PDA

View Full Version : открих любовта, но тя ми е приятелка :(



Nono
03-31-2008, 08:29
Mislq ,4e otkrih momi4eto za men ... Samo ,4e problema e v tova ,4e s tova momi4e sme mn dobri priqteli i me e strah da ne q zagubq ako ne stane ni6to mejdu nas ....Prosto imam mn boleznen opit ot minaloto....
Izvinete me ako s1m vi zagubil vremeto s moqta temi4ka ...

7 точка от правилата
moderated by Coki

Chefou
03-31-2008, 08:34
Ще прецакаш сичко.Мамка му на колко си, че вече момичето на живота ?? WTF? :)

unfaithful1234
03-31-2008, 08:44
Mislq ,4e otkrih momi4eto za men ... Samo ,4e problema e v tova ,4e s tova momi4e sme mn dobri priqteli i me e strah da ne q zagubq ako ne stane ni6to mejdu nas ....Prosto imam mn boleznen opit ot minaloto....
Izvinete me ako s1m vi zagubil vremeto s moqta temi4ka ...
И аз бяха наскоро така и не пожертвах приятелството.Мисля,че то е по-важно,но ако мислиш,че тя е за теб действай!

zvezdichka777
03-31-2008, 09:05
Един мой приятел направи същото и за малко да загуби най-добрата си приятелка заради чувствата .. първо разбери дали и тя има нещо към теб,след тфа действай .. но така без да знаеш не прави нищо,ще стане още по-зле.

Rebellion_Angel
03-31-2008, 09:07
Mislq ,4e otkrih momi4eto za men ... Samo ,4e problema e v tova ,4e s tova momi4e sme mn dobri priqteli i me e strah da ne q zagubq ako ne stane ni6to mejdu nas ....Prosto imam mn boleznen opit ot minaloto....
Izvinete me ako s1m vi zagubil vremeto s moqta temi4ka ...

7 точка от правилата
moderated by Coki

Пробвай се, но приятелство след това няма да има.

soulja_girl4e
03-31-2008, 09:10
e pyrvo razberi dali i tq ima nqkakvi 4uvstva 6toto ina4e 6te precaka6 vsi4ko... :?

BaBy_bS
03-31-2008, 10:19
поговори с нея.има 2 страни-или ще си останете приятели или приятели вече няма да има (така мислят повечето),но аз лично мисля че ако поговорите като възрастни хора-може да не се стига до такива крайности+това-това може да е просто едно влечение и нищо повече :)

NightGuardian
03-31-2008, 10:20
Mislq ,4e otkrih momi4eto za men ... Samo ,4e problema e v tova ,4e s tova momi4e sme mn dobri priqteli i me e strah da ne q zagubq ako ne stane ni6to mejdu nas ....Prosto imam mn boleznen opit ot minaloto....
Izvinete me ako s1m vi zagubil vremeto s moqta temi4ka ...

7 точка от правилата
moderated by Coki

Пробвай се, но приятелство след това няма да има.

Не бъди толкова сигурна! Ако и двамата са пекани , защо пък да не си останат приятели?Аз лично бих си останал с приятелката си приятел ,каквото и да ми е направила!

alehole
03-31-2008, 10:26
Mislq ,4e otkrih momi4eto za men ... Samo ,4e problema e v tova ,4e s tova momi4e sme mn dobri priqteli i me e strah da ne q zagubq ako ne stane ni6to mejdu nas ....Prosto imam mn boleznen opit ot minaloto....
Izvinete me ako s1m vi zagubil vremeto s moqta temi4ka ...

7 точка от правилата
moderated by Coki

Пробвай се, но приятелство след това няма да има.

Не бъди толкова сигурна! Ако и двамата са пекани , защо пък да не си останат приятели?Аз лично бих си останал с приятелката си приятел ,каквото и да ми е направила!
И аз останах с един който беше като това момче .. Просто той си ми каза че ме харесва отговорих му открито как стоят нещата и до сега сме приятели :)

dark0s
03-31-2008, 10:54
споредм мен си я разчекни :-D

elf4o
03-31-2008, 11:05
Mislq ,4e otkrih momi4eto za men ... Samo ,4e problema e v tova ,4e s tova momi4e sme mn dobri priqteli i me e strah da ne q zagubq ako ne stane ni6to mejdu nas ....Prosto imam mn boleznen opit ot minaloto....
Izvinete me ako s1m vi zagubil vremeto s moqta temi4ka ...

7 точка от правилата
moderated by Coki
еми ако сте истински приятели ще ходите и ако скъсате ще си останете пак приятели моя случаи е такъв.

Wrathchild
03-31-2008, 11:18
На колко години си?
Много неща са възможни, така че не е казано, че изобщо ще се разделите. Стига и двамата да знаете какво искате от дадена връзка (което е рядко, но срещано явление) и да можете да си го осигурите.
И пак връзка между приятели е по-добре, отколкото връзка между непознати. Поне си знаете и кирливите ризи.
Но трябва да сте сигурни какво искате като цяло, какво искате един от друг и най-важното - че няма да се провалят нещата между вас.

krisi_bep
03-31-2008, 11:25
Разкрий чувствата си и ще разбереш.Мен ме харесваше едно момче,което ми беше мн добър приятел.Призна ми,но аз му отказах.Сега ми е още по-добър приятел.Така че всичко е възможно.

Hrdcore`Lady
03-31-2008, 11:27
Ako e svqstna i znae kakvo iska, moje i da se polu4i. No i da riskuva6 i da ne riskuva6-priqtelstvoto pomejdu vi 6te se izpari v momenta v koito tq si nameri seriozno gadje(ako predpolojim, 4e ti nqma da nameri6 drugo momi4e, po koeto da ludne6...). Moqt syvet e da opita6.

vesito13
03-31-2008, 11:47
ако чувствата са споделени , няма да има нищо лошо - ще бъдете страхотна двойка , но ако тя не те обича никога няма да сте същите приятели както до сега , това може много да развали приятелството ви . лично аз не знам какво да правиш , но бих ти препорачала да си останете само и единствено приятели :)

AngelsSs
03-31-2008, 13:21
Ами аз мога да кажа,че преди любовта може да има приятелство,но след като тя си отиде приятелство няма.Но това не важи за всички случаи.Има хора които си остават приятели,но мисля,че ще е малко не уместно,да си приятел с човек,който до вчера си обичал или той ти е споделил чувствата си,а ти не си отговорил на тях.. :? Дано в твоя случай чувствата и от двете страни да са споделени.
Успех :)

iiirish
03-31-2008, 13:23
хиляди такива теми - едни и същи отговори! защо по дяволите просто не се поровите преди да бъкате форума с еднакви постове?!