PDA

View Full Version : Има ли такива обици



hgfh
03-30-2008, 10:32
Sorry ako temata e tupo no trqbva da pitam nqkoi.Ta vi pitam prodavat li nqkakvi obici (za pupa) takiva fulshivi .. (prozvucha tupo :-D ) da moje da si q sloja bez da si probivam pupa 10x predvaritelno i ako da kolko struva

s1NNer
03-30-2008, 10:35
Sorry ako temata e tupo no trqbva da pitam nqkoi.Ta vi pitam prodavat li nqkakvi obici (za pupa) takiva fulshivi .. (prozvucha tupo :-D ) da moje da si q sloja bez da si probivam pupa 10x predvaritelno i ako da kolko struva sorry che zaflavieto e na latineca ama neshto mi se preeba ezika

:shock:

Лелееее дзверя му се вече 2ра минута и най-накрая го разбрах ... Абе стига с тея фалшиви обеци ... земи се пробий ...

hgfh
03-30-2008, 11:05
еми немога наще не дават :x и за тва питам аз ако ми даваха нямаше да питам а направо щях да се пробия :-P

splendour
03-30-2008, 11:11
vijdala s1m lepenki si slagat edni malki l1skavi otdale4e samo l1ska ama otblizo se vijda 4e e lepka

ioancheto
03-30-2008, 11:25
predi imah edna s magnit... ama mn otdavna daje ne si spomnqm ot kade mi be6e i kakva be6e :( ... ve4e mai nqma takiva rabuti.. pone az ne sam vijdala skoro

s1NNer
03-30-2008, 11:31
Със магнит все още продават !!! При нас има :]] амааа не стой толкова добре на пъп ... ://

s3x_0n_th3_b3aCh
03-30-2008, 11:32
Mi az znam za obici na ezika "fal6ivi" , a zaa pupa ne sum 4uvalaa...

ioancheto
03-30-2008, 11:36
Da be moje da ima nz az ne gi gledam mn mn te ne6ta...ama ako go sloji6 na papa to magnit...malko gadno .. de da znai6 kade moje da se bytne... :( na mene papa mi e mn 4yvstvitelno mqsto.. m nz ;]

DisciplineAndOrder
03-30-2008, 11:39
има.

откъде си?

sweatkiss
03-30-2008, 13:20
Ми аз съм виждала такива дето се лепят(те са в формата на камъчета) ,ама да знаеш ,че са мн тъпи... :D

hgfh
03-31-2008, 16:41
има.

откъде си?


ot pleven

hgfh
03-31-2008, 16:46
ami az znam che ima s magniti ama te stavat za uho ili za nos ama za pupa nz dali ima i poneje v dneshno vreme kvi li neshta ne se proizvejdat i reshih da vi pitam ms che nqmashe glupavi otgovori ot truda na nqkvi filosofii

bebitooo___
03-31-2008, 19:57
predi imah edna s magnit... ama mn otdavna daje ne si spomnqm ot kade mi be6e i kakva be6e :( ... ve4e mai nqma takiva rabuti.. pone az ne sam vijdala skoro
Дам.. и за да ти стои трябва да глътнеш магнита :D (това в кръга на майтапа разбира се..)абе като имаш такова желание вземи и навий вашите и накрая всички да са доволни :P

mhmhmhmhm
03-31-2008, 20:06
Баси тъпото..
ако ще се дупчиш,дупчи се,недей само да се излагаш ;)

Wrathchild
04-01-2008, 03:41
На мене ми е много интересно като сложиш обицата и след 5 минути я махнеш и дори няма следа от дупка какво ще обясняваш... :D

sexa_na_kompleksa
04-01-2008, 06:42
Според мен това е много тъпо да си слагаш фалшиви обеци, не че истинските много го удобрявам, де ... Попитай в магазините от рода на всичко по левче, там трябва да има.

ThunderGoddess
04-01-2008, 15:34
predi imah edna s magnit... ama mn otdavna daje ne si spomnqm ot kade mi be6e i kakva be6e :( ... ve4e mai nqma takiva rabuti.. pone az ne sam vijdala skoro
Дам.. и за да ти стои трябва да глътнеш магнита :D (това в кръга на майтапа разбира се..)абе като имаш такова желание вземи и навий вашите и накрая всички да са доволни :P
Да де, ама след няколко часа вече няма да има обеца на пъпа, ам на гъзъ. Не става :lol: :lol: :lol: Иначе такива неща не съм виждала никъде.

Rebellion_Angel
04-01-2008, 18:37
Днес с фотошопа си направих пиърсинг на устната и много ми хареса как седи, но нямам възможност да си направя, защото тук няма студио и наще ще се окажат пречка. Наистина има ли фалшиви обеци за устните, които не изискват дупка? Първо с такава, а после и истинска, като събера смелост. :D Пък и може и да я понося и да ми омръзне. Аз по принцип съм детска радост, чик-чирик и после го захвърлям. :D

bebitooo___
04-01-2008, 19:32
Днес с фотошопа си направих пиърсинг на устната и много ми хареса как седи, но нямам възможност да си направя, защото тук няма студио и наще ще се окажат пречка. Наистина има ли фалшиви обеци за устните, които не изискват дупка? Първо с такава, а после и истинска, като събера смелост. :D Пък и може и да я понося и да ми омръзне. Аз по принцип съм детска радост, чик-чирик и после го захвърлям. :D
Да има ! Но са от типа на халките.. И не са с пробиване..

hgfh
04-02-2008, 05:28
Днес с фотошопа си направих пиърсинг на устната и много ми хареса как седи, но нямам възможност да си направя, защото тук няма студио и наще ще се окажат пречка. Наистина има ли фалшиви обеци за устните, които не изискват дупка? Първо с такава, а после и истинска, като събера смелост. :D Пък и може и да я понося и да ми омръзне. Аз по принцип съм детска радост, чик-чирик и после го захвърлям. :D
Да има ! Но са от типа на халките.. И не са с пробиване..


axa :) ima ama nz ot kude si i nemoga da ti kaja ot kude si? e kak taka si si napravila i posle vikash che nqmash vuzmojnost zashtoto va6ite shte se okajat prechka ???

hgfh
04-02-2008, 05:35
Дам.. и за да ти стои трябва да глътнеш магнита :D (това в кръга на майтапа разбира се..)абе като имаш такова желание вземи и навий вашите и накрая всички да са доволни :P[/quote]

ne nqma vsichki da sa dovolni abe nqma zn az ako znaeh che shte reagirat povecheto taka nqmashe da puskam temata :o 10x na vsichki veche ako iskat moderatorite da q zatvarqt :?

Rebellion_Angel
04-17-2008, 18:02
Днес с фотошопа си направих пиърсинг на устната и много ми хареса как седи, но нямам възможност да си направя, защото тук няма студио и наще ще се окажат пречка. Наистина има ли фалшиви обеци за устните, които не изискват дупка? Първо с такава, а после и истинска, като събера смелост. :D Пък и може и да я понося и да ми омръзне. Аз по принцип съм детска радост, чик-чирик и после го захвърлям. :D
Да има ! Но са от типа на халките.. И не са с пробиване..


axa :) ima ama nz ot kude si i nemoga da ti kaja ot kude si? e kak taka si si napravila i posle vikash che nqmash vuzmojnost zashtoto va6ite shte se okajat prechka ???

Знаеш ли какво е фотошоп? :?

hgfh
04-24-2008, 14:04
ami predpolagam 4e si oti6la da se snimash i sa ti slojili obica t.e v fototo kato aksesoar samo za snimkata tova e samo moe predpolojenie izglejda 4e az sam se sburkala sorry prosto ne4eta kato horata

amitq
04-24-2008, 15:56
iaz taka kupih si purwo kama4e ot moreto takowa koeto se lepi.Sled mesec otidoh i se probih....ne mi dawaha ama mu swiknaha. to se po4wa samo s kama4eto da znae6 :P

Pedigree
04-24-2008, 16:07
Това е глупаво, дай да си сложа, па да си кажат другите "епа виж я, тя има пиърс на пъпа".

Както и да е, има.

Mademoiselle
04-25-2008, 04:20
ima nqkakvi bokluci,koito se lepqt,no kakvo te spira da si montira6 ena 8-) ne boli,spox

IdiOtKa
04-25-2008, 06:20
тва е тъпо .... като бях малка и аз ги мислиг тея простотйй ....осъзнах че са адската простотия и си напраих ....просто разликата е огромна ... и ако ше го праиш за да се покажеш пред другите ...просто се откажи ...

hgfh
04-25-2008, 10:01
тва е тъпо .... като бях малка и аз ги мислиг тея простотйй ....осъзнах че са адската простотия и си напраих ....просто разликата е огромна ... и ако ше го праиш за да се покажеш пред другите ...просто се откажи ...

pfff :o prava go shtoto go iskam !!!

hgfh
04-25-2008, 10:02
ima nqkakvi bokluci,koito se lepqt,no kakvo te spira da si montira6 ena 8-) ne boli,spox
spirat me nashte :-x ama ne mi puka shte se probiq shte izqm edin boi ama nemi puka 8-)

mhmhmhmhm
04-25-2008, 10:24
ми бягай се пробий ...
нали така реши вече
оф кво ни занимаваш изобщо

hgfh
04-25-2008, 10:30
ми бягай се пробий ...
нали така реши вече
оф кво ни занимаваш изобщо

nqkoi da te e nakaral da pishesh ? kato ne ti se zanimava nedei i rabotata she se orpravi

hgfh
04-25-2008, 10:33
ei hora ms mn znam 4e temata e mn glupava i to mn ama az se pak da iskah da popitam ai ms mn i ve4e temata moje da se s4ita za zatvorena
pojelqite mi kusmet i da mi se razmine leko ama to kogato ima jelanie imali zna4enie drugoto .. ( v nqkoi slu4ei da)

xxxSnowflakexxx
04-25-2008, 11:50
Az imam obica na pupa no kade prodavat takiva "fla6ivi" nz sry!! :P :P

hgfh
04-25-2008, 13:20
kolko pari ti vze i ima li nqkakvi problemi

Mademoiselle
04-25-2008, 16:23
stiskam ti palci :grin:
p.s.6te im mine

hgfh
04-26-2008, 15:23
stiskam ti palci :grin:
p.s.6te im mine
ms mila :)

4y4u_g
05-02-2008, 08:21
има.

откъде си?


ot pleven

И аз съм от Плевен и в "На тъмно" има такива изкуствени обеци за пъпа . Ама наистина не са хубави като лепенки с камъ4ета за нокти са..има и за езика ама и те са боклук :)

monityY
05-02-2008, 08:30
Е те тия се ебати тъпите,личи си че са фълшиви някфи такиа лепкави,лъскави и падат,колкото е ефикасна магнитната обица,толкова и тфа,гола вода... Събирай пари и си продупчи пъпа,ваще няма как да разберът....Аз така ще правя с езика и е доста по рисковано... :?

AnChItOoOo
05-02-2008, 09:33
Абе каквато и да е,щом е "фалшива" си личи...Кого ще заблуждаваш...Върви си пробий без ваще да знят пък после вече да си викат...то ще е малко и ще се примирят :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin:

kateto_sladkata
05-02-2008, 11:27
Абе каквато и да е,щом е "фалшива" си личи...Кого ще заблуждаваш...Върви си пробий без ваще да знят пък после вече да си викат...то ще е малко и ще се примирят :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin:

+1

nefchi_bs
05-02-2008, 13:02
Продават с лепило ама внимаваи да не си залепиш пристите за корема че е мноо кофти после :booooomb:

xxxSnowflakexxx
05-02-2008, 13:43
Az imam obica na pupa :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: http://www.vip-chat.ru/metric/love/m1476.gif (http://www.vip-chat.ru/metric/)

TheNewReligion
05-02-2008, 13:47
Излишно е да изказвам лично мнение , тъй като след него най-вероятно ще има две станици с цитати и обръщения от сорта на :"Абе тебе някой да те е питал ? Баси много си зле и тн ..." Тааа по същество ...Само ми обясни как ще си закрепиш тази "фалшива обеца" на пъпчето ?Защото аз не мога да си обясня това !Няма да ти казвам колко смешно изглежда момиче с подобно нещо ! :-o

TopTa
05-02-2008, 14:43
hi4 ne ti trqbva istinski da si probiva6 pupa :? znae6 li kvi infekcii ima i tam trqbva da se po4istva to4no za tova! vijdala sum magnitni obeci za u6i! sigurno ima i za pup, ako puk nenameri6 prosto si kupi 4i6t za u6i i sloji ednata tam :)

sweet_baby_cool
05-02-2008, 19:46
Na men mi e mnogo interesno tova 4e sled vreme kato stanem babki nqma li da e sme6no da sme s obici na vejdata,pupa,ezika i t.n. zamislqli li ste se

nejnaDROGA
05-02-2008, 20:16
Na men mi e mnogo interesno tova 4e sled vreme kato stanem babki nqma li da e sme6no da sme s obici na vejdata,pupa,ezika i t.n. zamislqli li ste se
Е те могат да се махнат все пак :) На мен обаче ми е много смешно когато видя някой възрастен с татоо :razz: :razz: :razz:

simonchety
05-03-2008, 18:35
Spored men samo shte se izlagash s falshiwa :oops:

hgfh
05-06-2008, 15:24
има.

откъде си?


ot pleven

И аз съм от Плевен и в "На тъмно" има такива изкуствени обеци за пъпа . Ама наистина не са хубави като лепенки с камъ4ета за нокти са..има и за езика ама и те са боклук :)

днес ходих до там и питах колко пари взима и тя каза 15 лв и че може само ако съм пълнолетна или с позволението на родител :shock: :?

hgfh
05-06-2008, 15:26
Продават с лепило ама внимаваи да не си залепиш пристите за корема че е мноо кофти после :booooomb:

:lol:

one_love
05-06-2008, 16:45
Преди да си пробия пъпа,си купих "фалшива"която представлява едно кръгло диамантче което се залепя в пъпа.Утре може да дам и снимка.Купих си я от Добрич за 0.50лв.

N0_feAR
05-07-2008, 08:28
има такива, те се залепят ама не са от най-издръжливите

_FaShIoN_
05-07-2008, 11:37
Преди време една моя пристелка си беше взела,но тя беше с накаква лепенка...отдалече наистина изглеждаше като обеца,но отблизо се виждаше че е менте и от близко не беше хубава... :D

hgfh
05-23-2008, 19:04
на тая тема и трябва един ключ :D