PDA

View Full Version : Как да накарам приятелката ми да ми пусне?



CapNuSS
03-31-2008, 17:06
Здравейте!Значи изправен съм пред 1 голям проблем.До сега не съм бил с девствени момичета и всичко е било ОК.Но сега стана така,че с 1 момиче на моята възраст(18 г.) се влюбихме 1 в друг и сме заедно.Това продължава от 2 месеца.Та проблема пред който съм изправен е,че тя е девствена.Говорил съм с нея хиляди пъти,а тя всеки път ми казва 1 и също-колко много я е срам и няма куража да се съблече пред мен,въпреки че много ме обича.И понеже до сега не съм бил с девствено момиче гледам на проблема като неандерталец.Ще ви бъда безкрайно благодарен ако ми споделите 2-3 съвета как да я окуража да направим сефтето.

probach
03-31-2008, 17:07
не я карай а я изчакай, лъже те, не е до кураж, просто не е готова и затва те финтира, изчакай още някой месец

nejnaDROGA
03-31-2008, 17:19
Като за начало не я бързай...Заедно сте едва от 2 месеца!!!Едва ли се чувства готова за секс!!!Все пак 2 месеца не са много време,а и тя е девствена...!!!Най-добре поговорете :) Питай я дали е готова да ти се отдаде :) Дали е сигурна,че го иска и т.н. :) И ако е готова-действай :) Щом се срамува да се съблече пред теб има лесно-ще загасиш лампите :) А що се отнася до коража й-ми преди да започнете със същинската част я предразположи :) Пуснете си някой романтичен филм или по-бавна музика,намали светлината или направо загаси,гушни я,постепенно започни да я целуваш НЕЖНО и внимателно (пробвай с целувки по врата:)) и така :) Гледай да не я бързаш :) Остави я тя да реши кога да се съблече и кога да започнете със същинската част :) Айде успех :-)

CapNuSS
03-31-2008, 17:28
Тва са хитри неща!Ще ви разцелувам и 2мата!

nejnaDROGA
03-31-2008, 17:32
Радвам се,че успях да помогна :) Сега само внимавай да не й го натякваш и да не бързаш :)

TinkyWinky
03-31-2008, 17:34
Изчакай още малко, ще набере смелост ;)
може пък на 3 месец... не се знае :P

Obsession
03-31-2008, 18:05
Ами не е готово момичето, не бързай и си спомни, че и на теб сигурно не ти е било спокойно преди първия път или се лъжа? И щом сте заедно от 2 месеца, какво ще кажеш да отпразнувате третия например ;) Смисъл да подготвиш малко по-романтична обстановка, развихри си въображението, намали осветлението (както казаха преди мен) и така. Просто и уважи решението да го направи когато се чувства готова, а щом се обичате едва ли ще се забави мн :)

CapNuSS
03-31-2008, 18:23
Виж кукло-лъжеш се.Не се притеснявах изобщо като беше 1вия ми път,защото бях много нетърпелив.Но и това не е лоша идея.За 8 март регистрирах звезда в архивите на наса т.е. кръстих звезда на нейното име :) и тя много се зарадва.Ще пробвам и това с празнуването на 3тия месец и дано...се получи :)

amatorium
03-31-2008, 18:26
Abe ne bila gotova, da chakal. Tui sa zagubeni suveti. Malko podhoda trqbva da se smeni i kolko burzo stavat tiq neshta. 8)

CfEtii
03-31-2008, 18:28
Ако тя самата не иска,няма как да я накараш.

KAKASHI SENSEI
03-31-2008, 18:30
абе човек изчакай неколко месеца после ти почни почни я целуваш и останалото само ще дойде и тя няма се усети и сте готови :smt026 :smt026 :smt026 =; =; =;

CapNuSS
03-31-2008, 18:33
Ако тя самата не иска,няма как да я накараш.




Абе иска-тя ми го сподели и то много пъти,споделяйки заедно с това и девствения си проблем :)

KAKASHI SENSEI
03-31-2008, 18:36
абе почваш я и си готов

_|_LolipOp_|_
04-01-2008, 08:24
Няма момиче, което да не дава!!! ИМА МОМЧЕТА, КОИТО НЕЗНАЯТ КАК ДА СИ ПОИСКАТ !!! СМЕНЯШ ПОДХОДА, ЗИМА6 ПО ГОРНИТЕ САВЕТИ И СИ ТИ ЧОВЕКА !!!! АЙДЕ УСПЕХ !!! :) :) :) :)

skatemore
04-01-2008, 08:33
питай аматориум
he knows best :-)

hottie
04-01-2008, 08:37
ако я разгорещиш с целувки може и да не ти устои ;)

vodka_f
04-01-2008, 10:42
когато е готова тогава мойто момче не,когато на тебе ти се иска.... :P

Hilary_
04-01-2008, 10:51
когато е готова тогава мойто момче не,когато на тебе ти се иска.... :P
много съм съгласна... :wink: едва от 2 месеца ходите...за къде бързаш?!Не си толко загорял...естествено ти може да я целуваш от време на време по страстно...така ще и се прииска без да я караш... :P айде Успех! :)

Alabalaportokala
04-01-2008, 12:40
Като му казвате да смени подхода, поне му дайте някакъв подход. И съветите които дадоха някои от хората са подходящи във вечерта преди самия полов акт. Пич за да може мацката да ти пусне първо трябва да я предразположиш към доверие. Тя трябва да ти вярва да е сигурна в тебе. Сигурност - запомни тая дума. Бъди малко по настоятелен, но внимавай това е нещо деликатно. Не и го натяквай постоянно защото ще има обратен ефект. Може да се притеснява от много работи, от голотата (както каза вече) от това че ще я боли от това че иска да е все още невинна ( :D ). Постарай се максимално много да я успокоиш. Докажи и че ти я обичаш заради това което е, говори и по невинно, настоятелно, докато придобие афинитет. Може пък и да се притеснява от това че циците са и малки или въобще от някой физически дефект. Не отваряй дума затова. Води я у вас или някъде на място сте насаме. Изпълни горенаписаното, направи нещо хубаво за хапване. С хубавата храна се придобива желание за секс. Пусни и любимата песен, развеселявай я , потанцувайте ако трябва. След това идва време за филма. Разбира се трябва да е приятен за гледане а не някоя боза. По някое време може вече да се опиташ да прибегнеш към действие. Дръпне ли се... Нищо. Не се сърди, а прояви разбиране. Това ще я зарадва и следващия път шансовете ще са ти в пъти в по - големи.

Не забравяй предразполагайки я към спокойствие, сигурност и доверие , ти я предразполагаш към отдаване и евентуален секс. И това да ти е като обица на ушенце. Тези неща се правят още в началото на връзката, а не когато сексуалния нагон почука на вратата.Успех !

amatorium
04-01-2008, 12:56
Stiga s tova doverie. Horata hodqt zaedno. Samo edni i sushti banalni raboti cheta, gotovi za mexikanski ekranizacii. Predsrazpoloji q sexualno. Napii q ako trqbva; predizvikai q. Samo, chrez sexualen podhod se svalqt barierite. Inache shte si chakash i godina. 8)

vesuuu
04-01-2008, 13:29
еми аз няма кво да ви кажа по тая тема само че се иска мн търпение (от личен опит) и деистваи с романтичната вечеря има ефект...
а до напиването по добре недеи .... , че имам 1 случка :oops:

amatorium
04-01-2008, 13:30
еми аз няма кво да ви кажа по тая тема само че се иска мн търпение (от личен опит) и деистваи с романтичната вечеря има ефект...
а до напиването по добре недеи .... , че имам 1 случка :oops:

Da ne si napravil belqta? 8-)

vesuuu
04-01-2008, 13:43
не е
имах предвид да не напиваш нея щот може да стане раздразнителна ...
иначе слава богу до сега съм чист хихихх

CapNuSS
04-01-2008, 14:10
Горе долу ми стана ясно...и все пак това е лошото-че съм адски нетърпелив и много бързам и постоянно и правя намеци за секс.Явно вредя само на себе си.Много ви благодаря за съветите.Ще се постарая да направя това което казахте и дано има резултат.Още 1 път-Благодаря ви! :)

alex_devv
04-01-2008, 14:25
тва, че сте от 2 месеца заедно нищо не значи!
недей да го караш от вратата за краката ами изчакай малко. може момичето все още да не е сигурно в теб и дали ти трябва да си човека който да си и първия. някой момичета гледат по различен начин на нещата и избират много внимателно момчето което ще е с тях за първи път. моето гадже също беше девствено когато тръгнахме и сме говорили много пъти на тази тема, обаче не съм я насилвал и карал да го правиме, изчаквах, просто сме разговаряли по темата като цяло. един ден тя сама си ми каза, че чувства, че аз съм човека и иска да го направим. така, че се замисли над думите ми които написах - на сила нищо не става!

kirkolevka_love
04-02-2008, 16:42
Няма жена която да не иска секс..Има мъйе които немогат да си поискат!!

princesa_viki
04-02-2008, 18:04
От 2 месеца сте заедно и се обичате?
Просто си търси оправдания според мен.Сигурно не е готова.
А и ти можеш да й помогнеш като я накараш да се чувства сигурна и да я предразположиш :)

niksanchetoo
08-07-2014, 09:37
виж са брато, ако се притеснява .. просто и кажи да влезете под йоргана и така няма да си гледате частите ии да се надяваме да стане

per-dead
08-08-2014, 07:22
Тоз по-горе от мен ако по тоя начин е изчукал някоя, евала му правя!

Авторе, виж са как седят нещата:
момичетата, особено пълнолетните девствени виждат отнемането на девствеността като доста важен момент от живота им и съответно човека, който го прави трябва да е специален. Именно за това са пълнолетни и девствени. Постоянно се чудят дали ще останат с човека за по-дълго. Мислят си "то хубаво са ш го направим, ми ако са разделим?". Това им е основният страх. Както и "ако е с мен заради секса и като му пусна, ме зареже?".
Един пич по-горе ти каза, че трябва да я предразположиш така, че да ти има доверие.
А за тези, които си мислят, че само сексуалният подход върши работа, смятам, че все още сте девствени.
Първо, тря'а ти има доверие, че няма да я зарежеш след секса.
Второ, че няма да забременее след секса.
И май бяха казали по-горе да загасиш светлините. Така няма да се чувства несигурна от тялото си, защото ще мисли, че не го виждаш. (което до някъде ще е така)
+ това май горе са прави, че не е готова. Както вече казах - пълнолетна и девствена, друго обяснение нямам.
Успех.