PDA

View Full Version : Еххх..Любов



K-Maro
03-30-2008, 14:32
Здравейте !

Знаете ли, трудно е човек да намери онзи.. онзи за себе си, човекът, който с лекота ще отвори душата му.. но много... много по-трудно е да спечелиш любовта му... Много пъти съм се питал, дали наистина е възможно да има душевна връзка... невидима и необяснима... този безмълвен посредник... аз не търся любов, имам прекрасно семейство, което ми я дава... но аз треперя, чувствам, че някой ме разрязва и надниква вътре в мен... когато погледна това момиче, да, това момиче, аз не мога да говоря... нямам думи, нямам сили... и когато душата индикира, че това е моята принцеса, аз не мога да не се '' подчиня ''. Аз се радвам... сияя... защо... наивен съм, лъжа себе си, като едно малко дете, има ли смисъл, няма закономерност в живота, която да интерпретира истинската взаимна любов, защо, защо се надявам да запаля в нея не огън, а пожар, защо жадувам да създам не полъх на любов, а ураган от чувства, защо, когато няма смисъл, пред свършен факт, аз неуморно бродя из дебрите на душата си, търся начин да я забравя, та какъв глупак съм, аз не мога да заповядвам на чувствата си, не мога да ограничавам любовта... Хора сме, имаме сетива... и ... да не би да се нуждая от ръце, за да прегръщам, от тяло, за да стопля нечия душа, от сърце, за да обичам... аз имам душа, голяма и топла, пареща... Ходя, мисля, толкова е пълно с хора... оживено... лъха на сила и доброта... какво да правя, радвам се, за ония, да ей там ония, където се прегръщат, целуват ... сливат душите си... така красиво, че ми се плаче... Нямам сили да гледам... не искам други момичета, искам нея... нямам какво да кажа, тишината ме утешава... най-голямата награда- любовта и разбирането на семейството ми ... искам да изкрещя хиляди неща... многобройни... безсмислени, символи на любювта... това момиче, нееее, трябва да спра да се заблуждавам, не мога да бъда с нея, да я прегръщам... любовта боли, оо да, боли... макар с нежни думи да казва, че няма да е с мен, аз не мога да се примиря... не, не мога да оставя тази любов, та тя ме гледа, а сякаш ми шепти, че ме обича, тя ме разголва, дори когато се прикривам... аз съм различен, но защо, искам да бъда с нея, никога не съм я притеснявал... романтик.. не бих казал, един романтик, не би оставил себе си, душата си, да тъгуват, аз не мога да спра да мисля за нея... дори и да искам...

Благодаря Ви! Извинявам се, ако съм ви оттегчил, но аз знам, че там, там където сте вие има прекрасни хора... ще ме разберете... всеки е обичал някой/някоя... просто не всеки има шанс... аз няма да забравя моята принцеса, няма да се примиря... аз чувствам, знам, че има това нещо между нас, Любовта !

vamp
03-30-2008, 14:36
Можеш да я имаш ако не и говориш такива глупости!Момичета каквото и да казват не си падат по тези неща или ако си паднат,то е временно,после си хващат някой "по-мъжествен".
Защо не можеш да я имаш?Можеш да имаш всяка ако си изиграеш картите както трябва!Вместо да беше писал тия романтични глупости,кажи каква е ситуацията и да мислим решението :)

VerryBerry
03-30-2008, 14:37
Ако знаеш само колко съм съгласна с тебе :)
п.с-не се самоцитирай сл път :-D

DYNAMIC
03-30-2008, 14:39
надявам се,че ти олекна поне малко след тази изповед :) любовта е винаги някъде там,около нас..просто погледни ,радвай се на света,на хубавите и стойностни неща в него,а любовта ще те намери,когато най-малко предполагаш,но тя съществува мисля.. явно,че си лирична натура..и няма лошо,за което.. просто се радвай на малките неща и любовта сама ще те намери..пожелавам ти една такава,голяма,сила,взаимна и разклащаща любов :) BE HAPPY

DYNAMIC
03-30-2008, 14:42
Можеш да я имаш ако не и говориш такива глупости!Момичета каквото и да казват не си падат по тези неща или ако си паднат,то е временно,после си хващат някой "по-мъжествен".
Защо не можеш да я имаш?Можеш да имаш всяка ако си изиграеш картите както трябва!Вместо да беше писал тия романтични глупости,кажи каква е ситуацията и да мислим решението :) +1 (ама донякъде) наистина е спр сладко и мило,да разбереш,че едно момче има отношение към романтиката и не е празноглав кухар,а чувствителен и добър,ама не прекалявай..момичетата не обичат,когато момчетата реват повече и от тях :D и са по-романтични примерно.. аз от личен опит

K-Maro
03-30-2008, 14:46
'' Можеш да я имаш ако не и говориш такива глупости! '' , според теб са глупости, това, че ти не можеш да го разбреш, скрития смисъл, какво, да се правя на мъжкар или нещо такова, това не е някаква заигравка, а истинска любов, така че нямам намерение да се отнасям с лекота и простота към нея, аз имам чувстава, не от семплия вид- харесване, така че, моля ви не ме критикувайте за моето мнение, то си е мое, може да е странно, но лично и дълбоко.

K-Maro
03-30-2008, 14:53
питаш ме каква е ситуацията '' Vamp '', според теб каква е, надали ще напиша това, ако наистина съм с моята принцеса, жокер- не съм, и няма да бъда, искаш да ти разясня нещата, мразя, когато някой, с далеч по-различни (ти си си прав за себе си) разбирания започне да коментира нещо, от което няма и понятие, ако не го усещаш вътре в теб, за какво вземаш мнение...

Друго, това, че се натъжавам като гледам, че има щастливи двойки, не означава, че рева за глупостим, хах, просто се радвам, че има любов, дори моята принцеса да не е до мен....

DYNAMIC
03-30-2008, 14:59
#-o

mariela_es
03-30-2008, 15:01
На мен лично много ми хареса това,което си написал и не мисля,че са романтични глупости!Повярвай разбирам как се чувстваш и ти пожелавам Успех в живота ти занапред!

vamp
03-30-2008, 15:04
К-Маро,аз спечелих момичето за което съм мечтал и което съм мислел,че никога не мога да имам,най-трудната от всички които съм виждал.С нея бях себе си,бях романтичен,бях пич,но винаги бях прекалено романтичен и в един момент явно и станах безинтересен,защото аз имах много чувства,а тя не толкова силни.Да,тя беше моя,бях с нея,радвам се,но всичко свърши,романтиката само досажда на момичета и я приемат за нещо нормално, ежедневно,дори досадно.В момента в който започнах да се държа леко гадно,непристъпно,"по-свалячески" тя започна да си пада по мен повече от всякога.Изводите си ги прави ти и не се карай на хората които си губят времето да ти помагат(в случая аз).

п.п.Нямам за какво да те лъжа,просто те съветвам за да не правиш моите грешки,защото ситуацията е много подобна!

K-Maro
03-30-2008, 15:11
Хах.. да се карам... не... просто смятам, по-точно сигурен съм, че ние сме еднакви с моята принцеса... така че, ако имах шанс да бъда с нея, бъди сигурен, че няма да има и нотка на безинтерес.. така че, ти може да си имал много, но ти гарантирам, че си нямал тази, която е за теб, ти ако си бил истински с нея, както казваш, защо тя не е била дълго с теб, защото не е същата, душевната идентичност се разминава...

DYNAMIC
03-30-2008, 15:11
К-Маро,аз спечелих момичето за което съм мечтал и което съм мислел,че никога не мога да имам,най-трудната от всички които съм виждал.С нея бях себе си,бях романтичен,бях пич,но винаги бях прекалено романтичен и в един момент явно и станах безинтересен,защото аз имах много чувства,а тя не толкова силни.Да,тя беше моя,бях с нея,радвам се,но всичко свърши,романтиката само досажда на момичета и я приемат за нещо нормално, ежедневно,дори досадно.В момента в който започнах да се държа леко гадно,непристъпно,"по-свалячески" тя започна да си пада по мен повече от всякога.Изводите си ги прави ти и не се карай на хората които си губят времето да ти помагат(в случая аз).

п.п.Нямам за какво да те лъжа,просто те съветвам за да не правиш моите грешки,защото ситуацията е много подобна!
знаеш ли като прочетох това,мисля ,че чета нещо сходно с моите чувства,но от друг ъгъл,щото ти явно си като моя приятел,той страшшно мноого ме обича и е романтичен прекалено мн и аз не искам да го наранявам с мойто поведение,ама не обичам мноого такива лиготии,в началото е супер,но после :( .. не,че харесвам някакви надменни тапанари,но ..нз май се обърках а и не е по темата,извинете ме,за което..

vamp
03-30-2008, 15:17
Хах.. да се карам... не... просто смятам, по-точно сигурен съм, че ние сме еднакви с моята принцеса... така че, ако имах шанс да бъда с нея, бъди сигурен, че няма да има и нотка на безинтерес.. така че, ти може да си имал много, но ти гарантирам, че си нямал тази, която е за теб, ти ако си бил истински с нея, както казваш, защо тя не е била дълго с теб, защото не е същата, душевната идентичност се разминава...

Не съм имал чак толкова много,имал съм тази която съм искал най-истински.Не съм с нея,защото както каза ти така се допълваме,че изникват между нас непрекъснато проблеми,защото си приличаме толкова много,затова винаги ни е било добре един с друг.И проблемите винаги са идвали от други хора,обстоятелства,никога от мен,може би и от нея.И все пак колкото и трудно да ми беше аз бях с нея,загубях я защото все залагах на романтиката и прекаленото многото любов,ако бях вкарал повече егоизъм и други,досега да съм си я върнал.Аз обаче чаках,тя също.А когато се видяхме се обичахме повече от всякога,въпреки,че сега не сме заедно,скоро може да се съберем и усещам ще сме заедно много дълго време.

Ти защо не можеш да бъдеш с това момиче?Докато сме живи и здрави можем винаги да сме заедно,дори и да сме в различни градове и държави пак има решение!Драматизираш според мен!А и любовта е любов,когато се пребориш със всичко и всички за да останеш с твоето момиче.Любовта не идва,винаги трябва да я търсиш и преследваш,ако просто чакаш,дори и да дойде бързо ще си отиде...
И по-скоро ми се струваш вманиячен и заблуден,това твоето не ми се струва точно любов...

(лично мое мнение)

K-Maro
03-30-2008, 15:25
За да запазя благата дума, Приятелю, ти явно не разбираш, аз не говоря, че си нямал тази, която искаш, казвам, че си нямал истинската за теб, тя е тази, която би реагирала, както теб, тази която не се нуждае от обяснения, защото вярва в теб, тази която не се влияе от простите, злобни, селски коментари и проблеми...
Защо не мога да съм с нея, ще ти отговоря, защото явно не си online, братко, нито разстоянието, нито някъква друга материална единица не е пречка, просто тя каза, че няма нищо към мен! Ако искаш мога да ти разясня и в колко и кога го каза!!!
А знаеш ли, аз не и вярвам, знам......

DYNAMIC
03-30-2008, 15:28
емоционални излияниа ...въххх 8-)

w0sh
03-30-2008, 16:17
С такива мисли да си хванеш най-много седмокласничка.
напълно съгласен съм с Вамп.

K-Maro
03-30-2008, 16:22
защо мислиш така? и на колко си години ?

w0sh
03-30-2008, 16:26
на 19 години съм. И мисля така защото съм виждал какво се случва с мислещи по подобен начин.

vamp
03-30-2008, 16:28
на 19 години съм. И мисля така защото съм виждал какво се случва с мислещи по подобен начин.

Мерси за подкрепата наборе :) И аз съм на 19,а пича яко си противоречи или е малък или е недорасъл...Все тая,успех му желая,спирам да пиша,опитах помогна,като не слуша за кво изобщо пуска теми...А да,търси внимание!Тук се крие проблема ти пич,липсва ти внимание! ;)

DYNAMIC
03-30-2008, 16:30
на 19 години съм. И мисля така защото съм виждал какво се случва с мислещи по подобен начин.

Мерси за подкрепата наборе :) И аз съм на 19,а пича яко си противоречи или е малък или е недорасъл...Все тая,успех му желая,спирам да пиша,опитах помогна,като не слуша за кво изобщо пуска теми...А да,търси внимание!Тук се крие проблема ти пич,липсва ти внимание! ;) и мен ме бройте..К-Maro нз какво иска,пише ли ,пише ама нещо,нищо :?

K-Maro
03-30-2008, 16:32
хах... и аз съм на 19... знаеш ли, не ми пука, какво ще стане, аз съм себе си, нямам намерение да бъда друг, за да съм с някоя...
И ще ти цитирам една мисъл : '' човек, става човек, когато постъпи човешки'' , аз не смятам, че съм сгрешил с нищо и няма да се откажа, няма да съжелявам, че съм преигравал... ти може да си виждал много неща, но това няма нищо общо с истинската връзка...

DYNAMIC
03-30-2008, 16:34
ОМG :smt064 :smt030 ](*,)

K-Maro
03-30-2008, 16:38
Хора, явно сме прекалено различни, само не казвайте, че търся внимание или нещо такова, това, че сте свикнали да четете пълни простотии и в това сте се превълнали, не означава, че сте свободни да си давате ГРЕШНОТО мнение... Щом самите вие, сте на друго разбиране и етично ниво, за какво пишете въобще... И да ми, казвате че не знам за какво пиша, стува ми се, че ти не знаеш, за какво пишеш, като въобще не ти е ясна работата...нямам намерение да ви слушам празните коментари, защото, когато искаш да помогнеш, първо започни с разбиране, а не със сравнение на това, какво ти мислиш и какво Аз...

vamp
03-30-2008, 18:49
K-Maro,от известно време прекарвам доста часове в тоя форум,първо защото се държах като теб асоциално и бях самотен,после защото търсех съвети,а сега за да чета и да помагам и да си спомням какъв не искам да ставам,а именно,да пиша и говоря простотии.
Чувствата не се говорят,не претендирай,че винаги си прав,това е грешка,нека другите кажат какво мислят,не им натрапвай твоите мисли.А за момичетата?Бъди нежен с тях,толкова колкото може да бъде нежен един мъж,разбираш ли?Държи се като жена,затова ще те възприемат за приятел,не и за гадже,много се оплакват от такива проблеми,аз също ги имах :)

alcastar
03-30-2008, 19:29
да, личи ,че това момче изпитва големи чувства и в това няма нищо лошо но както беше написан коментар вместо да се терзае ,защо не и каже какво чувства.Дори да е казала ,че не го обича а и както той твърди , че може би това не е истина ,да се пробва ,нали любовта е най-важното нещо ,истинската-без нея не можем.. Пожелавам ти успех с твоята принцеса..

K-Maro
03-30-2008, 19:35
Браво, явно вече и екстрасенс стана, щом знаеш как се държа с момичетата, разбира се, че не се разголвама така пред всяка, много са злобни, не бих им дал такава възможност, аз не съм самотен, просто трудно се примирявам, защото знам, че има нещо, няма да ви го повтарям по 100 пъти, като на малуумни, като смяташ, че не съм мъж дай някой пик, поне външно да те видя, като си толкова навитак... не мога да ви разбера бе хора... какво ви става.... аз не искам да ме съжелявате, да съм казал ''искам съвет''.. неее ..просто споделям, че има любов... но явно не винаги е възможна... вие веднага...'' ква си жена... глупости''... разбирам да си писал някога такива неща, ок, давай съвети, ама да ми се правиш на съдия в моя свят, малко много идва... какво лошо съм написал... не стига, че днешната младеш мисли само тъпия секс, аз внесох малко красота.... нее, никой няма право да разваля селския събор, стойте и копайте на едно място, някой ден може да се озовете в дъното на душата ви, Vamp ли къв си там... сега точно се отивам да се успокоя и да се примиря, ти ми казваш, че съм бил жена.... виж казвам само едно '' НЕ СИ ПРАВ '' ... какво търсят другите момичета НЕ МЕ ИНТЕРСУВА... аз търся едно, и съм го намерил, ти какъв опит имаш, какъв си бил, не ме интересува....

K-Maro
03-30-2008, 19:44
ДА НЕ ПРЕТЕНДИРАМ, ЧЕ СЪМ ПРАВ, ОТ КЪДЕ НА КЪДЕ, ГОЛЕМИ РАЗБИРАЧЕВИ СТЕ ВСИЧКИ, ЩОМ СЪМ ГО НАПИСАЛ, КАЗАЛ, ЗНАЧИ ТОВА МИСЛЯ, ТОВА, ЧЕ НА ТЕБ НЕ ТИ ДОПАДА, СИ Е ИЗСЦЯЛО ТВОЙ ПРОБЛЕМ, НО НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ СЕ НАЛАГАМ....

alcastar
03-30-2008, 19:51
само искам да се извиня ако и аз съм пуснала някакъв тъп съвет извинявам се просто ти пожелавам да постигнеш хармония относно любовта и да се чувстваш истински щастлив

DYNAMIC
03-30-2008, 19:55
ае ти си зле..то и аз да бях на мястото на принцесата ти,не бих била с теб..все си неразбран ,все нещо др..кат не ти харесва този форум,не поствай,не пиши..пфф #-o злетащина..

K-Maro
03-30-2008, 20:02
Dymamic ли си къв си, не те знам, ама ти не си добре, щом толкова имаш желание за каране, явно искаш да са пробваш колко са ти здрави зъбите... ей не са меси и не говори дет не ти е работа... пиша тема, не та кефи, дреми ми, казвам ти, че не си прав, пак аз съм крив... накрая, ако са замислиш, кои са прай на овчар, май си ти, ти почна, не аз... ко искаш,,, тва си е моята тема, теб не та кефи, не я разбираш, ко пишеш we, ебахти ламера, ми не си прав,кат си празноглав, тай е....

АКО ПЪК СИ И МОМИЧЕ... ОЛЕЛЕ... КАЖИ САМО, КАКВО НЕ МОЖА ДА РАЗБЕРЕШ ОТ ПРОСТИТЕ ДУМИ, КОИТО СЪМ НАПИСАЛ...?

ВСЕКИ ЧОВЕК СИ ИМА МНЕНИЕ, ТОВА ЧЕ НЕ СЪВПАДА С ТВОЕТО, НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ СЪМ ЗЛЕ, МНОКО ЯКО СИ IN THE MOVIE

groznoto_patence
03-31-2008, 11:19
най- после причина и аз да се регистрирам тук

K-maro, от написаното от теб виждам, че си човек с богата душевност, много емоционален! Рядко се срещат момчета като теб! Само твоята принцеса е изгубила, заради това,че не е приела любовта ти!
Един съвет: не слушай момчета като vamp! Неговите обяснения за това, че не трябва да си романтичен, ми напомнят за времето, когато бях в трети клас и имомчетата си мислеха, че щом харесваш дадено момиче трябва да я оскубеш, да я дръпнеш за плитката... или накратко май той вси още не е дорасъл! Или пък се има за поредния ''пич'', който знае и разбира всичко(дълбоко заблуждаващ се), с визия, заради която момиченцата му се връзват, защото все още си мислят, че тя е всичко, за да ги мислят за пички и оттам той да счита, че знае всичко за любовта...
И не наричай приятел човек,който не те разбира, който не е до теб в най- трудните ти мигове! Вярвам, по- точно сигурна съм, че човек с такава душевност като теб има много приятели и повечето са истински! И вместо да казваш на други какво чувстваш, поговори с тяхл Те най- добре ще те посъветват, ще са до теб...
Само за едно ще те упрекна! Това, че щом сте еднакви, всичко при вас ще е песен! И аз много си приличам с моя най- добър приятел! Заради тази прилика само се караме, но и заради тази прилика сме приятели! Точно заради тази прилика, той в трудните ми моменти знае какво да ми каже, защото ме познава, защото знае какво ще ме успокой, защото това успокоява и него! Виж точно тази идентичност между вас двамата да е причината, за да не сте заедно! Затова твоята принцеса да те чувства като приятел, а не като любимия човек..

mother
03-31-2008, 12:26
Колкото и да ми е неприятно да го заявя, vamp e прав. Това което го описваш става за някоя поема но за жалост в реалния живот не се получава точно така. Никога не е добре да си прекалено всеотдаен, влюбчив и добричък. Всяко прекалено нещо е ГРЕШКА.
Истината е в баланса и малко повечко себеуважение, тогава може и да я спечелиш защотот ще имаш някаква цена.

vamp
03-31-2008, 12:41
Аз също съм романтичен,но по-важното е ,че съм практичен!На мен може да се разчита,аз не говоря само,аз доказвам думите си!
От романтици на приказки полза няма,а и жените търсят стабилност в един мъж,наред с другите неща.Сериозните жени търсят сериозни мъже.

К-Маро,ти си лиглъо и се държиш като селянин,доказваш го със всяко твое мнение,не се излагай повече.Знам ги такива като теб,на които целия свят им е крив и все са най-най.Добре,че се усетих навреме и спрях да се държа така смотано...

Ако искаш нещо отиваш и си го взимаш,така е в живота,не те молят,не те канят,не те търсят.Прикриваш това,че си слаб зад измислени "ценности" и "морал".
Кво пускаш темата да ни пълниш главите и да заплашваш.Ти не си влюбен ами си жаден за внимание...

"Твоята принцеса" е късметлийка,че е далеч от теб и манията ти да я товариш по цял ден с простотии!

п.п.Сам си изпроси това мнение,то е обективно и изцяло градено върху всеки твой пост,не е нужно да те познавам,за да си направя изводите във основа на твоя изказ.Повече не ми трябва!

iiirish
03-31-2008, 13:08
романтик.. не бих казал, един романтик, не би оставил себе си, душата си, да тъгуват

напротив! по принцип романтиците изразяват по-голяма част от себе си именно във състояние на самота ;) ако питаш мен си едно объркано и прекалено романтично момче, което преувеличава адски много нещата. написаното е красиво, но само до там! аз мога да пиша подобни неща доста по-дълбоко от теб и затова ти казвам, че е добро, но странно защо ли някак си не е реално- може би е прекалено драматизирано. тъй че пак ти повтарям - просто си вкарваш прекалено много филми

K-Maro
03-31-2008, 14:40
Ми не съм самотен, никой не мразя и никой не ми е крив...
Ваше мнение... Не съм казал, че съм най, най, хах даже не съм го споменавал, нито искам да се карам с вас, нито нищо, вие си имате мнение, ок, но не твърдете нещо със 100% истинност, не ме познавате, не сме си говорили... явно се мислите за добри психолози, но за съжаление не е така... :-x :-x :-x хубаво, дадохте си мнението, аз ви кавзам, че не правилно, защото то не се отнася до вас, а засяга мен, при условие, че съдите само от един текст, как сте сигурни, че е така, предполагайте, ок, ама да сте абсолютно зад някъкво ваше съждение и то за някой друг, няма да стане... не се опитвам да споря... аз да казвам нещо за вас... не... айде моля тогава си задръжте вашите '' мнениия :razz: :razz: :razz: '' за вас

K-Maro
03-31-2008, 14:43
Благодаrя ви за съветите... така или иначе сам ще си реша, какво да правя... няма да се променям, и между другото ви също сте яко
In the movie

K-Maro
03-31-2008, 14:52
Vamp, много си позволяваш, внимавай какви простотии ръсиш, вие почнахте много да говорите и да знаете, хубаво, вие си знаете, ама ''селянин'' ''принцесата ми добре, че била надалеч'', ти какво знаеш и чувстваш повече от мен, кой ти дава право да съдиш, кой? ? ? ??????????????????????? НИКОЙ, така че си затваряй устата,з ащото само обиди излизат от там, опааааааааа извинявай, ти романтик и разбирачев, щом си толкова вещ в нещата явно имаш голям опит, браво, ама тоя опит ми е през големия ''......'' .... колкото искаш ме обиждай, но да се мислиш за прав, като ти казвам, че не си... няма да стане калъф такъФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ ФФФФФФФФ

iiirish
03-31-2008, 14:52
Благодаrя ви за съветите... така или иначе сам ще си реша, какво да правя... няма да се променям, и между другото ви също сте яко
In the movie

като не искаш съвети да не беше писал във форума. ти какво? очакваше сума ти и съжаления, проявено състрадание и прочие, а?! ми, сори тогава! прекалено драматизирания ти пост по-скоро изглежда жалък и смешен, отколкото въздействаш върху хората, които пишат тук.
и да! смятам се за добър психолог, най-малкото защото съм минала тая част от пътя, по която ти сега тръгваш! а няма нищо по-сигурно на тоя свят от опита

K-Maro
03-31-2008, 15:00
аз съмнаписал, НЕ ИСКАМ СЪВЕТИ, само споделям.................... КАКВО ОЩЕ ДА КАЖААААААААААА :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ж

K-Maro
03-31-2008, 15:03
явно трябва да преведа......
Намерих момичето за мен, но не мога да бъда с нея.....
да съм искал състрадание, жалост, съвети...

ДА / НЕ кажете

iiirish
03-31-2008, 15:07
явно трябва да преведа......
Намерих момичето за мен, но не мога да бъда с нея.....
да съм искал състрадание, жалост, съвети...

ДА / НЕ кажете

подсъзнателно всеки който пише тук, но като тебе не иска съвети, търси най-малкото което е поне да проявят разбиране и да му кажат "да така е". за мен това е съпоставимо със състраданието, и хайде стига сме спорили, че темата замяза на гъз

K-Maro
03-31-2008, 15:18
хора, вие ме нападате, внушавате си някакви налудничеви идеи, аз само споделих, че не винаги истинската любов е споделена, но знаете ли, не ме боли, не страдам, имам прекрасно семейство, което винаги е до мен, дали ще бъда с моето момиче, НЕ, и какво от това, аз изпитах нещо различно... вие... неееее

vamp
03-31-2008, 15:23
Да,определено си всичко което казах!Мога да добавя и още,виж си само подписа,подпис на самовлюбен комплексар и маниак.Човече,не обиждай и не се заканвай,защото не знаеш кой седи зад псевдонима VAMP,за разлика от теб няма да обяснявам,че съм бил не знам колко пъти титулуван шампион по бокс и др,няма да обяснявам и че съм бил фитнес-инструктор за кратко,а в залата съм виждал много като теб.А когато бях охранител в частна фирма,тогава най-много видях какво става с отвореняци като теб,пияни и не пияни,отварящи се за щяло и нещяло където трябва и не трябва.
Живей си живота момче,не товари хората с емоциите си,съветвам те приятелски,правил съм твоите грешки,понякога още ги правя.Не те съдя,нито ме интересуваш нито ми пука за теб.Само Господ съди,аз не съм Господ!Ако искаш да си върнеш момичето винаги има начин,много е трудно обикновено,но има начин.Най-трудното е че не трябва да се държиш така!Бъди какъвто искаш,не е зле да имаш граници ако не искаш да умреш сам.С такова поведение ще ти сцепят главата с тухла някъде или ще гниеш в пандиза,осъзнай се мой човек!
Живота е такъв какъвто си го направим,пиша ги тия думи,защото аз вече вярвам в доброто и се радвам когато правя добро.Поучи се от 1 човек който е страдал,нямам за какво да те лъжа.Край с безплатните съвети!

K-Maro
03-31-2008, 15:38
мамлееее... ти нещо не си добре... ако щеш и Ronnie Coleman да си... не ми дреме... знаеш ли подписа ми е направен от Баскетболната Асоцияция и не смятам, че е тъп или прост, не съм дошъл да се показвам за сила или нещо подобно, но разбира се винаги има селяни, които веднага трансформират нещата по свой селски и първичен начин...........

K-Maro
03-31-2008, 15:41
някой ако трябва да плаща за твоите съвети си Ти, ти трябва да ни платиш. че си написал такива откачени неща.... какво пандизи, какви ннещааа нзззз.. ама ако си по голям от мен.... варви се скрии някъде.... не ти отива да ми говориш за доброта, при условие, че нямаш елементарна етика и стил на общуване.... според мен си пълен ХАХУ

vamp
03-31-2008, 15:48
Ок,много съм уплашен и обиден,особено "хахо" много ме обиди,голям си гъзар,те баскетболната асоция правят подписите на тийн форума,не знаех :) Беги съчинявай още поеми,че ме кефиш,аз ще чета,но няма да пиша,че много ти вдигам темата нагоре,а няма никакъв смисъл,щото едно си знае баба едно си бае :)
Помислих си,че поне си някакъв зъл хулиган ама и това не си.А в реалния живот ако ме срещнеш би ти пукало кой съм,защото нямаше да позволя да ми се правиш на интерес,дори нямаше и да говоря с теб.
Ако обичаш спри да се обръщаш вече към мен,аз повече не искам да ти пиша в темата,оправяй се както намериш за добре :)

Наистина горкото момиче,с такъв конфликтен и досаден тип,който не допуска чужди мнения :) И пич,аз съм добре,минавал съм психо тестове,ти обаче май ще бъдеш скъсан там :)

Alabalaportokala
03-31-2008, 15:49
явно трябва да преведа......
Намерих момичето за мен, но не мога да бъда с нея.....
да съм искал състрадание, жалост, съвети...

ДА / НЕ кажете

подсъзнателно всеки който пише тук, но като тебе не иска съвети, търси най-малкото което е поне да проявят разбиране и да му кажат "да така е". за мен това е съпоставимо със състраданието, и хайде стига сме спорили, че темата замяза на гъз

Първо такова нещо като подсъзнание не съществува. Избий си го от главата.

Второ авторе няма нищо лошо в романтиката. Бъди си романтик щом това те прави щастлив, ние няма какво да ти обясняваме и да те критикуваме. Живота ще ти го покаже най - добре дали си на пръв път или не. Но мисля че трябва да смекчиш тона. Верно млади и горделиви сме, но се успокой. Тука всеки има право на лично мнение и както искаш ние да зачитаме мненията ти се очаква адекватно да отговориш. Не забравяй поговорката : "Каквото почукало такова се обадило". Айде успех с Шекспир и любовно-романтичните-сърцераздирателни шитни, докато мъжкарите въртят по 10 путки наведнъж само с грубиянщината си. Те им се кефят сеш се...Сега не тръгвай да ми обясняваш че било по - добре с 1 момиче , но истински. Знаем го... :D

Така като гледам само наборници сме се събрали. Дайте някой път да се срещнем на по бира :P

w0sh
03-31-2008, 17:05
явно трябва да преведа......
Намерих момичето за мен, но не мога да бъда с нея.....
да съм искал състрадание, жалост, съвети...

ДА / НЕ кажете

подсъзнателно всеки който пише тук, но като тебе не иска съвети, търси най-малкото което е поне да проявят разбиране и да му кажат "да така е". за мен това е съпоставимо със състраданието, и хайде стига сме спорили, че темата замяза на гъз

Първо такова нещо като подсъзнание не съществува. Избий си го от главата.

Второ авторе няма нищо лошо в романтиката. Бъди си романтик щом това те прави щастлив, ние няма какво да ти обясняваме и да те критикуваме. Живота ще ти го покаже най - добре дали си на пръв път или не. Но мисля че трябва да смекчиш тона. Верно млади и горделиви сме, но се успокой. Тука всеки има право на лично мнение и както искаш ние да зачитаме мненията ти се очаква адекватно да отговориш. Не забравяй поговорката : "Каквото почукало такова се обадило". Айде успех с Шекспир и любовно-романтичните-сърцераздирателни шитни, докато мъжкарите въртят по 10 путки наведнъж само с грубиянщината си. Те им се кефят сеш се...Сега не тръгвай да ми обясняваш че било по - добре с 1 момиче , но истински. Знаем го... :D

Така като гледам само наборници сме се събрали. Дайте някой път да се срещнем на по бира :P
Аз пия само Джак. И бтв. Бицепс 40 санта..... бая роматично звучи.

slun4ice_90
04-08-2008, 15:11
аз съмнаписал, НЕ ИСКАМ СЪВЕТИ, само споделям.................... КАКВО ОЩЕ ДА КАЖААААААААААА :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ж :lol: Хора това е форум,създаден,за да може всеки да сподели проблем и да му се даде съвет.Какво сте се "захапали"?хаха :razz: :-P