PDA

View Full Version : За 1 април ;)



PiNk_GiRl
03-31-2008, 14:02
Utre e 1 april :grin: davaite idei za bazici nezavisimo kam kogo..dali kam va6ite ili kam priqteli 8-)

alek200
03-31-2008, 14:25
според мен най - добре казваш на родителите си че ще ставаш баща/майка ... :razz:

comics
03-31-2008, 14:53
хЪх не знам :D

mila_pila
03-31-2008, 15:01
Ние(аз и още 4 девойки) сме комбина с директора и сме замислили едни неща...
Направихме заповед, която гласи, че стипендиите се намалят от 21 на 17 лв. Директорът я подпечата и ще я сложим на таблото за съобщенията. Също го навихме да влезе в някой час и да покаже някви дрипи, уверявайки ни, че това са новите ни униформи и нямаме право на възражения. На класната ще правим тъпотии...
Мислехме да разиграем сценка пребиване в директорския кабинет. Директорът извиква някой калпазанин да го смъмри и уж случайно се включва радиото и по всички кабинети се чува: Моля ви, не със стола! Ооо не косата и някви такива.. ама май остана само като идея. Дано е яко. За първа година не сме във ваканция и смятаме да го отпразнуваме подобаващо.

l2p4fs
03-31-2008, 15:15
Ние(аз и още 4 девойки) сме комбина с директора и сме замислили едни неща...
Направихме заповед, която гласи, че стипендиите се намалят от 21 на 17 лв. Директорът я подпечата и ще я сложим на таблото за съобщенията. Също го навихме да влезе в някой час и да покаже някви дрипи, уверявайки ни, че това са новите ни униформи и нямаме право на възражения. На класната ще правим тъпотии...
Мислехме да разиграем сценка пребиване в директорския кабинет. Директорът извиква някой калпазанин да го смъмри и уж случайно се включва радиото и по всички кабинети се чува: Моля ви, не със стола! Ооо не косата и някви такива.. ама май остана само като идея. Дано е яко. За първа година не сме във ваканция и смятаме да го отпразнуваме подобаващо.
Много странна работа. :) Директора да не би да ви е личен познат, че се навива и да ви съдейства с номерата?

mila_pila
03-31-2008, 15:25
Мне, просто е пълна откачалка и обича да се гаври с хората.

Pedigree
04-01-2008, 07:31
Това е малко тъпо,защото повечето се усещат,че ги ебавам.Не е нужно да е 1ви април,че да метна някой. 8-)

dReaM-wAVe
04-01-2008, 20:40
кажи на приятел/я/ката си че ще късаж с нея, или пък по добрият вариант е да си 4укнеж някфа среща с некой френд с който мн добре са познаж