PDA

View Full Version : Той не ми вярва...



AngelsSs
03-30-2008, 14:45
Незнам как да започна.Имам си приятел от почти 3 месеца.Но той не ми вярва,почти всеки ден ми го казва,че ми няма доверие и че каквото и да кажа на повечето неща не вярва,държи се много странно с мен. :cry: Преди не беше такъв.Аз наистина го обичам и той казва,че ме обича...Искам да Ви попитам как да му спечеля доверието и какво да направя за да ми вярва..

Благодаря на всички предварително за съветите :-)

DYNAMIC
03-30-2008, 14:48
обича те.. ама кат приятелка..да не е скрит гей :-o ? Знам ли..що не си поговорите като зрели хора?На колко сте години? ..а явно момчето е кифла,ма де а знам и аз..,казваш,че преди не е бил такъв,да не би нещо да си направила,че се е променило отношението му към теб..поговорете

AngelsSs
03-30-2008, 14:51
На 16 сме и двамата.Ами той постоянно говори за едно мое бивше гадже и все едно като започне да говори за него и се настройва срещу мен.Аз много пъти съм искала да поговорим,но той ми казва,че няма какво да си кажем по тази тема :cry:

DYNAMIC
03-30-2008, 14:56
явно,че се опитва да те накара да се почувстваш кофти и ти го правиш..аз ти предлагам да си дадеш малка почивка от 2-3 дена,е така режи го малко..да му дойде акъла,какво ще те кара да ти е зле,при положение ,че не си виновна..а явно и е мн ревнив

vamp
03-30-2008, 14:59
явно,че се опитва да те накара да се почувстваш кофти и ти го правиш..аз ти предлагам да си дадеш малка почивка от 2-3 дена,е така режи го малко..да му дойде акъла,какво ще те кара да ти е зле,при положение ,че не си виновна..а явно и е мн ревнив

Една такава умница като теб ми съсипа връзката...

По темата:Мацката,може би момчето е право да не ти вярва или е просто голям глупак.Щом не иска да говорите и да се разберете,какво правиш с него.В една връзка когато има проблем е редно да се говори за да се разберете!Не прави глупости и сцени за които ще съжаляваш,просто говорете,така правят умните хора!

AngelsSs
03-30-2008, 15:02
Той ми е казал,че и да се сърдя и да не се сърдя си е моя работа и че той няма да се промени.И каквото и да съм правила,на него му е все тая :x

DYNAMIC
03-30-2008, 15:05
обича те.. ама кат приятелка..да не е скрит гей :-o ? Знам ли..що не си поговорите като зрели хора?На колко сте години? ..а явно момчето е кифла,ма де а знам и аз..,казваш,че преди не е бил такъв,да не би нещо да си направила,че се е променило отношението му към теб..поговорете ее vamp да не се обиждаме ,в първото мнение написах ПОГОВОРЕТЕ..просто налучквам..правя го с най-добри намерениа..и все пак твойта връзка,какво общо има? За любов трябват 2ма.. btw просто различни гледни точки,всеки е прав,зависи как гледа на нещата

DYNAMIC
03-30-2008, 15:05
Той ми е казал,че и да се сърдя и да не се сърдя си е моя работа и че той няма да се промени.И каквото и да съм правила,на него му е все тая :x ОМGGG.. ами тегли му една майна ..божее.. ще ме побъркате :shock: :lol:

AngelsSs
03-30-2008, 15:17
Незнам...Не искам да скъсам с него,защото го обичам.Може да ви звучи глупаво на повечето от Вас,защото съм само на 16,но наистина такива чувства не съм изпитвала към друго момче. :?

koalka
03-30-2008, 17:42
Давала ли си му повод за ревност?Ако не - проблема си е изцяло в него и ти нямаш никаква вина.И, не може да те обича и в същото време да не ти вярва грам.

AngelsSs
03-30-2008, 17:46
Не съм му давала никакви поводи за ревност. :) Ами аз незнам на него какво му е,но все пак той не иска да говори затова.Ако някой знае как да го накарам да си поговорим,моля Ви да каже :-)

huligankata
03-30-2008, 17:49
При положение, че не си виновна за нищо и с нищо не си му давала поводи да се държи така - проблема не си е твой, а си е негов! Ако наистина не иска да говорите и се държи като магаре колкото и да боли просто го остави, защото така болката ще мине. Иначе ако останеш с него ще мине още незнам си колко време той се няма да ти вярва, а такава връзка няма бъдеще и ще страдаш още повече. Има пък и друг вариант пича да си бръщолеви е така, че не ти вярва, за да види кво ще му кажеш дали няма да се издадеш нещо - особено щом натяква и за бившия ..

alex_devv
03-30-2008, 17:53
Едва ли ще го промениш или оправиш...
Това направо си е болестно състояние!
Виждал съм много такива като твоя приятел, които нямат доверие на приятелките си, третират ги като тяхна собственост и им забраняват да правят какви ли не неща, което само им вреди.

Ou7taControL
03-31-2008, 01:00
явно е ревнив.. но нали знаеш че ена връзка без доверие не продължава дълго... просто седмете и си поговорете и му кажи че го обичаш и че искаш да ти вярва.. питай го "какво да направя за да ми вярваш?" и той ще ти каже, макар че веднъж като загубиш доверието на някой, после много е трудно за да си го върнеш пак.. с моята най добра приятелка преди години много се карахме, тя ме лъга за много неща и аз не и вярвах.. сега още сме си наи добри приятелки ама около 1-2 години ми трябваха да си върна доверието в нея.. :?

Alabalaportokala
03-31-2008, 01:30
Айде сега авторката не се прави че не си му дала повод. Кажи какво криеш. Не може ей така от нищото да те ревнува и то толкова много. Има причина която явно не искаш да споделиш. Ти губиш, проблема ти няма да бъде разрешен


явно е ревнив

не думаййййй :grin: :grin:

Ou7taControL
03-31-2008, 01:35
Айде сега авторката не се прави че си му дала повод. Кажи какво криеш. Не може ей така от нищото да те ревнува и то толкова много. Има причина която явно не искаш да споделиш. Ти губиш, проблема ти няма да бъде разрешен


явно е ревнив

не думаййййй :grin: :grin: хахах ами мила може и да има други причини за да не и вярва, а не само ревността, и затова го написах :grin:

Alabalaportokala
03-31-2008, 01:43
хахах ами мила може и да има други причини за да не и вярва, а не само ревността, и затова го написах

Защо всички ме оприличават на женско в тоя форум. От ника ли е или ... ? 8-) :D

MoHuTo
03-31-2008, 06:55
Миличка, след като не си виновна, няма смисъл да се обвиняваш. Той сега като се държи така, преди да е станала сериозна връзката ви, представи си какво ще е ако се задържите 1-2 години :shock: На твое място не бих го търпяла този...и все пак ти си знаеш. След като ти го натяква, а не иска да говорите... какво очаква за бога?! На твоя място бих го зарязала... той си е типичен ревнивец и не очаквай да се промени...само ще ти вгорчи живота.. :?

AngelsSs
03-31-2008, 12:37
Айде сега авторката не се прави че не си му дала повод. Кажи какво криеш. Не може ей така от нищото да те ревнува и то толкова много. Има причина която явно не искаш да споделиш. Ти губиш, проблема ти няма да бъде разрешен


явно е ревнив

не думаййййй :grin: :grin:


Ами как да му дам повод за ревност,като даже аз не излизам без него е освен,ако не е с родителите ми .Когато той не е в града аз ходя само на училище и направо в нас. Ако мислиш,че ревнува от брат ми,е тогава съжалявам много,че съм Ви излъгала :-o Аз просто искам някой да ми каже,как да го накарам да си поговорим,защото аз самата вече незнам какво да направя :-# :cry:

Благодаря на всички за съветите :-)

iiirish
03-31-2008, 12:42
нищо не можеш да направиш при положение, че той не ти вярва. доверие се гради с времето и не можеш да очакваш, че за 3 месеца той ще ти вярва. не е нужно да правиш нищо специално, просто не му давай поводи да се съмнява. постепенно той ще свикне с мисълта, че държиш на него, ще повярва във нея и всичко ще си дойде на мястото.

iva_16
03-31-2008, 18:20
Явно си направила нещо за да изгуби довериято ти нали не е бил така :((( незнам