PDA

View Full Version : Пробни грим и прическа



spongebob
03-29-2008, 17:21
Здравейте искам да попитам бъдещите абитюриентки или може би по-скоро тези които вече са се информирали за разлика от мен как стои въпросът с пробните грим и прическа...в смисъл отиваш и те правят както ще бъдеш на бала..или просто ти нахвърлят идеи и се разбирате какво ще бъде и също така да ви попитам как стои въпроса с цените..като отидеш да речем на гримиьор и ако те прави както ще бъдеш на бала..и си плащаш цялата сума която ще платиш и вече за бала ли?Щото някакво много пре****о ми изглежда да ида и да ме напраят да се ръсна камара пари да се прибера и да го изтрия..може и да ми са малко тъпички въпросите,но просто незнам,а май е крайно време да се ориентирам..

love_veselka
03-29-2008, 17:48
Не се плаща за пробно,ти отиваш и показваш снимка или обясняваш как долу-горе искаш да изглеждаш и те те правят.

BaBy_bS
03-29-2008, 19:25
за всичко се плаша-даже и за пробното :-x няма как да не се плаща при положение че ДОРИ не си носиш гримове и други необходими принадлежности :-x :-x :-x

Undying
03-29-2008, 19:41
До колкото знам пробният грим си е на цената на стандартния-пробен или не тва си е грим,щеш нещеш ще пращаш,или ще рискуваш направо на бала да ти го направят.Същото е и за прическата.
И не,не се нахвърлят идеи,а ти ги правят.С две думи се виждаш така,както ще изглеждаш на бала ти.

Nadelina
03-30-2008, 01:18
Ne se nahvyrlqt samo idei za pricheskata i grima a napravo ti gi pravqt zashtoto moje da ne stane kakto ti iskash tochno ili moje da ne ti otiva ili da ne se haresash ti da ne uspeesh da se priemesh taka i t.n. I osven tova si plashtash za probnite. Ti ako iskash mojesh da otidesh i da nahvyrlqte idei s grimiorkata i friziorkata ti bez da te pravqt no tova ne e proben grim i pricheska a prosto konsultacia.