PDA

View Full Version : daite suvet



lonly'assasin
03-29-2008, 21:35
Hi na vsi4ki. Direkno po temata , zna4i v moq klas ima edno momi4e koeto haresvam (mojebi i obi4am ) no tq si ima gaje no neznaino zashto tq flirtuva s men (ne 4e imam neshto protiv ) i mislq 4e i tq me haresva. Tq ne znae za moite 4ustva kum neq i nqkak si ne iskam da i gi kaja zashtoto si ima priqtel i neiskam da go zareje zaradi men i znam kakvo e zashtoto sushtoto se slu4i i s men i ne e hubavo puk moje i da ne otvurne na 4ustva ta mi daite nqkakuv suvet molq -,- mnogo sum oburkan..

BlindedAngel
03-29-2008, 21:41
Ти сам си противоречиш.Флиртува с тебе ама не знаеш дали те харесва,в това няма никаква логика.Според мене флиртувай и ти с нея и лека по лека ще се видят нещата на къде отиват :)

mariela_es
03-29-2008, 21:42
Ако я харесваш много кажи й го.А пък решението си остава нейно-дали ще зареже гаджето си или не,заради теб(ако има някакви чувства,защото като флиртува с теб не значи непременно че те харесва,може да има просто някакви симпатии) е нейн проблем!

MiMcHeToOo
03-29-2008, 21:46
Ти сам си противоречиш.Флиртува с тебе ама не знаеш дали те харесва,в това няма никаква логика.Според мене флиртувай и ти с нея и лека по лека ще се видят нещата на къде отиват :)

+1 8)

iiirish
03-29-2008, 21:50
защо път те е страх, че ще зареже приятеля си заради теб? ами ти ако толкова искаш да бъдеш с нея няма да се спреш пред нищо. пък и какво ти пука в крайна сметка за някой, който не познаваш :?

Lord_Of_The_Night
03-29-2008, 21:53
Незнам но според мен е малко гадничко връзките,когато си в един клас с някой,защото после като се разделите става гадна ситуация.Но ако найстина харесваш това момиче трябва найстина да и покажеш пък каквто стане,тя ще реши дали ще бъде с теб или не,както се казва не изпускай шанса си.Успех :)

BaBy_bS
03-29-2008, 21:59
всяко момиче обича да му се обръща внимание и да флиртува (съвсем невинно).това не означава,че има някакви чувства.или говори с нея директно или просто остави флирта да си каже в последствие думата :)

VinDiesel
03-29-2008, 22:56
Може би те има само като добър приятел :) но може и да греша

Harum_Scarum
03-30-2008, 06:24
"no tq si ima gaje " а е ти на колко си????А по въпроса ко та ебе кажи и кво мислиш и чустваш и остяави останалото на съдбата...Аз поне така бих направила :)

Sintya
03-30-2008, 07:10
Щом женичката има чувства към тебе действай :smt038 :smt043

Co0kIe
03-30-2008, 10:30
no tq si ima gaje no neznaino zashto tq flirtuva s men

Да ти кажа чесно, може и да си въобразяваш (казах МОЖЕ, никой не може да е сигурен). При мен наскоро имаше такава ситуация - едно момче ми казва че ме харесва (пък аз си имам приятел, тоест същата ситуация) пък аз бях като гръмната :shock: ,защото го имам за фр. А и дори да флиртува, малко флирт не значи нищо...

П.П.: Аз май те отчаях :-D Тва е мое лично мнение, нз дали е така, може и да има чувства към теб :)

soulja_girl4e
03-30-2008, 10:56
lol i az sym v absoliutno sy6tata situaciq kato teb! (samo deto az sym momi4e i toi si ima priqtelka) :(
hubavoto pri men e 4e pone toi ne e ot klasa mi (ama pak go vijdam vs den) :grin:
nz kakvo da ti kaja ina4e... az v momenta iz4akvam da vidq toi kakvo 6te napravi. samo tova moga da te posyvetvam, ostavi ne6tata taka, radvai se na flirtuvete, pyk ako si zareje gadjeto ti 6te si tozi koito 6te q ute6i i 6te q nagrabi 8-)

K-Maro
03-30-2008, 11:44
разбирам те, много добре, едно ще ти кажа, нормално е да те е страх как ще реагира, дали наистина те харесва. но знай, че ако не го направиш, след време ще съжеляваш много......

Iv4eTy
03-30-2008, 12:10
Щом я харесваш просто и кажи по някакъв начин или и покажи ( флиртувай и ти с нея ) Относно това, че неискаш да зарязва гаджето си заради теб - е как ще си с нея, ако не го зареже?! Просто и кажи и виж как ще реагира, ако скъса с сегашния си ти си на ход, а ако не просто си играе с теб и ще трябва да спреш да и обръщаш внимание.

DYNAMIC
03-30-2008, 12:13
моят съвет е да и кажеш ,защото може мноого да съжаляваш после.. просто я дръпни някъде и и обясни как стоят нещата,твоите чувства..,но не бъди прекалено лиричен,защото може да останеш с пръст в уста,все пак тя е заета..но и кажи,нищо няма да загубиш!Все пак ако тя отговори на чувствата ти,ще си реално огромен късметлия :P ,ако пък не,то поне ще си изясниш нещата и ще разбереш ,че има и др момичета,тя не е единствена.Но нали знаеш риск печели ,риск губи! Само не се сдухвай,аман от сдухани момчета..мн Успех :-P и да разкажеш ..