PDA

View Full Version : Замунда



LipSoFAnAnGel
03-30-2008, 08:21
Незнам дали е случайно или Make_me_Laugh е направил нещо въпреки че не съм си давала никнейма в замунда....Днес влизам и профила ми беше изтрит....Незнам как се е получило, не съм използвала отдавна онази програма, която ви казав в миналата тема сигурно 2 седмици.........Всичко остава в мистерия.Някой знае ли от какво може да ми е изтрит профила?

amadeuskb
03-30-2008, 09:54
Моят профил в ZAMUNDA.NET е по-добър от неговоря.Никога не съм чийтва с НЕГО.

amadeuskb
03-30-2008, 11:39
Все пак той злоупотребява със дадените му права и изобщо не знам как ги е получил.....едва ли и той е бил много честен де....като съдя по коментарите му едва ли е от най-честните :D
Какви права има той :razz:
Той е най-обикновен Ъплоудер или най-много ВИП :-D

ResidentEvil
03-30-2008, 16:47
Make_Me_Laugh е с пълното си право да прави каквото си иска и да съобщава за нередности (особенно от такова естество)! Ако не беше съобщил той щеше да го направи някой друг (можеби и аз, защото мразя измамите и нещата постигнати нечестно). А на Make_Me_Laugh мога да кажа само браво!

П.П. Темата е за ключ, или я преместете в Кофата там ще се развие добре! :D

LipSoFAnAnGel
03-30-2008, 17:42
А пък мен ме баннаха денска 8-)
Влизам си аз сутринста съвсем спокойно и след няколко часа....:
403 Forbidden
Unauthorized IP address. 8-)
Nz явно на тоя нещо му е било нервно и ме е баннал....ама просто ше си сменя IP-то и готово :)
Ако си мислиш, че ще се отървеш от менее....лъжеш се
И като си направим нов профил пак ще чийтвам, за да ти правя напук!

Все пак той злоупотребява със дадените му права и изобщо не знам как ги е получил.....едва ли и той е бил много честен де....като съдя по коментарите му едва ли е от най-честните :Dда и на мен това ми изписваше и после профила ми беше изтрит.Как се сменя Ip?

chipi_kaoo
03-30-2008, 17:48
Hide IP platinum теглиш със сериен номер от датата :grin:

LipSoFAnAnGel
03-31-2008, 14:18
Make_Me_Laugh е с пълното си право да прави каквото си иска и да съобщава за нередности (особенно от такова естество)! Ако не беше съобщил той щеше да го направи някой друг (можеби и аз, защото мразя измамите и нещата постигнати нечестно). А на Make_Me_Laugh мога да кажа само браво!

П.П. Темата е за ключ, или я преместете в Кофата там ще се развие добре! :D но аз въобще не съм я използвала тази програма а тоз простак ма възира!

chipi_kaoo
03-31-2008, 15:25
]
Make_Me_Laugh е с пълното си право да прави каквото си иска и да съобщава за нередности (особенно от такова естество)! Ако не беше съобщил той щеше да го направи някой друг (можеби и аз, защото мразя измамите и нещата постигнати нечестно). А на Make_Me_Laugh мога да кажа само браво!

П.П. Темата е за ключ, или я преместете в Кофата там ще се развие добре! :D но аз въобще не съм я използвала тази програма а тоз простак ма възира!Шанс

elf4o
03-31-2008, 15:32
]Незнам дали е случайно или Make_me_Laugh е направил нещо въпреки че не съм си давала никнейма в замунда....Днес влизам и профила ми беше изтрит....Незнам как се е получило, не съм използвала отдавна онази програма, която ви казав в миналата тема сигурно 2 седмици.........Всичко остава в мистерия.Някой знае ли от какво може да ми е изтрит профила?теглиш и не качваш няколко човека ползват профила някои ти ползва профила и го е прецакал това са причините...... а и още една дразнела си админите и отмъщение ;)