PDA

View Full Version : малко съветче ....



br0ken_smile
03-31-2008, 16:37
Ами така... имам един проблем, който немога да реша сама и си помислих, че тук ще можете да ми кажете кое е правилно... Така... Преди месец-2 се скарах с моя най-добър приятел (не беше за 1 път) не ми пукаше много той постоянно ми пишеше но аз го отблъсквах ,но преди седмица започнах доста често да мисля за него... да му пиша в скайп за дребни неща .... и сега съм много обръкана ... и сякаш само на него мога да споделям дори и когато сме скарани .... Как да постъпя... да поговоря с него за нас и нашето приятелство или ... ?? Благодаря ви предварително !

Obsession
03-31-2008, 17:06
Да, когато едно приятелство може да се спаси няма нужда да се чудиш удачно ли е! Щом сте били толкова близки, значи имате мн общи неща и си струва да поговорите ;) Успех!

krisi_bep
03-31-2008, 17:09
Ами да,поговори с него.Обясни му,че го приемаш като най-близък приятел и чувстваш,че можеш да му споделиш всичко,без съмнения,че ще бъдеш предадена.Щом и той ти е писал,явно не е искал приятелството ви да приключва :) Не се чуди,а си поговорете хубаво,за да си изясните нещата и всичко да си е по старо му ;)

comics
03-31-2008, 17:14
ти си тъпа путка. Спокойно- не си единствена, а п0редната ;)

TinkyWinky
03-31-2008, 17:28
ти си тъпа путка. Спокойно- не си единствена, а п0редната ;)

:shock: е брау бе

А относно темата - най-добре си поговорете да се изясните ;)

SunnyG
03-31-2008, 17:35
Ако сте наистина приятели няма нищо странно в това да обсъждате грешките си и да си казвате,когато смятате,че има някакъв проблем.И по-добре да се карате за дреболии,отколкото да възникват големи и сериозни спорове ;-)

br0ken_smile
04-01-2008, 07:18
Благодаря ви на всички ... наистина бях много объркана, защото всичките ми приятели ми казваха различни съвети... като например да го оставя и да не се занимавам с него, но явно просто са завиждали или нещо такова... Благодаря ви отново !

Co0kIe
04-02-2008, 10:21
Да, когато едно приятелство може да се спаси няма нужда да се чудиш удачно ли е! Щом сте били толкова близки, значи имате мн общи неща и си струва да поговорите ;) Успех!

+1 :wink: