PDA

View Full Version : сперма проблем !



Marto_92
03-30-2008, 11:43
значи след като ми направиха операция на пишката и не бях бил чекий от много време близо 3 седмици и вчера направих една и днес като направих спермата ми беше няква по жълта и гадно миришеше и когато се изхвърлих ме заболя над пишката там корема ли кво се пада и двата пъти ме заболя .. ? това може ли да е проблем ?

EarthShaker
03-30-2008, 11:55
ква операция са ти прайли... а че се е сгъстила и е добила цвят.. тва може да е от медикаменти, които взимаш (лекарства) или от времето на въздържание, знам ли

BaBy_bS
03-30-2008, 12:14
за/от какво са се оперирали

Marto_92
03-30-2008, 15:37
оперираха ме от късо гемче и ми цепнаха кожичката ?
и 2-рия проблем ли е когато кожичката не ми се опъва до края а след операцията само стига до главичката ... стяга ми и немога повече .. с повече тренировки ще стане ли ... ?

MaRiNkA_16
03-30-2008, 16:01
значи след като ми направиха операция на пишката и не бях бил чекий от много време близо 3 седмици и вчера направих една и днес като направих спермата ми беше няква по жълта и гадно миришеше и когато се изхвърлих ме заболя над пишката там корема ли кво се пада и двата пъти ме заболя .. ? това може ли да е проблем ?
konsltirai se s lekarq koito ti e preporu4al/napravil operaciqta i 6te razbere6 kakvo ti ima...