PDA

View Full Version : КОСАТА МИ!!!



polsey
03-30-2008, 15:43
Хора айде да ми кажете нещо за по-бърз разтеж.. знам че вече има такива теми , ама аз какво ли не пробвах. Близо един месец хининова вода- резултат нямаше .. правела съм си маски с мед и мляко съшо няма резултат, сега пробвам и аспирин в шампоана надявам се да ускоря разтежа . Смятам да си зема ампули за разтеж ..дали ще ми помогнат. Аз междудругото си бях зела едни за цъфтежи и останах много доволна. С цел да ми порасне по-бързо и да не я горя , спрях да я изправям и къдря и тем подобни с пресата...Но резултат никакъв! :( Само моля ви не ми предлагайте някви тривитаминоли и тем подобни щот няам намерение да ги пробвам.. Кажете си мнението за ампулките за разтежа и ако не действат предложете нещо друго..

guesswho
03-30-2008, 16:01
az izpozlzvah ampuli za kosopad na Vishi i sum mn dovolna.Ama za rastej ne znam (99% sum sigurna,4e 6te ima efect). A kakvo ima6 protiv trivitaminola? na mene mi pomaga stra6no. A za hininovata voda (i neq izpolzvam) edin mesec mn qsno 4e nqma da ima efect . Trqbva postoqnstvo i turpenie i s ampuli is trivitaminol i s vsi4ko :)
Uspeh (i 4esto si podstrigvai kosata.Taka se sujivqva i raste po-burzo :P )

comics
03-30-2008, 16:43
л0л д0ста интересно :)

polsey
03-31-2008, 15:51
az izpozlzvah ampuli za kosopad na Vishi i sum mn dovolna.Ama za rastej ne znam (99% sum sigurna,4e 6te ima efect). A kakvo ima6 protiv trivitaminola? na mene mi pomaga stra6no. A za hininovata voda (i neq izpolzvam) edin mesec mn qsno 4e nqma da ima efect . Trqbva postoqnstvo i turpenie i s ampuli is trivitaminol i s vsi4ko :)
Uspeh (i 4esto si podstrigvai kosata.Taka se sujivqva i raste po-burzo :P )

Ами да ти кажа нямам му много голямо доверие на тоя тривитаминол :Д само като си помисля че с него мажат овцете и си казвам че косата ще ми окапе.Иначе аз днес си взех ампулите за коса.Нз ква марка са ама са жълти с плечен мед.. на тях пише нещо PAPA REALE.. надявам се да има ефект в близкото бъдеще! А междудругото , що се отнася до хининовата вода аз от близо един месец започнах да я слагам всеки ден, но иначе започнах някъде началото на януари.. само че си слагах 2пъти, най-много 3пъти на седмица.. и си помислих че ако е слагам всеки ден ще има ефект. Може и да съм сгрешила щото аз я слагах само в корените, може и да не съм взела правилната - нз , но ползвах на ADDA COSMETICS и КОКОНА .. та тва е за сега..

RAWRRR
04-01-2008, 01:04
Не съм сигурна дали Phyto имат ампули точно за разтеж, но ако имат, това са ампулите, 100% ...

Ам не..Фито нямат ампули за разтеж,имат масло-стимулант за скалп (около 30 лева е).
Но иначе е горе-долу свясна марка на прилични цени.
Най-добрата марка,в момента,за проблеми с косата,в България е една френска - казва се Дюкре.
Ампулите им срещу косопад и разтеж на косата, са 60 лева.
Слагат се два пъти седмично,на чиста коса.

Ако искаш хубави резултати просто забрави за някакви смешни марки от сорта на Нивея,Арома,Лореал.

Аз съм имала доста проблеми с косата и информацията ми е от дерматолог.

polsey
04-01-2008, 09:00
RAWRRR не съм съгласна че NIVEA и LOREAL са смешни марки .. даже напротив. Тва че продуктите им не са много скъпи не означава че не са качествени.Преди време сестра ми имаше целулит , какво ли не пробваше и най-накрая реши да си вземе антицелулитния на NIVEA и остана много доволна. А аз бях доволна от .. как се казваше.. едно на NIVEA за изправяне на косата .. и общо взето съм останала доволна от въпросната марка и най-вече от олиото за тяло..
Таа както и да е леко се отдалечих от темата ..

sladkish_14
04-01-2008, 10:58
Аз съм за ампулките :grin: Според мен ще ти свършат работа,аз съм пробвала преди и имаше добър ефект...Иначе сега съм си на хининова вода и от нея е много голям ефекта,поне на мойта коса...не знам защо при някои не се получава :(

Liar
04-01-2008, 13:31
И аз съм "за" ампулите,но не като цяло и не тези,които ги продават масово по аптеките.Повечето страшно много миришат на спирт,кой знае какви л**на има вътре...
И ще се съглася,че Нивея и Арома са не добри марки.Нивеята,която доставят в Бг се внася от Румъния и Полша/ако не се лъжа/,а продуктите на тази фирма във Франция например,се правят в самата държава и качеството е коренно различно.Арома-знам,че предлагат продукти за коса,бъкани с химия...А и на тази цена нещо качествено трудно се намира.
За Лореал не съм изцяло съгласна.Лореал Профешънъл на нещо средно(някои продукти са им добри,други не),но пък Керастаз са нещо съвсем друго...Само че не всеки може да си ги позволи.
Моят съвет към авторката-по-добре изчакай малко и си вземи нещо по-добро,иначе изобщо да не се занимаваш,зашото повече може да си навредиш,отколкото да си помогнеш.
Иначе в нета има и много домашни маски за растеж-пробвай,поне ще знаеш какво точно си слагаш на косата.
Бадемовото масло е за растеж и е 2 лв.Икаров имат стимулант за коса който съдържа освен бадемово и още няколко масла и е към 3.50.Можеш да го комбинираш и с други съставки,зависи каква ти е косата.
А Тривитаминола е хубав,стига да се използва правилно.

Sensuality
04-01-2008, 20:47
пробвай с лозова вода ;]

kuklichka_bg
04-01-2008, 21:09
i az iskam kosata mi da porasne zashtoto onq den ot strani4en minah na nrmalen briton i n6 ve4e ne se haresvam neznam kakvo da pravqq kak da porasne :( trqbva da 4akammmmmmmmm :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

polsey
04-03-2008, 15:27
i az iskam kosata mi da porasne zashtoto onq den ot strani4en minah na nrmalen briton i n6 ve4e ne se haresvam neznam kakvo da pravqq kak da porasne :( trqbva da 4akammmmmmmmm :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Еехее,, ся и за един бретон ли ше са измъчваш той ше ти порасне за 2-3 седмици.. и като порасне малко ще го дръпнеш настрани и той ше свикне така и ето го решението на проблема \:D/ аз така направих :smt023

polsey
04-03-2008, 15:28
i az iskam kosata mi da porasne zashtoto onq den ot strani4en minah na nrmalen briton i n6 ve4e ne se haresvam neznam kakvo da pravqq kak da porasne :( trqbva da 4akammmmmmmmm :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Еехее,, ся и за един бретон ли ше са измъчваш той ше ти порасне за 2-3 седмици.. и като порасне малко ще го дръпнеш настрани и той ше свикне така и ето го решението на проблема \:D/ аз така направих :smt023

a_n_i_t_y941001
04-03-2008, 21:19
i az mn iskam kosata mi da porasne za6toto zimata si bqh boqdisah kosata v 4erno :lol: i ne se haresvam (e da si4ki mi kazvat 4e mn mi otiva za6toto imam sivi o4i no glavnoto e az da se haresvam )taa misulta mi e 4e ve4e mi porasna dosta az si q bqh boqdisala o6te dekemvri a estestveniq mi cvqt kosa e svetlo kestenqvai prosty se 4ystvam zle za6toto kato mi raste dolo e 4erna gore kestenqva i izglejda se1 sum ple6iva ako moje i na men da mi preporu4ate ne6ty za burz rastej ili ne6ty za premahvane na cveta :oops:

varnen4e
04-04-2008, 08:31
az izpozlzvah ampuli za kosopad na Vishi i sum mn dovolna.Ama za rastej ne znam (99% sum sigurna,4e 6te ima efect). A kakvo ima6 protiv trivitaminola? na mene mi pomaga stra6no. A za hininovata voda (i neq izpolzvam) edin mesec mn qsno 4e nqma da ima efect . Trqbva postoqnstvo i turpenie i s ampuli is trivitaminol i s vsi4ko :)
Uspeh (i 4esto si podstrigvai kosata.Taka se sujivqva i raste po-burzo :P )

И аз използвах ампули на Виши за косопад и имаше известен ефект, предполагам, че и тези за разтеж ще са ефикасни. :)

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 15:12
az izpozlzvah ampuli za kosopad na Vishi i sum mn dovolna.Ama za rastej ne znam (99% sum sigurna,4e 6te ima efect). A kakvo ima6 protiv trivitaminola? na mene mi pomaga stra6no. A za hininovata voda (i neq izpolzvam) edin mesec mn qsno 4e nqma da ima efect . Trqbva postoqnstvo i turpenie i s ampuli is trivitaminol i s vsi4ko :)
Uspeh (i 4esto si podstrigvai kosata.Taka se sujivqva i raste po-burzo :P )

И аз използвах ампули на Виши за косопад и имаше известен ефект, предполагам, че и тези за разтеж ще са ефикасни. :) Аа извинчвай може ли потробно да ми кажеш за ампулите за косопад :oops: понеже и на мен ми трябват в аптеките или в козметичните магазини да ги търся?колко струват?и как се ползват?... :oops: мн се извявам за въпроса

guesswho
04-04-2008, 15:24
az izpozlzvah ampuli za kosopad na Vishi i sum mn dovolna.Ama za rastej ne znam (99% sum sigurna,4e 6te ima efect). A kakvo ima6 protiv trivitaminola? na mene mi pomaga stra6no. A za hininovata voda (i neq izpolzvam) edin mesec mn qsno 4e nqma da ima efect . Trqbva postoqnstvo i turpenie i s ampuli is trivitaminol i s vsi4ko :)
Uspeh (i 4esto si podstrigvai kosata.Taka se sujivqva i raste po-burzo :P )

И аз използвах ампули на Виши за косопад и имаше известен ефект, предполагам, че и тези за разтеж ще са ефикасни. :) Аа извинчвай може ли потробно да ми кажеш за ампулите за косопад :oops: понеже и на мен ми трябват в аптеките или в козметичните магазини да ги търся?колко струват?и как се ползват?... :oops: мн се извявам за въпроса
лошото е,че са малко скупички едната е 5 лв,а се използват по 2 на седмица (някде,зависи колко пути си миеш косата) слагат се след къпне,без измиване) има ефецт,но ако искаш по-евтини..... :oops: нз сигурно пак ще има ефект. Има такива за по 1 лв,максимум 2

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 15:41
И така става мерси мн за упътването саму още едно вупросче :oops: в аптеките или в козметичните магазини да ги търся? :) а и мн сру маи ти написах съобщение лично без да искам :oops:

guesswho
04-04-2008, 15:51
И така става мерси мн за упътването саму още едно вупросче :oops: в аптеките или в козметичните магазини да ги търся? :) а и мн сру маи ти написах съобщение лично без да искам :oops:
не си споко :wink: Ами аз си ги купувах от една аптека до нас,но мисля ,че в по-големите козметчни магазини трябва да ги има :) Все пак залагам,че ще са по-разпространени в аптеките (те са по-скоро като лекарство) Успех

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 16:07
мерси :-) още утре мисля да си купя :P

BeBsItO
04-04-2008, 16:50
a kakva cena sa tezi ampuli na vishi???

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 16:57
Ем 5 лв е едната :P

BeBsItO
04-04-2008, 17:17
ne sa skupi, stiga da sa ka4estveni.......... vapreki 4e se 4udq ako se izpolzvat edni i su6ti materqli.... kakva e razlikata m/u skupite i eftinite..... mn stranno. tuk mislq 4e ima i malko manipulaciq....... ne moje primerno 1 ampula za raztej na dadena firma DA e 5 lv, i v dr firma da se izpolzvat sa6tite produkti ....no da e 2 no 3 no po skapa. kade se krie tainata??

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 17:38
Eми права си обаче аз ще си взема тези на виши защото всички са ги ползвали и казват че наистина действат аа колкото се отнася до по евтините сигурно и те действат но никой които ги е ползвал не ми е казвал че деиства смисъл такъв аз не познавам такива които са ги ползвали :wink:

Liar
04-04-2008, 21:23
ТО Е ЯСНО ЧЕ СЪСТАВА НА АМПУЛИТЕ ОТ 1ЛВ НЕ Е ИДЕНТИЧЕН С ТОЗИ ОТ 5ЛВ И НАГОРЕ...

BeBsItO
04-05-2008, 06:08
ТО Е ЯСНО ЧЕ СЪСТАВА НА АМПУЛИТЕ ОТ 1ЛВ НЕ Е ИДЕНТИЧЕН С ТОЗИ ОТ 5ЛВ И НАГОРЕ... не винаги ! И се извиняам че не се оточних, но имах предвид вс продукти като цяло. За ампулите не съм мн запозната,но др те продукти .....повечето са с еднакъв (почти) състав!ВЪпреки ,че го знам....и аз си купувам от по -скъпите.... да ме пита човек защо :) Фирмената реклама е велико нещо :)

Liar
04-05-2008, 14:06
ТО Е ЯСНО ЧЕ СЪСТАВА НА АМПУЛИТЕ ОТ 1ЛВ НЕ Е ИДЕНТИЧЕН С ТОЗИ ОТ 5ЛВ И НАГОРЕ... не винаги ! И се извиняам че не се оточних, но имах предвид вс продукти като цяло. За ампулите не съм мн запозната,но др те продукти .....повечето са с еднакъв (почти) състав!ВЪпреки ,че го знам....и аз си купувам от по -скъпите.... да ме пита човек защо :) Фирмената реклама е велико нещо :)
Да наистина рекламата качва цените.Обаче по-качествените марки не помня да са се рекламирали...По тв пускат реклами на Нивея Уош едн го и други за които сме нясно що за стока са.Обаче има ампули която ед.цена е 2лв и други чиято е 12...Ами не могат да се сравняват!Може и двете да са за растеж но са използвани различни формули за създаването им.И докато в едната ще преобладават алкохола и останалите вредни съставки
другата освен всичко и ще подхрани косата и ще съдържа повече стимулиращи косата в-ва.
Не може да се твърди че ампулите(в случая) имат еднакъв състав без значение цената.Съставките струват пари начините им да извличане и преработване също.Фирма която не разполага с специална апаратура и със учени които да откриват формули ще произвежда евтини продукти защото иначе няма как.
Разбира се не е гаранция че като дадеш много пари ще попаднеш на добър продукт и обратно...Но по принцип би трябвало да е така.Друг е въпроса че някои фирми влагат повече пари в рекламата отколкото в подобряването на продуктите им.