PDA

View Full Version : Вкуса на спермата - запитване



Um4ooo
03-30-2008, 14:36
Здравейте на всички! Напоследък ме измъчва един въпрос. Съвсем случайно попаднах на анонимни мнения в интернет относно вкуса на спермата, където различни жени споделяха впечатленията си от семенната течност. За мое учудване 100% от коментарите на нежната половинка бяха, че страшно се кефили в момента на семеизпразването в устата, някои даже стигали до края, когато това се случило. Нито една не се бе оплака, че вкуса е гаден. Когато правим секс с приятелката ми и аз свръшвам в устата й не веднъж ми е показвала, че вкуса на спермата ми е гаден и по никакъв начин не й харесва да го прави, даже напоследък имам чувството, че се отнася с погнуса към това и аз се запитвам, дали нямам някакъв проблем в мен. Нямам сексуални проблеми, поне аз не знам за такива. В качеството си на мъж искам всичко да е перфектно в леглото и да няма такива събития, в които да се чувствам неловко, защото колкото и голям мъжкар да е един мъж винаги се притеснява точно за тези неща, е поне в повечето случаи. Наскоро питах една моя приятелка относно това и тя ми каза, че няма точно определен вкус, а при мен тя е неприятна, а като се има в предвид, че при мен е в повече се получава изключително неприятна комбинация и това разваля цялото удоловствие от половият акт у половинката ми, колкото и зашеметяващ да е бил той преди семеизпразването. Знам, че вкуса на спермата зависи от начина на хранене, но все пак може ли някой да ми каже или поне да се опита да ме упъти на какво може да се дължи това? Как може да се подобри вкуса на течноста на живота? Как може да стане това? Ако има и специалисти в тази област ще бъда много благодарен, ако ми помогнете. :(

NH3
03-30-2008, 14:42
тресни една чайка и си след това сам дегостирай спермата си така може да разбереш защо приятелката ти я е гнус от спермата ти

Barbie
03-30-2008, 14:44
След като го прави, вероятно й харесва. Може би прави някаква физиономия заради вкуса - все пак не е сметанов сладолед. Освен това, смятам, че твърдението че вкусът на спермата се определя от храната е абсолютен мит (от личен опит го твърдя 8-) ). Но това е незначително - женските сокове сигурно също не са като взети от сладкарница. По-важно е удовлетворението, което доставя удоволствието на партньора. Повечето жени предполагам наистина изпитват голямо удоволствие, когато усетят оргазъма на партньора си. Поне при мен е така.

Все пак можеш да попиташ момичето си, ако се притесняваш, че прави нещо, което не желае (намирам това, че проявяваш интерес, за изключително мило и сладко). Поговорете. И все пак смятам, че ако на нея не й харесваше, тя сама щеше да избягва да го прави или пък да започне разговор на тая тема.

(И все пак - идейка. Сложете си шоколадови бонбони до леглото и след като свършите може и двамата да си подсладите живота...)

amatorium
03-30-2008, 14:45
Mlqkoto go podobravq. Za ananasa mnogo sa pisali, no az ananas ne qm i pak e sladka.

Um4ooo
03-30-2008, 14:45
тресни една чайка и си след това сам дегостирай спермата си така може да разбереш защо приятелката ти я е гнус от спермата ти
Казах компетентни коментари, а не глупави и лишени от всякакъв смисъл.

Um4ooo
03-30-2008, 14:50
След като го прави, вероятно й харесва. Може би прави някаква физиономия заради вкуса - все пак не е сметанов сладолед. Но това е незначително - женските сокове сигурно също не са като взети от сладкарница. По-важно е удовлетворението, което доставя удоволствието на партньора. Повечето жени предполагам наистина изпитват голямо удоволствие, когато усетят оргазъма на партньора си. Поне при мен е така.

Все пак можеш да попиташ момичето си, ако се притесняваш, че прави нещо, което не желае (намирам това, че проявяваш интерес, за изключително мило и сладко). Поговорете. И все пак смятам, че ако на нея не й харесваше, тя сама щеше да избягва да го прави или пък да започне разговор на тая тема.
Ние сме говорили на тази тема, аз съм й споделил притесненията си. Но не можем да стигнем до решение от какво е. Не очаквам да е като сладолед, но моята е гадна и на нея очевидно не й е приятно. Все пак не сме специалисти. В случая проблема не е в изпразването в устата, а във вкуса й. :)

NH3
03-30-2008, 15:00
различни хора различни вкусове на сперма и по тая логика всеки вкус си има почитатели

UnForgiving
03-30-2008, 15:00
Ако си пушач или пиеш много бира би трябвало да ти е горчива, а в повечето случеи е солена и... ми на моменти и на мен ми е ставало гадно от вкуса на спермата на приятеля ми, но все пак се преживява, а и мисълта, че на него му е хубаво е много по-важна. Чувала съм, че сока от ананас много подобрявал вкуса на спермата, може да пробваш,а и в крайна сметка поговорете си, и ако наистина и е толкова годно то не е задължително да гълта :-)

rUffLes
03-30-2008, 15:01
солен

Barbie
03-30-2008, 15:01
Хапва едно бонбонче след туй и си оправя вкуса в устата - не е болка за умиране. Иначе, въпреки всичко, което се говори за храната и спермата...по мой спомен на моя приятел спермата му беше най-приятна на вкус след като беше изпил доста бира...за това твърдя, че тази връзка ми е доста неясна и съмнителна.

sun_flower
03-30-2008, 15:26
spored men ima zna4enie i v koli4estvoto na spermata.ako sa 2-3 kapki,ok,no ako spermata ti e naistina mn kakto kazva6-prekaleno si potenten i na tvoita priqtelka qvno ne i e priqtno da gulta,za6toto spermata tie pove4e,use6ta q mn po-dobre v ustata si i taka :)

PatkoPatkov
03-30-2008, 15:32
аве потърси в търсячка на сайта има мнения по същата тема... даже можеш да разбереш кво да ядеш че да ти стане по хубава на вкус :)

aanitogb
03-30-2008, 15:48
При всеки ма е различна,но какво от това като е гадна,може да ней се празниш в устата.

ucnaHчE
03-30-2008, 16:01
lelelele nqmam si na ideq 8-) 8)

Um4ooo
03-30-2008, 16:51
При всеки ма е различна,но какво от това като е гадна,може да ней се празниш в устата.
Eee да ма аз искам! Тва е проблема, защото възбудата става двойна. Искам на нея да й е приятно, а и на мен също. Вече съм взел мерки с това, което ям. Ананас, повече течности, мляко и ще огранича консервантите и газираните напитки. Ако някой друг има идеи, какво е полезно да се яде да казва. :) Не пуша и не пия, а пък за наркотици не коментирам.

ubuntu
03-30-2008, 17:09
Не пуша и не пия
Доста ананас ще трябва да изгълташ щом без да пушиш и пиеш нещо не е на кеф ... ама то може и да не е от теб на смото момиче може да не и понася този вкус . .. ;) :) :)

Leiderschaft
03-30-2008, 17:27
spored men ima zna4enie i v koli4estvoto na spermata.ako sa 2-3 kapki,ok,no ako spermata ti e naistina mn kakto kazva6-prekaleno si potenten i na tvoita priqtelka qvno ne i e priqtno da gulta,za6toto spermata tie pove4e,use6ta q mn po-dobre v ustata si i taka :)
:shock: kak taka 2-3 kapki?Mnogo malko mi se struva... ne e normalno tova... I na men ponqkogami stava gadno ot spermata, da, vqrno e, 4e vseki pyt ima razli4en vkus, zavisi kakvo e ql, pil ili pu6il... I naistina ima zna4enie, dali 6te q poeme6 cqlata,tyi kat na men to4no ot tova m stava gadno ponqkoga, zatova az poemam do tolkova, dokolkoto da ne mi stane gadno
A otnosno temata, oje naistina koli4estvoto da i e mnogo ili vkysyt da ne i haresva :-o Ako vse pak uspee6 da promen6 vkusa na spermata si i na neq pak ne i haresva, vyzmojno e naistina da e mnogo gnusliva, znam li :-o za6toto imam priqtelki, koito sa mnogo gnuslivi otnosno spermata i tvyrdqt 4e nikoga ne biha q opitali... :(

SilverAngel
03-30-2008, 18:00
Ами при мен когато другарчето ми свършва в устата ми е хубаво ама като си поема въздух и усетя вкуса ми е гадно, а като преглътна ме пресича... :? Не знам, не мисля че при другите е различно... а това че 100% казват че им харесва... Ние момичетата не винаги сме искренни с някои факти :D

probach
03-30-2008, 18:29
Вкусът на телесните сокове е солен, ако си пушач или си ял/пил кофти работи също възможно да развали вкуса на семенната ти течност.

alex_devv
03-30-2008, 18:37
Яж бамбоне и пий шампанско. Ша са редат на опашка да ти я ядът :-D

mikity_sladky
03-30-2008, 19:09
Яж бамбоне и пий шампанско. Ша са редат на опашка да ти я ядът :-D

:grin: :grin: :grin: Само така!!! :P :grin: :grin:

GetNasty
03-30-2008, 19:15
ами по принцип спермата наистина няма някакъв особен вкус, на мен лично ми харесва даже :-D , но просто може приятелката ти да е по-гнуслива и това просто да не и е особено приятно, но да не ти е го показвала до сега... :)

SylaR
03-30-2008, 19:17
В един учебник по биология пишеше,че спермата съдържда фруктоза и аз си правя извод ,че може би е сладка :-D

s3x_0n_th3_b3aCh
03-30-2008, 19:17
тресни една чайка и си след това сам дегостирай спермата си така може да разбереш защо приятелката ти я е гнус от спермата ти :razz: +1

moon`lady
03-30-2008, 20:00
Az sum vuprosnata "GNUSLIVA" priqtelka na mom4eto!Ne sum gnusliva,prosto ne mi e priqtno kogato use6tam vkusa na spermata,zatova q izpluvam i ne q gultam.i sun_flower e mn prava,za6toto toi e adski potenten i dori da e svur6il 1-2 puti,spermata koqto izhvurlq e mnnooogggooo.izvinqvaite ma az ne moga da go izcedq tva mom4e,toi se zarejda za sec,kak da mi e priqtno kato ustata mi e pulna i az se zadavqm ot spermata.az sum 4ela 4e tq e s leko kisel vkus.za men vkusa e stranen opredeleno i ne mi ponasq ne ot drugo,a za6toto purviq put kato mi svur6i v ustata,be6e tolkova mn i kato se opitah da glutna se zadavih.tva produljava i do sega,sled godina i kusur...

Milo,obi4am si te,ne se zanimavai s gluposti,no qvno si po-razvit i po potenten ot mom4etat na tvoita vuzrast.ti si na 18,penisa ti e 20 sm i izprazva6 po polovin 4a6ka sperma vs put,az dr obqsnenie za tva nqmam :*

1nnocenT
03-30-2008, 20:02
в спермата има много протеини тоест е мн полезна :D :D :D :D :D

probach
03-30-2008, 20:02
Az sum vuprosnata "GNUSLIVA" priqtelka na mom4eto! Е откъде пък изкочи :)

moon`lady
03-30-2008, 20:09
ot flooopito

Um4ooo
03-30-2008, 20:15
Az sum vuprosnata "GNUSLIVA" priqtelka na mom4eto!Ne sum gnusliva,prosto ne mi e priqtno kogato use6tam vkusa na spermata,zatova q izpluvam i ne q gultam.i sun_flower e mn prava,za6toto toi e adski potenten i dori da e svur6il 1-2 puti,spermata koqto izhvurlq e mnnooogggooo.izvinqvaite ma az ne moga da go izcedq tva mom4e,toi se zarejda za sec,kak da mi e priqtno kato ustata mi e pulna i az se zadavqm ot spermata.az sum 4ela 4e tq e s leko kisel vkus.za men vkusa e stranen opredeleno i ne mi ponasq ne ot drugo,a za6toto purviq put kato mi svur6i v ustata,be6e tolkova mn i kato se opitah da glutna se zadavih.tva produljava i do sega,sled godina i kusur...

Milo,obi4am si te,ne se zanimavai s gluposti,no qvno si po-razvit i po potenten ot mom4etat na tvoita vuzrast.ti si na 18,penisa ti e 20 sm i izprazva6 po polovin 4a6ka sperma vs put,az dr obqsnenie za tva nqmam :*
Хехехе! Благодаря за рекламата моя любима, ма аз все пак се притеснявам и както казах съм взел мерки и следващия път ще ми кажеш, дали има подобрение във вкуса на спермата ми, а и може да не свършвам само в устата ти, малко тук, малко там за да има разнообразие хахахаха! :D

moon`lady
03-30-2008, 20:18
aide na semeiniq skandal:))) ma ti smao tam li svur6va6 weee,6e te nabiq.tuka pro4etoh 15 puti 4e sig sum nai gnuslivoto momi4e,sega puk edva li ne smao v ustat mi svur6va6,drugite puti i mesta -prospa li gi we milo? i aide az spiram da pi6a,neka horata si izkazvat tehnite mneniq,ti znae6 moeto,samo durja da otbeleja NE SUM GNUSLIVAAAAAA!

So unbelievable love..
03-31-2008, 00:16
еми като не си гнуслива ще гълташ и толкова без да се оплакваш :?

Um4ooo
03-31-2008, 04:35
еми като не си гнуслива ще гълташ и толкова без да се оплакваш :?
Само такаа! :grin:

mikity_sladky
03-31-2008, 19:17
...,penisa ti e 20 sm i izprazva6 po polovin 4a6ka sperma vs put,az dr obqsnenie za tva nqmam :*[/quote]


Много филми гледате май.20 сантиметра пишка,половин чашка сперма-Айде не ядем доматите с колчетата.Що не се срещнете и не си решите проблемите ами само се правите на интересни тука! :x :lol:

TopTa
03-31-2008, 19:39
moje i prosto na neq da ii se struva tolkova gadna a vsu6nost da ne e! optai si a sam, vij dali naisitina ima problem ili tq prosto si tursi opravdanie da ne ti duha. moje da trqbva da si po promeni6 dieta - po-ve4e zelen4uci i plodove!

lilit_666
03-31-2008, 19:53
тресни една чайка и си след това сам дегостирай спермата си така може да разбереш защо приятелката ти я е гнус от спермата ти
Казах компетентни коментари, а не глупави и лишени от всякакъв смисъл.
Аз пък мисля, 4е хи4 не е зле предложението.Все пак, щом тебе самя ти е гнусно или и аз нз що реагираш така, то какво очакваш от нея :-x
Иначе ако пу6и6, пиеш и муаш чесан....ясно.
А го има и др вариант- просто моми4ето да е по - гнусливо и проблема да не е в теб, а в нея.Може да го прави само защото знае , че така ти доставя удоволствие, за което направо трябва да я боготвориш.Не вс са толкова разкрепостени- сигурна съм, 4е ако баба ти само чуе за това ,ще повърне.
Подкрепям цитата си-така ще разбереш при4ината, а и не всички обичат боб със свинско, нали ;)

moon`lady
03-31-2008, 20:48
awe vie ste mn glupavi vsi4kite.tova mom4e deto mi obqsnqva 4e mn filmi gledam,moje da mu svali ga6tite na moq pr i da vidi sam za kakvo govorq,vse pak az spq s nego i se prazni v moita usta ne v tvoita i ne mu pravq reklama,6toto za men 6te6e da e hilqda puti po-dobre da mu be6e po-malka pi6kata za da ne hodq vs put sled sex kato patica i da mu e po-malko spermata.toq det tolko mu haresva da si q gulta za men e mn tova e.kolkoto da si re6avame li4no ne6tata,tva 4e toi se pritesnqva za nekvi gluposti i pi6e po forumite ne e moi problem,6toto znae moito mennie i tva ,4e spermata mue mnogo da otbeleja ne me spira da mu duham,i da ne mi se pravqt harakteristiki dokolko sum razkrepostena 6toto nikoi ot tuk ne ni poznava i tva e pulna idiot6tina da dava6 mennie za nqkoi det si nqma6 haber za kvo stava na vupros.moje nqkoi da se ubidi,ma nikoi ne moje da mi kazva dali sum razkrepostena ili ne.kvo da sloja osven vs ni klipove i da izpi6a edna str sus vsevujmojni nestandrtni i riskovani mesta det sme preavili sex ili sum duhala ,za da mi lepnat etiket 4e ne sum gnusliva 4e sum razkrepostena ili tam kvoto si iskate.NE ME E GNUS OT TUPATA SPERMA,KOLI4ESTVOTO E MN I VKUSA I SE USE6TA PREKALENO,BATI DA VI GO NARISUVAM OSVEN.I za tva toi sam da si q probva sum zaaaaa.
mom4etata ste mi mn interesni.ne stiga 4e vi ugajdame za vs,pravime vi svirki,galime vi egoto,kakvo li ne vi davame da pravite i kudeto iskate da go pravite,vie vse vi krivo,osven i u6ite da si dademe

moon`lady
03-31-2008, 20:51
DA DOPULNQ NIKOI NE SE PRAVI NA INTERESEN.TOI SE PRITESNQVA,A AZ SE OPITVAM DA KAJA 4E NE SUM GNUSLIVA,MA NQMA KOI DA 4ETE.ZA MEN TVA PITANE V TOQ FORUM E IZLI6NO,NO 6TOM TAKA SI E RE6IL DA PITA,AZ GO PODKREPQM

moon`lady
03-31-2008, 20:53
A I KUM TOZI,DETO PI6E ,da gultam sled kato ne sum gnusliva.predpolagam predi da pravi analen sex s pr si mu e bilo trudno da q navie ili pone i e kazal 4e e mn hubavo,6to ne si dade dupeto na nqkoi da vidi i za nego kva 6te e trupkata ??? v slu4ai 4e ve4e go e pravil,molq za izvinenie-i haresva li ti???

Um4ooo
04-01-2008, 12:03
Който не вярва да ми пише на ЛС да му пратя снимки ако ще... хахаха! тва е единствения начин да се разбере истината, ма макар, че не ми дреме, ако щете вярвайте. :-D

mikity_sladky
04-01-2008, 20:13
Брей,тука във форумите лапетата-кои с малка пишка,кой с малко сперма или няма такава...А вие избихте рибата,направо се комплексираха всички.Ако е така радвам се за вас.Аз съм ЗА разкрепостените,тъй че забавлявайте се. :lol:

moon`lady
04-02-2008, 06:50
napravilo mi evpe4atlenie,4e tuk lapetata kakto ti mn pravilno se izrazi mikity,nqmat elementarna sexualna kultura.trugnali da pravqt sex na po 12 nz kak se zabremenqva,nz samo ot 4ovek li se zabremenqva,vuob6te sa po zle ot afrikan4etata v tova otno6enie sig.
imenno za tova za men,povtarqm se ve4e be6e izli6no tova zapitvane ot strana na mom4eto mi,za6toto tuk nikoi vsu6tnost ne e zapoznat i taka se pi6at mneniq,kolkoto da se ot4ete deiinost.a kakto ima mom4eta s po-malki pi6ki,taka ima i s po-golemi.vsqko mom4e iska da ima kolkoto se moje po-golqm penis,no za momi4etata-tova ne e ot takova zna4enie.
apel kum vs de4ica,det nau4ili 4e horata pravqt sex i te trugnali da pravqt: PURVO DOBIITE PONE ELEMENTARNA SEXUALNA KULTURA,ZA DA NE SI BIETE GLAVITE V STENITE POSLE I TEZI NA RODITELITE SI OT MALOUM6TINA I GUZARIQ V SU6TOTO VREME!

kirkolevka_love
04-02-2008, 13:21
По принцип и на мен ми е гадно когато ми се изпразват в устата...и не ми харесва :) Незнам за приятелката ти.. питай я .. Може и да е от това че незнае точно каде ще се изпразни.. но все пак ако и се изпразваш точно в устата..неможе да не се прави физиономия.. вкуса е различен.. не е доста приятен и така ;)

moon`lady
04-02-2008, 13:39
macka,ti napravili si truda da pro4ete6 vs koeto e izpisano......mai ne

Di
04-28-2008, 15:00
pfffff ujass

FieRy_GirL
05-03-2008, 19:26
li4no na men ne mi har :(

Playlife_f
05-04-2008, 10:09
Male male....kvi li gi nea u toq forum :razz: :razz: :razz: Nekfi si praat reklama kolku my e na gadjeto my :razz: Mene KFo me barka kolko mu e na gadjeto ti i kolko semenna te4nost otdelq blqqqqqqq gnus wreeee :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: Kfo zanimavate horata s nekfi typi istoriiki....izleznete na kafence nekae se zavrete i se razberete dali sh my galta6 ili ne?!...a toi 6tom tolko se 4udi...kakto kazaha da zeme da si q probva....puk ako mu haresa sled sex moje da si svar6i u negovata usta....nali my e dalag...sh si stigne i sam ustata aoixaoaixoaixoaixoiaox :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ae PeaCe \/ Sme6ki :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: