PDA

View Full Version : Кога да спрем да я търсим/да се откажем ли от нея???



vamp
03-30-2008, 19:17
И пак имам нужда от помощ.Ситуацията е следната->влюбени сте,много се стараете,виждате чувства и от другата страна,обаче все нещо не се получава.Искате да бъдете 2-мата,обаче винаги стои едно тъпо "НО" между вас...

пример:"Тази вечер съм заета ще уча.","Утре ще изляза с най-добрата ми приятелка","Нека си останем приятели,след като скъсаме,защото сега имам нужда да помисля" и след последното тя флиртува с Вас.

Е момчета и момичета,всички ми казват да се откажа,аз я обичам,достатъчно ми е да изляза само веднъж с нея и да я докосна или целуна и съм готов да изтърпя още няколко "НО"-та,обаче този път сме твърде дълго разделени и когато сега искам да се сдобрим,тя пак се оправдава.Дали е време да спра,трудно ще ми бъде,но ще намеря друга...
Все едно в сърцето ми е забит нож и го въртят,това вече не е любов,а страдание,досега да съм я забравил ако не се чудя дали ако изтърпя това няма да е истинската любов.Май обаче твърде много компромиси станаха?

soulja_girl4e
03-30-2008, 19:35
:( :( :( oh gorkiq... ako ti kaja da q ostavi6 i da potyrsi6 druga nqma da me poslu6a6a nali? :( :( :( ...tq si igrae s teb. za6to se izmy4va6? :( :( :( ostavi q... tq te izpolzva kato kukla! :( sled vreme 6te se 4udi6 za6to tolkova vreme si q 4akal... opitai se da q zabravi6 - vremeto lekuva! :( :( :(

vesito13
03-30-2008, 20:09
:( :( :( oh gorkiq... ako ti kaja da q ostavi6 i da potyrsi6 druga nqma da me poslu6a6a nali? :( :( :( ...tq si igrae s teb. za6to se izmy4va6? :( :( :( ostavi q... tq te izpolzva kato kukla! :( sled vreme 6te se 4udi6 za6to tolkova vreme si q 4akal... opitai se da q zabravi6 - vremeto lekuva! :( :( :( +1

evelinka1122
03-30-2008, 20:17
ами ти сам казваш че компромисите са станали прекалено много... няма смисъл да продължавате така...

kuklichka_bg
03-30-2008, 20:21
vavri na psihologgg :P

krisi_bep
03-30-2008, 20:30
Само от тези обяснение мисля,че е време да се спреш.Сам си признаваш,че този път,по който си минал е прекалено болезнен,мислиш ли,че искаш да го изминеш отново?И ако го направиш,вярваш ли,че нещо ще е по-различно?

tan0
03-30-2008, 20:31
:( :( :( oh gorkiq... ako ti kaja da q ostavi6 i da potyrsi6 druga nqma da me poslu6a6a nali? :( :( :( ...tq si igrae s teb. za6to se izmy4va6? :( :( :( ostavi q... tq te izpolzva kato kukla! :( sled vreme 6te se 4udi6 za6to tolkova vreme si q 4akal... opitai se da q zabravi6 - vremeto lekuva! :( :( :( +1
+1

VinDiesel
03-30-2008, 20:38
Колкото и да те боли трябва да я разкараш тя ако изпитва нещо към теб ще те потърси и ще си осъзнае грешката 8)

Cutie_Smile
03-30-2008, 20:59
:( Не се превръщай в мазохист ,както ти сам казваш от любовта ти е останало само страдание . Продължи напред колкото и да боли :)

Escarina
03-30-2008, 21:11
Остави я. В ткива случаи се продължава право напред, тъпченето на едно място е безпредметно и единственото което носи е болка. Факт е, че има хора които не знаят какво искат, не им позволявай да те правят на идиот.

poison`girl
03-30-2008, 21:58
Мда много компромиси си и направил на тая шматка.Явно наистина не знае и не оценява какво изпитваш към нея.Според мен трябва да спреш да си даваш надежди и да я забравиш.Трудно ще е но не е невъзможно,по-добре отколкото да те разиграва и ти да тичаш подир нея :( :(

angellove
03-30-2008, 22:05
Амии, аз виждам нещата от маалко по-различен ъгъл, щото съм се държала подобно с момче и знам че сгреших. Обаче просто след първия път когато бяхме заедно и след това като се разделихме сякаш просто исках да видя, дали ако се отдръпна леко той ще се опита да ме задържи... е не стана и сега да видим какво ще стане по-нататък.
Та мисълта ми беше, има ли причина да си мисли, че не я обичаш толкова, колкото казваш че я обичаш?
А ако отговора на въпроса ми е "Не", значи наистина е поредната заблудена шматка. :)

alex_devv
03-30-2008, 22:11
:smt075

Liar
03-31-2008, 10:08
Казваш че има чувства и от другата страна...В какво се изразяват тези чувства(флирта го остави)?
Има ли някаква причина която ви пречи да сте заедно от нейна страна(строги родители приятели,които не те харсват,нещо което са и казали)?
Ако не можеш да отговориш на тези въпроси те съветвам да я оставиш за малко.Тя ще продължава да се държи така докато е наясно че ти си и под
ръка.Остави я насаме в чувствата и и после виж какво ще ти каже...
Успех.

zvezdichka777
03-31-2008, 10:10
Щом страдаш от тази ''връзка'' то тогава спри до тук!

vamp
03-31-2008, 12:54
Казваш че има чувства и от другата страна...В какво се изразяват тези чувства(флирта го остави)?
Има ли някаква причина която ви пречи да сте заедно от нейна страна(строги родители приятели,които не те харсват,нещо което са и казали)?
Ако не можеш да отговориш на тези въпроси те съветвам да я оставиш за малко.Тя ще продължава да се държи така докато е наясно че ти си и под
ръка.Остави я насаме в чувствата и и после виж какво ще ти каже...
Успех.

Значи по-голям съм от нея,тя е добро и възпитано момиче,аз също съм интелигентен,но съм дивак.Имам интересно минало за което тя знае,но не мога да кажа,че имам лоша репутация.Не харесва приятели ми,това едва ли е проблема,защото рядко се виждам с тях и все лошо говоря пред нея за тях,защото вече не са ми приятели.
Мисля,че има строги родители,почти сигурен съм.Не съм ги виждал,но имам информация от един неин познат.Момичето много си учи уроците,не води активен живот,през повечето време е с тъпите си приятели,които са безброй много.Знаете какво е да бъдеш част от компания и уж всички да сте приятели а да се плюете.Лапешки истории,нейната компания е такава.Тя е готина и умна,обаче е недорасла психически,сама ми е признавала.Аз съм се сблъсквал донякъде с живота,а за нея малкия проблем е причина да спре.
Тук идва разликата.

Liar
04-01-2008, 22:30
Явно сте много различни...
А кои бяха нещата,които те накараха да проявиш интерес към нея(не е нужно да ми отговаряш)?Ако не са точно тези различия и ако искаш момичето до теб да е активно колкото теб и да се държи по различен начин,може би трябва да я оставиш,щом не е това което търсиш.
Но пък в позицията в която сме ние форумците е много трудно да се даде най-добрия съвет.Ако ти смяташ че точно тези неща които я различават от теб те устройват и не са пречка за -продължавай с опитите да си я върнеш или пък я изчакай да порасне...
Не знам как ще постъпиш но се надявам да вземеш правилното решение.

MiMcHeToOo
04-01-2008, 22:36
Ама то не е минало достатъчно време бе човек.. Вие не сте заедно едва от 2-3 седмици или бъркам :?

vamp
04-02-2008, 15:36
Ама то не е минало достатъчно време бе човек.. Вие не сте заедно едва от 2-3 седмици или бъркам :?

Почти 1 месец...Според теб колко време й трябва да реши?При положение че знае,че след 2 месеца още може да замина далеч от тук...Бях и казвал преди време и си мислех,че тя има предвид това,защото аз исках да бъда наясно,когато и където замина,дали има кой да ме чака и при кой да се връщам.Сега се натъжавам като си помисля колко сериозни чувства имам,а как след месеци,които ще минат неусетно аз ще се наложи да замина,не знам къде ще отида,дали и кога ще се върна.Тези всичките нещата не мисля да и ги казвам пак,но искам скоро да се сдобрим,защото вече е късно да я забравя и не искам.Много я обичам!Тя май също ме обича.Искам да се разбере тоя въпрос до няколко дни,защото ако се сдобрим и бъдем щастливи да включа и нея в плановете си.Все пак любовта е нещо уникално,което си струва човек да запази!

Morskoto_oko
04-02-2008, 17:03
Значи по-голям съм от нея,тя е добро и възпитано момиче,аз също съм интелигентен,но съм дивак.Имам интересно минало за което тя знае,но не мога да кажа,че имам лоша репутация.Не харесва приятели ми,това едва ли е проблема,защото рядко се виждам с тях и все лошо говоря пред нея за тях,защото вече не са ми приятели.
Мисля,че има строги родители,почти сигурен съм.Не съм ги виждал,но имам информация от един неин познат.Момичето много си учи уроците,не води активен живот,през повечето време е с тъпите си приятели,които са безброй много.Знаете какво е да бъдеш част от компания и уж всички да сте приятели а да се плюете.Лапешки истории,нейната компания е такава.Тя е готина и умна,обаче е недорасла психически,сама ми е признавала.Аз съм се сблъсквал донякъде с живота,а за нея малкия проблем е причина да спре.
Тук идва разликата.

VampИ, ти като го разбраш това нещо, че тя учи, има си приятели и не е достатъчно свободна, за да има връзка, що се конфузиш и не го оставиш момичето на мира. Ако я обичаш, пусни я на свобода. Гляма работа, чИ флиртувала. Всички флиртуват и това може нищо да не означава за тях. Продължиш ли с опитите да изградиш трайни взаимоотношения с това момиче, накрая може и двамата да бъдете много разочаровани и наранени. Говоря ти от личния си опит. Само, че това е друга история, която може да се появи по някое време в темата "споделено за..", но не обещавам нищо :P .

jjjjjj6363
04-02-2008, 19:38
znam az znam 4e jenite neznaqt kakvo iskat jiv primer si e istri q ot suznanieto si ako se 4udish kak po4ni da igraesh WOW :D :D :D

vamp
04-03-2008, 07:11
znam az znam 4e jenite neznaqt kakvo iskat jiv primer si e istri q ot suznanieto si ako se 4udish kak po4ni da igraesh WOW :D :D :D

Аз така или иначе скоро почвам да градя живота си наново,така,че просто исках тя да е с мен и да се радва на всичко което спечеля.Смятах,че е момичето което си заслужава,с нея беше най-сериозната ми връзка макар и кратка и имах споделени чувства,май още ги има...Затова е всичко.Не съм искал,не съм я забравил...Не знам вече и аз,честно казано...

Morskoto_oko
04-03-2008, 19:15
Решавай най- накрая!!! Ще вземе да се окаже, че съм прав. :smt064

BaBy_LoVe7
04-22-2008, 18:23
:? Изобщо не мисля,че тя не знае какво иска...или пък, че е някаква “шматка,която те използва или си играе с теб като с кукла..”НЕ пич..Според мен тя не може да ти се довери напълно..може да не е сигурна какво изпитваш към нея..може да е наранявана и да я е страх да ти покаже,че ти вярва дори да е така.Нз колко ви е разликата в годините...Но не се отказвай от нея....може би тя наистина иска да те вижда и наистина има чувства,но не иска да ти ги покаже.А за компромисите...прекалено?На ли,за да има връзка трябва да се правят компромиси.Ако наистина я обичаш както казваш НЕ я оставяй....може би има истински нужда от теб....може би още не може да ти го покаже,но съгласи се,че не се знае какво може да е преживяла,за да е такава .. или пък просто да е такъв характер.Моя съвет е не я оставяй за нищо на света,ако тя сама не ти го кажа пряко в лицето,а просто я обичай и й го показвай във всеки един момент....Щом казваш,че чувствата са взаимни,значи повярвай ми рано или късно тя ще ти покаже своите...и то толкова силно,че няма да можеш да повярваш...А за това,че няма време....ми влез и в положението,щом казваш,че не е мн голяма може би наистина няма време.Колко е голяма?Може да има лични проблеми и да не иска да ти ги сподели...Не я упреквай затова.Дори да се виждате рядко важното е дали се чувствате добре заедно...дали искате да сте заедно.Ако тя ти показва вс това по един или др начин...просто бъди с нея...


П.П. Относно това дали не иска да е с теб,защото приятелите й не те харесват...ами страшно възможно е.Може да се притеснява да не я помислят за глупачка или да не иска да те нарани,с това което мислят те за теб и да не желае да ти го каже...Помисли сериозно върху този въпрос... Успех от мен :-D

mese4ka
04-22-2008, 19:42
ami mislq 4e nai-dobre shte e da q ostavish ... am no znaesh li ima vyzmojnost i tq da iska da e s teb no po nqkakyv na4in da ne znae kak da go pokaje da q e strah ot neshto (ne q opravdavam ili neshto takova,no ima i takava opciq)nai-dobre se otdrypni spri da i obryshtash vnimanie i ako tq 4uvstva neshty kym teb kakto sa kazali horata ako mohamed ne otiva pri planinata planinata otiva pri mohamed (ili beshe neshty takova spi mi se ve4e 4e ne znam kakvo pisha :-D )
p.s. sorry pak za latinicata ama ne moga da si smenq ezika malko sym na vie s kompiutrite :)