PDA

View Full Version : Цветя по домовете



mesmerize
03-30-2008, 09:02
Здравейте
скъсахме с приятелката ми и се опитвам в момента да се съберем пак, но нещо куца. Реших да и направя подарък т.е цветя. Идеята ми е да и пратя около 20-30 рози у тях... но не знам как. :( Проблемът е че не съм от София, а тя е там. Можете ли да ми препоръчате някои магазини, които доставят цветя по домовете и са коректни.
Благодаря Ви искрено :-)

т.7
krem4et0

Harum_Scarum
03-30-2008, 09:07
Немога с точно магазини но според мен ако ти и ги дадеш ще е по-яко :)

zvezdichka777
03-30-2008, 09:10
Остави и ги пред вратата с една картичка...

mesmerize
03-30-2008, 09:15
Не мога :( аз съм от Несебър 8-[ :roll: :(

LovePoisoned
03-30-2008, 09:16
20-30 рози
Няма да я погребваш, нали?! Задължително нечетен брой! ;) Четен се дават за починал човек..

w0sh
03-30-2008, 09:22
Не разбрахте ли,че са чат гаджета. Копи-пейст и 33 рози по скайп.

zvezdichka777
03-30-2008, 09:27
Ам щом си от Несебър ... еми в нета трябва да потърсиш , трябва да има кориерски фирми,или там каквито са и телефон за връзка ... потърси.

mesmerize
03-30-2008, 09:50
Не разбрахте ли,че са чат гаджета. Копи-пейст и 33 рози по скайп.

Някой да не те е излъгал, че имаш свръхестествени способности?
Как го реши това ... че сме били скайп гаджета .... не мога да проумея само :-x :x
уатева......

evelinka1122
03-30-2008, 10:09
В нета се поразрови трябва да пише се нещо и моята забележка е за нечетния брой цветя :) Айде успех, пък ако не намериш нещо, защо не й ги подариш лично ? :)

mesmerize
03-30-2008, 10:25
Мерси разбрах за броя вече... :)
ами просто искам да я изненадам :) мисля че ще има по голям ефект

sLaDkA_GrEsHkA
03-30-2008, 11:03
20-30 рози
Няма да я погребваш, нали?! Задължително нечетен брой! ;) Четен се дават за починал човек..

samo da ti kaja 4e kogato broikata e golqma nqma zna4enie !!!

MartyParty
03-30-2008, 17:56
http://www.jungle-bg.com/delivery.htm не съм сигурна че ще ти помогне ама реших да пробвам

Ou7taControL
03-31-2008, 01:05
ако знаеш точно къде живее, някоя събота например върви до софия до тях и и званни на вратата с един голяяям букет рози (както ти каза че милсиш да направиш) и много ще и хареса и самият факт че си отишъл чак до софия за да я видиш :)

П.С.: няма голямо значение броят на розите, в много държави се подаряват само четни рози, а и ако са много не само че не е от значение, а и тя едва ли ще започне да ги брои :oops:

mesmerize
03-31-2008, 05:28
Оказа се, че по другата седмица може би ще ходя до София. Смятам да и ги дам лично, но не знам какъв ще бъде ефекта :( Все пак загубена любов не се печели само със цветя. Трябва да внимавам какво ще казвам ... и уфф сложна работата

butty
03-31-2008, 07:38
Здравей! :)
Идеята ти за цветята е много добра.. но не знам дали ще успееш да я спечелиш отново, не знам каква е причината, поради която сте се разделили, но ако е било нещо сериозно... :-o
Разбира се, ще я трогне самият факт, че си дошъл от Несебър, че си и купил и лично ще и подариш рози..но.. не знам :) Опитай!! От опит глава не боли,а пък и надеждта умира последна! Трябва да опиташ всички възможни варинати, ако я обичаш наистина много.. кажи и мили думи,кажи и че съжаляваш и че я обичаш много, че не можеж да живееш без нея, че откакто сте се разделили, нищо не е същото, че животът ти е станал по-труден.. някакви такив простички неща, но те трогват всяко момиче.! :oops:
P.S. Аз страшно много обичам цветя, но приятелят ми се сеща да ми купи само на рождения ден :D Затова давай напред, горе главатааааааа ии като се върнеш кажи какъв е бил резултатът! :)

mesmerize
03-31-2008, 09:23
Здравей! :)
Идеята ти за цветята е много добра.. но не знам дали ще успееш да я спечелиш отново, не знам каква е причината, поради която сте се разделили, но ако е било нещо сериозно... :-o
Разбира се, ще я трогне самият факт, че си дошъл от Несебър, че си и купил и лично ще и подариш рози..но.. не знам :) Опитай!! От опит глава не боли,а пък и надеждта умира последна! Трябва да опиташ всички възможни варинати, ако я обичаш наистина много.. кажи и мили думи,кажи и че съжаляваш и че я обичаш много, че не можеж да живееш без нея, че откакто сте се разделили, нищо не е същото, че животът ти е станал по-труден.. някакви такив простички неща, но те трогват всяко момиче.! :oops:
P.S. Аз страшно много обичам цветя, но приятелят ми се сеща да ми купи само на рождения ден :D Затова давай напред, горе главатааааааа ии като се върнеш кажи какъв е бил резултатът! :)

Здравей
да ще пробвам абсолютно всичко, защото наистина я обичам много.
Проблема беше, че и казах нещо, което я нарани и колкото после да и повтарях, че не съм искал да прозвучава така, или пък може би, че не съм искал да кажа това ... просто след месец всичко беше свършило вече. Оттогава се опитвам всячески да я спечеля пак, но ... има малък съвсем малък напред не знам ....
Надявам се, че чрез цветята и това, което искам да и кажа, ще се трогне поне малко или пък ще и трепне нещо знам ли... ще видим
:( :( :( :( :( :(