PDA

View Full Version : важно ли е мъжът да си прави цялостна епилира



alfa_hunter
03-29-2008, 19:13
просто питам :)

BaBy_bS
03-29-2008, 19:34
хубаво е да се епилира,но не бих искала приятеля ми да е с по-гладки от моите крака примерно.ъх :shock:

hungry_vampire_f
03-29-2008, 19:39
ако е гол кат` охлюв дали ще мяза на мъж ? против...

olive_oil
03-29-2008, 20:19
аз отговорих "друго", защото различните мъже имат различнмо излъчване и към излъчването слагам космите и съответно липсата им

Enjoy_yourself
03-29-2008, 20:42
ами аз лично не си падам по някакви обрасли... :oops:

Liar
03-29-2008, 20:46
Когато един мъж се обезкосми,той вече не е мъж,така ли?Космите ли са това,което го карат да се нарече така ???
По темата-гласувах с "да".Обаче това "цялостно" значи абсолютно навсякъде,нали 8-) По мое мнение-там където космите са по-проблемни.

EarthShaker
03-30-2008, 09:12
КАК МОЖЕ ЕДИН КОСЪМ ДА Е ПРОБЛЕМЕН? ОСВЕН АКО НЕ Е ОБРЪСНАТ И ЗАБИЛ СЕ, РАЗБИРА СЕ...

чуйте ме момичета... тва че жените миналия век са стояли по цял ден вкъщи и са се чудели и маели какво да правят и са започнали да се обезкосмяват, в никакъв случай не означава че и мъжете трябва да го правят! Не космите правят мъжа, но мъжът, който всяка сутрин си контри краката и през седмица си прай кола маска на гъза... ше ма извиняяте много :razz:

NotInLove
03-30-2008, 09:16
По-добре според мен е да се епилират само на определени места..не по цялото тяло.Ако целия е обескосмен нз дали може да се нарече мъж :-D

kalpazanka
03-30-2008, 09:21
За епилацията, но на определени места!

s1NNer
03-30-2008, 10:01
ако е гол кат` охлюв дали ще мяза на мъж ? против...

+1 !!! Вие пък съвсем искате да ги изпедерастите ... :/

Nadelina
03-30-2008, 10:13
Iskam da si maha kosmite no ne navsqkyde. Predpochitam naprimer da si gi maha po intimnite chasti no na rycete pyk e geisko ako gi mahne.

DisciplineAndOrder
03-30-2008, 10:49
никъде!

секси е дори като се подават от ноздрите и ушите пък! [-(

Liar
03-30-2008, 12:51
КАК МОЖЕ ЕДИН КОСЪМ ДА Е ПРОБЛЕМЕН? ОСВЕН АКО НЕ Е ОБРЪСНАТ И ЗАБИЛ СЕ, РАЗБИРА СЕ...

чуйте ме момичета... тва че жените миналия век са стояли по цял ден вкъщи и са се чудели и маели какво да правят и са започнали да се обезкосмяват, в никакъв случай не означава че и мъжете трябва да го правят! Не космите правят мъжа, но мъжът, който всяка сутрин си контри краката и през седмица си прай кола маска на гъза... ше ма извиняяте много :razz:
Космите са проблемни(според мен) когато са много,когато са гъсти и рошави 8-) Тоест при почти всички мъже/момчета.Аз мисля че обезкосмяването е наложително на краката интимните части мищниците и корема-ако са много.
И много ми е интересно какво ще си помислиш ако видиш една жена която е необезкосмена?Няма ли да я сметнеш за немърлива?Няма ли да ти е по-приятно да не и усещаш космите?
Ами при някои момичета/жени е така.
Само не знам някои мъже/момчета наистина ли толкова си обичат космите или просто ги мързи да се обезкосмят...

sound_mafia
03-30-2008, 13:05
Според мен ако има много на задника що да не си ги маха,някак си ми е гнусни с косми по задника.Много по секси са ми ако няма косми никъде,Е сега за ръцете и краката може да не ги маха,но на гърдите,мишниците и интимните части задължително.Защо ние трябва да отделяме толкова много време и да търпим толкова болка да изглеждаме добре а те "нищу то това си е естествено и е гейско ако ги махаме".Един мъж доказва мъжествеността си не с това каде има косми и дали си прави кола маска а с държание,да си има няква по мъжествена телесна фигура,а за мен това че няма косми не че не е проблем амо направо си е ласкане от негова страна към момичетата ,е държи да изглежда добре пред нас. 8)

VerryBerry
03-30-2008, 13:41
хубаво е да се епилира,но не бих искала приятеля ми да е с по-гладки от моите крака примерно.ъх :shock:

и аз така мисля :-D

Fesho
03-30-2008, 15:45
космите те отварщават... ще не си с бръснати вежди мигли и коса тогаз?

всичко идва от това, че чуждото мнение става автоматично ваше... е тва е
ae грозен сега забелязвам че на всяка тема за косми пишеш и защитаваш космите...ходи у гората тогаа е деба и маймуната разбрахме 4е си космат...


по темата ДА :-D

Wrathchild
03-30-2008, 15:55
Не е важно, даже е за предпочитане да не го прави...Гърдите и корема може. Интимните части може. Но крака и ръце, конкуриращи се с моите? Благодаря, не.

scanadal
03-30-2008, 17:53
Е кво ся,да си идвам аз вкъщи при мъжът ми и да кажа"Здравей съкровище!Запазила съм НИ час при Нинка за кола-маска,после ще отидем при Ася че май трябва да си пооправим педикюра,и накрая набързо ще идем при Наско да си освежим прическите" :-x
Аз искам мъжът да е мъж,а не да търчи към козметичният салон за кола-маска,да стои сутрин пред огледалото повече и от мен и да използва думички като"ексфолиране","хидратиране" и незнам още какво.

nicolepcd
03-30-2008, 18:09
Не, не е важно :lol:

koalka
03-30-2008, 18:14
Не, даже не е препоръчително.Предпочита ия...

love_veselka
03-30-2008, 18:47
У много мразя дадено момче да си епилира краката или ръцете,но си е до въпрос на лични предпочитания.

hottie
03-30-2008, 18:56
ако ми се появи гол като охлюв въобще да не ме и докосва :-x ебаси гейското е да си бръснеш ръцете и краката. А интимните части може малко, но не изцяло иначе чао чао :)

EarthShaker
03-30-2008, 19:15
Според мен ако има много на задника що да не си ги маха,някак си ми е гнусни с косми по задника.Много по секси са ми ако няма косми никъде,Е сега за ръцете и краката може да не ги маха,но на гърдите,мишниците и интимните части задължително.Защо ние трябва да отделяме толкова много време и да търпим толкова болка да изглеждаме добре а те "нищу то това си е естествено и е гейско ако ги махаме".Един мъж доказва мъжествеността си не с това каде има косми и дали си прави кола маска а с държание,да си има няква по мъжествена телесна фигура,а за мен това че няма косми не че не е проблем амо направо си е ласкане от негова страна към момичетата ,е държи да изглежда добре пред нас. 8)

след 20 години:
ти стоиш у вас, готвиш, чистиш и си бръснеш всеки косъм от тялото
аз ходя, бачкам, изкарвам пари, боря се за семейството...

капиш?

poison`girl
03-30-2008, 19:24
Не е важно, даже е за предпочитане да не го прави...Гърдите и корема може. Интимните части може. Но крака и ръце, конкуриращи се с моите? Благодаря, не.+1 :P :lol: