PDA

View Full Version : Nive Visage



chipi_kaoo
03-31-2008, 13:59
Купих си лепенките Nive Visage за почистване на черни точки. Първия път си почистих лицето (с почистващ гел), и си намокрих носа и залепих лепенката. Седях 15 минути, отлепих я, но само 2-3 чени точици бяха премахната. На втория път стоях над вряла вода (над пара), и ефектът бе 5 пори бяха отпушени.

Някой които ги е ползвал, би ли ми обяснил как се процедира, и дали ги използвам правилно, защото чувах само хубави отзива, а при мен резултат няма.

Нали трябва да се намокри кожата преди да се сложи?

Плс... благодаря на всички :P

LipSoFAnAnGel
03-31-2008, 14:14
АЗ никога не съм го ползвала, но си мисля че от такива работи няма ефект...Айде искам да видя другите коментари

comics
03-31-2008, 14:52
к0ментар :D

AliceSw
03-31-2008, 16:22
пич, сигурен ли си, че кожата ти трябва да е мокра, или да си стоял на пара преди това, за съм почти сигурна, че се слагат на суха чиста кожа...нооо не съм ползвала, не мога да гарантирам

chipi_kaoo
04-02-2008, 05:30
пич, сигурен ли си, че кожата ти трябва да е мокра, или да си стоял на пара преди това, за съм почти сигурна, че се слагат на суха чиста кожа...нооо не съм ползвала, не мога да гарантирамМОкри се, така е показано и на картинките. Пък и от това което съм прочел. Ма нз, нека някой по-навътрев нещата да каже. :oops: