PDA

View Full Version : Разказ 18+



kPuCkA
03-30-2008, 16:57
Той беше сам във вилата на плажа,беше се подпрял на прозореца и гледаше как вълните се разливат по брега.Времето беше изключително горещо и той беше разкопчал копчетата на снежно бялата си риза,така перфектно оформеното му тяло изглеждаше още по-красиво....коя ли жена би могла да устои?!Но той беше сам,изгаряше го една убийствена мъка,за какво тъгуваше,за кого,ума му не го побираше,как можеше да позволи на една жена да постъпва така с него?!Нямаше настроение за нищо и никого,единственото нещо,което искаше е да се потопи в басейна си и да прекара така остатъка от деня и точно това смяташе да направи.Знаеше,че е сам във вилата,за това реши да се съблече гол,не му пукаше,знаеше че има идеално тяло,а също така знаеше,че е и доста надарен,това възвърна малко съмочувствието му.С лека усмивка той тръгна към басейна,като минавайки през коридора,се огледа в огледалото,хареса се,не можеше да страда,не можеше да бъде сам,просто не го заслужаваше,беше свикнал да е заобиколен от много жени,а сега беше сам,как се случи?!Направи си едно мартини и се гмурна в басейна.Така вече беше по-добре...искаше да си изкара яда върху някой,искаше да утоли жаждата си за мъст,трябваше да го направи,но коя ли щеше да бъде жертава му?!ИМаше едно-две момичета,които бяха готови на всичко за един див и груб секс с него,но той не искаше тях,бяха прекалено лесни,искаше нещо интересно и непредсказуемо!Сети се за секретарката в офиса на баща му,о да,това бше нещо интересно,нещо което си струваше,червенокоса,изящн а,красива и умна,това беше тя и очевидно доста страсна,помисли си той.Но той даже не знаеше името й,как би си помислил за секс с нея,бе невъзможно,но така желано.Хрумна му идея,да звънне в офиса на баща му и без това имаше да взема някакви документи,щеше да помоли баща му да прати нея да му ги донесе,о да,пак се усмихнан със задоволство на гениалния си ум,звънна,всичко беше готово,след половин час тя щеше да е на вратата му,може би и в басейна му,на това се надяваше той,отпусна се по гръб и замечта.Звънна на вратата го върна в реалността,излезе от басейна и се запъти към врата,не си направи труда да си вземе хавлия,отвори чисто гол,надяваше се само да не е някой друг...отвори и там стоеше тя,разкопчала горните копчета на ризата си една струйка пот леко се стичаше между гърдите й,искаше му се да разкъса останалите копчета,да събуе полата й и да я хвърли в басейна и смяташе да го направи...

comics
03-30-2008, 17:37
хЪх

kPuCkA
03-30-2008, 17:44
хЪхКоето ще рече? (:

comics
03-30-2008, 17:55
хЪхКоето ще рече? (:
хЪх :D

ScionOfStorm
03-30-2008, 17:56
Ерм...
Извинявай, ама тука няма ни описания, ни особен сюжет, просто щрак с пръсти и хоп, всичко коз?

И има толкова грешки и блокове от текст, без интервали, абзаци, глупости...
...

comics
03-30-2008, 18:01
Ерм...
Извинявай, ама тука няма ни описания, ни особен сюжет, просто щрак с пръсти и хоп, всичко коз?

И има толкова грешки и блокове от текст, без интервали, абзаци, глупости...
...
не сичк0 к0з, ами сичко салам :D

LipSoFAnAnGel
03-30-2008, 18:09
а продължението.....????

kPuCkA
03-30-2008, 18:25
Ерм...
Извинявай, ама тука няма ни описания, ни особен сюжет, просто щрак с пръсти и хоп, всичко коз?

И има толкова грешки и блокове от текст, без интервали, абзаци, глупости...
...Първо...никога не съм се занимавала по-сериозно с писане на произведения от какъвто и да било стил,а и на мен ми харесва и смятам,че това е по-важното..

LordOfLight
03-30-2008, 18:38
Ерм...
Извинявай, ама тука няма ни описания, ни особен сюжет, просто щрак с пръсти и хоп, всичко коз?

И има толкова грешки и блокове от текст, без интервали, абзаци, глупости...
...Първо...никога не съм се занимавала по-сериозно с писане на произведения от какъвто и да било стил,а и на мен ми харесва и смятам,че това е по-важното..



Тва е градивна критика! Предполагам пуснала си го, за да чуеш мненията на останалите, приеми ги!

kico
03-30-2008, 18:46
da o4akvame li prodaljenie ?????haresa mi ;)

kPuCkA
03-30-2008, 18:54
Тва е градивна критика! Предполагам пуснала си го, за да чуеш мненията на останалите, приеми ги!Естествено,че ги приемам,ако няма да изказваш мнение по въпроса,каквото и да е то,просто не спами.

ScionOfStorm
03-30-2008, 19:07
Цъ, не ги приемаш, приемаш само позитивните. Всички казвате, че ги приемате, ама като дойде някой негативен, хък-мък, бла-бла.

Оправи го, оформи го, обогати го. Не го оставяй така голо, така дори и за сносно не може да мине. Лично мнение, лична препоръка.

kPuCkA
03-31-2008, 08:22
Цъ, не ги приемаш, приемаш само позитивните. Всички казвате, че ги приемате, ама като дойде някой негативен, хък-мък, бла-бла.

Оправи го, оформи го, обогати го. Не го оставяй така голо, така дори и за сносно не може да мине. Лично мнение, лична препоръка.Не е така,всеки трябва да си взема поука,ама щом съм го направила така,значи това мога,дала съм всичко от себе си,ти искаш да го оправя,защото на теб така не ти харесва,ок,лично мнение.Край на въпроса.

LordOfLight
03-31-2008, 08:38
Наистина не ги приемаш, той ти казва какво може да се направи, а ти можеш да се постараеш да го направи по-добре, но все пак това си зависи от теб...

ScionOfStorm
03-31-2008, 15:07
Сигурно е трудно като начало да сложиш интервали между точки, запетаи, и буквите, не знам, явно е непосилно, че не си го направила. Но иначе си направила всичко по силите си =)

Епа както искаш де, то в крайна сметка си е за теб :)

kPuCkA
03-31-2008, 16:23
Сигурно е трудно като начало да сложиш интервали между точки, запетаи, и буквите, не знам, явно е непосилно, че не си го направила. Но иначе си направила всичко по силите си =)

Оо,точно това ми е слабото място :? Такива усилия положих и пак милион грешки имам явно,не знам...не правя разлика :neutral: