PDA

View Full Version : Някой ако знае да ми каже...



GreenFairy
03-29-2008, 20:40
Някой сеща ли се за едно филмче дто го даваха много отдавна по БТВ... За едни рицари дето трябваше да се бият с разни чудовища за да си вземат броните... И после имаше пети рицар който получи силата на гората (на другите беше огън, земя, въздух, вода)... Абе не ме бива в обясненията, но ако някой се сети да ми каже... *гледа мило* Сори за безмислената тема

kico
03-29-2008, 20:42
hahhahha mai bqha nekakvi zvezdni reindjari ....ne sam sigoren

GreenFairy
03-29-2008, 20:48
Не бе рицари бяха... имаха си магьосник, цар други митични същества... Бяха трима мъже и една жена, жената май беше дъщерята на царя... а главният герой си я беше харесал... другите двама мъже бяха някакъв черен принц и един мухльо, приятел на главния герой... Рицари бяха, сигурна съм... Даже в заглавието имаше "knights" ама нататък не се сещам как се казваше...

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-29-2008, 20:48
звезни ренджари е :)

GreenFairy
03-29-2008, 20:50
Абе не са рейнджърите... Даваха го преди 4-5-6 години по БТВ, още преди рейнджърите да са били измислени...

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-29-2008, 20:50
Не бе рицари бяха... имаха си магьосник, цар други митични същества... Бяха трима мъже и една жена, жената май беше дъщерята на царя... а главният герой си я беше харесал... другите двама мъже бяха някакъв черен принц и един мухльо, приятел на главния герой... Рицари бяха, сигурна съм... Даже в заглавието имаше "knights" ама нататък не се сещам как се казваше...

ми в такъв случах за др такав не се сещам щом си сиг че не е звезните ....нз какъв др имаше

kico
03-29-2008, 20:51
aaaaaaa
az se seshtam za koe mi govori6....................ama ne mu znam zaglavieto :(
btw az mn gi gledah tiq film4eta kato malak ;)

GreenFairy
03-29-2008, 21:18
Филмчето разбрах че се казва "Mystic Knights", но нямам представа от къде мога да си изтегля епизодчета... Някой има ли предложения за добри търсачки... В смисъл без zamunda и arenabg

m1t3t0
03-29-2008, 21:36
Пиши в Google-Mystic Knights,torrents и си избери :)