PDA

View Full Version : Има ли искра между нас? :S



love_devil3
03-31-2008, 11:14
Ei hora trqbva mi suvet kakvo da pravq 4e 6te se poburkam :o
zna4i istoriqta e slednata : imam si priqtel svestno mom4e e no ne6to kato 4e li q nqma iskrata mejdu nas nz i az haresvam go no abe nz i az kak da go obqsna revnuvam go no imam 4uvstvoto 4e me luje... tolkova sum naranena 4e se sumnqvam vuv vsi4ko koeto pravi i mi kazva :( A drugoto e 4e predi vreme bqh taka da se kaje vlubena v edno mom4e no 4uvstvata ne bqha vzaimni dneska toi mi pisa smsi i me pita dali moje da se polu4i ne6to mejdu nas i az tupata mu kazah mislq 4e da no trqbva da se vidim ... i sq nz kvo da pravq 6tot dvamata nqma da uspeq da gi razigravam puk i ne sum 4ovek .. a dr variant e da se vidi s nego no nikoi ne e kazal 4e vednaga trqbva da trugneme :?

7 точка от правилата
moderated by Coki

evelinka1122
03-31-2008, 11:19
Първо намери начин да разбереш дали твоя сегашния приятел наистина те лъже... в смисъл дали подозренията за неговите лъжи са верни... после ако наистина те лъже, разкарваш го и виж какво ще стане с другия, който ти е писал СМС :) Ако се окаже че тоя не те лъже... вече сама си избираш с кого да бъдеш...

sexa_na_kompleksa
03-31-2008, 11:36
Виж се с този, който ти е писал смс-и и прецени към кого чувствата ти са по-силни. ;)

AngelsSs
03-31-2008, 13:02
Първо намери начин да разбереш дали твоя сегашния приятел наистина те лъже... в смисъл дали подозренията за неговите лъжи са верни... после ако наистина те лъже, разкарваш го и виж какво ще стане с другия, който ти е писал СМС :) Ако се окаже че тоя не те лъже... вече сама си избираш с кого да бъдеш...

+ 1

ghostwisper
03-31-2008, 15:48
абе както са казали хората:"старата любов ръжда не хваща!" .. А ти от сегашния ти приятел ли си наранена или по принцип? Ако е от него няма какво да му мислиш според мен:хващай другия ;) .. А пък и щом вече не изпитваш същото към стария си приятел(явно само си привързана към него) опитай с др-я..А относно това дали те лъже..амии опитай се да го хванеш в крачка :P Нз какво да ти кажа,аз по принцип имам интуиция за това кога ме лъжат :)

svetliovn
03-31-2008, 15:51
олд скул рулз

vamp
03-31-2008, 16:01
Е това е най-мръсната постъпка,която може да направи едно момиче,ако с мен постъпят така,не бих погледнал момиче или шанса да простя е 1 на 1 000 000 000 и съм почти 100% сигурен,че бих съжалявал,че съм простил...Та момичета,защо разваляте всичко???Най-добре се раздели с момчето,ама му кажи истината,тогава пробвай какво искаш,какви са тия лъжи,що си мислите ,че сте велики и можете да си играете с тези,които ви обичат.Това е много брутална постъпка!

MiMcHeToOo
03-31-2008, 23:28
Е това е най-мръсната постъпка,която може да направи едно момиче,ако с мен постъпят така,не бих погледнал момиче или шанса да простя е 1 на 1 000 000 000 и съм почти 100% сигурен,че бих съжалявал,че съм простил...Та момичета,защо разваляте всичко???Най-добре се раздели с момчето,ама му кажи истината,тогава пробвай какво искаш,какви са тия лъжи,що си мислите ,че сте велики и можете да си играете с тези,които ви обичат.Това е много брутална постъпка!

Наистина, не трябва да се подиграваме с хората които ни обичат.. Много ще съжеляваш момиче, ще си блъскаш главата в стената.. Прецени кой харесваш, не може да си с твоя, да се виждаш с друг и евентуално ако с другия не се получи да си имаш нещо сигурно.. Не се прави така :?

alex_devv
03-31-2008, 23:32
цел огин гори, а не само искра

alleks
04-01-2008, 00:18
да наистина увери се първо че тоя сегашния ти не те лъже...
но мойто лично мнение е че щом си била влюбена в тва другото момче...ще е по добре да зарежеш тоя и да тръгнеш с момчето което обичаш или си обичала не разбрах точно

Ou7taControL
04-01-2008, 01:20
не му изневерявай в никакъв случай! Разбери се със сегашния си приятел за чивствата ви, и за връзката ви, и ако се разделите, тогава вече излез ас другия, но сега, при условие че сте си още заедно не го прави, изневярата е най-гадното нещо, а ако тръгнеш с двамата рано или късно все ще разберът...

П.С: имам една приятелка, която ходи с 4 момчета едновременно, и четиримата за богати с коли, и четиримата знаят за съществуването на другите, но не ги бърка :shock: и не си мислете че са с нея за секса, защото тя не спи с тях... :-o

Alabalaportokala
04-01-2008, 01:21
Ei hora trqbva mi suvet kakvo da pravq 4e 6te se poburkam :o
zna4i istoriqta e slednata : imam si priqtel svestno mom4e e no ne6to kato 4e li q nqma iskrata mejdu nas nz i az haresvam go no abe nz i az kak da go obqsna revnuvam go no imam 4uvstvoto 4e me luje... tolkova sum naranena 4e se sumnqvam vuv vsi4ko koeto pravi i mi kazva :( A drugoto e 4e predi vreme bqh taka da se kaje vlubena v edno mom4e no 4uvstvata ne bqha vzaimni dneska toi mi pisa smsi i me pita dali moje da se polu4i ne6to mejdu nas i az tupata mu kazah mislq 4e da no trqbva da se vidim ... i sq nz kvo da pravq 6tot dvamata nqma da uspeq da gi razigravam puk i ne sum 4ovek .. a dr variant e da se vidi s nego no nikoi ne e kazal 4e vednaga trqbva da trugneme :?

7 точка от правилата
moderated by Coki

Правилно казано !

Не че няма искра. А приятеля ти е дебил и не ти създава тръпка каквато явно другия ти е създавал. Да позная тоя свестния с който ходиш е доброто момче , а другия е лошото момче. Ха сега , момичетата не харесвали лоши момчета :-P :D . Внимавай ако отидеш при другия той може да те офертира за нещо а ти надали ще му устоиш. Следиш ли ? А ти понеже си глупава ще клъвнеш, той ще те изчука и ще те изхвърли като носна кърпичка. И какво ще стане ? От два стола бум на земята. После ще искаш свестния, ама ще е късно. Не става само с излизане иска и акъл, който явно ти нямаш. Нищо, в момента за тебе съм поредния идиот който си пише глупости, но много скоро ще разбереш какво съм имал впредвид...

Ако все пак зарежеш тоя и останеш с настоящия си приятел ще издигнеш женското съсловие в очите ми...

Ou7taControL
04-01-2008, 01:30
Правилно казано !

Не че няма искра. А приятеля ти е дебил и не ти създава тръпка каквато явно другия ти е създавал. Да позная тоя свестния с който ходиш е доброто момче , а другия е лошото момче. Ха сега , момичетата не харесвали лоши момчета :-P :D . Внимавай ако отидеш при другия той може да те офертира за нещо а ти надали ще му устоиш. Следиш ли ? А ти понеже си глупава ще клъвнеш, той ще те изчука и ще те изхвърли като носна кърпичка. И какво ще стане ? От два стола бум на земята. После ще искаш свестния, ама ще е късно. Не става само с излизане иска и акъл, който явно ти нямаш. Нищо, в момента за тебе съм поредния идиот който си пише глупости, но много скоро ще разбереш какво съм имал впредвид...

Ако все пак зарежеш тоя и останеш с настоящия си приятел ще издигнеш женското съсловие в очите ми...[/quote] това определено е много вярно :)

love_devil3
04-01-2008, 11:18
zna4i purvo iskah da kaja 4e ne sum takuv 4ovek koito luje drugiq i go naranqva ne 4e NE SUM 4OVEK ... zaebete za poreden put sujalqvam 4e popitah ... ima nqkolko svestni v toq forum no sa NQKOLKO ... drugite samo znaqt da obijdat e mersi vse pak na tezi koito spokoino si kazaha mnenieto a na drugite edinstvenoto koeto im pojelavam e nqkoi nqkade i na tqh taka da im dade suvet - ako moje taka da se nare4e

shefa
04-01-2008, 12:28
zna4i purvo iskah da kaja 4e ne sum takuv 4ovek koito luje drugiq i go naranqva ne 4e NE SUM 4OVEK ... zaebete za poreden put sujalqvam 4e popitah ... ima nqkolko svestni v toq forum no sa NQKOLKO ... drugite samo znaqt da obijdat e mersi vse pak na tezi koito spokoino si kazaha mnenieto a na drugite edinstvenoto koeto im pojelavam e nqkoi nqkade i na tqh taka da im dade suvet - ako moje taka da se nare4e
това че мнението му не ти харесва не значи, че не е прав. Представи си само какво ще ти бъде на теб, ако те заебат заради друга :)

Alabalaportokala
04-01-2008, 13:00
zna4i purvo iskah da kaja 4e ne sum takuv 4ovek koito luje drugiq i go naranqva ne 4e NE SUM 4OVEK ... zaebete za poreden put sujalqvam 4e popitah ... ima nqkolko svestni v toq forum no sa NQKOLKO ... drugite samo znaqt da obijdat e mersi vse pak na tezi koito spokoino si kazaha mnenieto a na drugite edinstvenoto koeto im pojelavam e nqkoi nqkade i na tqh taka da im dade suvet - ako moje taka da se nare4e

Поствайки такава тема и искайки съвет винаги бъди с настройката че ще бъдеш критикувана. Научи се да държиш на критика. Дори ти самата се нарече тъпа => не очаквай да те третирам като по - голяма умница и като не ти оттърва се оправяй сама. Искаш ли помощ се дръж по смирено колкото и гордостта да ти пречи.

Че казваш не си човек който наранявал и изневерявал. Само това че излизаш с момче към което си изпитвала и продължаваш да изпитваш ( в това съм 101% сигурен) чувства би могло да нарани другия и да предизвика хиляди нежелани мисли в главата му. Но какво ли говоря? Ти нямаш желание да разбереш какво ти се говори. Очакваш си положителните и успокоителни отговори които са една жалка заблуда а батко ти Алабалапорткола е реалист и ти тръшка действителността в очите. Трябва да ми благодариш, а не да ме обиждаш...

Без да те познавам разбирам що за стока си. Човек който лесно се поддава на изкушението. Точно такива като тебе са склонни към изневяра. И по - добре смени мрачната физиономия от заглавието на темата щото знам че вътрешно си умираш от кеф. Прекалено добре познавам женската природа за да спориш...

love_devil3
04-01-2008, 13:49
zaglavieto be6e drugo moderatorite go smeniha , puk kolkoto do kritikata da moje i taka da e sig ne ponasqm kritika znam 4e vsi4ko koeto kazva6 e taka no si mislq 4e moje6 da go kaje6 i po po-mek na4in :o

Lekov
04-01-2008, 13:57
бих ти предложил да поговориш с сегашния си приятел на 4 очи да се изясните разкажи му за чувствата си че не е както преди и т.н. и лсед това взимай решение