PDA

View Full Version : Прасец (бля)



alehole
03-30-2008, 07:18
Здр .. Вчера докато бях с едни къси дънки и едно момче изръси ''Мале къф прасец имашш :shock: :shock: (голям) " бляя стана ми мн кофти не съм си го заглеждала така много но ако е наистина голям как може да се постегне и някак да стане по - малък :-D :? :?

A_JoLiE
03-30-2008, 08:00
Ami kak... hodi da trenira6, karai kolelo, bqgai, pluvai.... Kak moje da puska6 tolkova typa tema....

LipSoFAnAnGel
03-30-2008, 08:02
Здр .. Вчера докато бях с едни къси дънки и едно момче изръси ''Мале къф прасец имашш :shock: :shock: (голям) " бляя стана ми мн кофти не съм си го заглеждала така много но ако е наистина голям как може да се постегне и някак да стане по - малък :-D :? :? В какъв смисъл голям? Мускулест ли?Или разплут

alehole
03-30-2008, 08:07
Не е ''разплут" :? .. Е сори ма има и по-тъпи теми а и исках да попитам защото бях в клиника за анорексия и са напълнявам и :? ;(;(

sexa_na_kompleksa
03-30-2008, 08:10
На някои хора са им по-дебели и каквото и да правят нищо не помага. Но все пак не ти пречи да пробваш. Спортувай - тичай или ходи на фитнес, или там каквото ти е приятно. А щом си била в клиника, заради анорексия - яж много!!!

darla
03-30-2008, 09:14
tva,4e se opitva6 da nadebelee6 ne ozna4ava,e trqbva da NE sportuva6 i vsi4kata hrana da te prevurne v loena topka.ti pak pulnei,no hodi i trenirai za da prevru6ta6 tova v muskul a ne v jele

varnen4e
03-30-2008, 09:51
За прасеца помага качването и слизането по стълби много.. ;)

alehole
03-30-2008, 09:58
За прасеца помага качването и слизането по стълби много.. ;)
Ахах ок цял ден ще изкачвам стълби ;д :) миси за съветите

varnen4e
03-30-2008, 10:00
Е по цял ден не е нужно.. достатъчно е да ги използваш като излизаш и се прибираш, ако живееш в апартамент.

alehole
03-30-2008, 10:12
Е по цял ден не е нужно.. достатъчно е да ги използваш като излизаш и се прибираш, ако живееш в апартамент.
За жалост съм в къща но в даскалото има стълби много :D

black_mermaid
03-30-2008, 12:33
От както започнах да тренирам и моят стана много голям-мусколест и сега нямам идея как да го смаля.

RAWRRR
03-30-2008, 12:48
Не лъжи. :)
Клиника за анорексия в България няма. :)

Като ти е голям,голям ти е..може и носа ти да е крив,но няма как да се променят тези неща.Просто се привързваш и примиряваш с тях,а не правиш от мухата слон.

~Munika
03-30-2008, 13:12
mi ima si yprajneniq za prasec,pointeresyvai se vav nqkoi fitnes,obarni se kam dabar fitnes instryktor i toi 6te ti pomogne ako problena moje da se re6i s yprajneniq i 6te ti izgradi programa....

alehole
03-30-2008, 13:53
Не лъжи. :)
Клиника за анорексия в България няма. :)

Като ти е голям,голям ти е..може и носа ти да е крив,но няма как да се променят тези неща.Просто се привързваш и примиряваш с тях,а не правиш от мухата слон.
:shock: Леле заклевам се ебати човека си как може да кажеш че лъжа това е сериозно нещо умират хора аз едвам се преборих ти да кажеш че лъжа и съм била в клиника в Германия !!!!! :? ТЦТЦ What ever .. Благодаря на всички други ..

Усмивкаа*
03-30-2008, 14:35
Не лъжи. :)
Клиника за анорексия в България няма. :)

Като ти е голям,голям ти е..може и носа ти да е крив,но няма как да се променят тези неща.Просто се привързваш и примиряваш с тях,а не правиш от мухата слон.
:shock: Леле заклевам се ебати човека си как може да кажеш че лъжа това е сериозно нещо умират хора аз едвам се преборих ти да кажеш че лъжа и съм била в клиника в Германия !!!!! :? ТЦТЦ What ever .. Благодаря на всички други ..

Хвалиш ли се ?

alehole
03-30-2008, 17:03
Не лъжи. :)
Клиника за анорексия в България няма. :)

Като ти е голям,голям ти е..може и носа ти да е крив,но няма как да се променят тези неща.Просто се привързваш и примиряваш с тях,а не правиш от мухата слон.
:shock: Леле заклевам се ебати човека си как може да кажеш че лъжа това е сериозно нещо умират хора аз едвам се преборих ти да кажеш че лъжа и съм била в клиника в Германия !!!!! :? ТЦТЦ What ever .. Благодаря на всички други ..

Хвалиш ли се ?
Леле защо има толко спряли хора и ограничени ? :-o :o

Decu
03-30-2008, 18:26
Т'ва е и моя проблем..прасеца.
Мускулест е. Как да го смаля, за Бога?! ](*,)

alehole
03-30-2008, 18:48
Т'ва е и моя проблем..прасеца.
Мускулест е. Как да го смаля, за Бога?! ](*,)
Мале трее май да се примиримее :-o с такива ПРасци :lol:

RAWRRR
04-01-2008, 00:42
Хехе,не съм ебати човека,просто и аз съм имала анорексия и то в доста напреднал стадии и знам,че няма лечение в България ;).
Това,че съм минала през това ми дава право да те подучавам. :)
А това,че още мислиш,колко ти е голям прасецът,означава,че още не си преборила анорексията ;).

ThunderGoddess
04-01-2008, 15:38
Заеби - ако е мускулест, кво те бърка? Ако е разплут - фащай стълбите.

alehole
04-01-2008, 17:36
Хехе,не съм ебати човека,просто и аз съм имала анорексия и то в доста напреднал стадии и знам,че няма лечение в България ;).
Това,че съм минала през това ми дава право да те подучавам. :)
А това,че още мислиш,колко ти е голям прасецът,означава,че още не си преборила анорексията ;).
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az si mislq che si e nared prosto momcheto taka kaza 8-)

RAWRRR
04-02-2008, 03:40
Ем..ако мнението му те е засегнало..значи още не си излекувана..
Ако мнението му не те е засегнало..значи..правиш излишни мелодрами ;).

alehole
04-02-2008, 07:52
Ем..ако мнението му те е засегнало..значи още не си излекувана..
Ако мнението му не те е засегнало..значи..правиш излишни мелодрами ;).
Vse taq .. naistina ne mi se spori s TEB !!!!

chipi_kaoo
04-02-2008, 08:12
Ем..ако мнението му те е засегнало..значи още не си излекувана..
Ако мнението му не те е засегнало..значи..правиш излишни мелодрами ;).
Vse taq .. naistina ne mi se spori s TEB !!!!Наистина се примири с тялото си. Въпросното момче, ако е знаело, че си била болна от анорексия, е казало това, за да се шашнеш. Искало е да види как ще реагираш. тва, че си пълничка кво? Някой казват, че пълните хора са с добър характе. Да не ти пука от другите. Ако си дебела.. дебела си..... ако си грозна.... грозна си.... тея хора които в момента те опрекват за теглото ти, незаслужават да се изплюеш върху тях :P

Усмивкаа*
04-20-2008, 18:32
Ем..ако мнението му те е засегнало..значи още не си излекувана..
Ако мнението му не те е засегнало..значи..правиш излишни мелодрами ;).
Vse taq .. naistina ne mi se spori s TEB !!!!

Ти май с всички спориш ?

Ch0c0la73
04-20-2008, 18:46
of i moq e mn kofti na malko momi4eta sa hubavi a i da hodish da sportuvash pak shte stane muskolest i po golqm daje pone moq ot tancite stana taka pak poznavam edno momi4e deto ot 8 god hodi na tanci i mqsa na slon v prascite nz .. ako ne e razplut ili neshty takova ne smqtam 4e trqbva da pravish neshtty..nemoje prosto..

EnriqueIglesias
04-20-2008, 19:08
za purwi put chuwam,che da si smalish praseca trqbwa da go trenirash wyw fitnesa i da kachwash stulbi kakto i da tichash AAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA EWALA
towa sa uprajneniq za ugolemqwane i razstej na muskol,kato ne razbirate trqbwa li da se obajdate i da dawate greshni suweti?
a inache za smalqwane na prasec chestno kazano ne znam kakwo moje da ti pomogne oswen hirurgicheska namesa?praseca sushto e ot muskolite koito nai trudno se izgrajat dori ot kultoristite, a za smalqwane nqmam ideq dori nachin ne znam,no opredeleno ne gi slushai teq s po gore suwetite hich si nqmat ideq za kakwo stawa wupros;)

Carmen_Kass
04-20-2008, 20:31
za purwi put chuwam,che da si smalish praseca trqbwa da go trenirash wyw fitnesa i da kachwash stulbi kakto i da tichash AAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA EWALA
towa sa uprajneniq za ugolemqwane i razstej na muskol,kato ne razbirate trqbwa li da se obajdate i da dawate greshni suweti?
a inache za smalqwane na prasec chestno kazano ne znam kakwo moje da ti pomogne oswen hirurgicheska namesa?praseca sushto e ot muskolite koito nai trudno se izgrajat dori ot kultoristite, a za smalqwane nqmam ideq dori nachin ne znam,no opredeleno ne gi slushai teq s po gore suwetite hich si nqmat ideq za kakwo stawa wupros;)

+1 и моя прасец е по-едър...ама това си е...премирих се

indecent
04-21-2008, 13:35
i moq e daje dosta golemi4yk ... teja 47 kg i sym slaba... ama s tezi prasci :(

Mademoiselle
04-22-2008, 05:05
absurd da se promeni :? ,osven da napalnee6 i da stane po-golqm,to e kato s kitkite na racete

indecent
04-22-2008, 12:58
a kolko li 6te struva operaciq za smalqvaneto mu :oops:

H8_mE
04-22-2008, 15:06
Аз мисля,че мускулест прасец не може да се смали с тренировки ,все пак тренировките са една от причината той да стане голям.Аз бих казала,че йогата ще помогне в този случай,защото нейният ефект върху мускулите е да ги издължава и ги прави по-елегантни! :) Все пак йогата си е едно добро растягане за цялото тяло! Успех момиче.Но да ти кажа и аз мисля,че още не си се излекувала напълно,защото ти казваш ,че питаш защото момчето ти е казало така,но ти питаш как да го направиш по-малък,което показва,че си засегната от мнението на това момче и което значи ,че още се плашиш от напълняването и ставането по-обемна!Дано се оправиш напълно!