PDA

View Full Version : Губя сестра ми... :(



victoriq
03-31-2008, 14:28
Всичко започна преди една година!Бяхме толко близки приятелки със сестра ми!Винаги можех да разчитам на нея!Тогава тя се запозна с Ло.И тръгнаха,при което аз адски много се изкефих!Много се радвах за нея-заслужава го,защото е супер як човек!И тя,и Ло!Обаче тя всеки ден беше с него...Забравяше приятели и семейство... :( Говорила съм с нея милион пъти за това и винаги отговора й е:"Знам,опитвам се да обръщам внимание и на фр,ама не мога да издържам без Ло"... И когато тя е с приятели Ло й се сърди и адски много я ревнува!Затова сестра ми,когато е без него,не излиза!Карат се адски много и сестра ми си изплаква очите...Той пушеше и ги отказа,заради нея,ама не можел да издържа и пак започна,при което,за да не й е гадно,започна да пуши и сестра ми...А и джоинт е пушела...Което не е чак толко притеснително,ама фр на Ло са му предлагали анфети...Вече сериозно се притеснявам... :shock: Адски много обичам сестра ми,Ло също е много як човек,ама понякога прекалява...В караници едва ли не й е казвал,че е курва и после си мисли,че едно "Извинявай,мило" ще оправи всичко... :( Не искам да скъсат,ама сериозно се притеснявам!Не искам да я изгубя или да пропадне!Моля ви,дайте съвет как да постъпя,защото ми е адски гадно :(

comics
03-31-2008, 15:07
само за инфо - казва се и се пише аММММфети ! АМФЕТИ (aMphetamine)!!! писнало ми е 0т "АНфетаминови" простотии !!!Тва, че 0т време-навреме си жули амфито, к0 толкос има? Че си п0б0хва марата - к0 лошо има пак ?
Ташака настрана. Вашите знаят ли ? Единствения начин да се оправи сестра ти е да скъса с т0я "Ло" бтв- "Ло" звучи гейски :D
0обаче тва да скъсат си е нож с 2 0стриета, тей чи.. нз.
Ак0 не ти беше сестра, единственото нещо, к0ето м0жеше да направиш, щеше да е тва да я отпишеш просто.

victoriq
03-31-2008, 17:06
Чудо голямо като е амфета! :x

А лошото е,че ми е сестра и няма да я отписвам!

VerryBerry
03-31-2008, 18:45
Според мен е възможно малко да си преувеличаваш нещата,а те да не са толкова страшни,колкото си мислиш.Първо,опитай да говориш със сестра си,обясни й всичко,така както си го написала тук,второ-мисля че сестра ти е достатъчно голяма да се оправя сама и ако нещтата се усложнят сама да се спасява,и трето-тя няма ли право на глас пред този Ло?????Незнам,ама аз самата не бих се обсебвала от гадже толкова много,веднъж го направих и после колко съм ревала..
Мисля че тя и сма ще може да се справи ;)

WinHater
04-02-2008, 08:51
Тва, че 0т време-навреме си жули амфито, к0 толкос има? Че си п0б0хва марата - к0 лошо има пак ?
Ташака настрана. Вашите знаят ли ?

Не хванах много с тва за амфетите дали се ебаваш,дано е така,иначе си много зле с тва мислене... гадна синтетика е тва... прецаква всичко което можеш да се сетиш.... та по темата освен с разговори с нея друго нищо не можеш да сториш, дано разбере и се осъзнае, не се отказвай ,дерзай .. рано или късно ще разбере че няма смисъл от този начин на живот( с този човек) 8)