PDA

View Full Version : 1 април- как да се пошегуваме с гаджето?



butty
03-31-2008, 13:12
Здравейте!
Утре е 1 април! Намислили ли сте как ще се пошегувате с гаджетата си,какво ще ги излъжете? Давайте интересни предложения, от които да се възползваме всички! :grin: Нещо по-оригинално, не... "изневерих ти", "целунах се с еди кой си" и т.н. :) Дано има хубави идеи! Вие сте... :)

iiirish
03-31-2008, 13:20
незнам кой го е измислил тоя 1-ви април, че е ден на лъжата, но определено е най-тъпото възможно нещо, което се отбелязва през годината :? нямам намерение да се "шегувам" нито с гаджето, нито с колеги, нито с приятели, нито с който и да било друг

bungle
03-31-2008, 13:24
незнам кой го е измислил тоя 1-ви април, че е ден на лъжата, но определено е най-тъпото възможно нещо, което се отбелязва през годината :? нямам намерение да се "шегувам" нито с гаджето, нито с колеги, нито с приятели, нито с който и да било друг

И аз така. :?

AngelsSs
03-31-2008, 13:38
незнам кой го е измислил тоя 1-ви април, че е ден на лъжата, но определено е най-тъпото възможно нещо, което се отбелязва през годината :? нямам намерение да се "шегувам" нито с гаджето, нито с колеги, нито с приятели, нито с който и да било друг


И аз съм на това мнение,просто е много тъпо да лъжеш някой,пък ако ще и да е ден на лъжата :x

Alabalaportokala
03-31-2008, 13:55
Напий го едно хубаво, правете секс и на сутринта докато още кърти в леглото вземи една ножица и му резни пишката. 100% ще му хареса тази небрежна шегичка 8-)

Ice_Queen_
03-31-2008, 13:59
Не харесвам 1ви Април

MiMcHeToOo
03-31-2008, 14:15
незнам кой го е измислил тоя 1-ви април, че е ден на лъжата, но определено е най-тъпото възможно нещо, което се отбелязва през годината :? нямам намерение да се "шегувам" нито с гаджето, нито с колеги, нито с приятели, нито с който и да било друг

И аз така. :?

Аз също.. :)

BlueFace
03-31-2008, 14:27
Хахахахха Как може бе!!Тва е ебаси якия ден!! :grin: :grin:

ghostwisper
03-31-2008, 15:20
И аз попринцип нося на майтап,ама не си падам по грубите шеги,които могат да наранят човек..Аз на моя приятел няма да му прая номер,но със сигурност очаквам нещо голямо и гадно от него :D :D :o :o Просто си го познавам и знам,че много ще се забавлява! :) Аз по-скоро бих си направила малки шегички с приятели и накрая естествено всички трябва да се смеем,а не да плачем и да се с1рдим,щот тва е тъпо ;) :-P :grin:

pacata113
03-31-2008, 15:45
napi6i mu na sms :iskam da sk1same........................................... .......................................4ar6afite ot sex :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D

ghostwisper
03-31-2008, 15:58
pacata113 хаххаха после ще гледа като извънземно и ще се пита отде ти е дошло,ако въобще прочете смс-а докрай :D :D :D :D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:


Аз забраих да дам идеи :-D амииии на една приятелка и напраихме мн гаден номер:Приятеля ми й каза,че е влюбен в нея и иска да е с нея и аз и се обадих и й казах,че сме скъсали и тя направо полудя и се почувтсва адски виновна,а като и казахме,че е ташак..няма да обяснявам къде искаше да ни натика и 2та :D (тва е и хубав начин да изпиташ приятелството на някой)
И пак пример с приятеля ми ще дам(щот в тва отношение е цар на гадните ташаци!):Значи каза на един негов приятел,че приятелката му е бременна от него(т.е. той е забременил приятелката на приятеля си(ако добре си спомням така беше)) и оня направо откачил,стоял и не знаел какво да каже.. :lol: :lol: и като му казали,че е ташак ест. искал да ги убие.. :lol: 8-)
Мда и аз веднъж бях пратила брат ми на среща с една "уж мн готина мацка" .. и доста инт смс-и получавах след това :lol: :-P айде стига толкова примери :P

secretdream
03-31-2008, 15:58
Момичетата да ги избъзикат,че ... "май са леко бременни" :))

koalka
03-31-2008, 16:51
Избъзикай го, че късате...ама после не отговарям за последствията. :D
Не, в интерес на истината не трябва да се шегуваш за сериозни неща, а за нещо малко и незначително.

w0sh
03-31-2008, 16:57
Кажи му,че имаш спин.

evelinka1122
03-31-2008, 17:13
незнам кой го е измислил тоя 1-ви април, че е ден на лъжата, но определено е най-тъпото възможно нещо, което се отбелязва през годината :? нямам намерение да се "шегувам" нито с гаджето, нито с колеги, нито с приятели, нито с който и да било друг

И аз така. :?

Аз също.. :)
Eгати стдуханите хора... това е супер як ден базикам се с всичко и всички и се забавлявам супеер яко :D 8-) :P :grin: :grin: :grin:

EternalSilence
03-31-2008, 17:22
За тези дето не знаят, 1ви април всъщност е ден на рибарите, а рибарите се водят най-големите лъжци (само прочетете няколко вица и ще зацепите за какво иде реч), а шегите са просто за бъзик, денят е уникален, не виждам какво има да не му се харесва :D

VerryBerry
03-31-2008, 18:01
аз бих се избъзикала че късаме,ама не искам да го шашкам милия :-D

soulja_girl4e
03-31-2008, 18:49
kazva6 "milo, masturbirah s dezedorant i kapa4kata ostana vytre!" :razz: :razz: :razz:

partychild
03-31-2008, 18:54
xiax na men mi kaza che shte me izlaje che se razdelqme.. a az mu kazah che sam bremenna :D :D: D

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-31-2008, 19:02
От какъв зор трябва да си правя майтап с един от хората, които най-много уважавам и ценя на света?! Цялата тази история е глупава...
P.S. По-тъпа идея за шега от тази да кажеш на майтап на приятеля/приятелката си, че късате, не съм срещала! :? Честно, учудвам се чак от хорската незрялост и детинщина...

iiirish
03-31-2008, 19:06
денят е уникален, не виждам какво има да не му се харесва :D

кое му е уникалното?! всеки знае, че на 1-ви април се правят бъзици и само най-заблудените се хващат. не виждам в това нищо уникално

Karamel4e_to
03-31-2008, 19:26
a az shoto imam problemi v kashti bashtami samo mi trovi nervite she go izbazikam che zaminavam v garciq pri maika mi :D :D :D

amylee92
03-31-2008, 19:43
6o we qko si e da se gaburka6 s nekoi :grin: 1 vi april vinagi pada qko smex :grin: az nz kfo da izluja gajeto mi :-o ama ne iskam da e nogo seriozno ne6u po takooa se pak nema da se dokarame do infarkt :D

apparition
03-31-2008, 19:46
Хахахахха Как може бе!!Тва е ебаси якия ден!! :grin: :grin:

хахаха напълно съм съгласна =) лъжата рулз!!! много си е яко и не е интересно без нея
а когато се съберат 2+ лъжещи лица става и борба на характери и просто си е супер..

а на тия дето не им изнася що пишат...
аз бих излъгала някой че ме е блъснала кола :razz:

sexita
03-31-2008, 19:49
Абе ние на 1ви април (утре) правим 2 месеца и сега се чудя какво да му скроя :D

butty
04-01-2008, 07:13
От какъв зор трябва да си правя майтап с един от хората, които най-много уважавам и ценя на света?! Цялата тази история е глупава...
P.S. По-тъпа идея за шега от тази да кажеш на майтап на приятеля/приятелката си, че късате, не съм срещала! :? Честно, учудвам се чак от хорската незрялост и детинщина...

Да, разбира се, че го уважаваш и цениш, но не трябва да сме толкова сериозно. В този живот има и много забавления,и днес е един такъв ден- да се забавляваме и смеем. Може и да е детинско, но в това няма нищо лошо,нали?! ;)

Snitch
04-01-2008, 08:23
udari edin 6amar i kaji 4e e bilo na maitap...
ebahti temata

vodka_f
04-01-2008, 08:39
обичам да се бъзикам,но не и на 1-ви април.... :o

ToySoldier
04-01-2008, 08:39
Някой твой приятел се обажда на гаджето ти и и казава ,че си катастрофирал с колелото и се е наложило да ти импутират краката и да ти дойде на свиждане

apparition
04-01-2008, 08:57
Някой твой приятел се обажда на гаджето ти и и казава ,че си катастрофирал с колелото и се е наложило да ти импутират краката и да ти дойде на свиждане

ЦАР БЕ...тфа е супер яко :lol:

Co0kIe
04-01-2008, 15:34
Четох в един сайт нещо подобно:

прашташ му СМС: Мисля че трябва да скъсаме.
5 минути по-късно му прати още един: Опа, не беше за теб

:D :D :D

П.П.: Аз обаче няма да го направя на моя приятел, удар ще му докарам! 8-)

BaD_GiRl_mL2
04-01-2008, 15:39
Може да се избъзикаш но не трябва да се прекалява..Се пак е бъзик,ма да не се стигне до бой :)[/u]

pyfpaff
04-01-2008, 16:30
napi6i mu na sms :iskam da sk1same........................................... .......................................4ar6afite ot sex
tova sum go poluchavala pochti sushttoto no beshe..sujalqvam no trqbva da skusame......chershafite ot sex ..no praznite redove bqha tolkova mnogo..che ne gi prochetoh do krai..tukmo stavah za daskalo i ot 6 do 8 dokato mu zvanah bqh v ujas..i bbeshe superrrrr zabavno kato mu viam vidqh ti sms-a i toi se smei vika mi mn hubavo i az koe e hubavoto kak moje s sms...shouu mnoooooooooogo

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-01-2008, 19:01
От какъв зор трябва да си правя майтап с един от хората, които най-много уважавам и ценя на света?! Цялата тази история е глупава...
P.S. По-тъпа идея за шега от тази да кажеш на майтап на приятеля/приятелката си, че късате, не съм срещала! :? Честно, учудвам се чак от хорската незрялост и детинщина...

Да, разбира се, че го уважаваш и цениш, но не трябва да сме толкова сериозно. В този живот има и много забавления,и днес е един такъв ден- да се забавляваме и смеем. Може и да е детинско, но в това няма нищо лошо,нали?! ;)

Съгласна съм, че няма нищо лошо да сме деца, дори аз още се възприемам като такова и често се радвам и на най-дребното и изпадам във възторг от него. :) Но това да си играеш с чувствата на другия е просто отвратително, това е чиста гавра. Особено ако държи на теб. А както каза ти, първи април е ден на смеха и шегата, не на безпочвените сълзи и тровене на нервите. ;)
P.S. Аз му пратих смс, че съм спечелила екскурзия до Париж. Той н ми повярва, де, обади ми се веднага и макар да имах възможност наистина да го убедя, нямах сили да го лъжа - не стига, че не мога, ами и точно пред него съвестта ме убива. :)

5StaR
04-01-2008, 19:16
Нз .. скъсайте с нея, купете цвете изтичайте и я чакайте пред входната врата у тях .. може да е яко :D

Ch0c0la73
04-01-2008, 21:31
ot negovata aprilskata shegi4ka revah 5 min dokato ne mi kaza 4e naistina e shega! vlqzoh mn v filma zashtoto toi mi napisa na sms:"apff ve4e nz..nau4ih edni neshta za teb..razo4arovan sam!" a pak aaz togava se bqh dogovorila da izlqza s edin poznat i si mislih 4e neshtu sa mu kazali i t.n ..4e takaa... guzen negonen bqga :-D

PepiDesigns
04-01-2008, 22:48
Аз не се шегувам ..
И без това ми е такъв характера .. само днес не правя кой знае какви шеги /различни от нормалните/ .. 1 ден почивка за мен ..

Иначе ако седна , мога да измисля такива неща, че да я шашна ... да шашна който и да е :D

Ou7taControL
04-02-2008, 05:01
napi6i mu na sms :iskam da sk1same........................................... .......................................4ar6afite ot sex :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D хаха аз съм получавала такъв ама не беше 1 април.. :grin:

mistical_girl
04-01-2010, 10:40
Вие какви хора сте,че не искате да се шегувате!Майкооо!Много сте сдържани,бе хора!Забавлявайте се!

FromAutumToAshes
04-01-2010, 10:46
Нося на шеги и майтапи, но и аз не го харесвам тоя ден.. Тъповат го намирам. А и едно е да се помайтапиш, а съвсем друго е да лъжеш най-мазно.. и то защото е първи Април... Иначе за весели шеги и майтапи съм ЗА =]

w0sh
04-01-2010, 11:06
гумата се скъса.


Закъснява ми с една семица.


Все яки шегички.

Hilary_
04-01-2010, 11:08
незнам кой го е измислил тоя 1-ви април, че е ден на лъжата, но определено е най-тъпото възможно нещо, което се отбелязва през годината :? нямам намерение да се "шегувам" нито с гаджето, нито с колеги, нито с приятели, нито с който и да било друг
Абсолютно!! ... ++ :x

Madeyed
04-01-2010, 11:11
Не харесвам 1ви Април

Converse333
04-01-2010, 11:53
Бременна съм, но не съм сигурна кой е бащата. :(
:D :D

XxStupidMuffinxX
04-01-2010, 12:21
Не харесвам 1ви Април

YouDontKnowMe
04-01-2010, 12:30
Аз моя няма какво да го гавря , на мен наистина ми закъснява 8-) Иначе, казах му , че са ми казали, че чийтва с една съученичка . Направих се на много засегна, вдигнах му малък скандал, след което му честитих деня :D

Korrnyy
04-01-2010, 12:48
Аз още не съм се избъзикала, но той ми прати смс сутринта, че бил паднал по стълбите и си счупил крака :lol: Чак смешно ми стана :D И след 30 мин ми пише "Първоаприлска шега :lol: " Се едно не се сетих по-рано :D :D Оле миличкия ми :-) :-) :-)

Neopitom3na
04-01-2010, 14:05
не ми харесва тоя празник :?

Shely
04-01-2010, 14:18
ем лесно е .. Обаждаш се на гаджето и му казваш, късам с тебе... 8-)

uBuTo
04-01-2010, 14:37
излъгах моя че съм бременна 8-) .. укокори се и стоя така 5 минути .. докато не му казах че е шега 8-)

pussucetka
04-01-2010, 14:44
Абе хораа как можете на тоя ден поне с нещо малко да се избазикате .. Много сте сдухании .. Съжалявам, ама е така ! Бассии :lol: ..Много сте скучни, даже се чудя как приятеля ви издържаа .. ! Ние много добре си се избъзикахме, но и двамата си имаме довериее и знаем, че се бъзикаме .. :grin:

loliii
04-01-2010, 15:01
На мене такъв "готин" и "забавен" номер ми скроиха, че нямам думи. Оттогава изобщо не искам да чувам за Деня на шегата. :x

loliii
04-01-2010, 15:02
Абе хораа как можете на тоя ден поне с нещо малко да се избазикате .. Много сте сдухании .. Съжалявам, ама е така ! Бассии :lol: ..Много сте скучни, даже се чудя как приятеля ви издържаа .. ! Ние много добре си се избъзикахме, но и двамата си имаме довериее и знаем, че се бъзикаме .. :grin:
Значи не е бъзик. Трябва така да направите, че да си повярвате и после "Хаха, честит 1ви април, копеле!" :D Иначе няма никакъв смисъл да си знаете, че е бъзик и само да се правите на "изненадани".

mrazqkindergarten
04-01-2010, 16:49
Не харесвам 1ви Април

PainMonopoly
04-01-2010, 17:26
Никак.

Изключително малоумен "празник". Добре, че жена ми не се изгаври с мен, щото... :o

NeverTheSame
04-01-2010, 17:33
От какъв зор трябва да си правя майтап с един от хората, които най-много уважавам и ценя на света?! Цялата тази история е глупава...
P.S. По-тъпа идея за шега от тази да кажеш на майтап на приятеля/приятелката си, че късате, не съм срещала! :? Честно, учудвам се чак от хорската незрялост и детинщина...


В такъв случай значи и двамата сте много ограничени хора без никакво чувство за хумор..ако ми пукаше щях да ви съчувствам.

FrostHammer
04-01-2010, 17:51
Аз имам Рожден Ден Днеска :grin: :grin: :grin: станах дъртак xD

Zarity
04-01-2010, 19:18
Абе една приятелка каза на гаджето си,че е бременна :D :D :D Много са беше филмирал 8-)

lastchoice
04-01-2010, 19:25
Най-якия ден !!!! :grin: Днеска най-малко 50 човека щяха да ме пребият :-D с приятели по центара на града и с секи срешнат се ебаваме :Д :-o :grin:

pussucetka
04-01-2010, 21:00
Абе хораа как можете на тоя ден поне с нещо малко да се избазикате .. Много сте сдухании .. Съжалявам, ама е така ! Бассии :lol: ..Много сте скучни, даже се чудя как приятеля ви издържаа .. ! Ние много добре си се избъзикахме, но и двамата си имаме довериее и знаем, че се бъзикаме .. :grin:
Значи не е бъзик. Трябва така да направите, че да си повярвате и после "Хаха, честит 1ви април, копеле!" :D Иначе няма никакъв смисъл да си знаете, че е бъзик и само да се правите на "изненадани".

Значи, не исках така да прозвучи .. И дваматаа се хванахмее, но после си го честитихмее .. Просто го казах,защото после след шегата все още някои се чудят и се маятт :?

Nich
04-02-2010, 08:11
ЩО НЯМА ДЕН НА ИСТИНАТА БЕ МАМКА МУ! ДА ИМА ПОНЕ ЕДИН ДЕН В ГОДИНАТА, В КОЙТО ДА СЕ ГОВОРИ САМО ИСТИНА ?!

cherry23
04-02-2010, 08:40
Много мразя тоя празник..не че нещо да се изгаврели с мене или са се бъзикнали яко ,но просто мразя да ме лъжат.Затова и аз не го правя..може и скучна да съм както казвате амааа 8-)

Take_That
04-02-2010, 09:40
излъгах моя че съм бременна 8-) .. укокори се и стоя така 5 минути .. докато не му казах че е шега 8-)


8-) 8-) :razz: :razz: Е това ме уби просто 8-) 8-) 8-)

По темата - Не съм се шегувала с приятеля си, нито той с мен, иначе идвамата харесваме празника :):) Той и без да е деня на шегата постоянно се бъзика с мен и то доста умело, понякога му се връзвам, ама друг път става една .... :shock: ей така гледам, докато не каже "Бъзикам се бе!" 8-)

PainMonopoly
04-02-2010, 09:43
може и скучна да съм както казвате амааа 8-) Няма нищо по-скучно от това да се гавриш с хората на точно определен ден в годината, само защото някой някога си бил казал, че така ще се прави на този ден.

xella95
04-02-2010, 09:52
Ами аз си бях намислила преди няколко седмици за 1 април да му кажа, че искам да скъсаме, много исках да му видя стреснатата физиономия... :D Обаче бях забравила... И на 1 април му звъня в 11 часа да се разберем къде ще ходим (ама изобщо не се сетих, че е 1 април...) и тъкмо го събуждам. И той вика: "Трябва да ти кажа нещо много неприятно!" И аз се притесних от тона му, от всичко, звучеше изключително убедително, въпреки, че му се спеше... И той само вика: "Искам да скъсаме!" И аз за 1 секунда замълчах и се шашнах, ама изведнъж загрях, защото все пак и аз преди съм обмисляла идеята за точно тази шега... И само си мисля: "Абе кой ден сме днес... Вчера беше 31, днес е 1, да 1 април!" И само като извиках: "Ха, не се хванах, 1 април е!" И после си викам: "Оле, ми ако наистина иска..." Ама да, шега беше, той се ядоса, че не му се хванах :D Беше сладко, въпреки че ме притесни!

cherry23
04-02-2010, 20:41
може и скучна да съм както казвате амааа 8-) Няма нищо по-скучно от това да се гавриш с хората на точно определен ден в годината, само защото някой някога си бил казал, че така ще се прави на този ден.
Така е...и не го правя. :? :) [/b]