PDA

View Full Version : Пъпки :@



scorpion4ituo
03-29-2008, 19:16
Сигурно има 1000 такива теми, но можете ли да ми кажете нещо ефикасно срещу акнето? На 12 целия се изпапчих нее ме ебеше ама ся сам на 14 жечр се замислям за ваншността си ии кажете ми как да ги премахна по бързо моля ви...

verit0o0
03-29-2008, 19:31
Много е гадно и аз имам от много време вече , изпробвала съм много неща и нищо не ми ломогна. Просто трябва да си миеш често лицето със сапун и със салецилов спирт го чисти може и да ти помогне :) :)

BaBy_bS
03-29-2008, 19:32
почиствай си лицето-било ти със спирт (1% селицилов мисля че беше) или с някакъв козметичен продукт,като този,който е на Гарниер 3 в 1 ...има много такива,ако не помогне-можеш да се обърнеш към козметик,а след това и към дерматолог.но не мисля че ще ти се наложи,защото в момента си в точно такъв период.грижи се повече за лицето си и всичко ще мине

7oup
03-29-2008, 19:33
Всеки ден си мий лицето със сапун и вода,или още по-добре по два пъти на ден.

BaBy_bS
03-29-2008, 19:36
със сапун не е много умна идея,защото изсушава кожата :(

7oup
03-29-2008, 20:01
със сапун не е много умна идея,защото изсушава кожата :(
Да,но повечето продукти срещу акне са боклуци.
Аз се мия редовно и никога съм нямала акне.Всичко идва от хигиената! =;

BaBy_bS
03-29-2008, 20:14
аз пък ползвам точно това на гарниер и никога не съм имала проблемна кожа,да чукам на дърво,просто всеки трябва да избере най-доброто за себе си,а това стажа като изпробва различни продукти. :)

scorpion4ituo
03-29-2008, 20:28
zna4i az si miq liceto sas "katranen" sapun prepora4ali go na maika mi i go zela ii sa6to sas edin sin spirt na Avon na spirta pi6e "clearskin Purifying astringent blachead clearing formula"

EarthShaker
03-30-2008, 09:23
zna4i az si miq liceto sas "katranen" sapun prepora4ali go na maika mi i go zela ii sa6to sas edin sin spirt na Avon na spirta pi6e "clearskin Purifying astringent blachead clearing formula"

аз със катранен сапун си мия косата е :D

koman
03-30-2008, 09:26
2ри път се мажа с лептен и почти изчезнаха ... и на гърба имам и там се мажа ... майка казва че са поизчезнали

unfaithful1234
03-30-2008, 09:56
Zineryt е истината!Аз бях цялата мн пъпчива,вече нямам никакви пъпки.Излизат ми само преди да ми дойде... :-D

princesa_viki
03-30-2008, 09:57
На козметик отиди.И в никакъв случай не ги стискай

scorpion4ituo
03-30-2008, 12:43
2ри път се мажа с лептен и почти изчезнаха ... и на гърба имам и там се мажа ... майка казва че са поизчезнали
ti mom4e or momi4e si :?

scorpion4ituo
03-30-2008, 12:43
Zineryt е истината!Аз бях цялата мн пъпчива,вече нямам никакви пъпки.Излизат ми само преди да ми дойде... :-D
Kfo e Ziner i

_FaShIoN_
03-30-2008, 13:30
Miii...poprincip trqbva da si izbere6 markova i efikasna marka za tfoq tip koja,koeto otpredelno pomaga(ot li4en opit ti go kazvam),ne si zimai nqkfi eftini ne6ta,kolkoto samo da ne dava6 mn pari,no s teq bulkuci o6te pove4e si uvrejda6 kojata,prosto ti trqbav ne6ty naistina dobro i koeto da e za tfoqta koja.... :) :) :)

MaRiNkA_16
03-30-2008, 16:03
със сапун не е много умна идея,защото изсушава кожата :(
Да,но повечето продукти срещу акне са боклуци.
Аз се мия редовно и никога съм нямала акне.Всичко идва от хигиената! =;
kva higiena ta goni mom4eto e v pybertet a vseki preminava razli4no toq etap ot rasteja si.popitai za konsyltaciq v nqkoe kozmeti4no stydio 6te ti dadat dobri nasoki

koman
03-30-2008, 19:51
2ри път се мажа с лептен и почти изчезнаха ... и на гърба имам и там се мажа ... майка казва че са поизчезнали
ti mom4e or momi4e si :?

що кво значение има кво съм :-o

scorpion4ituo
03-31-2008, 18:35
2ри път се мажа с лептен и почти изчезнаха ... и на гърба имам и там се мажа ... майка казва че са поизчезнали
ti mom4e or momi4e si :?

що кво значение има кво съм :-o

pitam

koman
03-31-2008, 19:03
С неопределен пол съм :oops:

mese4ka
04-01-2008, 06:18
аз оък те съветвам да се мажеш с ракия лицето много помага ,за продуктите на avon почти всичко съм използвала (но без нещата за лице) не са им хубави продуктите за лице остави го това чесно пробваи с ракия като се намажеш после си сложи някакъв крем за лице еи така само да ти стане по-мека кожата :)

a_n_i_t_y941001
04-03-2008, 23:00
EeEeem da tva si e precakano az oba4e polzvam na avon clearskin gel protivpupki i losion i ne se oplakvam vidimo za 1 sedmia mi iz4eznaha polovinata :grin: no ako ima6 mn bih ti predlojila kolekciqta "4aeno durvo" ot oriflame naistina deistva strahotno e 8)

alenka
04-07-2008, 19:36
Урина му е майката.Мажи се -помага пък и е бързо,лесно, безплатно :grin: :-D

insomnia2008
04-09-2008, 08:32
Zineryt e istinata!!! Prodavat go v aptekite. Okolo 13lv struva. na mene mi deistva super!!!
:grin:

bibi90
04-09-2008, 11:36
Върви на дерматолог.Никой от тук неможе да знае какво е подходящо за твоята кожа.

unfaithful1234
04-10-2008, 06:05
Еми Зineryt е лосионче против пъпки,аз лично съм много доволна от него. :)

AutumnTears
04-10-2008, 06:14
kude mi otide reklama na lepten koqto pisah? :cry: :cry: :cry:

NeDkY
04-23-2008, 18:41
Много е гадно и аз имам от много време вече , изпробвала съм много неща и нищо не ми ломогна. Просто трябва да си миеш често лицето със сапун и със салецилов спирт го чисти може и да ти помогне :) :)

как със сапун?! В 1 сайт точно за акне казват да не се използва сапун,защото мазнотии и т.н. и само ще вложи работата

За силициловия спирт-помага
Силициолов спирт 2 % и 5 капсули хлоро.. ко си беше там.Отварят се капсулите и праха вътре се изсипва във спирта и се разбърква.Държи се на хладно (хладилник).Отивате в аптеката и казвате 1 Силицилов спирт и 5 капсули хлоро.. ко си беше :grin: , те знаят за ко става въпрос.Излиза под 1,50 лв ;)

princesa_viki
04-24-2008, 18:17
Много е гадно и аз имам от много време вече , изпробвала съм много неща и нищо не ми ломогна. Просто трябва да си миеш често лицето със сапун и със салецилов спирт го чисти може и да ти помогне :) :)

как със сапун?! В 1 сайт точно за акне казват да не се използва сапун,защото мазнотии и т.н. и само ще вложи работата

За силициловия спирт-помага
Силициолов спирт 2 % и 5 капсули хлоро.. ко си беше там.Отварят се капсулите и праха вътре се изсипва във спирта и се разбърква.Държи се на хладно (хладилник).Отивате в аптеката и казвате 1 Силицилов спирт и 5 капсули хлоро.. ко си беше :grin: , те знаят за ко става въпрос.Излиза под 1,50 лв ;)
Сапуна не омазнява,ами изсушава кожата.Не е никак хубаво да си миеш лицето със сапун :?

TheJoApple
05-17-2012, 17:13
Аз лично ти препоръчвам да си купиш от аптеката салицилов спирт 1% , памучета и бебешки сапун (тези неща ги има във всяка аптека и са доста евтини).Всяка вечер (докато не изчезнат пъпките) си измивай лицето с бебешкия сапун и хладка вода след което слагаш малко салицилов спирт върху памучето и нанасяш върху пъпката.Лично съм го тествала и действа бързо.Надявам се да съм ти била полезна!

faithh
05-17-2012, 17:21
Да, салициловият спирт помага. Но го слагай само на пъпката, иначе ще ти изсуши кожата и ще станат 100 бели. :D След това намажи пъпката с крем здраве - лека формула, за да не се бели :) Това е! Успех! :)

ПП. Mий лицето си със студена вода, за да не се омазнява кожата ти :)

make_me_love_you
05-18-2012, 13:18
Ами аз използвам Акне аут (крем). Доволна съм, изсушава пъпките. Мисля, че има и сапун и лосион.
Аз си взех крема за около 10лв.

rusoto_baby_f
05-21-2012, 02:40
Zineryt е добър лосион, но за определено време.Ползвала съм го, но след време кожата ми се насити и спря да действа.
Пробвала съм много различни кремове, лосиони, почистващи гелове - Виши, Clean&Clear, Акне аут и какво ли още не..Дерматолог, козметик и прочие.
Моята кожа е мазна и е склона към пъпки.Независимо, че съм на 21, а не в пубертета.
Нещата които ползвам от около 3 години насам и все още ми действат са - за измиване на лицето Гарниер пюр 3в1, за почистване - салицилов спирт + 5 капсули хлорнитромицин, въпреки, че козметичката ми каза, че спирта изсушава кожата, моята кожа е мазна и това е целта да я изсушава за да спре появата на пъпки..И крема от които съм изключително доволна е френски на URIAJ ..Съвсем случайно попаднах на него.Просто бях ползвала каква ли не козметика и винаги едно и също - насищане и привикване на кожата и спиране на действието.Проблемна кожа.
Но всяка кожа е различна.На едни им действа едно, на други друго.

Имам приятелка която използва много прост метод - солена вода.
Идеята дойде от миналото лято, когато бяхме на море.От солената вода пъпките прегарят.Така, че при нея има ефект.Но аз лично не съм пробвала този метод.

kalpazanka
05-21-2012, 06:36
Темата е от 2008! Много навреме сте се сетили да помагате! :D