PDA

View Full Version : Объркано....



gossip_girl_lost
03-31-2008, 10:20
Значи аз много харесвам едно момче от другия клас, но той е просто мой приятел. С него сме били в един клас от 1 до 4 и сега пак е в това училище и отново започвам да го харесвам. Лошото е, че около него винаги има момичета и аз мисля, че нямам шанс. Една от най-добрите ми приятелки допреди 1 месец ходеше с него, ама скъсаха. А приятелите на това момче мисля че не ме харесват особено и може той да се повлияе от това. Иначе ние сме големи приятели, но няма много време да общуваме заедно. Другия ми проблем е един от най-добрите му приятели, който е така да се каже КУРВА :lol: . Той постоянно се натиска с разни момичета, както и с мен, но ние също сме приятели. И така бях разбрала, че той ме харесва, но аз го искам като френд, за сметка на това пък винаги мога да разчитам на него, ако трябва да ядосам някое момче, като съм с него. :lol: Напоследък нещо не сме близки и не ми обръща такова внимание. А просто не знам как да накарам другото момче, което аз харесвам, да станем по-близки и да започне и той да ме харесва.

alehole
03-31-2008, 10:23
Пфф незнам . Като за начало общувай с него по-често . Заговаряй го за училище , за предметите , за проекти , за извънкласни занимания , ако имате скайпове ето още един вариант :) Другооо :-o Опознайте се още по-добре и станете още по-близки приятели , но за това ще трябва време .. После то ще си проличи приятели само или нещо повече .. :-o

gossip_girl_lost
03-31-2008, 10:26
Ами за училище е невъзможно да го заговоря, защото него изобщо не го бърка това... :razz: Да, имам му скайпа, но просто не знам какво да му пиша....досега не сме си писали, освен когато се разбираме кога да излезем и да се видим.

alehole
03-31-2008, 10:29
Ами за училище е невъзможно да го заговоря, защото него изобщо не го бърка това... :razz: Да, имам му скайпа, но просто не знам какво да му пиша....досега не сме си писали, освен когато се разбираме кога да излезем и да се видим.

Е :-o ебаси излизате заедно , а нз как да го заговориш .. Ейй питай го нещо което го интересува тогава щом не е даскалото ... Или поне го питай да излизате по-често .. така ще правиш малки жестове че го харесваш и той ако теб също ще ти отвръща .. Излизайте на кафе,на разходка, карайте колела,викни го да дойде в вас да ти покаже нещо на компа например (ето ти и тема :D )

BaBy_bS
03-31-2008, 10:36
това за компа е добро-днешните момчета като чели ако им кажеш айде на кафе (разходка,колела)се дърпат повечко,но кажеш ли им думичката КОМП и стават и тръгват ... незнам,може и да бъркам

alehole
03-31-2008, 10:41
това за компа е добро-днешните момчета като чели ако им кажеш айде на кафе (разходка,колела)се дърпат повечко,но кажеш ли им думичката КОМП и стават и тръгват ... незнам,може и да бъркам
Мм зависи .. Познавам момче,което дава всичко да излезем на кафе ,но на кафе не на разходка не да ходя в тях или той в нас а да отидем на кафе :D Имаше и един който пък поканих го един път в нас и после му стана навик и не искаше да ходи другаде :D Абе и двете крайности са тъпи :D Тряя сичко с мярка

gossip_girl_lost
03-31-2008, 11:09
Ами ние не че толкова излизаме, но просто като се съберем няколко човека и така. Иначе само двамата никога не сме излизали.

alehole
03-31-2008, 11:29
Ами ние не че толкова излизаме, но просто като се съберем няколко човека и така. Иначе само двамата никога не сме излизали.
Е пак е излизане ... Заговаряй го пък го покани само двамата вече ти казах как айде пак прочети мненията и действай :-D :-P :-P

evelinka1122
03-31-2008, 11:30
Ами ние не че толкова излизаме, но просто като се съберем няколко човека и така. Иначе само двамата никога не сме излизали.
ами време е покани го какво толкова... :)

AngelsSs
03-31-2008, 13:11
Не можеш да накараш някой да те харесва на сила.Просто такъв начин,няма.Аз мисля,че е най-добре да го поканиш на кафе или разходка или където си решиш ти.Ако си 100% сигурна в чувствата си можеш да му намекнеш по някакъв начин какво изпитваш към него.Или разпитай някой негов приятел дали той говори за теб или дали е споделял за някакви чувства,които изпитва към теб :)
Успех мила :-)

{{AliSiA RocKs My SoCKs}}
03-31-2008, 13:12
Значи аз много харесвам едно момче от другия клас, но той е просто мой приятел. С него сме били в един клас от 1 до 4 и сега пак е в това училище и отново започвам да го харесвам. Лошото е, че около него винаги има момичета и аз мисля, че нямам шанс. Една от най-добрите ми приятелки допреди 1 месец ходеше с него, ама скъсаха. А приятелите на това момче мисля че не ме харесват особено и може той да се повлияе от това. Иначе ние сме големи приятели, но няма много време да общуваме заедно. Другия ми проблем е един от най-добрите му приятели, който е така да се каже КУРВА :lol: . Той постоянно се натиска с разни момичета, както и с мен, но ние също сме приятели. И така бях разбрала, че той ме харесва, но аз го искам като френд, за сметка на това пък винаги мога да разчитам на него, ако трябва да ядосам някое момче, като съм с него. :lol: Напоследък нещо не сме близки и не ми обръща такова внимание. А просто не знам как да накарам другото момче, което аз харесвам, да станем по-близки и да започне и той да ме харесва.

Мойта тема пък е по-дълга пък! Хъхъ!