PDA

View Full Version : Безмозъчна работа....



GLeZoRanA
03-31-2008, 11:12
http://www.dnes.bg/article.php?id=49671 ... Нямам думи да изкажа колко съм разочарована от извратеното мислене на днешното поколение...
П.с. Извинявам се ако е пускана вече темата...

ABSOLUTme
03-31-2008, 11:15
Малко им е боят в днешно време.

Felis_Dirus
03-31-2008, 11:16
Малко им е боят в днешно време.

Мда, напълно съгласна съм.

fake
03-31-2008, 11:18
пфахахаахахаахах :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


п.с. знам, че не е смешно, ама...

АХАХАХАХАХАХ!!!!!

това подтвърждава тезата ми колко тъпи и пропаднали са днешните седмокласници. ти предстаяш ли си да се самоубиеш ф седми клас, щот си емо? :razz:

zloto
03-31-2008, 11:19
Злета :booooomb: съгласна съм, че им е малко ги бият и затова се чудят какво да правят...

ABSOLUTme
03-31-2008, 11:20
А после искат реформи,за да може да се гласува на 16..то на толкова не може да реши сърби ли го,боли ли го.. Нека има реформи,да се разреши легално да работят на 14 даже,вместо да висят по кафетата или да замислят самоубийства..много свободно време имат. :-x

GLeZoRanA
03-31-2008, 11:25
Емо стайла си е жива пропаганда ... Тия са като банда сектанти...

GLeZoRanA
03-31-2008, 11:37
Ам те и в София се опитваха по ндк-а да си правят шествие , и само вдигаха ненужна врява и една мацка ги строй набързо ... Беше забавно ;)

SiNiStEr
03-31-2008, 11:37
Точно днес две момичето от моя клас си рязаха вените на даскало в коридорите.... :-o мн зле....
Класната пита едоното момиче защо го прави,а тя ''защото всички други го правят''

Мн са зле хората....вече няма какво да правят и айде вените ще си режат.....

AutumnTears
03-31-2008, 11:49
e moje puk tezi momi4eta da sa imali seriozni motivi za samoubiistvoto :?

Felis_Dirus
03-31-2008, 11:51
Е.. поне са доказали, че са тру... :razz:

П.С.
Сори, не е смешно.. :-|

bulgarche
03-31-2008, 11:54
Бива! Дано има повече такива случаи. Да се вдигне повече врява и да се сложи кай на заливащата света емо вълна

TheSadGirl
03-31-2008, 11:54
ne znam kakvi problemi moje da ima6 na 14 ili pone koj znae kakvi- gadjeta, y4ili6te??? (to dne6nite mn y4ili6te gi ne interesyva ama karaj !?....) no vse pak moje! A az dokolkoto pro4etoh komentarite te ne sa martvi a samo sa si prerqzali venite smis ne sa po4inali :-o (mnenie 49 :-o )

Aileen
03-31-2008, 11:55
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2810384#2810384

Canis_Dirus
03-31-2008, 12:14
Фул респект за коравите тру ЕМО-та! Моля, всички останали почитатели на стила да последват примера им!

TellMeYourName
03-31-2008, 12:31
Фул респект за коравите тру ЕМО-та! Моля, всички останали почитатели на стила да последват примера им!Дано, дано!

InnchetO
03-31-2008, 14:32
2ма по малко 8-) :lol:

иначе сериозно аз съм на 14 в седми клас и всеки ден ги виждам по коридорите на училище ама ЗА ЖАЛОСТ наще още не са стигнали до тази степен на мозъчно разтройство - има време .

ще ми обясните ли как може още преди да си видял истинския живот да решиш да се самоубиеш ЗАЩОТО Е МОДЕРНО !? И как така е модерно да се мре !? Ми аиде като е модерно всички фешиЪни и те под ножа !? .. ебати модите ебати чудото .. аз си имам една приказка дето си е точно така :
Модерен беше рапа - Всички станехте рапъри .. Модерна беше чалгата - Всички станахте чалгари .. Модерен е хауса и всички сте хаус маниаци .. Е,когато стане модерно да си боклук - Всички ще сте на мода ! ..

кфо повече мога да кажа .. народа си го е казал :
2 емота мъртви - Имаме проблем !
Всички емота мъртви - Проблема е решен ! ..

EarthShaker
03-31-2008, 14:43
2ма по малко 8-) :lol:

иначе сериозно аз съм на 14 в седми клас и всеки ден ги виждам по коридорите на училище ама ЗА ЖАЛОСТ наще още не са стигнали до тази степен на мозъчно разтройство - има време .

ще ми обясните ли как може още преди да си видял истинския живот да решиш да се самоубиеш ЗАЩОТО Е МОДЕРНО !? И как така е модерно да се мре !? Ми аиде като е модерно всички фешиЪни и те под ножа !? .. ебати модите ебати чудото .. аз си имам една приказка дето си е точно така :
Модерен беше рапа - Всички станехте рапъри .. Модерна беше чалгата - Всички станахте чалгари .. Модерен е хауса и всички сте хаус маниаци .. Е,когато стане модерно да си боклук - Всички ще сте на мода ! ..

кфо повече мога да кажа .. народа си го е казал :
2 емота мъртви - Имаме проблем !
Всички емота мъртви - Проблема е решен ! ..

всичките ти коментари ме разцепват, а си само на 14 :)

въпреки, че хич не ми е добре, че деца са умряли за тази глупост... колко да им е акъла 7ми клас? ко очаквате.. много ми стана кофти

sherry
03-31-2008, 15:18
Ужас, много гадно. Как може две момичета на толкова крехка възраст да се самоубият! Някои тук ще кажат, че вероятно имали проблеми, затова го сторили, а не защото са ЕМО. Да, бе, точно и двете приятелки ще имат големи проблеми в едно и също време, че да се самоубият и то по един и същ начин и то с рязане на вени(доколкото знам запазената марка на тия ЕМО ли, ИМО ли, кви са...)
Толкова е жалко, че тая проста мода сега води до такива пагубни резултати, но още по-жалко е, че младите явно нямат разум, който да слушат, сляпо вършат неща, които са актуални, без да влагат каквато и да е била умисъл! Яд ме е!! Толкова хора млади и пълни с жажда за живот умират, защото им липсва примерно някой здрав жизненоважен орган...Подлагат се на хиляди химеотерапии, за да си спечелят още някой ден живот...А тея?! Имат шанс, който толкова много нямат, имат шанс да живеят, да се развиват....А вместо това се правят на страдалци, чули, че нещо било модерно...събрали се...и се отказали от живота...Хем грозно, хем нелепо, хем потресаващо тъжно!!! :? :? :?

DisciplineAndOrder
03-31-2008, 15:25
последвайте примерът им,емота. :)

Decu
03-31-2008, 15:30
пфахахаахахаахах :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


п.с. знам, че не е смешно, ама...

АХАХАХАХАХАХ!!!!!

това подтвърждава тезата ми колко тъпи и пропаднали са днешните седмокласници. ти предстаяш ли си да се самоубиеш ф седми клас, щот си емо? :razz: Ей, кротко съм седмокласниците! :D

Тея обаче са били яко зле.. :-o

Всъщност щом още от 7 клас са почнали с тея глупости, представете си какво щяха да правят по-натаък. :lol:

alek200
03-31-2008, 15:36
Малко им е боят в днешно време.

Мда, напълно съгласна съм.

+1

NH3
03-31-2008, 15:58
да се режат , кълцат , мятат и квото си искат да се правят не ме засяга следователно ми е през кура

HexGirl
03-31-2008, 19:23
tva e porednoto potvarjdenie kolko e podvlasno na modite dne6noto pokolenie

sherry
03-31-2008, 20:48
eploxiedet_neet, зщао пшишеш ткаа?

Iv4eTy
03-31-2008, 21:42
Апф те да са емота кат емота а те всичките са позьор. Правят повечето неща защото сега така е модерно явно. Просто страшно куха работа е тва... :o
Не ги разбирам хич изобщо....тея така наречени "емота" както казах поне по мое мнение в България са позьори...

Sevt
03-31-2008, 21:48
^ момичетата до самоубииство стигнали, ебати позата честно ^^

Felis_Dirus
03-31-2008, 21:49
Апф те да са емота кат емота а те всичките са позьор. Правят повечето неща защото сега така е модерно явно. Просто страшно куха работа е тва... :o
Не ги разбирам хич изобщо....тея така наречени "емота" както казах поне по мое мнение в България са позьори...

Е те тия не са позьори.. :D

Gothique♫
03-31-2008, 22:27
Еми тъпа работа кво да коментирам някви си там се самоубили заради мода...я,я да ходат у моргата,ебах го и емото и сичко тва е няква прищявка която залива всичко,то затва България ще я знаят само с 'Кен Лий' а не с нещо хубаво просто за тея двечките няма да коментирам повече,то се вижда кво носи цялата мода... :?

InitialD
04-01-2008, 00:30
Току що получих поредната доза тъпотия за деня ... жалко само че не е такава съдбата на всички тъпанари в България!

Pedigree
04-01-2008, 06:19
пфахахаахахаахах :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


п.с. знам, че не е смешно, ама...

АХАХАХАХАХАХ!!!!!

това подтвърждава тезата ми колко тъпи и пропаднали са днешните седмокласници. ти предстаяш ли си да се самоубиеш ф седми клас, щот си емо? :razz: Ей, кротко съм седмокласниците! :D

Тея обаче са били яко зле.. :-o

Всъщност щом още от 7 клас са почнали с тея глупости, представете си какво щяха да правят по-натаък. :lol:
Ахахахаха,аз също съм от седмокласниците. :D

Тези са маса зле,ама поне са умрели достойно под емовския нож.Сега другите,за да докажат,че са тру,са задължени да последват примера им.
Не мога да повярвам,че има толкова глупави хора.Животът е бил пред тях,а те.
Злета.
Ако сега това го чете някое емо,нека да не остане назад.Вижте,забележете,че имате голяма конкуренция.Давайте,емотат а са с вас. :)

Mooo6no
04-01-2008, 07:27
Боже, боже за коментарите. Ако се беше самоубил някой друг дори и без причина, но не заради емо историите всички щяхте да го съжалявате.

Иначе, жалко за семействата им и за тях... самите надали са си мислели, че така ще стане. Не мисля, че е "ритуално самоубийство", а опит да си направят интересно след като няма какво да правят и им е скучно.

И не е виновно емото за това. Виновна е глупостта и недомислието на едни малки деца.

teenkopele
04-01-2008, 07:36
...Нека има реформи,да се разреши легално да работят на 14 даже... :-x

Много добра идея, но дали някой ще се сети да я осъществи?...

Тук в Канада, голяма част от хората на тази възраст бачкат и сами си изкарват джобните. Може да са всякакви, но в това отношение шапка им свалям.

Незнам дали ще повярвате ако ви кажа, че повечето мениджъри в бачкането ми нямат 18...

InnchetO
04-01-2008, 08:25
2ма по малко 8-) :lol:

иначе сериозно аз съм на 14 в седми клас и всеки ден ги виждам по коридорите на училище ама ЗА ЖАЛОСТ наще още не са стигнали до тази степен на мозъчно разтройство - има време .

ще ми обясните ли как може още преди да си видял истинския живот да решиш да се самоубиеш ЗАЩОТО Е МОДЕРНО !? И как така е модерно да се мре !? Ми аиде като е модерно всички фешиЪни и те под ножа !? .. ебати модите ебати чудото .. аз си имам една приказка дето си е точно така :
Модерен беше рапа - Всички станехте рапъри .. Модерна беше чалгата - Всички станахте чалгари .. Модерен е хауса и всички сте хаус маниаци .. Е,когато стане модерно да си боклук - Всички ще сте на мода ! ..

кфо повече мога да кажа .. народа си го е казал :
2 емота мъртви - Имаме проблем !
Всички емота мъртви - Проблема е решен ! ..

всичките ти коментари ме разцепват, а си само на 14 :)

въпреки, че хич не ми е добре, че деца са умряли за тази глупост... колко да им е акъла 7ми клас? ко очаквате.. много ми стана кофти

кажи ми само че е в добър смисал :-D

GLeZoRanA
04-01-2008, 09:16
eploxiedet_neet, зщао пшишеш ткаа?

бях злоупотребил... За това ли спираш да пиеш и пушиш , като предния път 8-)

GossipGirl89
04-01-2008, 09:30
Имали проблеми ли? Много ми е любопитно да разбера какви са толкова сериозните и големи проблеми на две хлапачки,че да ги доведат до самоубийство :?

Като гледам как е тръгнало след 2-3 години май сегашните седмокласници няма да имат връсници :?

MiMcHeToOo
04-01-2008, 11:37
Накъде отива света.. Жалка работа.. Още нищо не видели от живота и айде, за да привличат внимание си погубват живота..

InnchetO
04-01-2008, 13:03
мене ми е много интересно ..
начи да се правиш на интересен добре ..
нали не че това е интересно
по скоро жалко
ама какъв по дяволите е смисала да се правиш на интересен без да имаш шанс да видиш после какви ще са реакцийте ?!
докато ние тука се чудиме къде им е бил акъла
съм убедена че мазните сектанти - емотата им се кефят ...

сериозно не ми пука вече да мрът всичките
след като нямат акъл да преценят че това не ще ги направи известни и обичани
а по скоро ще потресе всички с липсата си на смисъл
нека за режат там ..
а пък ние да свикваме с безмозъчни копелета
И без това вече станаха много

cappy123
04-01-2008, 20:11
ЕМО :-o
До къде води модата...до убийства :shock:

DjBaloon
04-01-2008, 20:46
Къде са емо-тата в тази тема,обикновено коментират.. ама сега нещо си мълчат :-o

cappy123
04-01-2008, 20:51
Къде са емо-тата в тази тема,обикновено коментират.. ама сега нещо си мълчат :-o
Дам...като им оцелиш слабото място и млъкват...завинаги :-D

DjBaloon
04-01-2008, 20:54
Определено е много зле случилото се.. но според мене е хубаво тези емо-та да разберат, че това не е мода и още по-малко начин на мислене.. това да се самоубиеш...

GLeZoRanA
04-01-2008, 23:54
ЕМО :-o
До къде води модата...до убийства :shock: да те поправя - до САМОубийство...За убийство щяха да имат мотив , а не да го правят само заради стила :)

Io4ito
04-02-2008, 04:21
:shock: :shock: не,признавам им го-не се развиват добре :?