PDA

View Full Version : 16 годишен да работи



glymo14
03-31-2008, 12:30
Здравей, незнамех къде да пусна темата затова я пуснах тук.Та въпроса ми е имам един фр. който е на 16 и работи.След училище веднага на работа ?

l2p4fs
03-31-2008, 12:33
Какъв ти е въпроса точно?

glymo14
03-31-2008, 12:36
та въпроса ми е какво мислите по случая ? Нормално, ненормални и т.н.

NightGuardian
03-31-2008, 12:39
Напълно нормално , момчето иска да изкара някой лев повече от колкото като нас да седи и лежи по-цял ден!

ismarti
03-31-2008, 12:41
та въпроса ми е какво мислите по случая ? Нормално, ненормални и т.н.
На днешните цени с тази скъпотия парите никога не стигат. Тогаеа остава само ти да си помогнеш с някой лев!

TellMeYourName
03-31-2008, 12:41
Ииии какво ненормално виждаш в това?

butty
03-31-2008, 12:45
еми супер,иска да си помогне човекът! Дано да си енамерил хубава работаа и да му плащат добре! :)

bebeto0o
03-31-2008, 13:13
Ииии какво ненормално виждаш в това?
Da naistina :shock:

Uptown_soldier
03-31-2008, 13:15
евала на пича напълно одобрявам :razz: :) 8)

anSsito
03-31-2008, 13:25
Е браво на него.. Винаги някой друг лев е от полза.. Пък и да имаш собствени пари,които сам си ги изкарал..това е много яко,знаеш че те са си лично и само твои..
А относно това след училище на работа.. Сам оедно ще кажа - дано да му остава време и за учене(все пак то определя донякъде живота ти занапред) и да има свободно време,защото това,което той прави е много изтощително..

TinkyWinky
03-31-2008, 13:30
Ми тфа си е напълно нормално и аз съм на 16 и мисля лятото да работя някъде щото парите не са излишни 8-)

SexYLipS
03-31-2008, 15:43
Браво на момчето.. В днешно време всеки разчита мама и тате да дадат някой лев.Трябва да има повече младежи, като твоя приятел. :)

why^n0t
03-31-2008, 16:32
За да започне работа след училище заебва ученето, в което няма нищо похвално. На тая възраст за това са мама и тате.

vesito13
03-31-2008, 16:37
лично аз не виждам нищо лошо , щом е решил да работи нека работи (макар че аз не бих го направила, предпочитам мързелуването, шляенето и изобщо губенето на време) :-D

VerryBerry
03-31-2008, 18:48
И аз така съм намислила,и дано ме приемат някъде

st1ka
03-31-2008, 18:56
Напълно нормално , момчето иска да изкара някой лев повече от колкото като нас да седи и лежи по-цял ден!

Точно така!

sexita
03-31-2008, 19:53
При мен от 16 годишни ги взимат...
Яко е защото всички сме млади и луди и работата минава леко :)
Иначе и аз уча и работя едновременно...

kasiopea
04-01-2008, 10:57
Възхищавам се на такива хора! Искат и те да помогнат с нещо, все пак животът не е никак лесен. Аз също искам да работя, но мама не ми дава. :x

Slawi92
04-01-2008, 11:26
та въпроса ми е какво мислите по случая ? Нормално, ненормални и т.н.
На днешните цени с тази скъпотия парите никога не стигат. Тогаеа остава само ти да си помогнеш с някой лев!10x nqma kvo drugo da kaja

TheSadGirl
04-01-2008, 12:08
i az mnogo im se radvam na moi say4enici det ba4kat :P majka iska da me vzima pri neq servitiorka samo petak,samota i nedelq ama men ne6ty me e sraaaam :oops: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

NightGuardian
04-01-2008, 14:11
i az mnogo im se radvam na moi say4enici det ba4kat :P majka iska da me vzima pri neq servitiorka samo petak,samota i nedelq ama men ne6ty me e sraaaam :oops: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

Божеее като бях малък бях така!Никой нищо неможе да ти каже супер яко е и като знаят ,че е твое заведението самочувтвието до небето просто много яко.Няма от какво да се срамуваш 1-2 дена и виж какво , ще правиш!Успех... :grin:

ThunderGoddess
04-01-2008, 14:34
Това е простотия. Лятната ваканция ми е дадена, за да почивам, а не за да ходя да работя като някой идиот. Плюс това имам да уча, колкото и малко да е - да си прочета книгите за лятото, да не си забравя теоремите по математика и така нататък. Имам свободно време, но препочитам да се забавлявам, защото младостта ми е една, повече няма да се върне и това са ми най-хубавите години. А като си завърша виисшето - работа бол - няма да остана безработна, ще видя и това какво е. Но някои хора искат да ртаботят - това си е техен избор. Само дето докато се напълнолетни само ги преебават - ходят на пълен работен ден и получават двойно по-малко.

TheSadGirl
04-01-2008, 14:51
i az mnogo im se radvam na moi say4enici det ba4kat :P majka iska da me vzima pri neq servitiorka samo petak,samota i nedelq ama men ne6ty me e sraaaam :oops: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

Божеее като бях малък бях така!Никой нищо неможе да ти каже супер яко е и като знаят ,че е твое заведението самочувтвието до небето просто много яко.Няма от какво да се срамуваш 1-2 дена и виж какво , ще правиш!Успех... :grin:

ami toj ne e na6 restoranta, prosto majka raboti tam ...pak ne sam se izrazila kak trqaa :oops: :-D ama nqma na4in trqbva da se otsramq :D
ThunderGoddess, i na men bi mi se iskalo da ne rabotq ama kato znam 4e dogodina mi predstoqt kandidatstydentski izpiti i trqaa da iskaram pari kvo da pravq??? :) 8)

ThunderGoddess
04-01-2008, 15:00
i az mnogo im se radvam na moi say4enici det ba4kat :P majka iska da me vzima pri neq servitiorka samo petak,samota i nedelq ama men ne6ty me e sraaaam :oops: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

Божеее като бях малък бях така!Никой нищо неможе да ти каже супер яко е и като знаят ,че е твое заведението самочувтвието до небето просто много яко.Няма от какво да се срамуваш 1-2 дена и виж какво , ще правиш!Успех... :grin:

ami toj ne e na6 restoranta, prosto majka raboti tam ...pak ne sam se izrazila kak trqaa :oops: :-D ama nqma na4in trqbva da se otsramq :D
ThunderGoddess, i na men bi mi se iskalo da ne rabotq ama kato znam 4e dogodina mi predstoqt kandidatstydentski izpiti i trqaa da iskaram pari kvo da pravq??? :) 8)
Аз съм казала на майка, че тя ще ме издържа, хаха - да прави каквото иска. Издържа брат ми, издържа сестра ми - аз да не съм луда да работя. Нали трябва да ходя на лекции и да ги науча все пак - това е идеята на висшетп :D