PDA

View Full Version : Относно изправянето на косата.....



The_HappY_GiRl
03-31-2008, 12:59
здравйте. имам един въпрос-как след като си изправя косата,тя да ми остане по дълго време права. :neutral: момичета pls кажете вие как правите.и ако слагам лак за коса преди да се изправя,това вредно ли ще е за косата ми? мерси предварително :)

ioancheto
03-31-2008, 13:12
ami vredno e est... a za da ti se zadarji po dalgo prava kosata moje da si kupi6 nqkoi produkt za izpravqne ... ili pak tva s laka .. moje da slaga6 lak sled kato se izpravi6 :)

P.Halliwell
03-31-2008, 13:16
1) момичета с идеално права коса са с дебел косъм, това определя тежеста на самия косъм и той си е прав

2) Момичетата които често си изправят косата имат голям риск от косопад, честото горене и третиране на косата с какви ли не евтиини стилизанти се изтощава и започва да капе.

3) - С леко начупена коса и малко кристали косата изглежда добре и придава секси вид!
- Завързана назад придава завършеност и чувство за свобода...
- За бритоните които сега са много уж модерни, честно не ми харесват, за някой пудел може би но не и за човек!

NightGuardian
03-31-2008, 13:17
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=162094 - Има си форумна търсачка... :)

loreta
03-31-2008, 13:30
TONI&GUY-много добри продукти за коса,има и за изправяне:ввв.toniandguy.ком-понеже не ми позволява да пращам линкове.

TinkyWinky
03-31-2008, 13:31
ми има различни балсами и маски за след изправяне... пък аз имам точно обратния проблем мн трудно ми се къдри косата :D