PDA

View Full Version : Анален секс без кондом



Kanela
03-30-2008, 11:07
Темата е сериозна и моля само потребители със сериозни отговори да пишат.
Снощи с приятеля ми решихме да пробваме анален секс.Направих си клизма АДСКИ внимателно и много продължително....докато не се уверих,че всичко е наред.Изчакахме 30 мин и почнахме да го правим.За лубрикация използвахме бебешко олио...Първо пръстче...стигна се до акт.Та ето го проблема - всичко беше АДСКИ ЧИСТО...никакви миризми,никакви петна,НИЩО.Но беше без презерватив и тук е проблемът - възможно ли е след няколко дни след вагинален акт (без презерватив) да изникне някоя инфекцийка?

hottie
03-30-2008, 11:11
ами винаги има вероятност, но не е задължително. Ние редовно го правим без презерватив и не съм хващала инфекция. Здрава съм като бик :) Само не трябва веднага след анален да преминавате на вагинален без презерватив.

ZaRiBeN
03-30-2008, 11:12
значи по принцип е възмножно :) и клизмата как да кажа "почиства" мястото тя не маха бактериите живеещи вътре :wink: аз лично предпочитам аналния секс без кондом и съм го правил страшно много пъти така, но досега не ми се е случвало да имам някаква инфекция. както обичам да казвам всичко е шанс, но не се плаши от нещата, които сега сигурно доста народ ще ти наговори от рода на това, че било опасно "бла-бла-бла" и т.н. правете го както ви е хубаво особено ако и партньора ти е постоянен както и каза :)

prettyIdeath
03-30-2008, 11:26
Ние винаги без презерватив го правим, точно за това и приятела ми го иска ;) След акта като се изчипкате хубаво ... мисля че няма за какво да се притесняваш ;)

bebok
03-30-2008, 12:43
ne e zad no puk vinagi ima risk i vse pak spoko :)

Stela90
03-30-2008, 12:56
az ponqkoga mi te4e krav,kato go pravq,neznam tva infekciq li e

SINDEL
03-30-2008, 13:10
Възможно е, но е малко вероятно. След акта просто се измивате много внимателно и нямате проблеми :)

Ice_Queen_
03-30-2008, 13:18
Точно.Ако се е измил след това ,не би трябвало да имаш проблем.

MaRiNkA_16
03-30-2008, 15:30
ами винаги има вероятност, но не е задължително. Ние редовно го правим без презерватив и не съм хващала инфекция. Здрава съм като бик :) Само не трябва веднага след анален да преминавате на вагинален без презерватив.
mi spored men sled analen e zaduljitelno da se izmie i togava da se primine kum vaginalen za da nqma moje bi i taka natatuka smisul za da e sigyrna rabotata.

amatorium
03-30-2008, 15:35
az ponqkoga mi te4e krav,kato go pravq,neznam tva infekciq li e

Ili imash hemoroidi ili go pravi gadjeto nepravilno i ti prusva dupeto bez da e otpusnat dostatuchno. A inache po temata ami malko veroqtno e. Vse pak se izmiva sled tova.

aanitogb
03-30-2008, 16:19
Прави както тие кеф,ако е постоянен пъртур няма проблем ,ако знаете, че и двамата сте здрави.

WhiteWolF
03-31-2008, 09:53
Така когато правите анален без презарватив после обезателно трябва да се измие члена ако ще рлодължавате на вагинален, защото по него остават бактерии и т.н, а и клизма да правиш не помага за тях

FunnYboY
03-31-2008, 09:59
Риска за мъжкия пол си остава!

kirkolevka_love
04-03-2008, 09:17
Според мен няма такава голяма опастност ..но гледаи другият път когато след аналния почвате вагинален да си измия добре члена за да няма изненади!Късмет!

linoleum
04-03-2008, 10:36
мили деца всеки ден ходите по улицата и дишате изъхнали кучешки, котешки, миши и какви ли не други лайна...
как така решихте че ще хванете инфекция от приятеля/приятелката си след като сте се разпорили анално?????????????
също така кой ви излъга, че с измиване се отстраняват микроби, бацили и други работи .... явно лекарите са луди да изпозлват спирт и други текива дизенфектанти... тапаци са си те... вместо с вода и сапунче използват спирт.. луда работа
....
тва да не е като да си измиеш ръцете :))))
.......
вие тъпи ли сте, или просто си пишете нещо като перверзна тема?????????

pambalina
04-05-2008, 18:39
Темата е сериозна и моля само потребители със сериозни отговори да пишат.
Снощи с приятеля ми решихме да пробваме анален секс.Направих си клизма АДСКИ внимателно и много продължително....докато не се уверих,че всичко е наред.Изчакахме 30 мин и почнахме да го правим.За лубрикация използвахме бебешко олио...Първо пръстче...стигна се до акт.Та ето го проблема - всичко беше АДСКИ ЧИСТО...никакви миризми,никакви петна,НИЩО.Но беше без презерватив и тук е проблемът - възможно ли е след няколко дни след вагинален акт (без презерватив) да изникне някоя инфекцийка?



hm nikoga ne sum pravila analen sex s prezervativ to nali v tova e celta ... da se izprazni bez prezervativ .... nqma nikakva opasnost,sled tolko vreme ni6to ne mi se e slu4valo =)

EnriqueIglesias
04-07-2008, 13:33
ne,nali e obrqzan wsichko e okei chisto e izchistil e trubite

insomnia2008
04-07-2008, 17:17
Според мен в задния двор без презерватив не е никак желателно! Там са най-големите микроби! Много е рисковано :?

aanitogb
04-07-2008, 19:17
Темата е сериозна и моля само потребители със сериозни отговори да пишат.
Снощи с приятеля ми решихме да пробваме анален секс.Направих си клизма АДСКИ внимателно и много продължително....докато не се уверих,че всичко е наред.Изчакахме 30 мин и почнахме да го правим.За лубрикация използвахме бебешко олио...Първо пръстче...стигна се до акт.Та ето го проблема - всичко беше АДСКИ ЧИСТО...никакви миризми,никакви петна,НИЩО.Но беше без презерватив и тук е проблемът - възможно ли е след няколко дни след вагинален акт (без презерватив) да изникне някоя инфекцийка?
I Kvo kato e bez prezervativ? Kvo se strqska6 tolkova ,ako e bolen togava se pritesnqvai

Wapper
04-07-2008, 22:07
Няма особена опасност.... Правил съм го без презерватив и е имало и петънца и така нататък и не съм хващал никаква инфекция,която да предам на човека след като после пристъпим към вагиналния секс ;) ... Сигурен съм,защото тя по това време ходеше на гинеколог 1-2 пъти месечно ииии ако е имало нещо е щяло да се види.... Само така да го поподмие малко преди да пристъпи към вагиналния секс ;)