PDA

View Full Version : Момичета ... помогнете :)



Momchil
03-29-2008, 19:22
Значи обръщам се специално към момичетата, понеже те са по тези работи. Значи, от доста време ме мъчеха досадните косми по краката и реших да ги махна с крем за обескосмяване ... та така ... сега от тука нататък не искам да ми расте брада по краката (т.е. не искам да ги махам по този начин повече, понеже си е равносилен на бръснача ...) и реших, че ще е по-добре направо с някакъв епилатор. Аз хубаво го реших, че и като поникнаха сега след първия път са трърдички и с тоя епилатор откачих от блока и единия ми крак седи сега недовършен ... нямам сили да го направя ... :lol: Ето го и въпроса .... мога ли по някакъв начин да ги омекотя тия космъмчета сега дето са останали, понеже е ужас с тоя епилатор ... примерно порите да се поотворят и да се скубят по-лесно ... някакъв крем ала бала, че просто не ми стиска да продължа. Нататък знам, че ще е лесно, понеже ще омекват с времето и ще привикна, обаче в момента ... :oops:

MaCeTo_
03-29-2008, 19:24
На мен ми помага ако преди това съм взела горещ душ и съм насочила струята към краката си малко по-дълго... после болката е по-поносима.

hungry_vampire_f
03-29-2008, 19:26
кола маска, не боли по-малко от епилатора, ама поне е за по-кратко

nicolepcd
03-29-2008, 19:39
Бъди истински мъж и си довърши с епилатора :D :razz:
По Темата: Според мен няма лек за "омекотяване" на косъмчетата 8-)

s1NNer
03-29-2008, 19:44
.... мога ли по някакъв начин да ги омекотя тия космъмчета ...

Сложи им омекотител 8-)

Махни го епилатора .. отиди на кола маска и от нея боли ама поне е за около 10 мин. докато с епилатора можеш да се мъчиш със часове ... :]]]

LuCiFersAngeL
03-29-2008, 19:48
кола маска, не боли по-малко от епилатора, ама поне е за по-кратко
На мен ми помага ако преди това съм взела горещ душ и съм насочила струята към краката си малко по-дълго... после болката е по-поносима.
Съгласна съм и с двете!

olive_oil
03-29-2008, 20:17
кола маска, не боли по-малко от епилатора, ама поне е за по-кратко
+1
после като почнеш редовно с епилатора си купи крем за забавяне на разтежа на косъмчетата

BaBy_bS
03-29-2008, 20:19
ако започнеш да си ги правиш редовно с епилатор-се свиква,ако не-както другите казват-кола маска (било то при козметик или в домашни условия )

Meri_Popins
03-29-2008, 20:29
zapo4ni da si maha6 kosmite zaedno s korena togava 6te ti ponamali okosmqvaneto ot cqloto tova brasnene.ima nqkolko varianta za taq rabota-kozmetika s kola maskata,epilatora ili pak da si kypih lenti za mahaneto na kosmite ot aptekata + tova losiona za zabavqneto na razteja na kosmite nikak ne e lo6 a i da lentite ot aptekata trqbva sam da si gi sloji6 i sam da drapne6 :D tai 4e...mai mai ne e za predpo4itane :razz:

Liar
03-29-2008, 20:43
С кола маска боли по-малко.Иначе порите се разширяват от топлата вода(това е валидно само за епилатора,защото за кола маската краката трябва да са сухи).

LipSoFAnAnGel
03-29-2008, 20:46
На мен ми помага ако преди това съм взела горещ душ и съм насочила струята към краката си малко по-дълго... после болката е по-поносима.+1

loreta
03-29-2008, 20:54
купи си течен лидокаин от аптеката и се напръскай,после и с епилатор и с кола маска нищо няма да усетиш.А най-добре иди си направи фото или лазерна епилация.

LipSoFAnAnGel
03-29-2008, 21:01
купи си течен лидокаин от аптеката и се напръскай,после и с епилатор и с кола маска нищо няма да усетиш.А най-добре иди си направи фото или лазерна епилация. айде айде чак лидокаин ще кажете че е някаква зверска болка въобше не боли...

Peteto633
03-30-2008, 07:03
ohh nz oba4e az si maham kosmite s epilator ot 3 godini i vse o6te ne sum sviknala :( vseki put mn mn boli............mrazq go toq epilator :-x

devil_feel_f
03-30-2008, 10:26
Кола маската е решение, защото, както казаха по-горе, боли за около 10 минути,докато с епилатора е зверска болка.А освен това на мен краката ми след кола маска стават много мекички.

sLaDkA_GrEsHkA
03-30-2008, 11:11
coclino :lol: :lol: :lol:

guesswho
03-30-2008, 11:33
наи-сетне едно момче да види какво ни е на нас момичетата !!!11 :o
И после ми твърдите,че сте силния пол :lol: :lol: :razz:

_FaShIoN_
03-30-2008, 19:38
Nz dali ima nekuf krem,koito dfa ti pomogne v tozi slu4ai,no re6enieto e da otide6 na kola maska,6te stane po-burzo i nqma da go useti6 tolkova i sled tova po4ni s epilator... :)

hottie
03-30-2008, 19:42
не,не не не мога да давам такива съвети на момче :? :-o

scanadal
03-31-2008, 08:39
Мда,наистина е добре да отидеш на кола маска,а после,когато започнат да се подават косъмчетата действаш с епилатора.Наистина тогава няма да те боли толкова много,защото космите растат неравномерно и ако го правиш често количеството косми,които ще премахваш ще е малко.А и с времето ще изтънеят и съвсем ще забравиш,че те е боляло.Така,че бягай при най-близката козметичка :-)

loreta
03-31-2008, 11:35
ами да свиква се с болката от кола маската,но мъжете са кекави и не търпят.Жените са по издръжливи и не се оплакват толкова,затова или стискаш зъби или пръскаш лидокайн

XXX_f
03-31-2008, 14:57
predi kato se epilirah, si nachesvah edno hubavo krakata pochti do bolka i posle s epilatora, stava po ponosimo :)
sprh zashtoto nestiga che boli, ne stiga che raste sled 1 sedmica ami i na vsi4koto otgore posle zapochvat kosum4etata da rastut navutre :(
sega s brusnacha samo, vsela sum si edin krem na avon za namalqvane na kosmite i go polzvam ot okolo 1 godina i naistina po bavno rastut

sladuranata_777
04-02-2008, 10:45
ако започнеш да си ги правиш редовно с епилатор-се свиква,ако не-както другите казват-кола маска (било то при козметик или в домашни условия )


+1 :)

Momchil
04-08-2008, 17:45
Бе аз ги махнах вече с епилатора ... стисках зъби, изгризах няколко тениски ... обаче в момента краката ми не приличат на нищо, целите са почервенели и някви гадни ранички тук-там ... надявам се да се махнат в най-скоро време :)

Благодаря за мненията на всички :)

Изводът, който направих в крайна сметка е, че от тука нататък няма да боли толкова, понеже косъмчетата ще омекнат и просто се свиква Smile А колата маска наистина е добро решение, но според мен вече просто няма смисъл :)

Обаче наистина ... много хора си мислят, че това, което си причинявате, за да изглеждате добре е безобидно, а си нямат на представа за какво става въпрос. Аз не съм бил и определено няма да бъда (ХАХА) от тях, понеже винаги съм изпитвал някъв страх от епилатори, понеже си нямах представа к'во е чувството, докато един ден просто ми прещрака нещо и си казах " Ми щом момичетата някак си успяват, и аз ще намеря начин" ама се оказа истинска касапница ... както и да е ... сега краката ми са гладки, макар че немога да се възприема още така, съм HAPPY понеже знам, че е сто пъти по-добре без, отколкото със косми ... споделям мъките ви момичета :-D :grin: и си признавам, че определено не сте по-малко куражлии от мъжете :) Keep it up ... и стискайте палци тия петна да се махат от мене възможно най-скоро

Благодаря ви отново Smile :D :grin:

Vilsy
04-08-2008, 18:08
Опитай с кола маска.Боли малко повече,но е много по-ефикасно.