PDA

View Full Version : Любовта е риск, рискувай за да спечелиш!



SwEet TeMpTaTi0n
03-31-2008, 03:34
10 klas


V chasa po anglijski ezik do mene sedeshe edno momiche.Narichah ia naj-dobra priiatelka,no az iskah tia da da e moia...Obache znaeh che tia me obicha samo kato priiatel...
Sled chasa stana i mi poiska tetradkata,za da prepishe plana ot minaliia den,zashtoto togava ocystvashe.Kogato i dadoh tetradkata si tia mi blagodari i me celuna po buzata.Iskah da znae che iskam poveche ot nejnoto priiatelstvo,mnogo ia obichah,no ne mozheh da i go kazha,neznam zashto,no me beshe mnogo sram...




11 klas


Zvynna mi telefona,beshe tia...placheshe...Razkaza mi kak se e otchaiala ot liubovta.Pokani me u tiah,kaza che ne iska da byde sama.Razbira se,otidoh.Sednah na stola do neia.Poglednah krasivite i ochi,pozhelah da e moia.
Sled dva chasa zapochna film na Drev Barrimore.Gledahme go.Sled filma tia reshi da si legne.Blagodari mi za vsichko i me celuna po buzata.Iskah da znae che iskam poveche ot nejnoto priiatelstvo,mnogo ia obichah,no ne mozheh da i go kazha,neznam zashto,no me beshe mnogo sram...




Posleden klas



Den predi da si poluchim diplomite tia dojde pri men i mi kaza che priiateliat i e bolen i niama s kogo da otide na bala.Az ne hodeh s nikogo,a v 7 klas si biahme obeshtali che ako i dvamata si niamame gadzheta shte otidem zaedno na bala kato naj-dobri priiateli.Otidohme zaedno.Vsichko beshe perfektno.Sled bala ia izpratih do vratata na doma i.Pred vratata ia poglednah i tia me pogledna usmihnato s krasivite si ochi.Iskah tia da e moia,no znaeh che tia me obicha samo kato priiatel.Kaza mi che e prekarala naj-hubavata nosht prez zhivota i i me celuna po buzata.Iskah da znae che iskam poveche ot nejnoto priiatelstvo,mnogo ia obichah,no ne mozheh da i go kazha,neznam zashto,no me beshe mnogo sram...




Posledniiat den ot universiteta




Postoianno ia nabliudavah,nabliudavah perfektnoto i tialo...Kogato izleze na scenata za da si poluchi diplomata,siakash beshe kato edin angel.Iskah tia da e moia...No znaeh che tia me obicha samo kato priiatel...Tochno predi da si trygnat vsichki tia dojde pri men,plachejki mi kaza:Ti si naj-dobriiat mi priiatel.Blagodaria ti!" i me celuna po buzata...Iskah da znae che iskam poveche ot nejnoto priiatelstvo,mnogo ia obichah,no ne mozheh da i go kazha,neznam zashto,no me beshe mnogo sram...




Minaha godini...




Biah na edna svatba...Da,na nejnata svatba...Veche se zheneshe...Nabliudavah kak tia kaza:"Da,priemam."Nabliudavah kak se zheneshe za edin drug myzh...Iskah tia da e moia.No znaeh che tia me obicha samo kato priiatel...Sled svatbata tia dojde pri men i mi kaza:"Dojde na svatbata mi,blagodaria." i me celuna po buzata.Iskah da znae che iskam poveche ot nejnoto priiatelstvo,mnogo ia obichah,no ne mozheh da i go kazha,neznam zashto,no me beshe mnogo sram...




Godinite minaha tolkova byrzo...



V tozi moment sam pred groba na naj-dobrata si priiatelka.Dokato sybiraha neshtata i nameriha dnevnika i ot gimnaciiata...Vednaga go grabnah...Redovete,koito prochetoh biaha:
"Gledajki go v ochite si pozhelah da e moj.No znaeh che toj me obicha samo kato priiateka.Iskah da znae che iskam poveche ot negovoto priiatelstvo,mnogo go obichah,no ne mozheh da mu go kazha,neznam zashto,no me beshe mnogo sram...Kolko hubavo shteshe da e ako pone vednyzh mi beshe kazal che me obicha...


:-# Tujna istoria!!!


Ako riskuvash imash 50/50veroqtnost da spechelish, a ako ne riskuvash gubish 100%!!!

7 точка от правилата
moderated by Coki

Escarina
03-31-2008, 04:02
..отдавна не бях чела нещо изпълнено с толкова тъга и чувство...

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-31-2008, 05:54
Тъжно е, наистина...
Но вече го бях чела, а и краят е предсказуем. :)

MoHuTo
03-31-2008, 06:50
Тъжно е наистина, разчуствах се.. :( Но не само в любовта е така... ако не рискуваш, нямаш шанс да спечелиш. Живота е риск!

alex_devv
03-31-2008, 06:57
Играеш - пичелиш, не играеш - не пичелиш!
Това което си го написал за заглавие е щуротия :-P

zvezdichka777
03-31-2008, 10:02
Да,наситина трябва да се рискува в живота и не става само сума за любов .. наистина живота е риск,както казва Монито ...

NightGuardian
03-31-2008, 10:11
Руск печели , риск губи! 8-)

Alabalaportokala
03-31-2008, 10:12
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD D

evelinka1122
03-31-2008, 11:13
жалко...

vamp
03-31-2008, 12:45
просълзих се...
затова винаги ще твърдя,че няма приятелство между момче и момиче,а има неказани думи и чувства и се получават недоразумения...

DiabolicAngel
03-31-2008, 12:48
Тъжно!

MiMcHeToOo
03-31-2008, 12:49
Колко пъти ше го пускате тва?

mickelangelo
03-31-2008, 12:52
.... за това не таете чувствата ... а ги казвайте и показваите ..


това наистина беше покъртително и както в момента ... слушам ...
Richard Marxx - Right hire waiting направо ми стана тъпо ...

vesito13
03-31-2008, 13:27
просълзих се...
затова винаги ще твърдя,че няма приятелство между момче и момиче,а има неказани думи и чувства и се получават недоразумения... за приятелство между момиче и момче вече и аз не знам , по едно време си мислех че имам много добри приятели момчета , но после се оказва, че те гледат на мен не само, като на тяхна добра приятелка, а като нещо повече , но аз просто не мога да отварна на чувствата им . може би наистина няма приятелство между момиче и момче

Liar
03-31-2008, 13:34
Супер нереално.И все пак много поучително...

elf4o
03-31-2008, 13:41
за мен сичко това е един излишен спам............ никога не се притесняваите да изразите чуствата си било то и по наи просташкия начин както правя аз примерно :)

napalm
03-31-2008, 17:22
Ако рискуваш имаш 50/50 вероятност да спечелиш, а ако не рискуваш губиш 100%!!![/color]
Добър урок..