14
ами моя ми го каза някъде 4 месеца след като тръгнахме ... почувствах се много хубаво и му отвърнах със същото :-)

scoobydors
12-17-2008, 19:16
Винаги във всяка връзка (ВВВВ :lol: ) аз първа казвах заветните слова. Сега не помня като са ми го казвали как точно съм реагирала. :)

NaNa_SladuRana
12-17-2008, 19:18
в предишната ми връзка беше така,а сега де да знам :? нещо и сама не си вярвам :D

MakeMeFeel
12-17-2008, 19:24
Ами ... отдавна не са ми го казвали ... :?

Kostadin_682
12-17-2008, 19:28
на мен не съ ми го... :(

mil0ty
12-18-2008, 12:08
shtom q obi4ash spored men nqma zna4enie koga 6te i go kajesh..xax vypreki tova na men priqtelqt mi kato mi go kaza ostanah bez dymi daje mi stana sme6no no p1k se po4ystvah mnogo dobre :) zat0va ne se strahuvai kaji i go :)

NaNa_SladuRana
12-18-2008, 12:10
Толкова много искам да го чуя отново от един чавек,но както и да е...

MakeMeFeel
12-18-2008, 16:31
Толкова много искам да го чуя отново от един чавек,но както и да е...

+1 и аз искам да го чуя от един човек ама ... :?

Fiki_
12-18-2008, 16:37
тръгнах с едно момче и на 1я още ден той ми каза "бебе,обичам те" ... без думи.. казах му че не може да ме заобича ей така,и той ми зададе въпроса " е бебе,ти не ме ли обичаш" и аз :shock: :shock: казах му нещо от сорта " ние се познаваме от 1 седмица и сме заедно от 1 ден,естествено че не те обичам" и след това той " ех браво на теб супер ми стана като ми каза,че не ме обичаш" и аз " е не искам да те лъжа"

ПП: говоря за момче на 16 (аз съм на 14 :) )

ELiTyYy
12-18-2008, 16:37
Хммм.... с моя сме заедно от 2 месеца и половина почти...
и си ми го казва редовноооо....страхотнооооо о.... :oops: :oops: :grin:
много се радвам,когато ми го каже..понеже и аз имам доста големи чувства към него....

xxXroshawkaXxx
12-18-2008, 16:53
Амии за първи път ми каза, че ме обича на първия ден :-D .. Ее обаче в скайп беше това... :) В очите ми го каза едно на втората-третата седмица...и мисля, че пак не беше много искрен... :?
Но сега, когато вече сме заедно 8 месеца, мисля, че наистина ме обича и като ми го казва направо се разтапям...незнам какво ми става, но от него съм разбрала нещо много важно...- По хубаво от това да обичаш е ДА БЪДЕШ ОБИЧАН!! :smt007

Kostadin_682
12-18-2008, 16:55
Толкова много искам да го чуя отново от един чавек,но както и да е...

+1 и аз искам да го чуя от един човек ама ... :?
:-| :smt008

MakeMeFeel
12-18-2008, 16:59
Толкова много искам да го чуя отново от един чавек,но както и да е...

+1 и аз искам да го чуя от един човек ама ... :?
:-| :smt008

Хич не ми се усмихвай 8-)

Kostadin_682
12-18-2008, 17:01
Толкова много искам да го чуя отново от един чавек,но както и да е...

+1 и аз искам да го чуя от един човек ама ... :?
:-| :smt008

Хич не ми се усмихвай 8-)
добле няма 8-)

MoHuTo
12-18-2008, 17:25
Толкова много искам да го чуя отново от един чавек,но както и да е...

+1 и аз искам да го чуя от един човек ама ... :?
И на мен ми се иска пак да го чуя, но.. :(

MakeMeFeel
12-18-2008, 17:29
Толкова много искам да го чуя отново от един чавек,но както и да е...

+1 и аз искам да го чуя от един човек ама ... :?
:-| :smt008

Хич не ми се усмихвай 8-)
добле няма 8-)

8-) :-) :-) :oops:

Kostadin_682
12-18-2008, 17:30
Толкова много искам да го чуя отново от един чавек,но както и да е...

+1 и аз искам да го чуя от един човек ама ... :?
:-| :smt008

Хич не ми се усмихвай 8-)
добле няма 8-)

8-) :-) :-) :oops:
:oops: :smt008 8-)

GreenFairy
12-18-2008, 19:12
Пурвият път когато бившият ми каза, че ме обича беше по скайпа някъде малко преди вторият месец по скайпа, написа нещо от сорта на "обичам те, аз знам защо, не ми казвай, че и ти ме обичаш защото знам, че ще ме излъжеш"... А иначе на живо първият път когато ми го каза беше на едно тепе в Пловдив, около 2 месеца и половина след като бяхме заедно, просто прошепна в ухото ми "Обичам те" след което аз го гушнах още по силно, целунах го по бузата и прошепнах "Аз също"

sentient_
12-18-2008, 19:32
Е, вие сте, дами :) Кога вашето момче ви каза ,че ви обича,колко време бяхте ходили,как приехте думите му,казахте ли нещо и промени ли се нещо във връзката ви?
Пускам темата,защото се чудя кога и как да кажа на моето момиче,че я обичам,не искам да я уплаша,нитода прибързвам с думите,въпреки,че чувствам,че я обичам.Просто искам да и докажа,че не само думи,има чувства!Чакам помощ :)
Ами моето момче ми каза "Обичам те", на третия месец от връзката ни.Каза ми го по телефона, защото го беше срам и незнаеше аз как ще реагирам. А тази случка промениха отношенията ни да! но към по добро, станаха по добри, разбира се когато има чувства всичко е по хубаво.

miloto_girl_4e
12-18-2008, 19:35
Със сегашното ми гадже ходим от почти 4 месеца, но той чака аз първа да му го кажа, а аз съм доста срамежлива в това отношение и тези думи за мен са изпълнени наистина с много чувства, та трудно ги казвам, писали сме си го обаче в смс-и .. Но, ако някое момче ми каже, че ме обича в началото на връзката ни, просто няма да му повярвам..

FreeSpirit
12-18-2008, 19:49
Ами с фр ми бяхме ходили 3месеца и половина, когато за 1-ви път си казахме че се обичаме...аз съм доста емоционален човек и не крия, че тези две думи ме насълзиха :oops:

depressedgirl
12-18-2008, 19:58
хм всяко мое гадже ми е казвал че ме обича но нито едно от тях не го е мислел казвал го е просто така ей така да отбие номера или просто защото нямаха кво друго да ми кажат незнам се пак бяха кратки връзки иняма как за 1 месец той да ми каже обичам те малко тъпо и за това не вярвах на техните думи
първия път когато бяха истински тези думи беше когато бях на почти на 16 каза ми ''обичам те'' сегашния ми приятел,с който вече ходя 8 месеца,каза ми ги на 2 месец и тогава найстина повярвах в неговите думи,защото ми беше доказал че е така
Така че първо докажи после кажи
ЗАщото действията са по силни от думите
защото всеки може да ти каже обичам те но много малко могат да ти го докажат