PDA

View Full Version : На какно би отивало?



dd_93
03-31-2008, 11:10
Знам, че е малко тъпичко, но не знаех към кого да се обърна. Реших да пиша на вас. Смятам че на темата мястото е тук.
Преди един ден баба ми ми подари кожено яке, но за да не я обидя трябва да го нося, нашите също го харесаха. Няма с какво да го облека или поне не знам на какво би отивало.Имам бели, сини, тъмносини, бежови и сиви дънки,сиви сини и оранжеви блузки. Дайте идеи, моля!
снимката на аватара!

mhmhmhmhm
03-31-2008, 11:21
Еми едни обикновени дънки...тъмносини например
а блузка..някоя зелена,черна нямаш ли ?
ако нямаш и абсолютно нищо не върви,го закопчаваш до горе и после го сваляш :D

P.Halliwell
03-31-2008, 11:28
Пробвай с бяло или сиво, но честно казано най-добре ще е в тъмни нюанси така ще прекриеш якето повече, докато ако солжиш бялото или сивото, черното и зеленото ще изпъква повече....не определено слагай по тъмни панталони, синьото дънке и това яке няма да ми харесат като комбинация защото дънкито ще полепне (освен ако не е широко дънки) по тялото и ще придаде елегантност, а якето ми изглежда много спортно ...въпреки, че е кожено(не че от значение това)! Май е време за пазар или в краен случай ако не ти се ходи на пазар, обличаш якето и тъмните дънки.

Liar
03-31-2008, 14:26
Мисля че ще се съчетае най-добре с черни дънки и черна блуза ама щом нямаш...От изброеното-най-добре сиви дънки или бежови(много зависи от бежовото).Блузите-в тъмни цветове.
Ама тва изкрящо зелено не може да се носи с много неща...Ако не ти харесва не го носи.Аз не нося много неща които са ми подарявали.Да ми се обиждат като искат като не могат да ми улучат вкуса какво изобщо се опитват не знам...

XXX_f
03-31-2008, 14:30
s vsi4ki dunki shte si otiva...dunkite si otivat sus vsi4ko vajnoto e nagore da podberesh bluzkata...zelena, julta, oranjeva, cherna, bqla, bejava :)

dd_93
04-02-2008, 11:32
Благодаря на всички. Най добрите сте! :smt003

love_veselka
04-02-2008, 20:35
Благодаря на всички. Най добрите сте! :smt003

ако си намалиш и аватара,че дразни ..

5StaR
04-02-2008, 21:06
ТАЯ СНИМКА СЪКВА ДУДЕ