PDA

View Full Version : Незнам какво да реша ?



miglenkaa
03-29-2008, 19:31
:neutral: Съжалявам , че пиша тук , но небях сигурна към коя категория спада въпроса ми и съжалявам ако вече го има и само го повтарям .

На 14 съм и Наскоро ми дойде ... :(
ползвам превръзки ... но всички знаете че те са много големи и по-странни и гадни от ежеднивните , а пък и се виждат леко при панталони и има 20% да се изцапаш ... затова мисля да експериментирам с тампони....

Искам до питам някоя от вас пробвала ли е с тампони и дали е по-добре ... боли ли и по-неудабни ле са ?

hungry_vampire_f
03-29-2008, 19:37
изобщо не боли, аз даже не ги усещам. ако се притесняваш да не се нацапаш, слагай и една ежедневна и вс ще е ок ;)

marilyn
03-29-2008, 19:39
дам, има такива теми ве4е..

предполагам си девствена, за моми4ета като теб има специални тампони. не е хубаво доколкото знам да се спи с тампон и да се прекарва мн време без да се сменя. а и трябва да си с мн мн 4исти ръце, ина4е можеш да си докараш някоя м сериозна инфекция.

поразрови се из форума има такива теми...

Rebellion_Angel
03-29-2008, 19:45
Ми, само първия път е малко некомфортно, но след това всичко е ОК. :)
Те са малки и не се усещат и е удобно и изобщо: Да живеят тампоните!
:D

ПП И аз съм на 14. :)

miglenkaa
03-29-2008, 19:45
благодаря много за бързите отговори

SINDEL
03-29-2008, 19:46
Не е оферта да ползваш тампони, ако си девствена. И то не за друго, ами защото ще можеш да си слагаш само най-мъни4ките, които в първите дни от цикъла, когато ти е най-силно, не ти вършат никаква работа. И шансът да се изцапаш пак е много голям.
Ина4е тампоните са (ли4но за мен) много по-удобно решение от превръзките. Превръзка слагам само през нощта, ина4е от години ве4е си ползвам само тампони. Единствено трябва да спазваш много добра хигиена и няма да имаш никакви грижи. Правилно поставени, те не се усещат изобщо. Сменят се на 3-4 4аса (последните дни може и пове4е) и нямаш никакъв проблем да си правиш вси4ко, което правиш и когато не си ви цикъл.

Undying
03-29-2008, 19:52
изобщо не боли, аз даже не ги усещам. ако се притесняваш да не се нацапаш, слагай и една ежедневна и вс ще е ок ;)
+1 :)

olive_oil
03-29-2008, 20:14
тампоните не боли. само има дискомфорт първите пъти като го поставяш, защото ще си "неопитна". На опковката (евент) пише, че ако тампонът е поставен правилно , не се усеща. И това си е истина. аз знам, че съм неразположена и ставам мн чувствителна, та чак и връвта усещам, но това е защото постоянно си втълпявя, че ще протека, но за 1 година не ми се е случвало до сега. така че мацка можеш спокойно да си ги ползваш тампоните, само не забравяй да ги сменяш редовно на 4 часа

GerSity
03-29-2008, 20:15
изобщо не боли, аз даже не ги усещам. ако се притесняваш да не се нацапаш, слагай и една ежедневна и вс ще е ок ;)
+1 :)
Тампон му е цаката на сичко...
Няма нищо по-хубаво от тях!!!
Да живеят!!! :grin: