PDA

View Full Version : БТК



zvezdichkaaa
03-31-2008, 12:19
Здравейте,значи искам да се прехвърля към нета на бтк,но домашния ни е изключен от около година.Дали ще може?И ако-да към какъв план да се включа.Нямам претенций да е особено бърз интернета,нито какъв договор ще подпиша.Просто сегашния ми интернет доставчик не ме устройва,а за съжаление е единствен в града.

Obsession
03-31-2008, 13:34
Здравей, аз съм на бТК от 17 месеца и нямам търпение договорът да свърши! Нета е ужасен, мн бавен, освен това, когато сме взели пакета са излъгали майка ми, че можем да преминаваме на по-евтин план без да подписваме нов договор. Което си е ужасно. Освен това модема е кофти, понякога нета си спира ей така за разнообразие. В началото се обаждах да ги питам с какво пак са ме прецакали, ама вече нямам нерви. Само ти казвам, да има в предвид всичко това, защото големи мъки са си тези 2 години... бТК - заД тебе е 8-)

zvezdichkaaa
03-31-2008, 18:15
Малее ужас.Мерси за съвета chocolate`kiss.Поотказа ме,ако е така въобще не съм и примрела за интернета!

Obsession
03-31-2008, 18:23
Не съм искала да им правя анти-реклама, ама простичката истина си е, че бТК съкс хард! Ако нета ти в моменат е по-бърз от 120 кб/с за download изобщо не си прави труда да минаваш на бТК

Disrespect
03-31-2008, 18:23
БТК на сапун!

Obsession
03-31-2008, 18:31
Ейй, как пропуснах да спомена, че, за да имаш нет на бТК трябва да поддържате телефонен пост. По-точно казано - 13.50 лв (май толкова бяха) отгоре, само абонаментна такса! Прави си сметката аз плащам 31 лв инетернет (неограничен) и 13.50 лв месечна такса за тела + отделно разговорите, които провеждаме (пак по тела). Е, то златен ми излезе тоя интернет и то прецакан!