PDA

View Full Version : Вуйчо ми май има нещо против мен ...



sa6ko1313
03-30-2008, 20:05
Значи много често чувам че вуйчо ми говори нещо против мен.
Ето например преди 2-3 седмици когато се e видял с баща ми , той е питал за мен - Ко прави сашо , пак ли е пред компютъра ? Пита нещо такова , защото допреди 2-3 години супер много циклех пред PC-то , ама вече не е така.
Или пък преди 5-6 месеца когато се записах на курс по дигитална кинематография , е казал "Преди беше курс по пиано , а сега кинематография"
Аве като цяло постоянно лафи против мен .

И от край време се каня и аз да говоря против него.
Дали и аз да започна да лафя против него , както той на мен .
Да се гавря ли и аз с него , защото аз МНОГО съм му събрал.

Аз като цяло се "страхувам" само от 1 нещо , и то е че живея с него от 1 квартал и се случва почти всеки ден да се виждам с него и .... нали разбирате ;)

Дайте ми някакви съвети плс .

l2p4fs
03-30-2008, 20:29
Според мене той е просто по-странен човек. Едва ли прави тези коментари с цел да дразни някого, може да не се усеща дори. Но разбира се като ти каже нещо, което ти е неприятно му отвърни със същото. Но не прекалявай с брутализма... все пак ти е вуйчо.

krisi_bep
03-30-2008, 20:44
Пффф недей бе брат.Няма смисъл просто да започваш и ти с такива простотии.Нека си говори.Не се захващай и ти да го дразниш,че ще стане още по-зле.Трай си там и си живей живото спокойно ;)

alex_devv
03-30-2008, 22:19
Турай си ги тия простотии на х*я и не му обръщай внимание. Нема смисъл да се впрегаш за глупости...
Кат ти каже нещо ти го ръчни с некоя друга реплика и така.

asi_basi
04-02-2008, 17:04
Male, tova v na4aloto be6e kato men i moq vui4o, za6too predi 3 godini nqkade vse pred pc-to bqh i toi vse me bazika6e 4e samo rped pc-to stoq, no nikoga ne go e kazval za da govori sre6tu men de. :lol:

Az ne mislq,4e vui4o ti go e kazal s lo6o umisal, e zavisi i ot na4ina po kotio go e kazal de...

Spored men vaob6te nqma smisal da go misli6, dali za lo6o go e kazal dali ne...nqma zna4enie! gledai si jivota i tova e

Sintya
04-02-2008, 19:45
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не, не хора, честно размсмяхте ме.
Вуйчо ти не може да те мрази, явно обича да се бъзика с теб...
а, ти явно не го усещаш... остави го намира човека, ще се позабавлява и ще му мине...

Rofl4e
04-02-2008, 20:06
Po umniq vinagi otsapva ne mu obra6tai vnimanie i 6te spre

Magichkaa_
04-03-2008, 11:47
Прекалено но вътре го приемаш :wink: Пък ,ако чак толкова те дразни поговори с него :smt006