PDA

View Full Version : EMO



MixXx
03-30-2008, 18:28
Не знам дали сте разбрали за това, но ето, сами прочетете и вижте за какво става въпрос!!!

http://news.ibox.bg/news/id_339354048

Anna5339
03-30-2008, 18:47
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ама това е ужасно! Яко е да се водиш по някакъв стил или там каквото е,но чак пък толкова! Смятайте за каква култура и за какво образование си говорим при 14 годишните! И на къде отиваме?!
Това е. . . не знам. . . не знам дали даже има виновни.... Родителите? Училището? Средата,в която са? Държавата? Системата? Оле ужас. . . :shock: :shock: :shock:

kico
03-30-2008, 18:55
STRUMA lajat ne vervaite :D :D :D ina4e i men me draznat emotata ...

comics
03-30-2008, 19:05
пълни балъци - тея емовци са ми мн отвратителни :-x :-x :-x :-x

anSsito
03-30-2008, 19:06
Оле..ужас.. просто нямам думи..
Тоя стил и начин на живот като имо много зле влияе на днешното поколение.. Някакви малки пиклювци замаяни от това какво е на мода(нека така да се изкажа),просто подражават на това каквото знаят,не мислят какво правят и ето до къде се стига..
А тази причина,заради която са се самоубили тези две момичета... тъпа е..

Snitch
03-30-2008, 19:20
drugia pat barem da sa hvurliat, za po sigurnu

LipSoFAnAnGel
03-30-2008, 19:39
:shock: не им е добре ..

blessthefall
03-30-2008, 19:48
pfff e takiva sme6ni4ki kat taq samo petnqt grada ni... ebati sme6nite deca... neznaqt kvo e problemi ... ne 4e az znam, dano i da ne znam... aamaaaa awe nemam dumi.... da mriqt ve4e mi pisva ot takia nema da gi gleam... :smt093 :smt093

blessthefall
03-30-2008, 19:49
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ама това е ужасно! Яко е да се водиш по някакъв стил или там каквото е,но чак пък толкова! Смятайте за каква култура и за какво образование си говорим при 14 годишните! И на къде отиваме?!
Това е. . . не знам. . . не знам дали даже има виновни.... Родителите? Училището? Средата,в която са? Държавата? Системата? Оле ужас. . . :shock: :shock: :shock: spored mene sa KOMPLEKSITE !!!!

Aileen
03-30-2008, 19:59
Писала съм и в други теми по въпроса, но в момента не ми се търси. Емо-стилът не е само начин на обличане, а и на разбиране. НО Емо-стилът НЕ е насочен към самоубийството. Това е един от най-големите митове, който се върти из интернет, но НЕ Е ИСТИНА. Именно заради простотиите, разпространени из интернет и криво разбраната "емовщина" (кървавите картинки, депресарските клипчета и т.н., които се приемат за дело на Емо-та, а са на много "депресирани" лигли) момичетата са се самоубили/или са направили опит (по-надолу в коментарите пишеше, че са оцелели). А това, че "Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!" е мото на Емо-тата е най-голямата простотия, която съм чела от много време. И последно - когато някой посегне на живота си никога не търсете само външни фактори и причина. Явно и самият човек си е имал някакъв проблем. Ако утре 2 чалгарки се самоубият заради несподелена любов (примерно) няма да гракнете, че чалгарите са склонни към самоубийство. Нали?

ПП. За протокола: не съм нито емо, нито чалгарка.

MixXx
03-30-2008, 21:14
доколкото разбрах не са успяли да умрът,което е жалко...тъпи емота

blessthefall
03-30-2008, 22:19
neznam samo kak EMO^to ot stil na muzika se prevyrna v sekta ?!? :neutral: za vsi4ki neusvedomeni.... tva e stil muzika... i prosto ot grupite... tam trygnaha bretonite... oblekloto.... "depresarstvoto..."
televiziqta i neta qvno vredqt :-x :-x :-x pfff typi deca...

kateto_sladkata
03-31-2008, 08:23
пфф и аз съм на 14 но никога не бих направила нещо такова това за мен е ебати тъпотията :-x

m3ch3ncee
03-31-2008, 08:27
Egatii..normalni li sa?? Aide da si budat emota,da se oblichat kato tqh ama tva e prekaleno.Zashto vsichki gi e obhvanala taq maniq da sa emota neznam :shock:

LeDeNa^pRiNcEsKa
03-31-2008, 09:08
t1pa rauta... He sq to i moita raka e narqzana ma pone ne sa venite .. ne sam emo!!!!!!!!!!!!!

Kras4eto_lp
03-31-2008, 09:17
Хихи накъде отива този свят...чак ми става смешно :)

alek200
03-31-2008, 12:56
пълни балъци - тея емовци са ми мн отвратителни :-x :-x :-x :-x

така е прав си ^^^

Тея са някъкви откачалки :shock:

EarthShaker
03-31-2008, 14:33
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ама това е ужасно! Яко е да се водиш по някакъв стил или там каквото е,но чак пък толкова! Смятайте за каква култура и за какво образование си говорим при 14 годишните! И на къде отиваме?!
Това е. . . не знам. . . не знам дали даже има виновни.... Родителите? Училището? Средата,в която са? Държавата? Системата? Оле ужас. . . :shock: :shock: :shock:

ВИНОВНО Е MTV => ТЕЛЕВИЗИЯТА

tqnko1
03-31-2008, 17:18
brao brao brao!

napu6enqk
03-31-2008, 23:41
teq samo da gi hvane66 nqkade da im hvurli6 edin huav boi da se osuznaqt na k1de sa tr1gnali i da gi ostai6 deba i govedata :-x :-x 8)

Slawi92
04-01-2008, 09:50
FUCK OFF EMO-ta gadni nemoga daa gi ponasqm

rakiQ
04-01-2008, 10:35
"kuhniata, noja ,venite-krai na problemite" :razz: :razz: :razz:

Jamalska
04-01-2008, 11:14
Йее,истински имотааа!Аз от кога повтарям...истинските имота са самоубилите се имота :grin:

mim4ety_sara
04-01-2008, 16:18
i to v sekta sa bili ujas

gabi_94
04-01-2008, 17:29
еми те емотата верно си режат вените,ама чак пък да се самоубиват. От начто училище има цял клас, които са емота и всичките са с резани вени, пиарсинги(повечевто) слушат тяхната си музика и се обличат в емо стилът, но не мисля че искат да се самоубиват. Тези момичета съвсем трябва да са луднали по тая "мода"! УЖАСССС! НАКЪДЕ ОТИВА СВЕТЪТ, СЕГА КАТО ВИДЯТ ТОВА И ДРУГИТЕ ЕМОТА ЩЕ ВЗЕМАТ НОЖЧЕТО И ..... КОЙ ЗНАЕ КАКВО ЩЕ СТАНЕ. НЯКОЙ ТРЯБВА ДА ИМ ВТЪЛПИ В ТЪПИТЕ ОТКАЧЕНИ ГЛАВИЦИ ЧЕ ТОВА Е УЖАСНОООО.

Liar
04-01-2008, 21:09
Писала съм и в други теми по въпроса, но в момента не ми се търси. Емо-стилът не е само начин на обличане, а и на разбиране. НО Емо-стилът НЕ е насочен към самоубийството. Това е един от най-големите митове, който се върти из интернет, но НЕ Е ИСТИНА. Именно заради простотиите, разпространени из интернет и криво разбраната "емовщина" (кървавите картинки, депресарските клипчета и т.н., които се приемат за дело на Емо-та, а са на много "депресирани" лигли) момичетата са се самоубили/или са направили опит (по-надолу в коментарите пишеше, че са оцелели). А това, че "Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!" е мото на Емо-тата е най-голямата простотия, която съм чела от много време. И последно - когато някой посегне на живота си никога не търсете само външни фактори и причина. Явно и самият човек си е имал някакъв проблем. Ако утре 2 чалгарки се самоубият заради несподелена любов (примерно) няма да гракнете, че чалгарите са склонни към самоубийство. Нали?

ПП. За протокола: не съм нито емо, нито чалгарка.
Това е най-правилното мнение по темата.Даже най-правилното изобщо за имотата.Това че тези момичета са си нарязали вените не ги прави такива.А този "девиз" толкова пъти съм го срещала по скайп че не знам вече...И нито той нито разянето са признак че даден човек принадлежи към тази култура.Те са начин да получиш внимание-кога основателно,кога не(в мнозинството от случаите)...

kuklichka_bg
04-01-2008, 21:13
kakvo re6ava samoubiistvoooooootooooooo?!?!?!!?!? kakvo kam tova spored men pribqgvat slabite horaaaa

Liar
04-01-2008, 21:54
За да прекратиш живота си също се изисква смелост...Това е по принцип,този случай е малко по-особен.

Janity
04-01-2008, 21:56
Боже , хора ! Те и емотата не са нормални , ама и вие да им желаете смъртта ?! :shock: :shock: Нямам нищо против "истинските емота" . Те са си избрали стила и начина на мислене , нямаме право да им се бъркаме живота . И казвам истинските , защото са милиони тези ,които го праят защото е модерно (и кой знае и тези две момичета са се самоубили , защото е модерно! :lol: А и искам да ви кажа още нещо "истинските емота" не си признаат , че са емота . И не всеки , който носи гуменки и има 2 значки на чантата си е емо , защото мен зареди това ме опреличиха на емо :booooomb:

Slawi92
04-02-2008, 08:21
еми те емотата верно си режат вените,ама чак пък да се самоубиват. От начто училище има цял клас, които са емота и всичките са с резани вени, пиарсинги(повечевто) слушат тяхната си музика и се обличат в емо стилът, но не мисля че искат да се самоубиват. Тези момичета съвсем трябва да са луднали по тая "мода"! УЖАСССС! НАКЪДЕ ОТИВА СВЕТЪТ, СЕГА КАТО ВИДЯТ ТОВА И ДРУГИТЕ ЕМОТА ЩЕ ВЗЕМАТ НОЖЧЕТО И ..... КОЙ ЗНАЕ КАКВО ЩЕ СТАНЕ. НЯКОЙ ТРЯБВА ДА ИМ ВТЪЛПИ В ТЪПИТЕ ОТКАЧЕНИ ГЛАВИЦИ ЧЕ ТОВА Е УЖАСНОООО.mmm nemoje i da im go vtalpi6 ne te slu6at imame edno emo ot klasa i celiq klas mu drankame ama ni priema ni predava

hgfh
04-09-2008, 10:10
abe to tva si e stil na obli4ane nishto pove4e ama mn me drazni nqkoi kato zapochne'' da si emo ne e samo stil a na4in na jivot drun drun'' :? na4ina ti na obil4ane ne moje da ti promeni haraktera i misleneto ti :-D :) :)

Slawi92
04-09-2008, 13:30
abe to tva si e stil na obli4ane nishto pove4e ama mn me drazni nqkoi kato zapochne'' da si emo ne e samo stil a na4in na jivot drun drun'' :? na4ina ti na obil4ane ne moje da ti promeni haraktera i misleneto ti :-D :) :)pfff mai ne si naqsno s EMO style tva e kat sekta be 4ovek nali imam edno takova izrud4e s klasa i kat si be6e normalna be6e basi pe4enata sa kat stana emo na6li kolko se promeni i ne e edinstvenata takava deba nemoga da gi ponasqm

fakiu
04-11-2008, 15:01
metalisti nenormalnici drogirat sa i si rejat wenite noo kriwi psihiki i noo tejjki harakteri
:o :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x :-x :-x

babylove
04-11-2008, 16:59
Az haresvam emotata, no nikoga ne bih si prerqzala venite ili ne6to takova... sega e moderno da si emo ama dogodina nikoi nqma da si spomnq za emotata...

Spider4eto
04-11-2008, 22:31
emo SUX

sladky_bebz
04-12-2008, 18:30
пффф... много са тъпи тия емота бе :-x и аз сън на 14,но никога не бих направила тази тъпотия да стана емо :-x

tqnko1
04-12-2008, 21:00
утре 2 чалгарки се самоубият заради несподелена любов (примерно) няма да гракнете, че чалгарите са склонни към самоубийство. Нали?

da bqxa 2, na den po 40 emofci si rejat venite :-) :-) :D

tqnko1
04-12-2008, 21:01
Az haresvam emotata, no nikoga ne bih si prerqzala venite ili ne6to takova... sega e moderno da si emo ama dogodina nikoi nqma da si spomnq za emotata...
sega ako e moderno da si emo.. dano 2009 da ne e moderno obrqzvaneto 4e mnogo 6te se smeq :D :D :D :D :D :D :D :D

The Shadows Madame
04-12-2008, 21:46
no comment...

_BoSSy_
04-13-2008, 08:46
да си посегнат на живота или да сложат краи на него-за мен това са хора с някакви психични отклонения...