PDA

View Full Version : Девствена ли съм?



SeXy_PaLaVnIcA_14
03-31-2008, 15:10
Наскоро ме попитаха този въпрос и аз бях потресена от себе си, че не можех да отговоря. Така се случи по няколко причини...първо ако аналния и оралния секс се считат за секс, това прави ли ме не девствена. Освен това не знам дали съм правила вагинален секс някога...просто не знам. Една нощ бяхме на една вила до Софията, на едно студентско парти и на следващата сутрин се събудих гола до едно момче, което беше цялото оповръщано :( Помогнете ми...девствена ли съм или не съм? Какво да какзвам на приятелките си?

Kras4eto_lp
03-31-2008, 15:16
Днеска ми става все по смешно като чета глупостите тука :razz: Ние как да знаем ти дали си правила секс като ти самата не знаеш.

nejnaDROGA
03-31-2008, 15:27
Днеска ми става все по смешно като чета глупостите тука :razz: Ние как да знаем ти дали си правила секс като ти самата не знаеш.
+1 А и как така си правила анален,но не и вагинален секс :-o Незнам,но винаги съм си мислила,че е много по-трудно момиче да се навие на анален вместо на вагинален :-o
А по темата - ми отиди на друг такъв купон :razz: ама тоя път ако ще правиш нещо поне помни дали е имало кръв или не :razz:
Айде сега сериозно - ми питай това момче дали сте правили нещо,а ако и той не помни нищо ... е тогава нз...

gaberot
03-31-2008, 15:35
Много просто: бръкни с пръст. Ако ти влезе пръста -да, ако не - не :D :D

Naskyyyyyyyyyy
03-31-2008, 15:35
Ей са пускам разознаването и до довечера щи кажа ма ако искаш да си по сигурна ела при мен и поне ще си знаеш че не си 8)

krem4et0
03-31-2008, 15:38
Аз момиче, което е правило анален секс, не мога да нареки девствено по никакви параграфи.

Kadriciq
03-31-2008, 15:44
gaberot po-tapo i nekompetentno izkavane ne bqh 4uvala (4ela)....

~Runaway~Angel~
03-31-2008, 15:49
mi glei sq prafila si oralen seks i da kaish che si detstfena ne vurvi se pak i tfa e seks

monkata93
03-31-2008, 15:50
:razz: :razz: "девствена ли съм" .... :razz: :razz:

stealthyGirl
03-31-2008, 15:54
:lol: :lol: :lol:
Ходи на врачка...

FOREVAR_ALONE
03-31-2008, 15:55
az glasuvam za "da" :grin: analniq i oralniq seks ne pravqt dupka na himena... :D ama tva s vilata ..mmm ne ti e 4ista rabotata :lol:

nejnaDROGA
03-31-2008, 16:00
mi glei sq prafila si oralen seks i da kaish che si detstfena ne vurvi se pak i tfa e seks
:-o Аз пък не мисля,че оралните ласки могат да се броят за секс :? Е вярно е,че ги водят секс,но...просто според мен (и сигурно според доста хора тук) след орална любов момичето/момчето не може да каже,че е загубило девствеността си...
По твоята логика значи ако някое момче пъхне пръстче в матката на момичето,то вече не е девствено... :?

comics
03-31-2008, 16:01
еми момиче ти бива ли да не знаеш, че се продават такива уреди, които отитат дали си девствена или не си? 50-60ст струва жълт е на звят и мирише на банан. Ак0 влезе- не си, ак0 не влезе- все 0ще си ;)

comics
03-31-2008, 16:05
mi glei sq prafila si oralen seks i da kaish che si detstfena ne vurvi se pak i tfa e seks
:-o Аз пък не мисля,че оралните ласки могат да се броят за секс :? Е вярно е,че ги водят секс,но...просто според мен (и сигурно според доста хора тук) след орална любов момичето/момчето не може да каже,че е загубило девствеността си...
По твоята логика значи ако някое момче пъхне пръстче в матката на момичето,то вече не е девствено... :?
в матката? У0у бахти дългия пръст дет тря да има :D :D :D

nejnaDROGA
03-31-2008, 16:09
:oops: опс вагината исках да кажа :oops: майка ме занимаваше с едни простутии и се разсеях :oops:

TinkyWinky
03-31-2008, 16:12
Днеска ми става все по смешно като чета глупостите тука :razz: Ние как да знаем ти дали си правила секс като ти самата не знаеш.

+ 1 :razz:

EarthShaker
03-31-2008, 16:12
питай нея направо

l2p4fs
03-31-2008, 16:13
Гласувах, че не си девствена. :-D Супер смешма анкета честно! А ти как така не помниш дали си правила вагинален секс? Много странна работа. Попринцип не съм чувал момиче, да не помни първия си път (вагинално), за това мисля че темата е ебавка. => мноо тъпи теми пускате бе!

ell_ownz
03-31-2008, 16:13
ebati vaprosa :D mn qsno 4e ne si :D

elitututu
03-31-2008, 16:14
еми попитаи мом4ето кфо сте правили или някои от купона може да знае нещо 8)

Obsession
03-31-2008, 16:15
Сега ще погледна в кристалното кълбо... Виждам... Виждам... Че си вс др, ама не и девствена - звездите ми го говорят!

kuklichka_bg
03-31-2008, 16:21
sha gledam po zvezdite i 6ti kaja q stiga si se izlagala we

darla
03-31-2008, 16:48
utre 6te se posuvetvam s "qsnovidci"te po btv.
ma ako iska6 za tvoe uspokoenie moje da pi6e6 do vestnik "li4na drama",tam nqkoi moje i da znae verniq otgovor,mn qsno 4e ne e tvoe azdaljenie da znae6 koga kvo s koi i kak si pravila :razz: :razz: :razz:

comics
03-31-2008, 17:07
:oops: опс вагината исках да кажа :oops: майка ме занимаваше с едни простутии и се разсеях :oops:
Ем така ще кажеш ти :D

VerryBerry
03-31-2008, 18:28
:lol: :lol: :lol:
Ходи на врачка...

Ооооо,дааа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

TopTa
03-31-2008, 19:56
ako si pravila analen si bila tolkova blizo do vaginalen 4e naistina nemislq 4e trqbva da gi razli4ava6! a za mom4eto i partito ... ako e bil super pian moje i da ne ste go napravili, a moje da ste go pravili samo za malko! otidi na genekolog i sled pregled 6te znae6 dali si deflorirana ili ne! :? :?

HePeAJIeH
03-31-2008, 20:10
Как ще се казва бебето? :razz:

GerSity
03-31-2008, 20:18
еми момиче ти бива ли да не знаеш, че се продават такива уреди, които отитат дали си девствена или не си? 50-60ст струва жълт е на звят и мирише на банан. Ак0 влезе- не си, ак0 не влезе- все 0ще си ;)
\:D/ ахаххахахаааааа еи тва е истината... :razz: :razz: :razz: банана му е майката...

angel_hearth
05-11-2008, 06:27
Девствена си !!! :D :D :D :D :D
почти на 100% сам сигурен ...
една Фр така спа с един саученик(само спаха не са прайли секс) и той си беше пиинал повечее и по едно време почна да драйфаа кат заклаан и тя си беше леко пийнала но небеше пияна просто се зави и си заспа...
малко вероятно да сте правили секс...
(ако нее :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: браскни с средния и безименния праст в путенцето и влезнат ли... не си... невлезнат ли... Си (Девствена)
така дее не си правила секс :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
(а анален ще му е невазможно да опита и на 104% ще го усетиш ако пробва и да си на 199.9% пиянаа ще изтрезнееш за по малко от стотна :D :D :D :D :D :D :D :-D :-D :oops: ...)

likejolie
05-11-2008, 08:46
Днеска ми става все по смешно като чета глупостите тука :razz: Ние как да знаем ти дали си правила секс като ти самата не знаеш. :D :D :D :D :D

rozova_lady
05-11-2008, 15:26
това не означава че не си девствена.
Девствената ципа се намира отпред а тебе са те ебали от зад,но ебанито си е ебане.
А аз девствена ли съм? :D

Kurvata
05-11-2008, 15:49
Наскоро ме попитаха този въпрос и аз бях потресена от себе си, че не можех да отговоря. Така се случи по няколко причини...първо ако аналния и оралния секс се считат за секс, това прави ли ме не девствена. Освен това не знам дали съм правила вагинален секс някога...просто не знам. Една нощ бяхме на една вила до Софията, на едно студентско парти и на следващата сутрин се събудих гола до едно момче, което беше цялото оповръщано :( Помогнете ми...девствена ли съм или не съм? Какво да какзвам на приятелките си?
То ти ако не знаеш,та ние ли да знаем :razz:

beb4eto0o
05-11-2008, 16:52
Наскоро ме попитаха този въпрос и аз бях потресена от себе си, че не можех да отговоря. Така се случи по няколко причини...първо ако аналния и оралния секс се считат за секс, това прави ли ме не девствена. Освен това не знам дали съм правила вагинален секс някога...просто не знам. Една нощ бяхме на една вила до Софията, на едно студентско парти и на следващата сутрин се събудих гола до едно момче, което беше цялото оповръщано :( Помогнете ми...девствена ли съм или не съм? Какво да какзвам на приятелките си?
То ти ако не знаеш,та ние ли да знаем :razz:
mi proveri sama s pra64e,ako nevliza zna4e 4e si devstvena pone vaginalno,no az nemislq 4e se broi6 za devstvena sled analen sex.

beb4eto0o
05-11-2008, 16:53
Наскоро ме попитаха този въпрос и аз бях потресена от себе си, че не можех да отговоря. Така се случи по няколко причини...първо ако аналния и оралния секс се считат за секс, това прави ли ме не девствена. Освен това не знам дали съм правила вагинален секс някога...просто не знам. Една нощ бяхме на една вила до Софията, на едно студентско парти и на следващата сутрин се събудих гола до едно момче, което беше цялото оповръщано :( Помогнете ми...девствена ли съм или не съм? Какво да какзвам на приятелките си?
То ти ако не знаеш,та ние ли да знаем :razz:
mi proveri sama s pra64e,ako nevliza zna4e 4e si devstvena pone vaginalno,no az nemislq 4e se broi6 za devstvena sled analen sex.

blackfate
05-11-2008, 17:12
пръстчета, мръстчета ...
Божичко, как може да не помниш дали си правила секс или не, особенно ако се води да ти е 1я (вагинален) ... разпитай тфа момче, или някой който е бил по ... трезвен ...
другия вариант е с едно огледало да се опиташ да погледнеш, дали ципата е долу или не е ...макар, че нз дали ще успееш да презениш, зависи ...
Според мене (ако на вилата не е станало нищо) си си девствена, защото макар оралния и аналния секс да са си секс, химена още си е там, смисъл, девствено е момиче, чието химен не е разкъсан при наличие на полов акт ... (т.е. ципата се разкъсва от пенис) ... всички останали изгъзици ... нк...
разбери кфо е ставало онази нощ... а ако още се чудиш - щом непомниш за вагинален, значи не го е имало :lol: .. зависи на колко си де ...

mir4ovski
05-11-2008, 17:19
az predlagam vmesto da vresh prast4eta banani i nz si kvo oshte da ide6 na giekolog i toi shte ti kaje..samo ne mu kazvai"Doktore,bqh na vila,bqh piqna i sq na dali sum devstvena?" shoto sha te izgoni ot kabineta...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-11-2008, 18:24
Наскоро ме попитаха този въпрос и аз бях потресена от себе си, че не можех да отговоря. Така се случи по няколко причини...първо ако аналния и оралния секс се считат за секс, това прави ли ме не девствена. Освен това не знам дали съм правила вагинален секс някога...просто не знам. Една нощ бяхме на една вила до Софията, на едно студентско парти и на следващата сутрин се събудих гола до едно момче, което беше цялото оповръщано :( Помогнете ми...девствена ли съм или не съм? Какво да какзвам на приятелките си?
Кажи, че вашите са те направили искрящо руса. Спокс, и душевни блондинки има, така че се вписваш пИрфектно.