PDA

View Full Version : за мен ли е или не?



lostsoul92
03-31-2008, 13:25
Значи имам си гадже от 9 месеца почти но проблема е там ч тои е от тия момчета по нахаканите така да се изразя а аз не сум чак толко смисул ходил е с много момичета но за сега с мен е издържал много време обича ме сигурна съм аз сущо го обичам но понякога се чудя дали съм за него и това ме мъчи постоянно само като го погледна и ми става некво такова гадно не че на мене ми има нещо ама мисла си че не съм за него какво да направя за да спра да мисла за това защото ме изяйда от вътре

{{AliSiA RocKs My SoCKs}}
03-31-2008, 13:27
Мисля, че ако някой ден си имам хамелеон за домашен любимец, ще го кръстя Евдоки.

iiirish
03-31-2008, 13:35
аз бях в същата ситуация, и макар че връзката ни е доста сериозна, пак нещо ме човъркаше отвътре за миналото му с други жени. това се дължи чисто и просто на ревноста ми. при голямата ни възрастова разлика е напълно нормално той да е имал доста повече връзки от мен. затова на моменти си мислех, че със някоя секса например му е харесвал повече, или че нея е обичал повече... но повярвай ми постепенно този страх изчезва, когато започнеш да му вярваш повече, да го опознаваш, неволно и за теб самата ще се абстрахираш от миналото му.

{{AliSiA RocKs My SoCKs}}
03-31-2008, 13:36
аз бях в същата ситуация

Да се чудиш как би кръстила хамелеона си ако имаше такъв? Разбирам те, кофти ситуация е.

elf4o
03-31-2008, 13:42
Значи имам си гадже от 9 месеца почти но проблема е там ч тои е от тия момчета по нахаканите така да се изразя а аз не сум чак толко смисул ходил е с много момичета но за сега с мен е издържал много време обича ме сигурна съм аз сущо го обичам но понякога се чудя дали съм за него и това ме мъчи постоянно само като го погледна и ми става некво такова гадно не че на мене ми има нещо ама мисла си че не съм за него какво да направя за да спра да мисла за това защото ме изяйда от вътре
Ами ако не ти харесва нахакан тип си земи някои не нахакан.

ghostwisper
03-31-2008, 15:29
хахаха ама нормално е това..И моят приятел си беше адски женкар преди да тръгнем..Пък и аз не мога да тръгна да се сравнявам с него,защото определено ще загубя!Но с времето свикваш гаджето ти да е имало повече връзки,по-голям сексуален опит и да се държи малко по-нахакано:) Спкс мила за него си ;) все пак трябва да има някой,който да го усмири :P А и щом те обича кво ти пука;)

vamp
03-31-2008, 15:30
Абе не мога да кажа,че хората се променят,но понякога се получават специални отношения между момче и момиче,дали любов не знам,но силна привързаност поне.