PDA

View Full Version : много съм хлътнала...;[



PiNk_GiRl
03-30-2008, 19:47
hora 6te otka4a ve4e :( star6no sam hlatnala po gadjeto mi..nie hodim ot okolo 11 meseca i az star6no mnogo si go obi4am i uj i toi me obi4a i mn pati mi go e dokaval oba4e naposledak samo si izmislq pri4ini da mi se sardi..daje v4era kato hodihme na disko slu6ahme edna pesen i mi be6e ne6ty sardit ..poradi revnost.. i mi vika na6ta lubov mai ogasva..pri koeto neznam kakvo mi stava..az sam luda po nego i ne bih si predstavila ni6tu bez nego..otka4am kato se skarame,a toi zapozva da se darji vse edno ne mu puka :( predi malko mu zvannah no i telefona ne si vdiga :( nezvam ve4e dali izob6to iska da e s men :( ne iskam i da si pomislqm 4e moga da sam bez nego,6toto az sam postroila moq svqt pokrai negoviq i sam star6no prevarzana kam nego.obi4kam go kakto nikogo ne sam obi4ala taka,a ponqkoga toi se darji ujasno :( zashto go pravi :-o

7 точка от правилата
moderated by Coki

soulja_girl4e
03-30-2008, 19:49
moje da e v cikyl...

•._.•No_NaMe•._.•
03-30-2008, 19:51
moje da e v cikyl...
ne vijda6 li 4e i e dostatu4no gadno
a po temata:mi...nz sigurno 4uvstvata mu ne sa tolkova silni kakto v na4aloto na vrazkata vi :?

amylee92
03-30-2008, 19:52
ми мила нз кфо да ти кажа и как да ти помогна :-o според мен трябва просто да седнете и да си поговорите сериозно с твойто гадже да се разберете, нз кво друго би могла да направиш :neutral:

PiNk_GiRl
03-30-2008, 19:55
ми мила нз кфо да ти кажа и как да ти помогна :-o според мен трябва просто да седнете и да си поговорите сериозно с твойто гадже да се разберете, нз кво друго би могла да направиш :neutral:

kato se opitvam da si pogovorq s nego i toi vse obra6ta temata na savsem rali4ni ne6ta i kato go popitam kakvo mu ima 4e taka se darji i toi kazva prosto:- Ni6tu :cry:

evelinka1122
03-30-2008, 19:56
поговорете, а те момчетата по едно време когато ходят с едно момиче почват да са праят на интересни и те.... :?

DYNAMIC
03-30-2008, 19:56
търси си причина да се разделите..това са нещо като първи намеци :(

AFT
03-30-2008, 20:06
Когато е казал, че любовта ви угасва, е имал предвид неговата любов към теб. Опитай се да поговориш с него или някак си се опитай отново да те заобича както преди (макар че е малък шансът).

PiNk_GiRl
03-30-2008, 20:09
Когато е казал, че любовта ви угасва, е имал предвид неговата любов към теб. Опитай се да поговориш с него или някак си се опитай отново да те заобича както преди (макар че е малък шансът).

nie togava bqhme na edin rojden den i dvamata bqhme malko piinali..taka 4e mnogo neznae6e kakvo govori..brat mu mi kaza 4e v momenta se sardi ot inat :?

kuklichka_bg
03-30-2008, 20:11
ostavi go da podisha ne gozadushavai pak toi sam shte doide pri teb shte vidi6 pak i 11 meseca ne sa malko na mene bi mi bilo omraznalo aama neznam {}

AFT
03-30-2008, 20:13
Когато е казал, че любовта ви угасва, е имал предвид неговата любов към теб. Опитай се да поговориш с него или някак си се опитай отново да те заобича както преди (макар че е малък шансът).

nie togava bqhme na edin rojden den i dvamata bqhme malko piinali..taka 4e mnogo neznae6e kakvo govori..brat mu mi kaza 4e v momenta se sardi ot inat :?

Тогава разбери за кво се сърди и се извини.

zaraaa
03-30-2008, 21:29
Sajalqvam,che sigurno shte prozvuchi grubo,no toi si tarsi povodi da se razdelite,zatova i postoqnno ti se sardi,ne ti vdiga,obrashta temata,kogato zapochnete da govorite za tova,nai-loshiqt ot vsichki nameci e kogato ti e kazal "Nashata lubov mai ugasna" a i postoqnno namira prichina da se skarate moje bi s nadejdata,che na tebe tozi pat shte ti pisne i shte mu kajesh :"krai nie s teb bqxme do tuk" :smt102

SaLzI4Ka
03-30-2008, 21:50
moje da e v cikyl...
ne vijda6 li 4e i e dostatu4no gadno
a po temata:mi...nz sigurno 4uvstvata mu ne sa tolkova silni kakto v na4aloto na vrazkata vi :?
Da kaja 4e i majete imat edin takav period..No ako pri nego e taka ot dalgo vreme.. ne6tata naistina sa seriozni.S moq priqtel imahme sa6tiq problem samo 4e hodehme po malko vreme...Edna ve4er stoqhme zaedno v edno zavedenie i 4akahme kompaniqta (koqto zakasnqva6e kaktoobiknoveno za moi golqm kasmet),az otdavna se opitvah da go hvana i da go pritisna do stenata s vaprosi "za6to se darji6 taka""za6to me otbqgva6" i t.n. No prosto go popitah kakwo iska ot na6ata vrazka.Sled kato nqma6e nakade da bqga...zapo4na s towa 4e iska sex...(kakto vseki darja6t na dostoinstvoto si maj est.)...Popitai twoq priqtel kakwo jelae ot vrazkata vi moje bi ima ne6to takova.Kasmet mila !I da se obi4ate o6te dalgo vreme!

Ou7taControL
03-31-2008, 00:50
мила аз съм с приятеля ми от 10 месеца и няколко дена вече и много си го обичам точно както ти си обичаш твоя приятел... незнам защо се държи така, но 11 месеца си е много време, и според мен той си те обича още, но сега е в такъв период, че може би е объркан.. :( остави го замалко, покажи му какво би било ако е без теб... и той ще види че напразно ти се сърди за глупости.. все пак има една поговорка "ако обичаш някого, пусни го на свобода, а ако той те обича, ще се върне при теб"
Успех :-)

Harum_Scarum
03-31-2008, 04:37
ми мила нз кфо да ти кажа и как да ти помогна :-o според мен трябва просто да седнете и да си поговорите сериозно с твойто гадже да се разберете, нз кво друго би могла да направиш :neutral:
+1

PiNk_GiRl
03-31-2008, 13:45
Blagodarq za otgovorite na vsichki i mislq che veche s moeto momche se opravihme :) :-) :P (i dano ne stava pove4e taka :) )

MiMcHeToOo
03-31-2008, 14:19
Blagodarq za otgovorite na vsichki i mislq che veche s moeto momche se opravihme :) :-) :P (i dano ne stava pove4e taka :) )

Браво :)